8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

8 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ceylanpınar'da Kayıp İşçilerden 7'sinin Daha Cesedine Ulaşıldı Ceylanpinar - Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde İşçileri Taşıyan Kamyonun Dereye Yuvarlanması Sonucu Oluşan Kazada, Akıntıya K..
Enflasyon Yoksulu Güldürmedi Birleşik Metal-İş Sendikasının Araştırmasına Göre, Ocak Ayında En Az Gelire Sahip Yüzde 20"lik Kesim için Enflasyon Yüzde 1,89, Yüzde 5"lik Kesim için Yüzde 2,02 ..
Telekom Hazine'yi Zengin Etti Hazine, Geçen Yılın Tamamında Kamu İktisadi Teşebbüsleri (Kit) ve Kamu Bankalarından Toplam 4 Milyar 813 Milyon YTL Vergi Dışı Gelir Elde Etti. Hazine Müsteşarlı..
Borsada Sert Düşüş İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Birinci Seansın İlk Yarısında Geriledi. Endeks, Seansın 1 Saat 15 Dakikalık Bölümünü, Dünkü İkinci Seans Kapanı..
Stratejik Fındık! Türkiye"nin Dünya Fındık Pazarındaki Liderliğini ve Bu Alandaki Stratejik Konumunu Devam Ettirebilmesi için Mutlaka Birim Alandaki Verimin Artırılması Gerektiği Bildirildi. ..
Ceza İhbarnamesi Po'ya Ulaştı Petrol Ofisi A.ş"ye 2002 Yılına Ait Vergi İnceleme Raporu ile Bağlantılı Olarak 217.5 Milyon YTL Vergi Aslı ve 217.5 Milyon YTL Vergi Cezasını İçeren Yeni Bir İh..
9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü Sağlık Bakanlığı, Sigara İçmeyi Bir Kez Deneyen Her Dört Kişiden Üçünün 'Sigara Tiryakisi' Olduğunu Belirterek, Dünyada Her 3 Saniyede Bir Kişinin Sigara Yüzünde..
Başbakan Erdoğan, 11 Şubat'ta Kahramanmaraş'a Geliyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 87. Yıldönümü Törenlerine Katılmak Üzere 11 Şubat'ta Kahra..
CHP Lideri Baykal, Almanya'ya Gitti İstanbul - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Uluslararası Güvenlik Konferansı'na Katılmak Üzere Almanya'ya Gitti. atatürk Havalimanı Vip Salonu'nda Hareketi..
Eskişehir'de 5 Kişi, Karbonmonoksit Gazından Zehirlendi Eskişehir'de, Kombiden Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenen 5 Kişi, Hastaneye Kaldırıldı.
9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü Sigaranın Hem İçenler Hem de Pasif İçici durumundaki Çocuklar için Öldürücü Bir Tehlike Olduğu Belirtildi
Kıa, Sorento ve Sportage Modelleri İçin Yeni Bir Kampanya Başlattı Kia, 4x4 Segmenti'ndeki Kia Sorento X-force ve Sportage Modelleri İçin Yeni Bir Kampanya Başlattı.
İran, ABD ve İsrail Adına Casusluk Yapan 100 Kişiyi Yakaladığını Bildirdi İran, Ülkenin Sınır Bölgelerinde ABD ve İsrail Adına Casusluk Yapan 100 Kişiyi Teşhis Ettiğini Bildirdi.
İsrail Savunma Bakanı Kazıların Durdurulmasını İstedi İsrail Savunma Bakanı Amir Peretz, Müslümanlar Arasında Tepkiye Yol Açan El Aksa Camii Yakınlarındaki Kazı Çalışmalarına Son Verilmesi Ta..
Çalışanın Vergi İndirimi Belli Oldu Vergi İadesi Uygulamasına Son Veren ve Yerine Asgari Geçim İndirimini Getiren Kanun Tasarısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Kabul Edildi. Benimsenen Düze..
İzzet Baysal Vakfı'ndan Fizik Tedavi Hastanesi İzzet Baysal Vakfı, Bolu'nun Termal Merkezi Karacasu'da Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yapmak İçin Proje Çalışmalarına Başladı.
Fenerbahçeli Futbolcu Önder Turacı: Alkmaar Maçında Oynamayı Çok İstiyordum, Ama Olmayacak Fenerbahçe'nin Antalya Kampında Sakatlanan ve Tedavisi Geçtiğimiz Günlere Kadar Süren Önder Turacı, ..
Şener: Halkbank'ın Yüzde 75'i Kamuda Kalmayacak Başbakan Yardımcısı Şener, Halkbank'ın Yüzde 25'inin Halka Arz Edilmesi Kararı İçin, Takvimi Henüz Belli Olmamakla Birlikte, Yüzde 75 Hissenin ..
Avrupa Parlamentosu'nda Hrant Dink Anısına Toplantı Düzenlendi Avrupa Parlamentosu Yeşiller Grubu, Öldürülen Gazeteci Hrant Dink Anısına Toplantı Düzenledi. Türk Asıllı Alman Parlamenter Cem ..
Günday: "Halkbank Kararı Seçim Taktiği" TESK Genel Başkanı Derviş Günday, Hükümetin Halk Bankası'nı Halka Arz Yöntemiyle Özelleştirme Girişimini, Kamuoyunun Tepkisini Hafifletmeye Yönelik Bir..
Kuveyt Türk'ten Katılma Hesabı Olan Müşterilerine "Esnek Vade" İstanbul - Kuveyt Türk, "Katılma Hesabı" Olan Müşterilerine Kolaylık Sunarak, Bu Hesaplarda Esnek Vade Uygulamasına Geçti. banka..
Belediye Başkanı Kadir Topbaş Almanya'ya Gitti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Tatil İçin Eşi ve Çocuklarıyla Birlikte Almanya'ya Gitti.
Carrefoursa: Edirne Yağ'dan Fabrika Alımı Söz Konusu Değil İstanbul - Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.ş, Edirne Yağ Sanayii Ticaret A.ş.'ye Ait Fabrikanın Satın Alınması ile İ..
Milpa, Pendik'teki Araziyle İlgili Proje Geliştiriyor İstanbul - Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret Aş, Pendik'te Bulunan Arazi ile İlgili Proje Geliştirme Çalışmaların..
Hido'lu Magic Raptors'a 113-103 Yenildi ABD Profesyonel Basketbol Ligi"ne (Nba) Tsi Bu Sabaha Karşı Yapılan 10 Maçla Devam Edildi. Hidayet Türkoğlu"nun Takımı Orlando Magic, Deplasmanda Toron..
Gökdelen Gibi Peribacaları Kapadokya'da Yaklaşık 100 Metre Yüksekliği Sahip Peribacaları, Dünyanın İlk Doğal Gökdeleni Olarak Nitelendiriliyor.
Zorunlu Hizmete Tabi Doktorlar, Sözleşmeli Aile Hekimi Olabilecek TBMM Genel Kurulu'nda, Yabancı Doktorların Türkiye'de Çalışmasına da Olanak Sağlayan Tasarının Görüşmeleri Muhalefet Partiler..
Evlenme Teklifini Uçağın Üzerine Yazarak Yap Onur Air, Tüm Aşıkları Sevgililer Günü'nde Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi Yapmaya Davet Ediyor.
Ray Sigorta'da Ortaklık ve İşbirliği için Çalışmalar Başlatıldı İstanbul - Doğan Şirketler Grubu Holding A.ş., İştiraklerinden Ray Sigorta A.ş ile İlgili Olarak İşbirliği, Ortaklık ve Hisse D..
Motorinin Pompa Fiyatı Litrede 3 Ykr Zamlandı Ankara - Rafineri Çıkış Fiyatlarında Yapılan Ayarlamanın Ardından, Motorinin Pompa Fiyatı Litrede 3 Ykr Arttı. motorin Pompa Fiyatlarına Yapılan..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10