15 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

15 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bodrum Yine Alev Alev Muğla'nın Bodrum ve Milas İlçelerinde Bir Hafta Sonra Yine İki Büyük Yangın Çıktı.
Dersanelerde Kayıt Parası 30 Bin YTL Kayıtlarını Hızlandıran Dershanelerde, ÖSS'ye Hazırlanacak Bir Öğrencinin Sezonluk Kayıt Ücreti 30 Bin YTL'ye Kadar Çıkıyor
Rus Turist İstilası! Turizmde 2005?te Yaşanan Daralmanın Ardından Bu Yıl Rekora Ulaşıldı. Sadece Rus Turist Sayısı Yüzde 32 Arttı
Türk Telekom Lig A Yeni Sezon Hazırlıklarını Kocaeli Kartepe'de Sürdüren Diyarbakırspor, Kendine Güveniyor. Başarının Çok Çalışma ile Geleceğini Söyleyen Teknik Direktör Murat Yiğiter, Yeşil-..
Somali'de Barış Konferansı Düzenleniyor Somali'de 1991'den Beri Süren İç Savaşa Son Vermek Amacıyla Geniş Çaplı Bir Barış Konferansı Düzenleniyor.
Muğla'da Kredi Kartı Dolandırıcıları Tutuklandı Muğla'nın Ula İlçesine Bağlı Akyaka Beldesinde Yerli ve Yabancı Turistlerin Kredi Kartlarını Kopyalayıp Hesaplarda Bulunan Paraları Çektiği İdd..
Bodrum Güvercinlik'te Orman Yangını (2) Muğla'nın Milas İlçesine Bağlı Meşelik Köyünde Çıkan Orman Yangını Rüzgarın Etkisiyle Büyüyor.
Dalaras Konserinin İptal Edilmesine Yunanistan'dan Tepki Yunanlı Sanatçı Georges Dalaras'ın Rumelihisarı'nda Bu Akşam Düzenlenmesi Planlanan Konserinin İstanbul Valiliği Tarafından Evrakların..
Özürlüler Mardin'de Umut Kapısı Oldu Sakatlar Derneği Mardin Şubesi, Avrupa Birliği (AB) Desteğiyle Uyguladığı Projeyle Sayesinde İşsiz Özürlü Gençlerin Umut Kapısı Oldu.
Havuzda Buzla Serinlediler Adana'da, Sıcak ve Nemli Havadan Bunalarak Havuzlara Akın Eden Vatandaşlar Buzla Serinlemeye Çalıştı.
Malatya'da Su Ürünleri Avlama Yasağı Sona Erdi Malatya'daki İç Sularda 15 Nisan 2007 Tarihinden Bu Yana Devam Etmekte Olan Su Ürünleri Avlama Yasağının Sona Erdiği Bildirildi.
Adana AK Parti Seçim Bürosu'na Molotoflu Saldırı Adana'da, AK Parti İl Başkanlığı Seçim Bürosuna Molotofkokteyli Attığı İddiasıyla Yakalanan ve Dhkp/c Terör Örgütü Mensubu Olduğu İleri Sürül..
Sırbistan'dan Kosova'nın Bağımsızlığına Karşı Destek Turu Sırbistan Başbakanı Vojislav Kostunica ve Dışişleri Bakanı Vuk Jeremic, Kosova'nın Bağımsızlığına Karşı Destek Toplamak Amacıyla Bir ..
Kozan'da hafif şiddette deprem. Adana'nın Kozan ilçesinde öğle saatlerinde hafif şiddette deprem meydana geldi.
Adana'daki AK Parti binasına molotofkokteyl saldırısında bulunanların DHKP/C'li olduğu iddiası... Adana'da, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) İl Başkanlığı Seçim Bürosu'na molotofkokt..
Hristofyas: "Seçim Sonucu Kıbrıs Konusunu Etkiler" Kıbrıs Rum Yönetimi Meclis Başkanı ve Akel Partisi'nin Lideri Dimitris Hristofyas, "Türkiye'deki Seçim Sonuçlarının Kıbrıs Konusunu da Etkil..
Bangladeş'in Kuzeyinde Kuş Gribi Bangladeş'in Kuzeyinde, Bir Bölgede Daha Kuş Gribi Salgınına Rastlandığı ve 2 Bin Kadar Tavuğun İtlaf Edilmesi Gerektiği Bildirildi.
AK Parti'nin Akkuş Mitingi AK Parti Grup Başkanvekili, Ordu Milletvekili ve Milletvekili Adayı Eyüp Fatsa, 60. Hükümeti de AK Parti'nin Kuracağını Belirterek, Halkın Temayülünün Bu Yönde Oldu..
Pavyonda Hesap Ödemeyen Hakim, Savcılara İnceleme Adalet Bakanlığı Ceza İşleri Genel Müdürlüğü Beyoğlu Adliyesi'nde Görev Yapan 3 Savcı, 2 Hakim ve 2 Zabıt Katibi Hakkında İnceleme Başlattı.
Sünnet Olan Çocuklar Faytonla Gezdirildi Antalya Büyükşehir Belediyesi Tarafından Sünnet Ettirilen Çocuklar Süslenmiş Faytonla Gezdirildi, Çocuklara Oyuncak ve Hediye Dağıtıldı.
Papa 16. Benedikt: Tatilde Allah'a yaklaşın Katolik Hıristiyan dünyasının lideri Papa 16. Benedikt, "Tatilin Hıristiyanlar için sadece bir dinlenme değil, Tanrı'ya yaklaşma zamanı" olması ger..
Veteriner Hekim Hayat Kurtardı Artvin'in Şavşat İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında Uçuruma Yuvarlanan Yaralıları, Yoldan Geçmekte Olan Veteriner Hekim Suni Solunum Yaparak Kur..
Bae Devlet Başkanı El Nahyan Bugün Suriye'de Birleşik Arap Emirlikleri (Bae) Devlet Başkanı Şeyh Halife Bin Zaid El Nahyan'ın Resmi Temaslarda Bulunmak Üzere Bugün Suriye'nin Başkenti Şam'a G..
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler Ordu'da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı M.hilmi Güler, İran'la Yapılan Doğalgaz Anlaşmasının Türkiye'nin Önemini Bir Kat Daha Arttırdığını Söyled..
Umke'den Başarılı Tatbikat Diyarbakır ve Elazığ Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (Umke) Tarafından Elazığ'ın Gezin Beldesinde 3 Gün Süreyle Ortaklaşa Tatbikat Düzenlendi. Diyarbakır Sağlık Müdür..
İstanbullu Yazlıkçılar, Avşa Adasına Akın Etti Marmara Denizi Ortasındaki Avşa Adası İstanbullu Yazlıkçıların Akınına Uğradı.
Dershane Kayıt Ücretleri 30 Bin YTL'ye Kadar Çıkıyor ÖSS Sonuçlarının Açıklanmasının Ardından, Dereceye Giren Öğrencileri ile Reklam Yapan Dershaneler Kayıt Çalışmalarını Hızlandırdı. ÖSS'ye ..
Malatya'da 4 Hastane Özürlü Sağlık Kurulu Raporu Verebilecek Malatya'daki 4 Hastaneye Özürlü Sağlık Kurulu Raporlarını Düzenleme Yetkisi Verildiği Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10