1 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

1 Temmuz 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 2 ölü, 2 ağır yaralı Kahramanmaraş-Kayseri karayolunun 40. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi öldü, 2 kişi ağır yaralandı.
Başbakan Erdoğan Adana'ya gitti AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Mersin ve Adana'da düzenleyeceği mitinglere katılmak üzere özel uçak ''ANA'' ile saat 11.55..
Cumhurbaşkanı Sezer'in Kabotaj Bayramı mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, toplumsal ve siyasal alandaki yeniden yapılanmanın uzantısını oluşturan Kabotaj Yasası'nın, ekonomik alanda bağ..
Denizcilik ve Kabotaj Bayramı törenle kutlandı "Denizcilik ve Kabotaj Bayramı" törenle kutlandı.
CHP'li Özyürek:sosyalist Enternasyonal'de CHP Hakkında İnceleme de Yok Girişim de Sosyalist Enternasyonal'in 22 Temmuz'dan Sonra, CHP'yi İzlemek Üzere Türkiye'ye Bir Heyet Gönderme Kararı Ald..
Eskişehir'de 2 Genç Kayıplara Karıştı Eskişehir'de Kayıp Olan 2 Gençten Haber Alınamadığı Bildirildi.
Fıstık Projesi Tanıtıldı Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (Tso), Fıstık Projesini Düzenlenen Toplantıyla Tanıttı.
Derik Devlet Hastanesi'nde İlk Ameliyat Gerçekleştirildi Mardin'in Derik İlçesinde Bir Süre Önce Hizmete Giren Devlet Hastanesi'nde İlk Ameliyat Gerçekleştirildi.
Levent İnanır, 'Töre' Dizilerini Yorumladı Türk Sinemasının Ünlü Aktörlerinden Levent İnanır, Karadeniz'i Tanıtmak Amacıyla Bir Dizi Hazırladıklarını Söyleyerek, "Karadeniz'in Doğa Zenginliği..
Türk Erkeği Evlilik Terapisine Karşı Türk Erkekleri Evlilikte Boşanma Noktasına Gelene Kadar Terapiye Karşı. Neden mi? Tıklayın...
Ordu'da Trafik Kazası: 4 Yaralı Ordu'nun Ünye İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2'si Ağır 4 Kişi Yaralandı.
Konya'da Trafik Kazaları: 1 Ölü, 6 Yaralı Konya'da İki Otomobilin Devrilmesi Sonucu Meydana Gelen İki Ayrı Trafik Kazasında 1 Çocuk Öldü, 6 Kişi de Yaralandı.
İngiltere Başbakanı Brown: El Kaide'yle bağlantılı kişilerin peşindeyiz İngiltere Başbakanı Gordon Brown, ülkesindeki terörist saldırı girşimlerinin ardından El Kaide'yle bağlantılı kişilerin..
Aşırı Sıcaklar Kuşları da Olumsuz Etkiledi Hava Sıcaklıklarının 40 Dereceyi Bulduğu Gaziantep'te Aşırı Sıcaklardan Sadece İnsanlar Değil Diğer Canlılar da Olumsuz Etkileniyor. Kent Merkezinde..
Çıkartılan kenenin virüs taşıyıp taşımadığı mutlaka kontrol edilmelidir Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim İkizceli, kene ısırma..
Kadıköy'de banka önüne bırakılan bomba etkisiz hale getirildi ıÜüKadıköy'de bir bankanın önüne konulan ve son anda fark edilen, fitil ateşlemeli, parça tesirli basınçlı bomba, uzman ekipleri ..
Tatil yolunda korkutan kaza: Otobüs 8 otomobile çarptı, 10 yaralı ıÜüHafta sonunda denize girmek için Şile'ye gitmek isteyen bir grubun içerisinde bulunduğu otobüs, aşırı hız nedeniyle durama..
Toplam Kredi Riski 83 Milyar YTL Kredi Kayıt Bürosu Verilerine Göre, Bireysel Kredi Referans Sistemi Kapsamında 77 Milyon Kredi Hesabı Bulunurken, Toplam Kredi Riski de 83 Milyar YTL Olarak B..
Talabani: "PKK Yöneticilerinin Kaçırılmasına Karşı Çıktım" Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetimi'nin Washington Temsilcisi Kubat Talabani, Hudson Enstitüsü'nce Düzenlenen Tartışmalı Toplantı..
Taşıt Vergisinin İkinci Ödemeleri Başlıyor Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin İkinci Taksit Ödemeleri 1 Temmuz'da Başlayacak. Vergi Daireleri ve Bankalara 31 Temmuz 2007'ye Kadar Ödeme Yapılabilece..
Disk Genel Sekreteri Çam: "Madımak Müze Yapılmalı" Disk Genel Sekreteri Musa Çam, İnsanların Farklı Bir İnanışa, Düşünceye Sahip Oldukları İçin Yok Edilmelerinin Büyük Bir İnsanlık Suçu Olduğ..
Sortıe'de Kavga Edip Ayrıldılar! İzel, 1.5 Yıldır Birlikte Olduğu Müzisyen Sevgilisi Sinan Akçıl'den Byrcu Güneş Yüzünden mi Ayrıldı?
Kamyon ve Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 3 Yaralı Sivas'ın Koyulhisar İlçesi Yakınlarında Meydana Gelen Trafik Kazasında Kamyon ile Otomobil Çarpıştı. Kazada 1 Kişi Ölürken, Aralarında 2 Aylık Ham..
İngiltere'de Terör Alarmı Londra'da Patlayıcı Madde Yüklü 2 Aracın Bulunması ve Glasgow Havalimanı'na Yönelik Yanan Bir Araçla Saldırı Düzenlenmesinin Ardından Polisin Glasgow'daki Bazı Evler..
Fenerbahçe Dergisi'nin Temmuz sayısı bayilerde Fenerbahçe Spor Kulübü'nün tek resmi dergisi olan Fenerbahçe Dergisi'nin temmuz sayısı bayilerde yerini aldı.
Recep, Tayyip ve Erdoğan Sünnet Oldu Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın İsim ve Soyadını Taşıyan Üçüzler, Sünnet Olarak Erkeliğe İlk Adımı Attı.
Aziz Yıldırım, "Yabancı oyuncu sayısının belli olması gerekiyordu" Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Futbol Federasyonu'nun gelecek yıl Türkiye Ligleri'nde sahada kaç yabancının oynaya..
Fenerbahçe'nin ilk hafta rakibi Rela Madrid Basketbolda Erkekler Avrupa Ligi'nde 2007-08 sezonun ilk haftasında yapılacak maçların programı belli oldu.
Tehlikeli Yolculuk Bursa Ovası'nda Çalıştırılmak Üzere Tarlalara Götürülen Kadın İşçiler Trafikte Büyük Tehlikeye Yol Açıyor.
TBMM Başkanı Arınç'ın Kobataj Bayramı mesajı TBMM Başkanı Bülent Arınç, köklü bir geçmişi olan denizcilik sektörünün, taşımacılık, ulaşım, imalat ve turizm gibi alanlardaki gelişmeleri bugün ..
Hava Saldırısı: 80 sivil ve 35 Taliban öldü Afganistan'ın güneyindeki yerel polis güçleri, dün ABD öncülüğündeki koalisyon askerlerinin düzenlediği hava saldırısında en az 80 sivil ile 35 Tal..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10