4 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

4 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İstanbul-sivas Uçağına Kar Engeli Türk Hava Yolları'nın (THY) Bugün Yapılan İstanbul-sivas Uçak Seferi, Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle Sivas Havaalanı'na İniş Yapamadı.
THY'nin Ankara-elazığ Uçak Seferi İptal Edildi Elazığ'da Sis Nedeniyle Türk Hava Yolları'nın (THY) Ankara-elazığ Uçak Seferleri Karşılıklı Olarak İptal Edildi.
Van'da Uçak Seferleri İptal Edildi Van'da Olumsuz Hava Şartları Sebebiyle Türk Hava Yolları'nın Ankara-van ve İstanbul-van Uçak Seferlerinin İptal Edildiği Bildirildi.
Bursa'da Soba Zehirlenmesi Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesi'nde Bir Genç Kız, Sobadan Sızan Karbonmonoksit Gazından Zehirlenerek Hastaneye Kaldırıldı.
"25 Yaş Değişikliği Erken Seçimde Uygulanabilir" Anayasada Yapılan Değişiklikle Milletvekili Seçilme Yaşı 25'e Düşürülürken, Bunun, Yapılacak Bir Erken Seçimde Uygulanıp Uygulanmayacağı Tart..
Kobi A.ş. İkinci Ortaklığına İmza Atıyor Kobi'lerin Finansman İhtiyacını Gidermek Amacıyla TOBB Önderliğinde, Halk Bankası ve Kosgeb İşbirliği ile Kurulmuş Olan Kobi A.ş. İkinci Ortaklığını G..
Washington Times: "Türkiye Dünya Jürisinin Önünde" Washington Times Gazetesi, "Türk Ermeni Gazete Editörünü Öldüren Kurşun, Türkiye'yi ve Hukuk Sistemini Bir Dünya Jürisinin Önüne Çıkarttı" Y..
Mehmet Okur 29 Sayı Attı ABD Profesyonel Basketbol Ligi"ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Yapılan 10 Maçla Devam Edildi. Utah Jazz"ın Deplasmanda Phoenix Suns"ı 108-105 Yendiği Maçta Mehmet Okur, Tak..
Malatya'da Elektrik Kesintisi Malatya'da Yarın 3 Mahalleye 5.5 Saat Süreyle Elektrik Verilemeyeceği Bildirildi.
Kilis'te Aşırı Soğuklar Kepenkleri Dondurdu Kilis'te Bir Süredir Etkili Olan Soğuklar, İşyerlerinin Kepenklerinin Yağlarının Donmasına Neden Oldu.
13 Yaşındaki Çocuk, Böbrek Yetmezliğinden Hayatını Kaybetti Kocaeli'nde, Böbrek Yetmezliği Nedeniyle Tedavi Gören Bir Çocuk Hayatını Kaybetti.
Sivas'ta Yerel Yönetimler Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kent Merkezinde Karla Mücadeleyi Oluşturdukları Ekiplerle Sürdürdüklerini Bildirdi.
Türsab 2007'den Umutlu Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (Türsab) Alanya Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Remzi Avcı, Alanya Turizminin Daha İyi Olması İçin Öncelikle Sektörde Birlik Sağlanma..
TBMM "Yabancı Doktorların Çalışmasını" Görüşecek TBMM Genel Kurulunda, Görüşmeleri Yarım Kalan ve Yabancı Doktorların Türkiye'de Çalışmalarına da Olanak Tanıyan Yasa Tasarısına Bu Hafta Deva..
Bidonlardan Yapılmış Minare, Görenleri Hayrete Düşürüyor Şırnak'ın Silopi İlçesi'ne Bağlı Çukurca Mezrası Sakinleri, Komşu Köyden Ödünç Aldıkları Benzin Varillerinden Yapılmış Minareyi Kullan..
Ankara'da Yerel Yönetimler Büyükşehir Belediyesi'nin Gerçekleştirdiği Projelerle Her Geçen Gün Büyüyen Ankara, Yeniden Düzenlenerek Genişletilen Bulvarlar ve Yeni Açılan Yollarla Daha Modern ..
Bursa'da, Pencereden Düşen Yaşlı Adam Öldü Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesi'nde Pencereden Düşen Yaşlı Adam Hayatını Kaybetti.
Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yayaya Otomobil Çarptı İzmit'te, Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Bir Kişiye Otomobil Çarptı.
İran'ın Türkiye Üzerinden Avrupa'ya Gaz Taşıma İsteğine Karşılık, Türkiye'nin Ucuz Gaz Pazarlığı Sürüyor Botaş Genel Müdür Vekili Saltuk Düzyol, İran'ın Nabucco Projesi ile Türkiye Üzerinden ..
İgid Başkanlığına Özkara Seçildi İzmir Genç İş Adamları Derneği Başkanlığı'na Mustafa Özkara Seçildi.
Ulusal Deprem Konseyi'nin Lağvedilmesi TBMM Gündeminde CHP İzmir Milletvekili Erdal Karademir, Ulusal Deprem Konseyi'nin, "Uygulama Alanı Kalmadığı" Gerekçesiyle Lağvedilmesini Bir Soru Önerg..
Newsweek: "Türkiye'nin Müdahale Olasılığı Artıyor" Newsweek Dergisinde Bir Makale Yayınlayan, ABD'nin Tanınmış Düşünce Kuruluşlu Brookings Institution'dan Ömer Taşpınar, Irak'taki ABD Güçleri..
Irak'ta Kanlı Saldırı: 135 Ölü Amerikan Yönetiminin Şiddet Önlemlerine Bir Türlü Çare Bulamadığı ve Strateji Değiştirmek Zorunda Kaldığı Irak'ın Başkenti Bağdat Dün Mart 2003'teki İşgalden Be..
Van'da Uçak Seferleri İptal Edildi Türk Hava Yollarının (THY) Ankara-van ile İstanbul-van Seferleri, Van'daki Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle İptal Edildi.
Mehmet Okur "Double-double" Yaptı ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Bu Sabaha Karşı Yapılan 10 Maçla Devam Edildi.
Borsa, 2006 Dalgasının Yaralarını Büyük Ölçüde Sardı/ Endeks, "Yabancılarla" 43 Bine Taşındı İstanbul -İMKB, Artan Para Girişiyle Mayıs Ayındaki Dalgalanma Sonrası Yeniden 43 Bin Bölgesine Ge..
Sivasta İki Sanayici Uzaktan Kumandalı Garaj Kapısı Üretti Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde Sanayi Sitesinde Elektrikçi ve Demir Doğramacı Ustası Olarak Çalışan 2 Kişi, Kafalarında Tasarladıkları ..
Mersin'de Terör Örgütüne Ait 12.5 Kilo Plastik Patlayıcı Ele Geçirildi Mersin'de, Polisin Düzenlediği Operasyonda Terör Örgütü PKK'ya Ait Olduğu Bildirilen 12.5 Kilogram Plastik Patlayıcı Ele..
Metro Group, Ericek Köyü'nü Sürdürülebilir Kalkınmanın Gözdesi Yapacak Metro Group Türkiye Temsilcisi Nurdan Tümbek Tekeoğlu, Sosyo-ekonomik Hayatın Durma Noktasına Geldiği Bursa'nın Dağ Köyl..
Organize Tarım Bölgeleri Geliyor Organize Sanayi Bölgelerinden (Osb) Sonra, Şimdi de Organize Tarım Bölgeleri Geliyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10