6 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

6 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
PFDK'dan Kezman'a 2 Maç Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe'nin Sırp Futbolcusu Mateja Kezman'a Hakeme Sözle Hakaret Etmekten 2 Resmi Müsabakadan Men Cezası Verdi.
Kilci: Konjonktür Değişti Öib Başkanı Metin Kilci, Halkbank'ta Blok Satıştan Halka Arza Dönülmesini, "Konjonktür Değişti" Sözleriyle Açıkladı.
SHP "301" Önerilerini Yetersiz Buldu SHP, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Gülcegün, Tck'nın 301'inci Maddesi Konusunda Stk'ların Önerisini Yetersiz Bulduklarını Açıkladı. Gülcegün, "301'de Düş..
Gelibolu Belediyesi "Emitt Fuarı"na Katılacak Çanakkale'nin Gelibolu Belediyesi, 15-18 Şubat Tarihlerinde 11. Kez Düzenlenecek Olan "Emıtt- Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı"..
"AB ve Çukurova'da Sürdürülebilir Tarım" Konferansı Dokuz Eylül Üniversitesi ve AB Türkiye Delegasyon Takım Üyesi Doç. Dr. Yaşar Uysal, Türkiye'nin AB'ye Uyum İçin Sürdürülebilir Tarıma Geçme..
Amasya'ya Hava İzleme İstasyonu Amasya Meteoroloji Müdürlüğü'ne Kurulan Hava İzleme İstasyonu ile Hava Kirliliği Ölçümü Yapılabiliyor.
Moda Dünyasının Kapıları İstanbul'da Açılıyor İstanbul Cnr Expo'da 8 Şubat'ta Başlayacak If 9. Uluslararası İstanbul Moda Fuarı, Ünlü Tasarımcı ve Modacıları Bir Araya Getiriyor. Fuarın Açılı..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (16:01) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 60 kb] ...
Şebnem Kendini İşe Verdi Son Dönemde İşinden Çok Başlattığı Polemiklerle Adından Söz Ettiren Şebnem Schaefer, Sessizlik Kararı Aldı.
Aşkınızı Anlatın Kendinize Sarar'dan Bir Gömlek Seçin Ama Sevdiğiniz Erkeğe Hediye Edin
Blair, İran'a Yönelik Askeri Bir Harekat Planlanmadığını Belirtti İngiltere Başbakanı Tony Blair, İran'a Karşı Askeri Bir Harekat Planı Olmadığını Bildirdi.
Ağar'dan İki Mesaj DYP Lideri Mehmet Ağar, Hurriyet.com.tr'ye Önemli Açıklamalar Yaptı. Seçimden Derin Devlete, PKK'dan Orduya İşte Ağar'ın Açıklamalarından Bazı Satır Araları....
Afrodisias Müzesi'nde Hırsızlık Uşak Müzesi'ndeki 'Kanatlı Denizatı Broşu' Hırsızlığının Ardından, Aydın Afrodisias Müzesi'nden Helenistik, Roma ve Osmanlı Dönemlerine Ait 141 Altın Sikkenin ..
'Beyaz Enerji Operasyonu' Kitap Oldu Emekli Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Aziz Ergen'in, Jandarma Genel Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi Başkanı Olarak Görev Yaptı..
Gül: ABD, PKK Beklentimizi Karşılayabilir Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, PKK Terörü Konusunda Türkiye'nin Beklentilerini Karşılayacak Bazı Gelişmelerin Söz Konusu Olabileceğini Söyledi.
Bahçeli'den Erdoğan'a: Ruh Hali Klinik Tablo MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Partisiyle AKP Arasındaki Kavgaya Yeni Bir Boyut Daha Kazandırarak, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İçin, "Ruh Hal..
Diyarbakır'da Çıkarılan Ceset Sayısı 5'e Ulaştı Diyarbakir'da Taşıyıcı Kolonları ve Duvarlarında Derin Çatlaklar Olduğu Gerekçesiyle Geçen Kasım Ayında Yıkım Kararı Alınan ve Geçen Pazar Günü..
Müşerref: Barış Girişimi için Doğru Zamandayız Pakistan Cumhurbaşkanı Pervez Müşerref, Müslüman Dünyasında ve Bölgede Barışın Sağlanması Yönünde Girişim Başlatılması için Doğru Bir Zamanda Ol..
Küresel Isınmaya Karşı 'Ayşe Teyze'ye Sığındık Küresel Isınma ve Kuraklıkla Mücadele için Bir Araya Gelerek Bir Rapor Hazırlayan Tarım, Çevre ve Enerji Bakanları En Somut Adım Olarak " Duyarl..
İnternette Fotoğraflı Tuzak Antalya'da Bir İnşaat Şirketinin Ortağının Elektronik Postasına Kadın Fotoğrafı Göndererek İş Başvurusunda Bulunan Kişi, Virüslü Programla İş Adamının Banka Hesabı..
Bossa ve Yünsa, Munich Fabric Start 2007 Fuarı'na Katılacak İstanbul - Sabancı Holding Tekstil Grubu Altında Faaliyet Gösteren Bossa ve Yünsa, 07-09 Şubat Tarihleri Arasında Münih'te Düzenlen..
Van ve Ağrı için Doğal Gaz Dağıtım İhalesi Martta/ Toplam 15 Başvuru Yapıldı Ankara - Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu(epdk), Van ve Ağrı için Doğal Gaz Dağıtım İhalesini Mart Ayında Yapacak...
Arena, Seagate ile Distribütörlük Konusunda Görüşüyor İstanbul - Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.ş, Seagate Technology ile Distribütörlük Görüşmelerine Başladığını ve Anlaşmaya Varılması..
Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri Açıklandı Türkiye Gazeteciler Cemiyetinin, 2006 Yılı 'Geleneksel Türkiye Gazetecilik Başarı Ödülleri'ni Kazananlar Belli Oldu.
Pfdk'dan Kezman'a 2 Maç Ceza Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (Pfdk), Fenerbahçe'nin Sırp Futbolcusu Mateja Kezman'a Hakeme Sözle Hakaret Etmekten 2 Resmi Müsabakadan Men Cezası Verdi.
Vakıf Emeklilik'ten 50 Bin Kişiye Acil Sağlık Hizmeti İstanbul - Vakıf Emekliliğin, S.o.s International ile Yapılan Protokol ile Hayat Sigortası Poliçesi ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi Olan..
Vergi Dışı Gelirler 10.8 Milyar YTL'ye Ulaştı/ Telekom'dan Elde Edilen Temettü Geliri 3.1 Milyar YTL Ankara - Kit'ler, Kamu Bankaları ve Gsm Şirketlerinden Elde Edilen Vergi Dışı Gelirler, Ge..
Petrol-İş: Cumhurbaşkanımız, Petrol Yasası Konusunda Bizimle Aynı Doğrultuda Görüş Belirtti Ankara - Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, Petrol Kanunu ile İlgili Cumhurbaşkanı..
Tarım Orkam-sen'den Sürgün İddiası Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolu Kamu Sendikası Genel Başkanı Sezai Kaya, Yenice Orman İşletme Müdürlüğü'nde Çalışan İşyeri Temsilcisinin Hiçbir Gerekçe Göst..
Kik: Üniversitelere Yönelik Özel Bir İnceleme Yok Kamu İhale Kurumu(kik) Başkanı Hasan Gül, Üniversitelere Yönelik Özel Bir İncelemesinin Olmadığını Bildirdi.
TMSF, 7 Milyon YTL Değerinde 11 Gayrimenkul Satacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu ( TMSF ), 07 Şubat 2007 Çarşamba Günü 11 Gayrimenkulü Satışa Çıkaracak.
Elda: Sarı Zeybek Rakısı, Atatürk Yaşarken de Vardı CHP'nin, Atatürk'ün Şahsiyetinin Zedelendiği Gerekçesiyle Marka İptali İçin Suç Duyurusunda Bulunduğu Sarı Zeybek Rakı Markasının Sahibi El..
Akgül: "Halkbank Kendi Müşterisine Satılmalı" Teskomb Başkanı Kadir Akgül, Halkbank'ın Yüzde 25'inin Halka Arzının Yetersiz Olduğunu ve En Az Yüzde 20'lik Payın da Bankanın Kendi Müşterisi Ol..
Garanti: "Halkbank'ta Seçimden Önce Halka Arz Olmaz" Garanti Bankası Ekonomik Araştırmalar Müdürlüğü Koordinatörü Ali İhsan Gelberi, Halkbank'ın Yüzde 25 Hissesinin Halk Arz Edilmesinin, Özel..
Avrupa'da PKK'ya Yönelik Operasyonlar Genişletiliyor Brüksel - Fransa'nın Başkenti Paris'te Polisin Dün Terör Örgütü PKK Yandaşlarına Yönelik Operasyonlarından Sonra, Belçika'da da Çeşitli So..
Ukrayna Büyükelçisi: "Somut Proje Eksikliği Hissediyoruz" Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Oleksandr Mischenko, Türkiye ile Ukrayna Arasında Hiçbir Siyasi Sorun Bulunmadığını, Buna Rağmen Somut..
Gökpınar Göleti Çevresinde Yapılaşmaya Son Veriliyor Denizli Belediyesi, Kentin Yüzde 70 Oranında İçme Suyu İhtiyacını Karşılayan ve Zamanla Çevresi Yapılaşmaya Açılan Gökpınar Göleti'nin Kir..
MHP'li Tarım'ın Milliyetçilik Açıklaması MHP Amasya İl Başkanı Mevlüt Yücel Tarım, "Dünya Coğrafyasında İnsanların Toplu Yaşamaya Başlamasından Buyana Millet Kavramı Vardır ve Milletlerin Hay..
Silvan Devlet Hastanesi Otomasyona Geçti Diyarbakır'ın Silvan İlçesi Devlet Hastanesi, Bilgisayarlı Tam Otomasyon Sistemine Geçti.
Erdoğan: "Yeni Bir Barış Dinamiği Oluşturulmalı"" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Orta Doğu'da Huzur ve Sükunetin Tesisinde Bölge Ülkelerinin Ortak Sorumluluğu Bulunduğuna İnandığını Belirter..
Irak'ta İranlı Diplomatın Kaçırılması İran, Bağdat'ta Bir Diplomatının Kaçırılmasının Ardından Irak ve ABD'yi Temsil Eden İsviçre Büyükelçilerini Dışişleri Bakanlığı'na Çağırdı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10