12 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

12 Temmuz 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dere kenarında kaybolan çocuk, 8 saattir aranıyor Batman'da dere kenarında kaybolan çocuktan haber alınamıyor.
Erciş Özel Serhat, OKS'de yüzde 100 başarı sağladı Erciş Özel Serhat İlköğretim Okulu her yıl olduğu gibi bu yıl da 2006-2007 eğitim-öğretim yılında yapılan Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçm..
Fenerbahçe'de Yeni Sezon Hazırlıkları Sürüyor Fenerbahçe, Yeni Sezon Hazırlıklarını Avusturya'da Sürdürüyor.
Ankaraspor'un Çek Futbolcusu Petrous, Slovan Liberec'e Transfer Oldu Ankaraspor'un Çek Savunma Oyuncusu Adam Petrous, Çek Cumhuriyeti Ekiplerinden Slovan Liberec'e Transfer Oldu.
Merkez Bankası M2 Para Arzı 3.4 Milyar YTL Arttı Merkez Bankası'nın M2 Para Arzı, 29 Haziran İtibariyle Bir Önceki Haftaya Göre 3 Milyar 415 Milyon 279 Bin YTL Artış Gösterdi.
Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 301.3 Milyon YTL Arttı Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 301 Milyon 257 Bin YTL Artarak 6 Te..
Tasfiye Olunacak Tüketici Kredileri ve Kredi Kartları 15 Milyon YTL Arttı Tasfiye Olunacak Tüketici Kredileri ve Kredi Kartlarının Tutarı Bir Haftada Yaklaşık 14 Milyon 975 Bin YTL Artış Göst..
Domaniç'te Orman Yangını Çıktı Kütahya'nın Domaniç İlçesine Bağlı Kozcağız Köyü Yakınlarında Orman Yangını Çıktığı Bildirildi.
Türk Parasını Tanıtmaya Çalışırken Dolandırıldı Sivas'ın Koyulhisar İlçesinde 2 Kişinin Turist Kılığına Girip Market Dolandırdığı İddia Edildi.
5 Yaşındaki Kızı Kene Isırdı Nevşehir'de Kulağının Arkasına Kene Yapışan 5 Yaşındaki Çocuk, Hastaneye Kaldırıldı.
2 Grup Arasında Çıkan Bıçaklı Kavgada 3 Kişi Yaralandı Sivas'ta 2 Grup Arasında Çıkan Kavgada 1'i Ağır 3 Kişi Bıçakla Yaralandı. Olaydan Sonra Gözaltına Alınan 3 Kişiden 1'i Tutuklandı.
Yeniden Toparlanan El Kaide Gücünü Artırıyor Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) Raporuna Göre, Terör Örgütü El Kaide Gün Geçtikçe Güçleniyor.
ÖSS İkincisi Abdurrahman Gümüş, Sevincini Ailesi, Öğretmenleri ve Arkadaşlarıyla Paylaştı ÖSS Sonuçlarına Göre Sözel-2 Puan Türünde Türkiye İkincisi Olan Kütahya Simav Anadolu Öğretmen Lisesi..
Memuru Sevindiren Karar Ankara Vergi Dairesinde Çalışan Sendika Üyesi Bir Kadın Memur, Fazla Mesai Yapmasına İzin Verilmemesi Üzerine Açtığı Davayı Kazandı Yeni
AKP'ye Pankart Tepkisi AKP Tarafından Asıldığı Belirlenen ve CHP, MHP ve Dp Genel Başkanlarını, 'Sahte Demokrat' Olarak Tanıtan Pankart Büyük Tepki Çekti
Seçim, Avrupa'nın da Gündeminde Avrupa Konseyi ve Agit, Türkiye'ye Heyet Gönderme Kararı Aldı
Mehmet Günsür'ün Rol Aldığı Hollywood Filmi 20 Temmuz'da Vizyonda Genç Oyuncu Mehmet Günsür'ün Baş Rollerini Domiminic Swain, David Carradine ve Udo Kier'le Paylaştığı Hollywood Yapımı 'Dehşe..
Sezer: "Yüreğimizi İkiye Böldürtmeyin' Dedi. Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Zeki Sezer, 'Bu Ülkeyi, Bu Milleti Türk-kürt Diye İkiye Bölmeye Çalışmak, Bizim Yüreğimizi İkiye Bölmek D..
TOBB Başkanı: ''AB bürokratlarına 22 Temmuz'dan sonra Türkiye'nin normalleşeceğini söyledim'' Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Brüksel'de AB üyesi ülkel..
Eşit Ağırlık-2 puan türünde Türkiye birincisi olan Fatih Karataş (3) Eşit Ağırlık-2 puan türünde 379.973 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Bursa Özel Nilüfer Fen Lisesi'nden Fatih Karata..
Türk Eğitim Sen Başkanı Özcan: "Sıfır alan öğrenciler, eğitim sisteminin giderek çöktüğünü gösteriyor" Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Şuayip Özcan, Türkiye genelinde eğitimde bir fırsat eşitli..
Kız kaçırdığı için yakalanan şahsın terör örgütüne yardım etmekten arandığı ortaya çıktı Şanlıurfa'dan Konya'ya tarım işçisi olarak gelen bir ailenin kızını kaçıran bekçinin terör örgütü PKK..
Tüketici Kredileri Haftalık Bazda 301.3 Milyon YTL Arttı Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 301 Milyon 257 Bin YTL Artarak, 6 Temmuz İti..
Tüketicilerin Bankalara Borcu 77.5 Milyar YTL Bankaların 6 Temmuz İtibariyle Tüketici Kredisi Alacakları 301 Milyon YTL Artarak 53.9 Milyar YTL'ye Çıktı. Tüketicilerin Bankalara Olan Borcu İs..
Keçiören Sapığı Yakalandı Ankara'da hırsızlık amacıyla girdiği evlerde yanlız yaşayan kadınlara tecavüz eden Keçiören sapığı yakalandı.
Kredi Stoku 2 Milyar YTL Arttı Bankaların Yurtiçi Kredileri 29 Haziran İtibariyle 2 Milyar 164 Milyon YTL Artarak 196 Milyar YTL'ye Çıktı.
Cumhurbaşkanı Sezer: "Dilde Yozlaşma Yaşanıyor" Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başta İşyerleri İsimlerinde Yabancı İsimlerin Kullanılmasıyla Türkçe'de Bir Yozlaşma Yaşandığını Vurgulayarak..
Tüketici Örgütlerinden Türk Telekom'a Yeni Tarife Uyarısı Tüketiciler Birliği, Türk Telekom'un Yeni Hazırladığı Tarifelerin Telekomünikasyon Kurulu'na Gönderilmesini Değerlendirerek, "Tarifel..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10