28 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

28 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sağlık-iş: "YÖK'e Yeni Bir Düzen Verilmeli" Sağlık-iş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Başoğlu, Anayasa'da Yapılacak Bir Değişiklikle YÖK'e Mutlaka Yeni Bir Düzen Kazandırılması Gerektiğini Be..
İçişleri Komisyonu'nda İçtüzüklü Protestosu İçişleri Komisyonu Başkanı Akbulut'u Keyfi Yönetim Sergilemekle Suçlayan CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, Üzerinde TBMM İçtüzüğü Yazan..
İstanbul ve Samsun'da Silah Kaçakçılarına Eş Zamanlı Operasyon: 8 Kişi Gözaltında İstanbul - İstanbul ve Samsun'da 'Naz' Adı Altında Silah Kaçakçılarına Yönelik Eş Zamanlı Düzenlenen Operasyo..
Kemer'de Aids Alarmı Antalya'nın Kemer İlçesi'nde 18 Kedide Aids Virüsü Saptandı ve Belideye de Kedi Besleyenlerden Hayvanlarını Kısırlaştırmalarını İstedi
Adapazarı'nda İhale Kavgasında 6 Gözaltı Sakarya Devlet Hastanesi'nde Açılan Tıbbı Sekreterlik Otomasyon İşletim Hizmeti İhalesi Sırasında, İhaleye Katılmak İsteyen Bir Firmanın Temsilcisinin..
Airbus'da Karar Günü Avrupalı Uçak Üreticisi Airbus, Amerikan Boeing firmasıyla Rekabetinde Geriye Düşmesine Neden Olacak Binlerce İşçinin İşten çıkarılmasını Öngören Yeniden Yapılanma Plan..
İfade Özgürlüğü için Kilometreler Aşılacak Kamboçya'da Budist Rahipler ve Eylemciler, daha Fazla İfade Özgürlüğü için 2 Hafta Sürecek Yürüyüşe Başladı
'Mgk'nın Mesajına Olumlu Yanıt Vereceğiz' Irak Kürdistan Demokrat Partisi Lideri ve Kürdistan Bölge Başkanı Mesut Barzani, Partisi ile Irak Devlet Başkanı Celal Talabani'nin Lideri Olduğu Kür..
ABD Nasır'ı Kaçıran Ajanları İade Etmeyecek ABD'nin, Mısırlı Din Adamı Mustafa Nasır'ı kaçırdığı İleri Sürülen Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) Ajanlarını yargılanmak Üzere İtalya..
Iraklı Sünni Milletvekilinin 2 Kardeşi Öldürüldü Iraklı Sünni Milletvekili Salim El cuburi'nin İki Erkek Kardeşi Silahlı Kişiler Tarafından Öldürüldü
Eski Kosova Başbakanının Yargılanması Eski Yugoslavya'daki Savaş Suçları için lahey'de Kurulan Mahkemede Yargılanan Eski Kosova Başbakanı ve Eski Kosova kurtuluş Ordusu (Uçk) Komutanlarında..
AB Ekonomisi Enflasyon ve İşsizlikte Düşüşte AB'de Enflasyon ve İşsizlik Oranları, 2007 Yılına Düşüşle Girdi
Sarkozy'e Suçlama Fransa'nın Le Canard Enchaine Gazetesi, Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Merkez Sağın Adayı Olan Nicolas Sarkzoy'yi, Geçmişte Belediye Başkanlığı Yaptığı Paris'in Lüks Mahalles..
İran Toplantıya Katılacağını Açıkladı İran, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Gelecek Ay yapılması Öngörülen Irak'a Komşu Ülkeler Toplantısına Katılacağını Açıkladı
Bosna Sırp Cumhuriyeti Resmen Özür Diledi Bosna Sırp Cumhuriyeti Hükümeti, 1992-1995 bosna Savaşının Kurbanlarından Özür Diledi
Fenerbahçe Kupa Maçı Hazırlıklarını Tamamladı Fenerbahçe, Gençlerbirliği ile Yapacağı Fortis türkiye Kupası Çeyrek Final Rövanş Maçının Hazırlıklarını Tamamladı
Galatasaray Revire Döndü Kayseri Erciyesspor'a Elenerek Büyük Şok yaşayan Galatasaray Takımı, Adeta Revire Döndü
Makedonya'nın Gözü Türk Sermayesinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ile Türk İşbirliği Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nın Davetlisi Olarak Türkiye'ye Gelen Makedonya Cumhuriyeti Tarım Ormancılık v..
Köprü ve Otoyol Zammı Ankara Bölge İdare Mahkemesi, ankara 10. İdare Mahkemesinin Köprü ve Otoyol Ücretlerine 1 Eylül 2006'da Yapılan zammın "Yürütmesinin Durdurulması" Kararını Kaldırdı
Türk-Yunan Ege Ekonomik Zirvesi Türkiye'nin Ege Kıyıları ile Yunanistan Adaları arasındaki Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesi Amacıyla Bu Yıl 8'incisi Gerçekleştirilecek Olan "Türkiye Ege ..
Kalkınma Bankasına Çevre Yönetim Standartı Belgesi Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (Tskb) Genel müdürü Halil Eroğlu, Bankanın, Çevre Projeleri için Kullandırdığı ve Kullanımı devam Eden Kred..
IMF Heyeti Yarın İstanbul'da Çalışmalarına Başlayacak Uluslararası Para Fonu (IMF) Heyeti, Stand-By düzenlemesinin 6. Gözden Geçirme ve IMF'nin Olağan 4. Madde Konsültasyon Çalışmaları için ..
Yunanistan'da 4 Deprem Yunanistan'da, Merkez Üssü Selanik Kenti Yakınlarındaki Halkidiki Yarımadası Açıkları Olan ve Büyüklükleri Richter Ölçeğine Göre 4.6 ile 3.3 Arasında 4 Deprem Kaydedild..
Doğalgazda İlk Kontrat Devri İmzalandı Doğalgaz Kontrat Devrinde İlk Protokol, Shell enerji A.ş ile İmzalandı
'Türkiye Kendisini Bölünme Fobisinden Kurtardığında Kürt Sorununu Çözecektir' Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkanı ahmet Türk, Partisinin Bağımsız Adaylarla da Olsa Parlamentoyu He..
Tüik Görevlileri Erdoğan Ailesini Saydı Adrese Dayalı Nüfus Sayım Sistemi Çerçevesinde, Tüik Görevlileri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan ve Kızı Sümeyye Erdoğan'ı Adreslerin..
'Öz Varlığınız Tehdit Edilmektedir' Samsun Sahra Sıhhiye Okulu Eğitim Merkez komutanlığında Eğitimlerini Tamamlayan 314. Dönem 240 Tabip Asteğmene Törenle diplomaları Verildi
Eski Bakan Sönmez'e Verilen Hapis Cezası Onandı Yargıtay 8. Ceza Dairesi,iskenderun İthal Kömür santralı İhalesindeki Usulsüzlük Nedeniyle Eski Teaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Eski devlet Baka..
Yıldırım: Ulaşımda Kurtlar Sofrası Var Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, En Az 15 Yıl Asgari 20 Milyar Euro Yatırım Yaparak Demir Yollarındaki 50 Yıllık Kaybın Bir Kısmını Telafi Edebilecekle..
Arınç'tan Sivil Savunma Mesajı Arınç, İkinci Dünya savaşının Ardından Kurumsallaşma Yoluna Giden Sivil Savunma Teşkilatının, Her durumda ve Şartta Halkın İmdadına Yetişerek, Onlara 'Can Sim..
Doğu Karadeniz'de Doğal Gaz Boru Hattı Projesi Botaş Tarafından İhaleye Çıkarılan, ?doğu Karadeniz Doğal Gaz Boru Hattı Projesi (Faz 2) Yapımı? İşinin İhalesinde En Uygun Teklifi, 7 Milyon 44..
Bakan Gül: Ermenistan'daki Nükleer Santral İzleniyor Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Dünyanın En Tehlikeli 5 Nükleer Santralinden Biri Olarak Gösterilen Ermenistan'ın Ba..
Kraliçe Beatrix Kayseri'den Ayrıldı Hollanda Kraliçesi Beatrix, Dışişleri Bakanı ve başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ve Kendisine Eşlik Eden Kalabalık Bir Heyetle birlikte Geldiği Kayseri'd..
Müstehcenlik Davasında Beraat Kararı Eşcinsel Dergisi Kaos-Gl'nin Sahibi ve Sorumlu müdürü Umut Güner, Dergide Müstehcen Yazı ve Resimlere Yer Verdiği İddiasıyla 6 aydan 2 Yıla Kadar Hapis ..
Çanakkale Zaferi'nin Mirası Antalya'da Birinci Dünya Savaşı'nın En Kanlı çarpışmalarına Sahne Olan Çanakkale Savaşı Sırasında Kullanılan Savaş malzemeleri, Yarından İtibaren Antalya'da Serg..
Yanak Okşaması İnternette Oyun Oldu Onpunto.com Adlı İnternet Sitesi Mehmet Barlas'ın Başbakan Erdoğan'ın Yanağını Okşamasından Esinlenerek Yeni Bir Oyuna Hazırladı.
Petrol Fiyatlarındaki Düşüş Sürüyor Singapur - Uluslararası Ham Petrol Fiyatları, Küresel Borsalardaki Düşüş Çerçevesinde Bugün de Düşüşüne Devam Etti. iran'ın Nükleer Programı Çerçevesinde ..
Picasso'nun İki Tablosu Çalındı 20. Yüzyılın Önde Gelen Sanatçılarından Picasso'nun İki Tablosunun, İspanyol Ressamın Torununun Paris'teki Evinden Çalındığı Açıklandı.polis, Yaklaşık 66 Milyo..
Unakıtan'a Hakaret Davasında Beraat Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ı Hedef Alan Afişler Hazırlayarak Hakaret Suçu İşlediği Gerekçesiyle CHP Bornova İlçe Teşkilatı Hakkında Açılan Kamu Davasınd..
Göztepe Parkına Cami Yaptırma Kararı Mahkemeden Döndü Uzun Süre Tartışmalara Neden Olan Göztepe Parkı'na Cami Yaptırma Kararı Mahkemeden Döndü. Cami Yaptırma Kararı, İstanbul 5. İdare Mahkem..
Şanlıurfa'da Zılgıtlı Okul Açılışı Şanlıurfa, (Dha) Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'ne Bağlı Yazlıca, Ekinyazı ve Sevimli Köylerinde, Köylere Hizmet Götürme Birliği Tarafından Yaptırılan 3 İlk..
ODTÜ'de 'Hepimiz Hrant'ız' Eylemi Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nden (ODTÜ) Bir Grup Öğrenci, Hollanda Veliaht Prens Willim Alexsander ile Prenses Maxima'nın Üniversitede Bulunduğu Saatlerde ..
Güvenlik Kameralarına Yakalanan Hırsızlar Tutuklandı Balıkesir'in Bandırma İlçesinde Bir Elektronik Mağazasının Camını Kırarak Yaptıkları Soygun Güvenlik Kameraları Tarafından Görüntülenen 3 ..
Rize'de Korkutan Yangın Rize'de Sigara İzmaritinden Kaynaklandığı Sanılan Yangın Paniğe Yol Açarken, Yangının Çıktığı İşyeri Kullanılamaz Hale Geldi.
Tarihi Sendika Binasına Molotofkokteylli Saldırı Samsun'da Tarihi Sendika Binasına, Kimliği Belirsiz Kişi veya Kişiler Tarafından Molotofkokteyli Atıldı.
Rumelisiad, Balkan Ülkeleri Büyükelçilerini Buluşturdu Rumelili Sanayici İşadamı ve Yöneticiler Derneği (Rumelisiad), Ankara'da Balkan Ülkeleri Büyükelçileriyle Biraraya Geldi.
Tso'dan Üyelerine Kredi İmkanı Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (Stso), Üyelerine Kredi
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10