10 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

10 Temmuz 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan, Fao'nun Ankara'daki Orta Asya Alt Bölge Ofisi'nin Açılışına Katılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yarın BM Gıda ve Tarım Örgütü'nün (Fao) Ankara'daki Orta Asya Alt Bölge ..
Eskişehir'de Bıçakla Yaralama Eskişehir'de Genç Bir Bayan Bıçakla Yaralandı.
Saü'de Dekanlık Devir-teslim Töreni Sakarya Üniversitesi (Saü) Fen-edebiyat Fakültesi ile Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlıklarında Devir-teslim Töreni Yapıldı.
Buharkent'te Trafik Kazası: 1 Ölü Aydın'ın Buharkent İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Mıamı'de Bir Uçak Evlerin Üzerine Düştü: 2 Ölü, 3 Yaralı Florida Uluslararası Havaalanı'nın Bulunduğu Orlanda Yakınlarında Düşen Küçük Bir Uçağın İçindeki 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği, Uçağı..
Aydın merkez Paşa Yaylası mevkiinde yangın çıktı Aydın merkez Paşa Yaylası mevkisindeki ormanlık alanda öğleden sonra başlayan orman yangını kontrol altına alındı.
Binali Yıldırım'ın Erzincan Programı Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AK Parti) Erzincan Birinci Sıra Milletvekili Adayı Olan Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Seçim Çalışmalarını Sürdürü..
Erciyes'te karın azalması Çevre Müdürlüğü'nü harekete geçirdi Yılın iki ayını da karlı geçiren ve zirveye yakın bölgelerinde buzullar bulunan 3 bin 917 metre yüksekliğindeki Erciyes Dağı da k..
OKS'de 67'den 10. sıraya yükselen Bayburt, başarısını ekip ruhuna borçlu Bayburt Milli Eğitim Müdürü Süleyman Harmancı, OKS başarısında çok gerilerde olan Bayburt'un ilk 10'a yükselmesinde en..
Oylar Petek'e Gidecek Bodrum'da Bir Otel Açılışına Katılan Petek Dinçöz Mikrofonu Eline Aldı. Ünlülere Soru Sordu: 'Oyunuzu Kime Vereceksiniz?'
AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Avar: "Hanımların partimize yoğun ilgisi var" AK Parti Kadın Kolları Başkanı Anşa Avar seçim zaferini ilmik ilmik dokuduklarını söyledi.
OKS'de Karacabey'in ilk 10'da 7'si Yeşiilırmaklı Bursa Karacabey ilçesinde faaliyet gösteren Yeşilırmak Dershanesi 2007 Orta Öğretim Kurumları Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) sonuçlarına gö..
Türk Eğitim- Sen 'den siyasilere 'kadrolaşma' tepkisi Türk Eğitim- Sen 1 Numaralı Şube Başkanı Müfit Bayraktar, genel seçimler öncesinde Milli Eğitim Müdürlüğü'nde siyasi kadrolaşmaya gidildi..
Alanya'da çıkan orman yangınında 5 dönüm yeşil alan kül oldu (2) Antalya'nın Alanya ilçesinde sabah saatlerinde çıkan orman yangınında 5 hektar alan kül oldu. Orman işletme Müdürlüğü'ne bağlı..
Balık ekmek tekneleri, yıllık 55 bin YTL kira ile geri dönüyor İstanbul Vaililiği tarafından alınan kararla 3 yıl önce kaldırılan balık ekmek tekneleri, Eminönü'ne geri dönüyor. İstanbul Büyü..
İskenderun'da çevik kuvvet ekiplerine yer tahsisi yapıldı Hatay'a bağlı İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olarak kurulan ve 35 kişiden oluşan çevik kuvvet ekib..
Almanya'dan dönen Osman Baydemir, açıklama yapmadı Terör örgütü PKK'dan "Silahlı Kürt Muhalefeti" diye sözettiği için hakkında soruşturma başlatılan Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir..
Belediye başkanı Hasan Balaman'ın davasında karar 30 Ekim'e kaldı Isparta'da bir haber nedeniyle Zaman Gazetesi Isparta Temsilcisi Bayram Taş ve muhabiri Mustafa Altıntaş'ı korumalarıyla birl..
Batman'da kafeler mercek altına alındı İnternet kafe ve oyun salonlarını mercek altına alan Batman Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, Batman genelinde 64 internet kafe, 17 adet ..
Tirebolu İkbal Dershanesi dört ilçede de şampiyon Giresun'un Tirebolu, Güce Doğankent ve Görele ilçelerinde OKS birincileri İkbal Dershanesi'nden çıktı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10