28 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

28 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'İşten Çıkarılan İşçiler Eylem İçin Çatıya Çıktı' Başlıklı(dha102) Numaralı Habere Ek: Eylem 5 Saat Sonra Sona Erdi Fabrikanın Satılması ile İşlerinden Olan İşçilerin Çıktıkları Çatıdaki Eyl..
İhracat, Ocak'ta % 26,5 Arttı İhracat, Bu Yılın Ocak Ayında, Geçen Yılın Aynı Ayına Göre Yüzde 26,5 Artarak 6 Milyar 492 Milyon Dolar Oldu.
Gazprom, Shell Türkiye'yle Anlaştı/ 2021 Yılına Kadar Yıllık 250 Milyon Metre Küp Gaz Verilecek Moskova - Rus Gaz Devi Gazprom, Shell Şirketinin Türkiye Bölümüyle 2021 Yılına Kadar Gaz Verilm..
İngiltere Bosna'dan da Asker Çekiyor İngiltere'nin Irak'ın Ardından Bosna'dan da Askerlerini Çekeceği Bildirildi.
Dolar 1,4180 YTL, Avro 1,8700 YTL Oldu İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,4180 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8700 YTL Oldu.
Moody's, Garantibank International'ın Notunu A3'e Yükseltti İstanbul - Uluslararası Derecelendirme Kuruluşu Moody's'in, Garantibank International'ın (Gbi) "Baa2" Olan Uzun Vadeli Banka Mevdua..
Başkentin Su Sorunu, Başbakanlık Konutu'ndaki Zirvede Tartışıldı Ankara - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan; Devlet Bakanı Beşir Atalay, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Devlet Su İş..
Tokatspor - Ünyespor: 1-1 Mustafa Sucu / Tokat,28(dha) Stat: Gaziosmanpaşa Hakemler: Hüseyin Çiftsüren (5), Şahan Yılmaz (5), Fatih Eskalen (5) Tokatspor: Gürkan (5)- Ahmet (4), Ali (5), Ş..
Serbest Piyasada Döviz... İstanbul ve Ankara Serbest Piyasalarında Alınıp Satılan Döviz Türlerinin, Dün ve Bugün İtibarıyla Alış ve Satış Kapanış Fiyatları Şöyle:
Hazine, Mart Ayında 5 İhaleye Çıkacak/ 14.6 Milyar YTL'lik İtfaya Karşılık, 11.4 Milyarlık Borçlanma Hedefleniyor Ankara - Hazine Müsteşarlığı'nın Mart Ayı Borçlanma Programı da Rahat. Mart ..
Peta Kampanyası Yaptığı Çılgın Eylemlerle Tanınan Hayvan Hakları Örgütü Peta, Bu Kez Filipinler'de Bir Mankene Marul Bikini Giydirdi.
Rektör Yardımcısının Otomobili Kurşunlandı Denizli'de Pamukkale Üniversitesi Yardımcılığı'na Yeni Atanan Mühendislik Fakültesi Jeoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Halil Kumsar'ın Otomobili Dün Ge..
New York Borsası Yükselişle Açıldı Borsanın Açılışında, Düne Göre, Dow Jones Sanayi Endeksi Yüzde 0,44 Artarak 12.269,67 Puan, Nasdaq Teknoloji Endeksi İse Yüzde 0,24 Değer Kazanıp 2.413,73 ..
Gazprom ve Shell Türkiye Bölümü Arasında Anlaşma İmzalandı Rus Gaz Devi, Gazprom Shell Şirketinin Türkiye bölümüyle 2021 Yılına Kadar Gaz Verilmesini Öngören Bir Anlaşma İmzaladığı bildiril..
Babam ve Oğlum Fox'ta Fox, 'Babam ve Oğlum' Filminin Televizyon Hakları İçin 1 Milyon Dolar Ödedi
Kilis'te Kaçak Sigara Operasyonu Kilis'te Düzenlenen Operasyonda Çok Sayıda Kaçak sigara Ele Geçirildi
Zincirsiz Araçlara Geçiş Yok Seydişehir-Antalya Karayolunda Etkili Olan yoğun Kar Yağışı, Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor
CHP Heyeti Batman'da CHP Genel Sekreter Yardımcısı Oğuz Oyan, "İç işlerimize, Başta ABD Olmak Üzere, Karışılmasına Karşıyız" Dedi
Suriye, Irak Güvenlik Konferasına Katılacak Suriye, Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düzenlenecek ABD'nin de Katılımcılar Arasında Yer Alacağı Güvenlik Konferansına Katılacağını Bildirdi.
Saad Hariri'nin Brüksel Temasları Lübnan Parlamentosu Çoğunluk Lideri ve Lübnan Eski Başbakanı Refik Hariri'nin Oğlu Saad Hariri, AB Dış Politika Şefi Javier Solana ile Brüksel'de Bir Araya G..
BM Genel Sekreteri Ortadoğu Özel Temsilcisi Wıllıams'ın Lübnan Ziyareti Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Özel Temsilcisi Michael Williams, Lübnanlı Yetkililerle Temaslarda Bulunmak Üz..
Yücel: "Gs ile Oynanacak Derbi Maç Dostça Geçsin" Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yücel, Galatasaray ile 3 Mart Cumartesi Günü Yapacakları Derbi Maçın Dostça Geçmesini Diledi.
Bulgaristan'da Sağlık Çalışanları Grevde Bulgaristan'da Hekimler Birliği ve Sağlık Hizmetleri Uzmanları Teşkilat Komitesi, Sağlık Alanında Yaşanan Problemler Nedeniyle Ülke Genelinde Bir Saat..
Bosnalı Sırplar Savaş Suçlarından Dolayı Özür Diledi Bosna Sırp Hükümeti, Bosna'da 1992-1995 Arasındaki Savaşta İşlenen Savaş Suçlarından Dolayı Müslümanlar ve Hırvatlardan Özür Diledi.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Kadınlara "Kent Kürsüsü" İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kentte Yaşayan Çeşitli Kesimlerin Beklentilerini ve Kent Hayallerini Öğrenmek Amacıyla "İzmir Kent Kürs..
Ankara'da Su Alt Yapısı Yenileniyor Ankara Su Kanalizasyon İdaresi (Aski) Genel Müdürlüğü, Su Pompa İstasyonlarını Yeniliyor.
Dış Ticaret Ocakta 3.1 Milyar Dolar Açık Verdi/ İhracattaki Artış Yüzde 26.5 Ankara - Geçici Verilere Göre 2007 Yılı Ocak Ayında Geçen Yılın Aynı Ayına Göre İhracat Yüzde 26.5 Oranında Artar..
İMKB'de Global Etki 'Azalarak' Devam Etti/ Endeks 343 Puan Geriledi: 41431/ Sabah Yükselen Dolar ve Faiz Gevşedi İstanbul - İMKB'de Global Şokun Etkileri Bugün Azalarak Devam Etti. Sabah Bin ..
IMF Türkiye Masası Şefi Giorgianni, İstanbul'da İstanbul - Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni, Stand-By Düzenlemesinin 6. Gözden Geçirme ve IMF'nin Olağan 4. ..
Türkiye'de 'Anfetamin' Türü Uyarıcı Kullanımında Artış Var Ankara - Uluslararası Narkotik Kontrol Kurulu'nun (Incb) Yarın Viyana'da Açıklanacak Yıllık Raporunu Tanıtan BM Çocuklara Yardım Fon..
Tcdd'den Taşıma Ücretlerine Yüzde 9-20 Arasında Zam/ Başkent Ekspresi ile Ankara 25 YTL Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (Tcdd), Ana Hat Yolcu Taşıma Ücretleri ile Hizmet Ücre..
Gazprom ve Shell Türkiye Bölümü Arasında Anlaşma Rus Gaz Devi Gazprom, Shell Şirketinin Türkiye Bölümüyle 2021 Yılına Kadar Gaz Verilmesini Öngören Bir Anlaşma İmzaladığı Bildirildi.
Tren Bilet Ücretleri Yeniden Belirlendi Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (Tcdd), Ana Hat Yolcu Taşıma Ücretleri ile Hizmet Ücretlerini Yarından Geçerli Olmak Üzere Yeniden Düzenledi.
Epdk'dan Doğal Gaz Faturası Açıklaması Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), Doğal Gaz Abonelerinin Gerçek Tüketim Miktarlarını Belirlemeye Yarayan 'Düzeltme Katsayısı' Uygulamasının Ruti..
Telsim Davası Rum Mahkemesinde Lefkoşa Rum Kaza Mahkemesi Yargıcı Andreas Pashalidis'in, Telsim'le İlgili Davayı Tüm Yönleriyle İncelediği ve Rum Mahkemelerinin Davayı Görebileceklerine Hükme..
Rice'ın Gafına Tepki: Bizim Komşumuz Irak Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, PKK'yı 'Türkiye ile Kürdistan Arasındaki Sınırda Faaliyet Gösteren Terör Örgütü' Olarak Niteleyen ABD Dışişleri Bakanı R..
Borsa'dan 3,5 Milyar Dolar Kaçtı Dünya Piyasalarını Saran Küresel Korku, Yurt İçinde de Etkisini Sürdürdü. Sabah Saatlerindeki Tedirgin Açılışlar Günün İlerleyen Saatlerinde Yerini Daha Temki..
Ogün Samast'ın Kemik Yaşı 18'in Altında Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Katil Zanlısı Olarak Tutuklanarak Kocaeli'ndeki Kandıra F Tipi Cezaevine Konulan Ogün Samast'ın Kocae..
Hande Bu Akşam Cahide'de Hande Yener, Bu Gecce Cahide Varıete'de Sevenlerıyle Buluşacak.
İddaa Bir Hafta Sonra Faaliyette Spor Toto Teşkilat Müdürü Bekir Yunus Uçar, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in "İddaa" Oyunuyla İlgili Yeni Yasayı Dün Onaylamasının Ardından Çalışmalara Baş..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10