7 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

7 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fatih'te Yangın Fatih'te 3 Katlı Ahşap Binada Çıkan Yangında Bir Kişi Yaralandı. Paniğe Neden Olan Yangın 2 Ahşap Binaya Daha Sıçradı. Feci Şekilde Yanan Bir Kişi, Vatandaşlar Tarafından Hast..
Akbank'ın Sabancı Bank Plc'deki Hisselerinin İranlı Perisan'a Satışı İptal Edildi Akbank T.a.ş., Sabancı Bank Plc'deki Hisselerin Parsian Investment Company'ye Satış İşleminin Gerçekleşmediği..
El Aksa Camii Çevresinde Kazı Çalışmaları İran'ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, İsrail'in El Aksa Camii ile Ağlama Duvarı Arasındaki Tarihi Bölgede Kazı Çalışmalarına Başlamasını Kınadı.
Kıbrıs Rum Kesimi'nde Şüpheli Kuş Gribi Vakası Almanya'dan Uçakla Güney Kıbrıs'a Giden Bir Turist, Larnaka Havalimanı'ndan Limasol İstikametine Gittiği Esnada Yüksek Ateş, Adale Ağrısı Şikaye..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:10) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 60 kb] ...
ABD, Askeri Helikopterin Düşürüldüğünü Doğruladı ABD Ordusu, Irak'ta Bir Helikopterinin Daha Düşürüldüğünü Doğruladı.
Güney Kazakistanda Özbek Helikopteri Düştü Kazakistan'ın Güney Kazakistan Eyaletinde Bir Özbek Helikopterinin Düştüğü Bildirildi.
'Tatil'de Cesur Sahneler Teoman, Okan Bayülgen ve Yasemin Kozanoğlu'nun Başrolünü Paylaştığı 'Tatil' Filmi Gösterime Girmeden Konuşulmaya Başlandı.
Şahin, Beşiktaş Yönetimini Kabul Etti Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Beşiktaş Kulübü Başkanlığına Yeniden Seçilen Yıldırım Demirören ve Yeni Yönetimini Kabul Etti.
Güler Sabancı: Türkiye Ekonomik Anlamda Çoktan Avrupa'ya Entegre Olmuş Durumda İstanbul - Hollanda'da Yayın Yapan Algemeen Dagblad Gazetesi Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabanc..
T. Telekom Başkanı Doany: Tarifelerde Yapılan Değişiklik Enflasyonu Etkilemez İstanbul - Merkez Bankası'nın "Türk Telekom'un Yeni Tarifelerinin Enflasyonu Artıracağı" Şeklindeki Uyarısına Tel..
Perşembe Günü (08 Şubat 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 08 Şubat 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Do..
Koza Davetiye: Ghana'daki Üretimden Sağlanan Tüm Gelir Koza Altın'ın Olacak İstanbul - Koza Davetiye Mağaza İsletmeleri ve İhr. A.ş, Ghana'daki Faaliyetler Sonucunda Elde Edecek Gelirin Tamam..
Bursaspor Gençlerbirliği'ne Bileniyor Turkcell Süper Ligi'nin 20. Haftasında Deplasmanda Gençlerbirliği ile Karşılaşacak Olan Bursaspor, Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Bakan Tüzmen'den, Tütsis Başkanı Narin'e Cevap Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası (Tütsis) Başkanı Halit Narin'in Mısır'a Yapılacak Yatırımlara İlişkin..
Başbakan Erdoğan Türkmenistan'a Gidecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 13-14 Şubat 2007 Tarihleri Arasında Türkmenistan'a Resmi Bir Ziyaret Gerçekleştirecek.
Anavatan'dan Aksu Hakkında Gensoru Anavatan Partisi, AKP Hükümetleri Döneminde Yaşanan Terör ve Asayiş Olaylarındaki Artış, Ahlaki Çöküntü ve Asayiş Önlemlerinin Alınmaması Nedeniyle, Toplumu..
Fenerbahçe'nin Orta Saha Oyuncusu Selçuk Şahin, Cola Turka Köşesinin Bu Ay Ki Konuğu Oldu Belinden İkinci Kez Ameliyat Olan ve Çalışmalırına Takımdan Olarak Devam Eden Fenerbahçe'nin Başarılı..
Çankaya Belediyesi'nden Türk Sanat Müziği Konseri Çankaya Belediyesi Toplumsal Dayanışma Merkezi Tarafından Kurulan Tsm Korosu Ankara'da Konser Verdi.
İstihbarat Karıştı Hrant Dink Cinayetine İlişkin Yürütülen Soruşturmayla İlgili Bilgilerin Sızması Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi'ni Karıştırdı. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin..
Sıkı Disiplin, Çocukları Başarısızlığa Götürüyor Kocaeli'nin Gebze İlçesi'nde, Anadolu Sağlık Merkezi'nde (Asm) Görev Yapan Uzman Psikolog Sevil Usanmaz, Sıkı Disiplin Altında Yetiştirilen Ço..
"Turgualite Toplantısı" Gerçekleştirildi Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Dünyanın En Önemli Danışmanlarıyla Finansla ve Vizyonel Çalışmalar Yaptıklarını Belirterek, "Markalaşma Sürecini Hızlandı..
Türkiye'nin 'Duygusal Zeka'sı Ele Alınacak Türkiye'de İlk Kez Düzenlenecek Olan 'Uluslararası Duygusal Zeka ve İletişim Sempozyumu', 7-9 Mayıs 2007 Tarihleri Arasında İzmir'de Yapılacak
'Bağdat Güvenlik Planı Uygulamada' Amerikan Ordusu, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta barışın Sağlanmasına Yönelik Güvenlik Planının Uygulamada Olduğunu Bildirdi
İsrail'deki İslami Hareket Lideri Gözaltına Alındı İsrail'deki İslami Hareket Lideri Şeyh Raad Salih, Kazı Alanına Girme Teşebbüsünde Bulunduğu Gerekçesiyle Eski Kent Girişinde İsrail Polisi ..
Fenerbahçe'de Lugano ve Önder'in Durumu Fenerbahçe'de, Sakatlıkları Nedeniyle Takımdan ayrı Kalan Lugano ve Önder'e, Kondisyon Yükleme Çalışmaları Yaptırılacak
Burgaz-Dedeağaç Petrol Boru Hattı Anlaşması İmzalandı Yunanistan Tarafından Bakü-Ceyhan Petrol Boru hattı Projesine Alternatif Olarak Geliştirilen Burgaz-Dedeağaç Petrol Boru Hattı Projesi i..
Fay Hatları Yorumlanıyor Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Fizik Mühendisliği Bölümünde Görevli Bir Araştırma Grubu, Arkeolojik Buluntuların ve Fay Hatlarının Yaşını Hesaplıyor
'Madencinin Alın Terini Talep Edeceğiz' Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı ve Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Çetin Altun, "İşveren Kanadına Bu hafta Sunacağımız Ücret Te..
Google'ın E-Postası Herkese Açıldı Google'ın Ücretsiz E-Posta Hizmeti Gmail, Dünya ile Aynı Anda Türkiye'de Tüm İnternet Kullanıcılarının Kullanımına Açıldı
TBMM Başkanlığına Telekom Zammıyla İlgili Soru Önergesi Anavatan Partisi İzmir Milletvekili Serpil yıldız, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'a, Telekom'un Yeni Tarifesi için telekomünikasyon..
'PKK ile Mücadelede Uluslararası İşbirliği İçindeyiz' Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'un Resmi Davetlisi Olarak Türkiye'ye Gelen İsviçre İçişleri Bakanı Pascal Couchepin, Mardin'de Ziyaret..
Kaybolanlar Suriye'ye Sürüklenmiş Olabilir Şanlıurfa Valisi Yusuf Yavaşcan, Arama Çalışmalarının Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü'nün 4 Sualtı Tim Görevlisi Tarafından Sürdürüldüğünü ve Kaybolan K..
Hayal'in Cezaevinde Yeniden İfadesi Alındı Ağız Değiştirip, Azmettiricinin Erhan Tuncel Olduğunu Söyledi
Haremüşşerif'deki Gerginlik Sürüyor İsrail'in Haremüşşerif Yakınındaki Magrip Kapısında (Bab El Magarbe) Başlattığı Hafriyat Çalışmaları Ortaya Çıkan Gerginlik Sürüyor.
Şener: Mortgage Yasası Haftaya Meclis'te Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Önümüzdeki Hafta Mortgage Yasası'nın Meclis Gündeminin Önüne Çekilip Görüşüleceğini Söyleyerek ..
Sabancı Bank'ın Satış İşlemi Sonuçlanmadı Akbank, Sabancı Bank Plc'deki Hisselerinin İran'da Kurulu Parsian Investment Company'e Satılması ile İlgili Anlaşmanın Koşulları Gerçekleşmediği için..
Tesco Kipa'dan 600 Kişiye İş Tesco Kipa'nın İzmir'in Torbalı İlçesinde Kuracağı Tedarik Zinciri Dağıtım Merkezinde 600 Kişiyi İstihdam Edeceği Bildirildi. Tesco Kipa İnsan Kaynakları Direktör..
Amerikan Ordusu: "Bağdat Güvenlik Planı Uygulamada" Amerikan Ordusu, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Barışın Sağlanmasına Yönelik Güvenlik Planının Uygulamada Olduğunu Bildirdi.
Düzeltme -Acaristanbul'da Danıştay Kararı Beklenecek Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Serdaroğlu Özel Ormanındaki Villalarla İlgili Çevre ve Orman Bakanlığı'nın İtirazı Üzerine Toplan..
AB'den Türkiye'ye 300 Milyon Euro Kırsal Kalkınma Yardımı Avrupa Birliği Uyum Sürecinde Türkiye'ye 2007-2010 Yılları Arasında Yaklaşık 300 Milyon Euro Kırsal Kalkınma Hibe Fonu Kullanacak.
35 Saat Sonra Kurtarılan Çocuk Diyarbakır'da Pazar Günü Çöken Binanın Enkazından 35 Saat Sonra Yaralı Olarak Çıkarılan 15 Yaşındaki Abdullah Köseer'in, Sağ Bacağındaki Damar Ezilmesi Sonucu O..
Kayseri'de Evliliğe Doğru 2007 Fuarı Açılacak Kayseri Dünya Ticaret Merkezi'nde, 2-6 Mayıs 2007 Tarihleri Arasında Evlilikle İlgili Her Türlü Ürünün Sergileneceği Evliliğe Doğru 2007 Fuarı Dü..
Tarım Bakanlığı'ndan Ceylanpınar'a Yardım Eli Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Tigem Ceylanpınar İşletmesinde Yaşanan Kazada Yaralanan ve Hayatını Kaybedenlerin Yakınlarına Her Türlü Yardımın Ya..
ÖSS Başvuruları 12 Şubat'ta Başlıyor Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ile Meslek Yüksekokullarına Sınavsız Geçiş için Başvurular, 12 Şubat Pazartesi Günü Başlıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10