27 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

27 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Borsa 4,49 Oranında Geriledi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ulusal 100 Endeksi, Günlük Bazda Yüzde 4,49 Oranında Geriledi
Tarihi Darphane Binalarında Bilirkişi İncelemesi Tarih Vakfına 49 Yıllığına İrtifak Hakkı devredilen Tarihi Darphane Binalarının Tahliye Kararına İlişkin Açılan Yürütmeyi durdurma Davasında..
Petrol Fiyatları Düştü Uluslararası Piyasalarda Petrol Fiyatları, dünyanın En Büyük Petrol Tüketicilerinden Bir Olan Çin'de Borsanın Hızlı Düşüşünün Etkisiyle Geriledi
Siirt'te Sahte Rapor Şebekesine Darbe Siirt'te 'Askerliğe Elverişli Değildir', 'Sakatlık' Gibi Sahte Rapor Düzenleyip, İşe Yerleştirme Vaadiyle Kandırdıkları İnsanların Parasını Dolandırdıkla..
Dizi Setini Basanlar Serbest Şanlıurfa'da, 'Yaralı Yürek' Adlı Televizyon Dizisinin Setini Basan ve Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklanan 6 Kişi, Bir Üst Mahkemeye Yapılan İtiraz Üzerine Serbes..
Dekanı Kandıran 'Superisi'ne Beraat Nette Tanıştığı Dekanı Evlenme Vaadiyle Dolandırdığı Öne Sürülen 'Superisi Z' Takma Adlı Zühre Ö. Beraat Etti. Hakim 'Koskoca Profösör Evleneceği İnsanı Ke..
Birinci'nin Davası Onandı Yargıtay Ceza Genel Kurulu, MEB Müsteşarı Necati Birinci Hakkında "Görevde Keyfi Davranma" Suçundan Bin 925 YTL Adli Para Cezası Veren ve Cezayı Erteleyen Yargıtay 4..
Kraliçe Beatrix Öğrencilerle Buluştu Hollanda Kraliçesi Beatrix, Beysukent'teki ayten-Şaban Diri İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Etti
Gürcistan Devlet Başkanı Saakaşvili'nin Brüksel Temasları Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Bulunan Gürcistan Devlet Başkanı Mikhail Saakaşvili, Avrupa Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barasso ile..
Iraklı Savcı Gözaltında Tutulan İha Ekibinden Özür Diledi Bağdat Adalet Mahkemesi Savcısı Rezzan El Musaf, 78 Saat Boyunca Gerekçe Gösterilmeksizin Gözaltında Tutulan İhlas Haber Ajansı (İha)..
İtalya'da Geveze Öğrencisinin Dilini Kesen Öğretmen İşten Atıldı İtalya'da Çok Konuştuğu Gerekçesiyle Öğrencisinin Dilini Kesen Kadın Öğretmen İşten Atıldı.
İlk Kez İngiltere'de Nil Karaibrahimgil, Londra'daki Islington Carlington Akademisi'nde Konser Verdi.
Mansıon Kapılarını Açtı Eğlenmeyi Sevenlere Alternatifleri Tek Çatı Altında Sunan Mansion, 23 Şubat 2007 Cuma Akşamı Kapılarını Açtı.
Ankara Barosu "Ruh Sağlığı Yasası" İstedi Ankara Barosu, Adana Dr.ekrem Tok Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde, Hastalara Uyuşturucu Satılması ve Dövülmesiyle İlgili Görüntülerin Telev..
DSP Genel Başkanı Sezer: "Cumhurbaşkanı Diyalogla Seçilmeli" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Cumhurbaşkanlığı Seçiminin "Diyalogla ve Gerginlik Yaratılmadan" Yapılması Gerektiğini Bildirdi.
Hasan Celal Güzel "Fişleme" İddiaları İçin İfade Verdi Eski Bakanlardan Hasan Celal Güzel, Eski Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Şener Eruygur'un Bazı Gazeteci ve Siyasetçileri Fişlediği Yön..
Gazeteciler, Düşünce ve İfade Özgürlüğü İstedi Tgc'nin Düzenlediği 39. Meslek İçi Eğitim Semineri Sonrasın da Yapılan Ortak Açıklamada,düşünce ve İfade Özgürlüğünün Önündeki Yasal Engellerin ..
Erbakan: "28 Şubat'ı Askerler Değil Makovsky Planladı" Necmettin Erbakan, 10'uncu Yılındaki 28 Şubat'ı Değerlendirirken 28 Şubat'ın ABD'li Düşünce Kuruluşu American İnsitute'nin Orta Doğu Uzm..
Anka Meclis Gündeminde CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Hükümetin Pek Çok Olayda Olduğu Gibi Hrant Dink Cinayetinin Ardından da Bilgi Kirliliği ve Soruşturma Sürecine Müdahale Anlayışını Y..
Türmob, 16 Üyesine Disiplin Cezası Verdi Ankara - Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (Türmob), Meslek Kurallarına Aykırı Davranışlarından Do..
Gelecek Ay 64 Fuar Düzenlenecek İstanbul - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından Mart Ayında 64 Fuara İzin Verildi. tobb'dan Yapılan Yazılı Açıklamaya Göre, Mart Ayı İçinde Dü..
Toplam 70 Kişi ve Firmaya İhale Yasağı Getirildi Ankara - İçişleri, Adalet, Milli Savunma (Msb), Milli Eğitim (MEB), Maliye ve Sağlık Bakanlıkları ile Karayolları Genel Müdürlüğü, 14 Tanesi Ç..
İMKB, Global Düşüşten Etkilendi, 1963 Puan Aşağı Geldi: 41774/döviz ve Faiz Yükseldi İstanbul - İMKB, Yurtdışı Piyasalardaki Sert Düşüşlerin Etkisiyle Yüzde 4.5 Değer Kaybetti. Gün İçerisinde..
Polis Memuru Kardeşini Vuran Kişinin Yakınlarına Kurşun Yağdırdı: 1 Ölü, 3 Yaralı Belediye Başkanı AKP'li M. Abdi Bulut'un Makam Şoförü 27 Yaşındaki Mustafa Çetin'i Öldüren Belediye Park ve B..
İşe Alkollü Gelen Müdür, Görevden Alındı Nevşehir'in Ürgüp İlçesi'nde, Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne Bağlı Hanife-Memiş Aksoy Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü R.g..
TOKİ Şantiyesi Bir İşçiye Mezar Oldu Adapazarı'ndaki Yeni Yerleşim Bölgesi'nde Toplu Konut İdaresi ile Büyükşehir Belediyesi'nin A Yaptırdığı 'Ayçiçegi Vadisi Evleri' İnşaatında Meydana Gelen..
'Savaş Suçu Şüphelisi Gösterilen Komutan Hartum'da Tutuklu' Sudan, Uluslararası Ceza Mahkemesi'nin Sorunlu darfur Bölgesindeki Savaş Suçları Şüphelisi Olarak Gösterdiği Milis Komutanı Ali k..
Hasan Celal Güzel Ankara Adliyesinde Eski Bakanlardan Hasan Celal Güzel, Bir Gazeteye verdiği Demecindeki, "Eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Şener Eruygur, Bazı Siyasetçi ve Gaz..
70 Firmaya İhale Yasağı Geldi İçişleri, Adalet, Milli Savunma, Milli eğitim, Maliye ve Sağlık Bakanlıkları ile Karayolları Genel Müdürlüğü, 70 Kişi ve Firmaya Muhtelif Sürelerle İhalelere Ka..
Dekanı Kandıran 'Superisi' Beraat Etti Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erdoğan Berçin'le İnternette Tanışıp, Evlenme Vaadiyle 135 Bin YTL Dolandırdığı Öne Sürülen 'Superisi Z' Takma Adlı..
DTP İzmir İl Başkanı için Suç Duyurusu İzmir Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi, Demokratik Toplum Partisi (DTP) İzmir İl Başkanı Mehmet Mehdi Arslan Hakkında, 'Suç ve Suçluyu Öven Açı..
Ankara Büyükşehir'den Eğitime Destek Ankara Büyükşehir Belediyesi, Karaali Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Öğrencilerine Temizlik Seti Dağıttı.
Disk: "DSP'nin Yönetimine Karşı Öneri Götürmedik" Disk Genel Başkanı Süleyman Çelebi, "Solda Birliğin Çatısı DSP, Lideri Sarıgül" Haberlerini, "DSP'nin Mevcut Yönetimine Karşı Bırakın Gazeted..
Kazananlar, Biletler Sizi Bekliyor Hurriyet.com.tr Okurlarından 10'u Doğru Tahmin Yapıp, Bu Hafta Oynanacak Beşiktaş-G.saray Derbisi ve F.bahçe-Sivasspor Maçlarına Bilet Kazandı. İşte Talihli..
Deco Hayatının Faulünü Yaptı! Barcelona'nın Portekizli Yıldızı Anderson Luis de Souza (Deco), Geceliği 1000 Sterline Hayat Kadınları ile Seks Yaparken Kameralara Yakalandı.
Şam'da Tembeller Pazarı Suriye'nin Başkenti Şam'da Kurulan "Tembeller" Pazarında Doğranmış Maydanozdan Oyulmuş Dolmalık Kabağa Kadar Her Türlü Mevsim Sebzesini Pişirilmeye Hazır Olarak Bulmak..
Meşal, İsrail-filistin Anlaşmazlığı İçin Umutlu Hamas'ın Siyasi Lideri Halid Meşal, İsrail ile Filistin Arasında Anlaşmazlığın Belli Şartlar Altında Çözüme Kavuşturulabileceğini ve Bu Konuda ..
Moda Günleri Sürüyor Dice Kayek, 2007-2008 Sonbahar-kış Koleksiyonunu Sergiledi.
Ebru'ya Ateş Püskürdü Katılacağı Program İptal Oldu Denilerek Evine Gönderilen Nilay Dorsa Sunucu Ebru Şallı'ya Ateş Püskürdü.
Irak Hükümetinin Yeni Petrol Kanunu Tasarısı Irak Hükümetinin Onayladığı Yeni Petrol Kanun Tasarısının Uzun Dönemde Kürtlere Yarayacağı İfade Edildi.
Erdoğan ve Aksu Hakkındaki Soruşturma Önergesinin Görüşmelerine Başlandı Ankara - CHP'nin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu Hakkında, "Meclis Soruşturması Açıl..
Uluslararası Adalet Divanı'nın Kararına Boşnak Tepkisi Bosna Hersek Fahri Konsolosu, Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Kurucusu ve Onursal Başkanı Kemal Baysak, Uluslararası ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10