10 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

10 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Say Gönlünü Balerine Kaptırdı! Hande Ataizi Aşkının Ardından Sessizliğe Bürünen Fazıl Say, Gönlünü Belçika Kraliyet Balesi'nin Baş Balerinine Kaptırdı!
Borsa, günü 724.23 puanlık kayıpla 50.557,62 puandan tamamladı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, günü 724.23 puanlık kayıpla 50.557,62 puandan tamamladı.
Çukobirlik Genel Müdürü Öztürk: "Alımlarda ön ödeme uygulamasını devam ettireceğiz" Çukurova Pamuk, Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Çukobirlik) Yönetim Kurulu..
Aydın Ticaret Borsası Aydın Ticaret Borsası'nda, Naturel ham Zeytinyağı 4,20 YTL, Siyah Salamura Zeytin 1,38 YTL ve Sıra Buğday 0,45 YTL'den satıldı. Borsada, işlem gören ürünlerin tescil sal..
Ahmedinejad gelecek hafta Suriye'yi ziyaret edecek İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad Suriye'ye ikinci resmî ziyaretini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Yarı resmî Fars ajansının haberine gö..
Hakkari Milli Eğitim Müdürü Şevki Aydın : "OKS'de bir kıpırdanma bekliyorduk ama olmadı" Hakkari Milli Eğitim Müdürü Şevki Aydın, Orta Öğretim Kurumları Sınavı'nda(OKS), gösterdikleri çabalar..
Reyhanlı'da Önem Dershanesi başarı geleneğini devam ettirdi Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde Önem Dershanesi öğrencileri OKS'de bu yıl da büyük başarı sağladı.
OKS'de Düzce'de ilk 10'da 9 derece Anafen'den Orta Öğretim Kurumlar Sınavı (OKS) sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre Düzce'de Sevgi Çiçeği Anafen Dersanesi elde ettiği derecelerle sınava damg..
Babacan: "Hedef Tek Haneli Enflasyon ve Tek Haneli Faiz" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Ekonomide Bundan Sonraki En Önemli Hedeflerinin, Türkiye'de 'Düşük Tek Haneli Enflasyon ve..
Borsa 724,23 Puan Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, İkinci Seansta 424,07 Puan Azalarak 50,557,62 Puandan Kapandı.
Arınç, Yeni Çağ'ı tazminata mahkum ettirdi TBMM Başkanı Bülent Arınç, kendisi için "Arınç iyice zırvaladı" diyen Yeni Çağ Gazatesi aleyhine açtığı davayı kazandı. Gazete, Arınç'ın kişilik hak..
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Kuzey Irak ve PKK Konusunda ABD ve Avrupa'nın Sözlerini
Cep herkülü Naim Süleymanoğlu: "Bu yükü tek başına MHP kaldırır" MHP İstanbul milletvekili adayı Naim Süleymanoğlu, seçim sürecinde hayranları ve soydaşlarıyla buluşmak üzere İzmir'e geldi. S..
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şandır: "PKK bölücü terör örgütü Türkiye'yi mayın tarlasına çevirdi" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, PKK bölücü terör örgüt..
Türsab Başkanı Ulusoy'dan Egemen Bağışa Teşekkür Plaketi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Danışmanı İstanbul Milletvekili Egemen Bağış'a İstanbul'un 2010 Avrupa Kültür Başkenti Seçilmesindeki..
Harput Devlet Hastanesi'nde ev kazaları semineri verilecek Elazığ Harput Devlet Hastanesi'nde, ev kazaları konulu seminer verilecek.
THY'nin Şanlıurfa Uçuş Saatleri Değişti Türk Hava Yolları (THY) Şanlıurfa'daki Uçak Sefer Saatlerini Değiştirdi.
Mardin, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Gül'ü bekliyor Partisinin düzenlediği miting için Mardin'a gelecek Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül için bütün hazırlıklar ..
Mahkumlar Hepatit B Aşısı Oldu Sinop E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda Kalan Hükümlü ve Tutuklulara Hepatit B Aşısı Yapıldı.
Terör propagandasına suç duyurusu Geçtiğimiz hafta Tunceli'nin Geyiksu beldesinde güvenlik güçleri ile girdiği çatışmada öldürülen "Dicle-Urfa" kod adlı teröristin cenazesinde, PKK terör örgü..
DTP Eski Genel Başkanı Türk: "Bu ülkede kimliği ne olursa olsun hiçbir canı kaybetmek istemiyoruz" Mardin bağımsız milletvekili adayı Ahmet Türk, 30 yıldır barış, kardeşlik ve demokrasi için ..
Latin Şarkıcı Shakira, özel uçağıyla İstanbul'dan ayrıldı İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı ve Bonus Card'ın davetlisi olarak Türkiye'ye gelen Latin şarkıcı Shakira, dün Kuruçeşme Arena'da verd..
Hükümetlerin Ekonomik Karneleri Ekonomistler Mustafa Rumeli ile Şeref Efe, Son 20 Yılda İktidarda Bulunan Hükümetlerin Ekonomik Performanslarını Karşılaştıran Rapor Hazırladılar.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10