8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
El Kaide Saldırıya Hazır! El Kaide Terör Örgütünün Suudi Arabistan'daki kolu, Geniş Çaplı Saldırılar Hazırladığını Açıkladı
"İspanya İtibarını Geri Kazandı" İspanya Basını, Dünya Kupası Finallerinin Ardından Kötü Bir Gidiş Sergileyen İspanya Milli Takımı"nın, Dün Akşam Deplasmanda İngiltere Karşısında Aldığı Galib..
Şenez Erzik İtalya'ya Gitti UEFA Yönetim Kurulu"na Yeniden Seçilen Şenes Erzik, UEFA Yönetiminin Yarın Yapacağı Görev Dağılımına Katılmak için Cenevre"ye Gitti. Erzik, Hareketinden Önce Atatü..
Doğan: Takımın Gidişatından Memnunum Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Bordo-Mavili Takımın Kısa Süre İçinde Bir Çıkış Yapacağını ve Bunu Herkesin Göreceğini Söyledi. Doğan, Mehmet Ali..
Liderin Maçını Dereli Yönetecek Turkcell Süper Lig"de Bu Hafta Sonu Oynanacak 20. Hafta Karşılaşmalarını Yönetecek Hakemler Belli Oldu. Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu"ndan Yapılan Açı..
Uluslararası Rezervler, 102.2 Milyar Doları Geçti Ankara - Uluslararası Döviz Rezervi, Bir Önceki Haftaya Göre 1 Milyar 390 Milyon Dolar Arttı merkez Bankası Tarafından Haftalık Olarak Yayın..
Türkiye, 1- 7 Şubat Arasında 2 Milyar Doların Üzerinde Dış Borç Ödedi Ankara - Türkiye, 1-7 Şubat 2007 Tarihleri Arasına 2 Milyar 022.90 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirdi. merkez ..
İş Dünyası ve Stk'ların 'Yeni 301' Önerisi Hazır: 'Aşağılama' Yerine 'Tahkir ve Tezyif' Densin İstanbul - İş Dünyası, Sendikalar ve Sivil Toplum Kuruluşları, Türk Ceza Kanunu'nun (Tck) 301'in..
Tüketici Kredileri Toplamı 46.5 Milyar YTL'yi Geçti Ankara - Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 200 Milyon 172 Bin YTL Artarak 2 Şubat İtibariyle..
Başbakan Erdoğan, Mumcu'dan 7 Bin 500 YTL Tazminat Kazandı Ankara - Anavatan Genel Başkanı Erkan Mumcu, Partisinin TBMM Grup Toplantısında Yaptığı Konuşmada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ..
Borsa 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 33,41 Puan Azalarak 41.544,49 Puandan Başladı.
ATO'dan 301. Madde Açıklaması Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, Sivil Toplum Örgütleri'nin (Stk) Şekillendirerek Hükümete Önerdiği 301. Maddede 'Aşağılama' Yerine 'Tahkir ve Te..
Dink Cinayeti ile İlgili 2 Müfettiş Tekrar Trabzon'da Gazeteci Hrant Dink'in Öldürülmesinin Ardından İçişleri Bakanlığınca Görevlendirilen İki Mülkiye Başmüfettişi, Tekrar Trabzon'a Gelerek ..
RTÜK Haber Bültenlerini Ele Aldı Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Dr. A. Zahid Akman, Reyting Yarışı Dikkate Alındığında Daha Fazla İlgi Çekmek İçin Sanal, Güncel Olmayan, Cıvık Magazi..
Cumhurbaşkanı Sezer'den, Antep'e 'Gazi' Unvanı Verilişinin Yıldönümü Mesajı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Antepliler'in Atatürk Önderliğinde Yürütülen Kurutuluş Savaşı'na Verdikleri Deste..
İran'dan Orta Menzilli Füze Denemesi Basra Körfezi ve Umman Denizi'nde Askeri Tatbikat Yapan İran Ordusu Orta Menzilli Füze Denedi.
ABD'de İş Yapmak İsteyenler İçin Özel Rehber Hazırlandı TOBB ile ABD Ticaret Odası İşbirliğinde Uygulanan "Türkiye-abd İş Ortaklıklarının Güçlendirilmesi" Proje Çerçevesinde "ABD Pazarına Gir..
Siyasi Etik Komisyonu Kurulmasını Öngören Teklif, Alt Komisyona Sevk Edildi TBMM Anayasa Komisyonu'nda Ele Alınan ve TBMM'de Bir Siyasi Etik Komisyonu Kurulmasını Öngören Yasa Teklifi, Alt Ko..
Soydaş Milletvekili İlhan Ahmet Bakoyanni'nin Gezisini Değerlendirdi Yunanistan'da İktidardaki Yeni Demokrasi Partisi Gümülcine Milletvekili İlhan Ahmet, Dıişleri Bakanı Dora Bakoyanni'nin Ba..
Renault'un 2006'da 2.9 Milyar Euro Kar Etti Geçen Yıl 2005 Yılına Kıyasla Cirosu Yüzde 0.8 Azalan Renault, 2 Milyar 943 Milyon Euro Net Kar Etti.
Antep'e 'Gazi' Ünvanı Verilişinin Yıldönümü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Antep'e 'Gazi' Ünvanı Verilişinin Yıldönümü Nedeniyle Gaziantep Valisi Süleyman Kamçı'ya Bir Kutlama Mesajı Gönderdi..
Bjk Yönetimi Çankaya Köşkü'nde Beşiktaş Kulübü Başkanlığına Yeniden Seçilen Yıldırım Demirören ve Yeni Yönetim Kurulu, Bugün Önce İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Ardından da Cumhurbaşkanı A..
Büyükşehir, 7 Ülkeyle Kentsel Dönüşüm ve Ekonomik İşbirliği Projesine İmza Attı İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Venedik Belediyesi Eş Liderliğinde "Kentsel Dönüşüm ve Sürdürülebilir Yenili..
Kar Üzerinde Doğum Bitlis'te Yolu Kardan Kapalı Olan Tabanözü Köyü'nde Doğum Sancıları Tutan Kadın, Kızakla Hastaneye Ulaştırılmaya Çalışılırken Yolda Kar Üzerinde Doğum Yaptı.
Kocaeli'de Rüşvet Operasyonu Kocaeli'de, Fazla Tonajlı Araçlardan Rüşvet Aldıkları İddia Edilen Polis ve Kamu Görevlilerine Yönelik Başlatılan Operasyon Genişleyerek Sürüyor.
Van'da Afganistan Uyruklu 6 Kaçak Yakalandı Van'ın Gevaş İlçesi'nde Yurda Kaçak Yollardan Giriş Yaptığı Belirlenen 6 Afganistanlı ile Bunlara Yardım Ettiği İleri Sürülen Bir Türk Vatandaşı Ya..
Turyağ, Arı Rafine ve Yağ Sanayi ile Çallı Gıda'yı Satın Aldı Türkiye'de, Margarin Markası Yayla'yı Üreten Turyağ, Merkezi Balıkesir'de Bulunan Arı Rafine ve Yağ Sanayi A.ş. ile İstanbul'da ..
Lpg Ucuzladı, Motorin ve Fuel Oil'e Zam Geldi Tüpraş, Likit Petrol Gazın (Lpg) Rafineri Çıkışını Bugünden Geçerli Olmak Üzere Yüzde 3.34 İndirdi. Rafineri Çıkış Fiyatlarında Yapılan Ayarlama..
Renault Genel Müdürü'nden Bursa'daki Fabrikaya Övdü Renault Genel Müdürü Carlos Ghosn, Bursa'daki Renault Fabrikasına Övgüler Yağdırdı. Renault Grubunun 2006 Bilançosuyla İlgili Bir Basın Top..
Yedigöze Barajı'nın Temeli Mayıs Ayında Atılacak AK Parti Adana Milletvekili Ayhan Zeynep Tekin Börü, Çukurova Bölgesinde Sulanabilir Tarım Arazisini Artıracak Olan Yedigöze Barajı ve Hidroel..
Ç.rize-F.bahçe Maçını Hakem Selçuk Dereli Yönetecek Turkcell Süper Lig'de Bu Hafta Sonu Oynanacak 20. Hafta Karşılaşmalarını Yönetecek Hakemler Belli Oldu. Cumartesi Günü Saat 16.00'da Oynan..
Kuveyt Türk'ün "Katılma" Hesaplarındaki Standart Vadeyi Kaldıran Yeni Uygulaması Başlıyor Kuveyt Türk, "Katılma Hesabı" Olan Müşterilerine Bir Kolaylık Daha Sunarak Bu Hesaplarda Esnek Vade U..
Rumlar, Petrol Konusunda Türkiye'yi BM'ye Şikayet Etti Lefkoşa - Kıbrıs Rum Yönetimi, Akdeniz'de Petrol Araştırılması ve Çıkarılması Konusunda Mısır ve Lübnan'la Yaptığı Anlaşmalar Üzerine Aç..
İMKB, Satışlara Karşın 41500'de Tutundu/ Endeks, 521 Puan Ekside: 41578/ Döviz ve Faiz Yatay İstanbul ? Borsa, Satıcılı Seyir Sonrası, İlk Seansı Düşüşle Tamamladı. Artkan Satışlarla 41300 Bö..
İş Dünyası ve Stk'ların, Yeni 301 Önerisi Hazır/ 'Aşağılama' İbaresi Yerine 'Tahkir ve Tezyif' Gelecek İstanbul - İş Dünyası, Sendikalar ve Sivil Toplum Kuruluşları, Türk Ceza Kanunu'nun (Tck..
Dünyanın En Zengin Kulübü Real Madrid İspanya"nın Real Madrid Kulübü, Deloitte"s Fottball Money League Tarafından Hazırlanan Dünyanın En Zengin 20 Spor Kulübü Listesinin En Üst Sırasında Yeri..
Fındıkta Yaşanan Sorunların 'Teşvik' ile Çözülebileceği Önerisi Giresun Ziraat Odası (Gzo) Başkanı Özer Akbaşlı, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Fındık Ürününe Uygulanacak Teşvikin, Başta Arz Fazl..
Asım Kibar: Kobi'ler Memleketin Can Damarıdır Sakarya - Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asım Kibar," Kobi'ler Olmazsa Büyük Müesseseler Yürüyemez. Dolayısıyla Kobi'ler Memleketin Baş Tac..
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Yangın Korkuttu/ Büyük Çaplı Maddi Hasar Oluştu İstanbul - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Bir Fabrikada Çıkan Yangın Korku Dolu Anların Yaşanmas..
Yeşil Kart Sahipleri için Sağlık Bakanlığı'na 250 Milyon YTL Ödenek Aktarıldı Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, "Kesinleşen Yeşil Kart İlaç Giderlerinin Ödenmesi Amacıyla 10.01.2007 Tari..
Magic Life, İç Pazarda Satışlarını Yüzde 30 Artırdı İstanbul - Magic Life'nin, Geçen Yıl İç Pazar Satışlarını Yüzde 30 Arttırdığı Bildirildi. magic Life Center Genel Müdürü Başak Erel, Yaptı..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10