20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

20 Temmuz 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Büyükşehirlerde Ortaöğretim Kayıtları Elektronik Ortamda Yapılacak 2007-2008 Öğretim Yılında, Büyükşehir Statüsündeki 16 İlde, Sınavsız Öğrenci Alan Ortaöğretim Kurumlarının 9. Sınıflarına Ye..
İstanbul'da 11 Milyonu Aşkın Kişinin Kaydı Yapıldı İstanbul'da, Ulusal Adres Veritabanında 4 Milyonun Üzerinde Konutun Ziyaret Edildiği ve 11 Milyonu Aşkın Kişinin Kayıt Altına Alındığı Bildi..
Kemal Türkler Anıldı Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Disk) Kurucusu ve İlk Genel Başkanı Kemal Türkler, Mezarı Başında Anıldı.
Türkşeker Taşınmazlarının Devrine Yargıdan Onay Danıştay 13. Dairesi, Türkiye Şeker Fabrikaları A.ş'ye (Türkşeker) Ait Bazı Taşınmazların, Uluslararası Fuar Alanı Yapımı İçin Ankara Büyükşehi..
Ankaraspor Teknik Direktörü Kocaman: "Mücadele, lig maçlarındaki kaliteyi aratmadı" Ankaraspor, yeni sezon hazırlıklarını yaptığı Hollanda'da Yunanistan'ın güçlü takımlarından AEK Atina ile o..
Maden-İş, işsizliğin ve kayıt dışı ekonominin önüne geçilmesini istiyor Maden İşçileri Sendikası (Maden-İş) Kütahya ve Havalisi Şubesi, siyasilerden işsizlik, kayıt dışı ekonomi, enerji ve öz..
DİSK'in kurucusu ve ilk Genel Başkanı Kemal Türkler, mezarı başında anıldı Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu'nun (DİSK) kurucusu ve ilk Genel Başkanı Kemal Türkler, ölümünün 27. yıldön..
Tübitak Formula G ve Hidromobil Yarışları Bu Yıl Ankara'da Yapılacak Tübitak Tarafından Düzenlenen Tübitak Formula G Güneş Arabaları Yarışı ve Tübitak Hidromobil Yarışı 24-29 Temmuz'da Ankara..
Borsa, Kar Realizasyonuyla Gevşedi: 52835 / Döviz ve Faiz Yataya Döndü İstanbul - İMKB, Sert Yükselişlerin Ardından Kar Satışlarıyla Bir Miktar Gevşedi. Seans İçerisinde 53737 Puanla Tarihi Z..
'Eşime Bile Yatağıma Gel Demedim' A.z.p.'nin Odasının Kapısını Gece Yarısı Çalıp, 'Yatağıma Gel. Seni İstiyorum' Diye Çağırdı
3 Çocuk Anaokulundan Firar Edince... Fransa'da, İki Buçuk Yaşlarındaki 3 Kız Çocuğu, Kreşlerinden Kaçtı ve Şehir Turu Yaptı
Belediye Otobüsleri, Tatilci Seçmen Taşıyacak Adana'da 22 Temmuz'da Belediye Klimalı Otobüslerle Ücretsiz Seferler Düzenleyecek
Eski Başkan Dehşet Saçtı Eski Anavatanlı Belediye Başkanı İshak Topak, İçki Masasında Tartıştığı Arkadaşına Kurşun Yağdırdı
Irak'tan Türkiye'ye nota Irak'ın, Sınır İhlali Yapıldığı Gerekçesiyle türkiye'ye Nota Verdiği Öğrenildi
Borsa, ilk seansı 489.97 puanlık kayıpla 52.835,32 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, ilk seansı 489.97 puanlık kayıpla 52.835,32 puandan tamamladı..
Fransız gazetesi, Harry Potter'in son kitabının nasıl bittiğini yazdı Fransız Le Parisien gazetesi, Harry Potter serisinin son kitabının nasıl bittiğini sayfalarına taşıdı.
Alzheimer hastalarıyla alay eden Japonya Dışişleri Bakanı Aso özür diledi Japonya hükümetinde gaf yapan bakanlara bir yenisi daha eklendi. Dünyada yaşlılık oranının en fazla olduğu ve yaklaşı..
Şanlıurfa'da seçim günü, 'seçim haberleşme koordinasyon merkezi' kurulacak Şanlıurfa Telekom Müdürlüğü Pazar günü yapılacak genel seçimler süresince herhangi bir aksaklığın yaşanmaması için "..
CHP adayı Gök: "Seçim kampanyaları kirliliğe neden olmamalı" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin 1. sıra adayı İsa Gök, seçim çalışmaları yaparken ses ve görüntü kirliliğinin olmaması gerekt..
Trafik kazalarından 104 kişi hayatını kaybetti Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapılan haftalık açıklamasında, 10-16 Temmuz 2007 tarihleri arasında ülke genelinde meydana gelen 82 ölümlü trafik k..
Motosiklet tutkunları Zorkun'da buluştu Motosiklet tutkunları Osmaniye'nin bin 540 rakımlı Zorkun Yaylası'nda biraraya geldi.
Arnavutluk Telekom Hisseleri, 120 Milyon Euroya Çalık'a Geçti İstanbul - Arnavutluk Ekonomi, Ticaret ve Enerji Bakanı Genc Ruli, Parlamentoda Yapılan Oylamada, Albtelecom'un Hisselerini 120 M..
İşte Türkiye'nin En Büyük 500 Şirketi İstanbul Sanayi Odası (İso), Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşunu Açıkladı. Koç Holding Bünyesine Geçen Tüpraş, En Büyük Sanayi Kuruluşu Olma Unvanını..
Bu Fotoğraflar Bir Servet! Forbes Dergisi Ünlülerin Milyon Dolarlık Fotoğraflarını Listeledi. İlk Sırada Brad Pitt, Angelina Jolie ve Minik Kızları Var
Araçlar Ezdi Geçti! Anayoldan Karşıya Geçen Alzheimer Hastasına Önce Otomobil Çarptı, Bu da Yetmezmiş Gibi Yaklaşık 10 Araçta Üzerinden Geçti
Sigara, Kendiliğinden Sönecek! Nefes Çekilmediği Zaman Kendiliğinden Sönen Sigaraların Satılmasını Zorunlu Hale Getiren Yasa Tasarısı Gündemde
Başbakan 'Gemicik'i Tarif Etti Başbakan Erdoğan, Atv'de Yayınlanan ?seçim Meydanı? Programında Ali Kırca'nın Sorularını Yanıtladı.
Kim Ne Derse Desin, ÖSS Kalkacak Seçim Çalışmaları Çerçevesinde Tekirdağ'a Gelen Cem Uzan, Yine İddialı Konuştu
Dünya Gazetelerinin Seçim Yorumu Dünya Türkiye Seçimlerine Kilitlendi. İşte Gazetelerden İlginç Başlıklar..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10