8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
YÖK: Kik Tarafından İntikal Ettirilen Her Konuda İşlem Yapılmıştır YÖK, Kamu İhale Kurumu'nun Bazı Üniversitelerin İhalelerinde "Yolsuzluk Tespit" Ettiği Ancak YÖK'ün İşlem İzni Vermediği Yön..
İran Blaır'i "Küstahlıkla" Suçladı İran, İngiltere Başbakanı Tony Blair'in Kendisiyle İlgili Eleştirilerine Sert Tepki Gösterdi. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü
Klerides Yoğun Bakımda Akut Bronşit Teşhisiyle Geçen Hafta Hastaneye Kaldırılan Kıbrıs Rum Yönetimi'nin Eski Lideri Glafkos Klerides'in Durumunun Ağırlaştığı ve Yoğun Bakıma Alındığı Bildiril..
Dünya Trabzon'u Konuşuyor Batı'nın İki Büyük Gazetesi Financial Times ve New York Times Aynı Günde Trabzon'u İrdeleyen Uzun Haberler Yayınladı. Financial Times, Trabzonspor İçin "Türk Futbolu..
Elektrik Piyasası Yönetmeliklerinde Değişikliğe Gidildi Ankara - Elektrik Piyasasında Üretim Faaliyetinde Bulunmak Üzere Su Kullanım Hakkı Anlaşması İmzalanmasına İlişkin Yönetmelikte Değişik..
Egeli İhracatçılardan 184 Ülkeye 6 Milyar Dolarlık İhracat İzmir - Ege İhracatçı Birlikleri (Eib) Üyelerinin 2006 Yılında 184 Ülkeye, Yaklaşık 6 Milyar Dolar Tutarında İhracat Yaptığı Kaydedi..
İMKB, Satışlara Karşın 42500'de Tutundu/ Endeks, 521 Puan Ekside: 41578/ Döviz ve Faiz Yatay İstanbul ? Borsa, Satıcılı Seyir Sonrası, İlk Seansı Düşüşle Tamamladı. Artkan Satışlarla 41300 Bö..
Yeşil Kartlılar İçin 250 Milyon YTL Ödenek Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Kesinleşen Yeşil Kart İlaç Giderlerinin Ödenmesi Amacıyla 10.01.2007 Tarihinde Sağlık Bakanlığı'na 250 Milyon YTL Öde..
Japonya'da İki Büyük Suç Örgütü Barış İlan Etti Japonya'nın En Büyük İki Yakuza (Mafya) Örgütü arasında Barış İlan Edildi
Bağdat'ta Amerikan Havan Saldırısı:13 Ölü Amerikan Savaş Uçaklarının, Bağdat'ın Batısında düzenlediği Hava Saldırısında 13 Kişinin Öldüğü Bildirildi
Sanayi Üretimi 2006 Yılında Yüzde 6 Arttı Sanayi Üretimi, 2006 Yılında 12 Aylık Ortalamaya göre Yüzde 6 Oranında Artış Gösterdi
'Turizmde Arap Ülkeleri Unutulmasın' Önerisi Yabancı Turist Açısından Geçen Yıl Sıkıntı Yaşayan Türkiye'nin, Arap Ülkelerini Unutmaması Gerektiği ve Buralarda Yaşayanların Türkiye'ye Gelmesi ..
Yayla Margarin Balıkesir'de Üretilecek Turyağ, Merkezi Balıkesir'de Bulunan Arı Rafine ve Yağ Sanayi ile İstanbul'da Faaliyet Gösteren Dağıtım Firması Çallı Gıda'yı Satın Aldı. Böylece Henkel..
Koniteks ve Ünal Tarım Borsa Pazarlarından Çıkarıldıyeni Koniteks Konfeksiyon Endüstri ve Ticaret Aş ve Ünal Tarım Ürünleri İhracat ve Sanayi Aş Hisse Senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Bor..
Erdoğan'dan IMF İstanbul Zirvesi Talimatı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2009'da İstanbul'da Yapılacak Olan Dünya Bankası-IMF Guvarnörler Toplantısının Türkiye'nin ve İstanbul'un Tanıtımı Açı..
TOKİ'den Şehit Ailelerine Faizsiz 44 Bin YTL Kredi Toplu Konut İdaresi, Şehit Aileleri, Malüller ile Dul ve Yetimlere 2007 Yılı İçin 44 Bin YTL Faizsiz Kredi Verileceğini Açıkladı.
ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Dainel Sullivan Türkiye'de ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Daniel Sullivan Türkiye'ye Geldi.
Sivil Toplum Kuruluşları 301. Maddeyle İlgili Değişiklik Önerisini Açıkladı İktisadi Kalkınma Vakfı (İkv) Başkanı Davut Ökütçü, 301 Konusuna Farklı Duruşları Olan Kuruluşların Ortak Bir Uzlaş..
Para Liginin Şampiyonları Dünya'nın En Zengin Kulüpleri Belli Oldu. Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Barcelona'nın İkinci Sıraya Çıktığı Listenin Zirvesinde Bir Diğer İspanyol Ekibi Real Madrid Var..
Çöken Binadan Yaralı Kurtarılan Çocuk, Adana'ya Sevk Edildi Diyarbakır'da Çöken Binanın Enkazından 35 Saat Sonra Yaralı Olarak Çıkarılan Çocuk, Adana Çukurova Üniversitesi Hastanesi'ne Sevk E..
Adapazarı'ndaki Trafik Kazası Adapazarı'nda Belediye Otobüsü ile Süpürge Kamyonunun Çarpıştığı Kazada Ölü Sayısı 5'e Yükseldi.
Yozgat Tso, Girişimcilere Kucak Açtı Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Tarafından Hazırlanan Avrupa Birliği (AB) Destekli "Girişimci Yetiştirme Merkezi Projesi", Düzenlenen Toplantıyla Tan..
Kdv ve Geçici Vergide Beyan Dönemi Uzatıldı Maliye Bakanlığı, 2006 Yılına İlişkin Geçici Vergi ve Katma Değer Vergisinde (Kdv), Ocak Ayı Beyannamelerini Verme Sürelerini Uzattı.
Şanssızlığın Böylesi Aracına Benzin Almaya Çalışan Kişinin Başına Öyle Bir Talihasizlik Geldi Ki...
9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü Sağlık Bakanlığı 9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü Nedeniyle Vatandaşları Sigaranın Zararları Konusunda Uyarırken Türkiye'de Yaşayan Yaklaşık 2 Milyon Kroner Kalp H..
Gül, ABD Kongresi'nde Temaslarda Bulundu ABD'nin Başkenti Washington'da Resmi Temaslarda Bulunan Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türk-amerikan İlişkileri ve ABD Kongresi..
Şener: Mortgage Faizleri Düşürecek Başbakan Yardımcısı Şener, Mortgage Yasasının, Gelecek Perşembe Günü TBMM Gündemine Geleceğini Söyledi. Bankaların Konut Kredisi Karşılığında Alacakları İpo..
Türk Dayanışma Konseyi 301'den Yana Türk Dayanışma Konseyi Sözcüsü Prof. Dr. Mustafa Erkal, Türk Ceza Kanununun (Tck) 301. Maddesinin 'Virgülüne Bile Dokunulmadan, Aynen Muhafaza Edilmesini ..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'da Bir Maçın Stadı, Bir Maçın da Başlama Saati Değişti.
Kayseri Erciyessporlu İlhan Özbay Beşiktaş Yolcusu Beşiktaş'ın, Kayseri Erciyessporlu İlhan Özbay'ın Transferini Bitirmek İçin Sezon Sonunu Beklediği Öğrenildi.
CHP Lideri Baykal Almanya'ya Gitti Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Deniz Baykal, Almanya'da 43 Yıldır Düzenlenen Uluslararası Güvenlik Konferansı'na Katılmak İçin Münih'e Gitti.
Milpa, Pendik'teki Arazinin Satış İmkanlarını Araştırıyor İstanbul - Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Aş, Pendik'te Bulunan Arazi ile İlgili Proje Geliştirme Çalışmal..
Birleşik Metal-İş'e Göre Ocak Enflasyonu Yüzde 2 Ankara - Birleşik Metal-İş Sendikasının Araştırmasına Göre, Ocak Ayında En Az Gelire Sahip Yüzde 20'lik Kesim için Enflasyon Yüzde 1,89, Yüzde..
Yayla Margarin, Balıkesir'de Üretilecek İstanbul - Turyağ, Merkezi Balıkesir'de Bulunan Arı Rafine ve Yağ Sanayi ile İstanbul'da Faaliyet Gösteren Dağıtım Firması Çallı Gıda'yı Satın Aldı. Bö..
Anel, Tt-İntranet Alt Yapısı İhalesine Teklif Verecek İstanbul - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Aş, Türk Telekomünikasyon'un Açtığı "Tt-İntranet Alt Yapısı Kurd..
Tüketici Derneklerine, 3 Bin Üye Zorunluluğu Ankara - Tüketici Derneklerinin, Konseye Katılabilmeleri İçin, Konseyin Düzenlendiği Yıldan Bir Önceki Yılın 31 Aralık Tarihi İtibariyle Tüketicin..
Bakan Akdağ, Sağlık Harcamalarını Değerlendirdi Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kişilerin Ceplerinden Yaptıkları Sağlık Harcamalarının Kendi İktidarları Döneminde Yüzde 20'lere Kadar İndiğini Beli..
Doğu Anadolu Daha da Soğuyacak/ Bölge, 'Buzlanma ve Don'a Karşı Uyarıldı Erzurum - Doğu Anadolu Bölgesi'nde Hava Sıcaklıklarında Düşüş Yaşanacağı Belirtilerek Buzlanma ve Don Uyarısı Yapıldı...
Okullar Pazartesi Günü Açılıyor Ankara - İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarında İkinci Yarıyıl, 12 Şubat Pazartesi Günü Başlıyor. ilköğretim ve Ortaöğretim Okullarındaki 14 Milyon Öğrenci ile..
Yazıcıoğlu'ndan 'Milliyetçilik Irkçılıktır' İddialarına Tepki: Büyük Birlik Partisi (Bbp) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Milliyetçiliği 'Irkçılık, Kafatasçılık ve Ayrımcılık' Olarak Göstere..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10