27 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

27 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TBMM AB Komisyon Başkanı Yakış: Almanya'daki Türklerin, Genel Seçimde Oy Kullanabilmesi için Çalışacağız Berlin - Almanya'nın Başkenti Berlin'de Temaslarda Bulunan TBMM AB Uyum Komisyonu Başk..
Cnr'den Baskınla İlgili Açıklama Cnr Pazarlama ve İletişim Grubu Başkan Yardımcısı Reha Tartıcı, Mali Şube Müdürlüğü'nün Yaptığı Şok Baskınla İlgili Ntsr Firması Sahibi Serkan Tığlıoğlu ve Ba..
DYP Lideri Ağar: Siyasette 'Tepeden Tanzim' Dönemi Bitti, Artık Siyaseti Millet Tanzim Ediyor Afyonkarahisar - "Birilerinin Lüks Otellerde ve Restoranlarda Siyasette Birlik Projeleri Yaptığın..
Hatay'da Kaçak Sigara Operasyonu Hatay'ın Reyhanlı İlçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Giriş Yapan Bir Tır'ın Gizli Bölmelerinde 67 Bin 500 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi.
Karsan, Ortadoğu'ya İhracat Atağında İstanbul - Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.ş, J9 Premier Minibüs Modelinin İran?a İhracatı için İran?da Yerleşik Sanat Khodro Karnou Firması ile A..
Guus Hiddink'e 6 Ay Hapis Bir Dönem F.bahçe'nin de Teknik Direktörlüğünü Yapan Hollandalı Teknik Adam Guus Hiddink, Vergi Kaçırdığı Gerekçesiyle Yargılandığı Davada 6 Ay Tecilli Hapis ve 45 B..
Standard&poor's: Türkiye, Cari Açığını Azaltmak için Daha Fazla Doğrudan Yabancı Yatırım Çekmeli Londra - Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Standard And Poor's, Türkiye'nin Kısa Vade..
Çalık Holding'in Eurobond İhracına 4.8 Kat Fazla Talep Geldi İstanbul - Çalık Holding'in Eurobond İhracına 4,8 Kat Fazla Talep Geldi. beklenenin Çok Ötesinde Gerçekleşen Yatırımcı Talebiyle, ..
Ali Şen: Ben Zico'yu Çoktan Göndermiştim Fenerbahçe Eski Başkanı Ali Şen, Zico?nun Bu İmkanları Hiç Bir Yerde Bulamayacağını Kaydederek, 'Başkan Aziz Yıldırım Çok Sabırlı. Ben Olsam Zico?yu G..
Basf'ın Türkiye Cirosu Geçen Yıl 473 Milyon Euroya Ulaştı İstanbul - Kimya Şirketi Basf'ın Türkiye Cirosunun Geçen Yıl Yüzde 18,3 Artarak 473 Milyon Euroya Ulaştığı Bildirildi. basf'tan Yapıl..
İzair, Balıkesir-Ankara Seferlerine Başladı Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, İlk Seferini Yapacak Balıkesir-Ankara Uçuşu ile Uçuş Yapılan Havaalanı Sayısının 39'a Çıktığını Söyledi
Finansbank'tan Korumalı Borsa Hesabı İstanbul - Finansbank, Yatırımcıların Hizmetine Korumalı Borsa Hesabı Ürünü Sundu. finansbank'tan Yapılan Açıklamada, Borsa'nın Düşüş Performansına Parale..
İnternette Evlilik Teklif Eden Dekanı Dolandırdığı İddia Edilen Kadın Beraat Etti Erciyes Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Berçin ile İnternette Tanışıp, Evlenme Vaad..
Türkiye-Hollanda İşbirliği Toplantısı Yarın Yapılacak Ankara - Hollanda Kraliçesi Beatrix'in Ülkemize Yaptığı Ziyaret Çerçevesinde, Türkiye-Hollanda İşbirliği Toplantısı, Türkiye Odalar ve Bo..
Yıldızlar Holding'den Kütahya Azot Tesisleri'ne Yeni Yatırım İstanbul - Kütahya'da Azot Sektöründe Faaliyet Gösteren Yıldızlar Holding A.ş.'nin, 2004 Yılında Aldığı Kütahya Azot Tesisleri'ni ..
İstanbul ve Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu: 15 Kişi Tutuklandı/ 348 Bin Captagon Ele Geçirildi İstanbul - İstanbul ve Gaziantep'te Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Operasyonlarda, 4'ü Yaban..
Çalık Holding'e 4.8 Kat Fazla Talep Çalık Holding"in Eurobond İhracına 4.8 Kat Fazla Talep Geldi. Yatırımcı Talebiyle, Planlanan 150 Milyon Dolarlık İhraç Tutarı 200 Milyon Dolara, Vade İse 3..
Millenicom, Türkiye'deki Cirosunu 35 Milyon Doların Üzerine Çıkardı İstanbul - B-Tipi Hizmet Vermeye Başlayan İlk ve Tek Telekom Şirketi Olan, A-Tipi'nde İse İlk İki Firma Arasında Yer Alan M..
Sağlam Gyo'nun Halka Arzında Talebin Yüzde 18'i Karşılandı İstanbul - Hisselerinin Yüzde 50'sini Halka Arz Eden Sağlam Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (Gyo), Sermayesinin 7 Milyon YTL'lik Bölüm..
Turizmde Kdv İndirimi Belli Değil Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Turizm Sektöründe kdv İndirimine İlişkin Alınmış Bir Kararları Bulunmadığını Söyledi
Kilis'te Silahlı Saldırı...(3) Kilis Adliyesi Yakınlarında Meydana Gelen ve 1 Kişinin Ölümü, 3 Kişinin de Yaralanmasıyla Sonuçlanan Silahlı Saldırıyı Gerçekleştirdiği Belirtilen Zanlı Polis M..
Çubukçu: Rencide Oldum CHP Ordu Milletvekili Tandoğdu, Devlet Bakanı'na Soru Önergesi Vermişti
Vergi Mükelleflerinin 2006 Gelirine İlişkin Beyanname Verme Süresi 1 Mart'ta Başlayacak Ankara - İşadamı, Serbest Meslek Erbabı, Zirai Kazanç Sahipleri ve Rant Geliri Elde Edenler ile Ev ve İ..
Geçiçi İşçilere Kadroda Son İmza Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Geçici İşçilere Kadro Verilmesiyle İlgili Düzenlemenin Bakanlar Kurulu"ndaki İmzalarının Tamamlandığını Belirterek, "Dün En Son ..
Türkiye'nin 2007 İhracatı 13.5 Milyar Doları Aştı Ankara - Türkiye'nin 2007 İhracat Rakamları Olumlu Gelmeye Devam Ediyor. dış Ticaret Müsteşarlığı'nın Web Sitesinde(ihracat.dtm.gov.tr) Açık..
Gelir Beyannamesini Unutmayın! İşadamı, Serbest Meslek Erbabı, Zirai Kazanç Sahipleri ve Rant Geliri Elde Edenler ile Ev ve İşyeri Sahiplerinin, 2006 Yılında Elde Ettikleri Gelirlere İlişkin ..
İstanbul ve Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu İstanbul ve Gaziantep'te "Koltuk" Adı altında Düzenlenen Operasyonda 348 Bin 765 Adet Uyuşturucu ve Uyarıcı Nitelikte hap Ele Geçirildi. Olayl..
Piyasalarda İran Tedirginliği İMKB Bileşik Endeksi, Açılıştan İtibaren Gelen Satışlarla 42.500 Puan Desteğini Test Etti. Borsa İlk Seansta Bin 317 Puan Birden Geriledi. Hisse Senetleri Bu Sev..
Standart And Poor's Türkiye'nin Daha Fazla Doğrudan Yabancı Yatırımı Çekmeye İhtiyacı Var Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Standard And Poor's, Türkiye'nin Kısa Vadeli Portföy Yatı..
'Tek Hedef Bilişim Projesi' Tanıtıldı/ Kosgeb, Avrupa Yatırım Fonu'yla 200 Milyon Euroluk Fon Oluşturacak Ankara - Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Ko..
'Siyasetin Tepeden Tanzim Olma Devri Bitti' DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, ?birilerinin Lüks Otellerde ve Restoranlarda Siyasette Birlik Projeleri Yaptığını? Belirterek, ?siyasetin Artık Tepe..
Öncelikli Konular 'Türban' ve 'Katsayı' Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Tarafından Hazırlanan Raporda, Türkiye'nin Yükseköğretime Ayırdığı Kaynakların Az Olduğu İfade Edilerek, Finansman Modelinde..
Tübitak, 'Nanomatpro Tematik Konferansı' Düzenleyecek Ankara - Tübitak, Bilkent Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi İşbirliğinde, "AB 7. Çerçeve Programı Nanomatpro Tematik Konferans..
Nilüfer'in Saplantısı Var Bir Kadının Portreleri İsimli Kitabın Yazarı Nilhan Aydın, "Nilüfer Beni Kullanarak Kayahan'a Sataşıyor" Dedi.
3 Yaşındaki Çocuk, 15 Gün Babasının Cesediyle Aynı Evde Yaşadı Manisa'nın Alaşehir İlçesinde 3 Yaşındaki Oğluyla Birlikte Yaşayan Baba, Köylüler Tarafından Evinde Ölü Bulundu. Kalp Krizinden ..
Almanya'daki Türklerin Gelecek Seçimlerde Oy Kullanmaları için Çalışmalar Sürüyor TBMM AB Uyum Komisyonu Başkanı Yaşar Yakış, Almanya'daki Türklerin, Türkiye'deki Gelecek Genel Seçimlerde Oy ..
Türkiye Finans Ortak Arıyor Boydak ve Ülker Gruplarının Yüzde 50'şer Ortaklığının Bulunduğu Türkiye Finans Katılım Bankası, Stratejik Ortaklık Taleplerini Değerlendirmek için Hsbc Bank'a Yetk..
2 Mart'ta Başlıyor "Spa & Luxury Show 2007", Türkiye'nin En Prestijli Spa Otelleri, 5 Yıldızlı Tesisleri, Marka Otelleri ve Kozmetik Firmalarının Katılımıyla, Hilton Exhibition Centre' da Baş..
Talabani Kısa Süre Sonra Taburcu Oluyor Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin Sağlık Durumunun İyi Olduğu ve Birkaç Gün İçinde Eski Sağlığına Kavuşacağı Bildirildi.
Cruz Striptiz Yaparsa Oscar'da Umduğunu Bulamayan Penelope Cruz, İşte Böyle Striptiz Yaptı.
Hollanda Kraliçesi Beatrıx İçin Kayseri Polisine Bere Yasağı Hollanda Kraliçesi Beatrix'in, Çarşamba Günü Kayseri'ye Yapacağı 2.5 Saatlik Ziyaret Sırasında Kayseri Polisi Bere Yerine Bir Gün..
Haraç Çetesine Suçüstü Siirt'te Bazı Esnaf ve Vatandaşlardan Tehditle Haraç Alan 5 Kişilik Şebeke, Polisin 1 Ay Süren Çalışmaları Sonucu Yakalandı.
Yük Treni Raydan Çıktı 9 Vagon Devrildi Malatya- Adana Seferini Yapan Yük Treni, Akçadağ İlçesi'ndeki Tren İstasyonu Yakınlarında Raydan Çıktı.9 Vagonun Devrildiği Kazada Ölen ya da Yaralanan..
Kraliçenin Torununa Hediye Yok Hollanda Kraliçesi Beatrix'ın Dünyaya Gelecek Torunu İçin Kayserili İşadamlarının Özel Hediye Hazırlamadığı, Kayserili İşadamlarının 2.5 Saatlik Kısıtlı Görüşme..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10