9 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri
CANLI YAYIN: Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Samsun Belediye Başkan Adaylarını Tanıtıyor

9 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kamu-sen İzmir İl Temsilciliği'nden "301. Madde" Açıklaması Türkiye Kamu-sen İzmir İl Temsilciliği, Türk Ceza Kanunu'nun (Tck) 301. Maddesinin Değiştirilmesi ve Kaldırılmasına Yönelik Taleple..
Bankalar Birliği: İnternet Bankacılığında Sorun Yok Bankalar Birliği, İnternet Bankacılığındaki İşlemlerin Geçersiz Olduğu Yönündeki Beyanlara Karşı, İşlemlerde Hiçbir Sorun Olmadığını Duyurd..
Geçiş Belgesi Sayısı Yüzde 31.76 Arttı TOBB'un Verilerine Göre, Bu Yıl Ocak Ayında Verilen Geçiş Belgesi Sayısı Geçen Yılın Aynı Ayına Kıyasla Yüzde 31.76, Tır Karnesi Sayısında İse Yüzde 30...
Beşiktaş Volkan ve Alex'le İlgilenmiyor Beşiktaş Kulübü Yaptığı Açıklamada Fenerbahçeli Futbolculardan Volkan'a ve Alex'e Transfer Teklifinde Bulundukları Şeklinde Medyada Yer Alan Haberleri..
Cargıll Yasası Yürürlükte Tarım Arazilerinin Tarım Dışı Amaçlarla Kullanılabilmesine Ücret Karşılığı Olanak Tanıyan ve Cargill Yasası Olarak Bilinen Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Hakkındak..
"Bilişim Suçları Konferansı"... Telekomünikasyon Kurumu Başkan Yardımcısı Mustafa Alkan, Bilişim Suçlarının Önüne Geçmek İçin Hukuki Altyapı ve Güvenli Bir İnternet İçin 'İnternet Üst Kurulu..
Anka'nın Bilgisayar Hardiskleri Çalındı Anka Ajansı'nın İstanbul Temsilciliği'ne Dün Gece Giren Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler Tarafından Tüm Bilgisayar Hard Diskleri Çalındı.
Avustralya Dışişleri Bakanı Downer, Türkiye'ye Geliyor Tralya Dışişleri Bakanı Downer, Türkiye'ye Geliyor
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:10) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 60 kb] ...
Gül'den ABD'ye Üç Uyarı Dışişleri Bakanı Gül, Washington Post Editörleri ile Yediği Yemekte, Ermeni Tasarısının Geçmesi Halinde Türkiye'de "Şok" Olacağını Belirterek, "Türk Hükümetinin, Halkı..
Hükümet'ten Dört Ayaklı İstihdam Paketi Hükümet, Seçim Öncesi Hız Verdiği "İstihdam Paketinde" Kadınlara, Meslek Eğitimi Görmüş Gençlere ve Uzun Dönemli İşsizlere İş Vaat Edecek.
Tekirdağ'da 4 Bin Korsan Cd Ele Geçirildi Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Bir Bilgisayar Dükkanına Yapılan Baskında, 4 Bin Korsan Cd ve Dvd Ele Geçirildi.
AKP'li Börü: "Sigara Teklifim Meclis'te İlgi Görmedi" AKP Adana Milletvekili Börü, "Sigaradan Kaynaklanan Rahatsızlıkların Tedavi Masraflarının Sosyal Güvenlik Kurumlarınca Karşılanmayacağı"..
Ankara Sigorta, Botaş?ın Yangın All Risks ve Makine Kırılması Sigorta İhalesini Aldı Ankara - Ankara Sigorta, Botaş?ın Yangın All Risks ve Makine Kırılması Sigorta İhalesini Aldı. ankara Sig..
Petrol-iş: Petkim Özelleştirmesine Karşı Dava Açacağız Petrol-iş Başkanı Öztaşkın, Yüzde 51 Hissesinin Özelleştirilmesi Kararı Alınan Petkim İçin Hem Hukuki Hem de Toplumsal Mücadele Başlatac..
'Aile İçi Şiddete Son'a İnsan Hakları Ödülü Karşıyaka Belediye Meclisi, 2006 Yılı İnsan Hakları Ödülü'nün 'Aile İçi Şiddete Son' Kampanyasına Verdi. Kampanyayı Başlatan ve Yürüten Kurumlar Ol..
Fortis Emeklilik ve Hayat, Katkı Payı Tutarını Yüzde 104 Artırdı İstanbul - 2006 Yılında Katılımcı Sayısını Yüzde 60 Artırarak 30 Binden 47 Bin Üzerine Çıkaran Fortis Emeklilik ve Hayat, Katk..
İş Bankası Sermaye Tavanını 7 Milyar YTL'ye Çıkarıyor İş Bankası, Sermaye Tavanını 7 Milyar YTL'ye Çıkarmak İçin Sermaye Piyasası Kurulu'na Başvurdu.
Fortis Emeklilik ve Hayat 2006 Yılında Katılımcı Sayısını % 60, Toplam Katkı Payı Tutarını İse %104 Artırdı 2006 Yılında Katılımcı Sayısını % 60 Artırarak 30 Binden 47 Bin Üzerine Çıkaran For..
"Türkiye Son Dönemde Atağa Geçti" Üst Düzey Yönetici Bulmaya Yardımcı Olan Korn/ferry Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı ve Ceo'su Paul Reilly, Türkiye'nin Hindistan, Çin ve Doğu Avrupa'yla Bi..
Özel Öğretim Kurumları Yasası'na Sezer Rötuşu Cumhurbaşkanı Sezer'in Veto Ettiği Özel Öğretim Kurumları Yasası, Sezer'in Veto Gerekçeleri Doğrultusunda TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi.
"Etiyopya Günü" Toplantısı Gerçekleştirildi Etiyopya Başbakanı Meles Zenawi, Türkiye ve Etiyopya Arasındaki Ekonomik İlişkilerin Daha da Büyüyeceğini Dile Getirerek, "Etiyopya Türkiye'nin Afr..
Yok Olmaya Yüz Tutan Yapılar Van'da, Teknik Özelliklerine Göre 4 Gruba Ayrılan ve Günümüzde Sadece 4 Adeti Ulaşabilen Tarihi 'Van Evleri'nin, 'Örnek Van Evi ve Çevre Düzenlemesi' Projesi ile ..
AK Parti Mkyk Toplandı AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (Mkyk) Toplandı.
Beckham Yeniden Kadroda Real Madrid'in İtalyan Teknik Direktörü Fabio Capello, "Bir Daha Kadroya Almayacağım" Dediği İngiliz Futbolcu David Beckham'ı Tekrar Kadroya Aldı.
112 Görevlilerini Şok Eden Telefonlar Amasya'da Acil Ambulansların Tamamını Yönlendiren 112 Acil Servis Komuta Merkezi, Telefon Sapıklarının Yemeğe Çıkma, Evlenme, Cinsel Fantezilerini Anlatm..
Bir Efsane 100 Yaşında Athena'dan Sonra Kıraç da Fenerbahçe İçin 100. Yıl Bestesi Yaptı.
Batman'da Kuş Gribi Vakası Sağlık Bakanlığı, Köy Tavuklarında Kuş Gribi Görülen Batman'da İnsan Vakası Bulunmadığını Belirterek, Hasta ve Ölü Hayvanlarla Yakın Teması Olan 1 Kişinin Takip Ama..
Trabzon'da 1 Kişi Gözaltında 1 Kişi de Aranıyor Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Katil Zanlısı Ogün Samast'ı Azmettirdiği İddiasıyla Tutuklanan Yasin Hayal'in İfade Değiştire..
Lojman Bahçesine Durağa Maden İşçilerinden Tepki Zonguldak'ta Maden İşçileri, Belediye Tarafından Lojmanlarına Ait Bahçeye, İlçelere Yolcu Taşıyan Minibüsler İçin Durak Yapılacağı Açıklamasın..
Bursa'da 3 Ayrı Hırsızlık Bursa'da Dün Meydana Gelen 3 Ayrı Hırsızlık Olayında 1 Adet Dizüstü Bilgisayar, 4 Adet Bilgisayar Programı Kilidi, İki Adet Altın Yüzük, Bin Euro, 165 YTL, 250 Dolar..
Michelin ve Umbro Top Kontrolü Sağlayan Yeni Bir Futbol Ayakkabısı Hazırladı Michelin ve Umbro, Lastik ve Futbol Ekipmanları Konusunda Uzmanlıklarını Bir Araya Getirerek Top Kontrolü Sağlayan..
Bütçe Rakamları Hükümeti Güçlendirdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Açıklanan Ekonomik Verilerin Erdoğan ve AKP Hükümetini Güçlendirdiği Öne Sürüldü. Financial Times Gazetesi, Son V..
Irak'a İhracata Devlet Desteği Türkiye ile Irak Arasında Yaşanan Akaryakıt Krizinin Ardından, Bu Ülkeye İhracat Yapan Şirketlere Hazine"den Destek Geldi. Irak"a İhracat Yapan Şirketler, 100 B..
Türofed'den Krizi Bir Kere Daha Yaşamayalım Çağrısı Türkiye Otelciler Federasyonu (Türofed) Başkanı Ahmet Barut, Boğazköy'de Görülen Kuş Gribi Vakasının Yetkililerce Kontrol Altına Alındığın..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10