24 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

24 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Komitacılar, Masum Ermenileri Bile Katletmiş Komitacı Ermenilerin, 19'uncu Yüzyılın Sonundan İtibaren Anadolu'da Türkleri Katletmekle Kalmayıp, Durumlarından Şüphelendikleri ve Türklerin Tara..
Mahmur'da 'Kayıt' Yapılıyor Türkiye'nin Kapatılmasını İstediği Kuzey Irak'taki Mahmur Kampı'nda Ocak Ayında Gerçekleştirilen Silah Arama ve Sayım Çalışmalarının Ardından Kayıt İşlemleri Yürüt..
Sigara İlaçları 'Zehir' Yapıyor Sigaranın Zararlarını Anlatan Bir Broşür Hazırlayan Sağlık Bakanlığı, Sigaranın, Herhangi Bir Rahatsızlık için Kullanılan İlaçları Zararlı Hale Getirebileceğin..
'Dahilere Tahammülümüz Yok' Türk Toplumunda, "Durduk Yere İcat Çıkarma", "Eski Köye Yeni Adet Getirme" Gibi Sözlerle Yaratıcı Düşüncenin Engellendiği Bildirildi.
Kaçakçılar Polisin Elinden Kurtulamadı Antakya'da Otomobillerinde 20 Bin Paket Kaçak Sigara Taşıyan 1'i Kadın 3 Kişi, Polisi Görüp Kaçmaya Çalışınca Uzun Süren Bir Kovalamaca Yaşandı. Hırsızl..
Her 250 Kişiden Biri Çölyak Ege Çölyakla Yaşam Derneği ve İzmir İl Sağlık Müdürlüğü İşbirliğiyle, "Çölyak Hastalığında Teşhis ve Tedavi Yaklaşımları" Konulu Bir Toplantı Düzenlendi.
ATO'dan Halk Bankası Özelleştirmesine İkinci Dava ATO, Hissedarı Olduğu Halk Bankası'nın Özelleştirilmesine Karşı İkinci Kez Dava Açtı.
ABD'li Sözcüye "Füzeleri Neden Türkiye'ye Yerleştirmiyorsunuz" Sorusu Amerikan Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Sean Mccormack'a, İran'a Karşı Füzelerin Neden Türkiye'ye Yerleştirilmediği Soruldu...
Üst Kurullardaki Üst Ücret Tavanı 4.650 YTL Oldu Üst Kurulların Ortalama Ücret Toplamı Üst Sınırı 4.650 YTL Olarak Tespit Edildi. Ortalama Ücret Toplamı Üst Sınırı Aşmayan Personelin Mali ve ..
Büyükerşen'den AKP'li Mercan'a "Siyasi Komplo" Davası Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Danıştay'ın, İçişleri Bakanlığı'nın Kendisi İçin Soruşturma İzni Karar..
Roketsan, Araplarla İşbirliğine Gidiyor Roketsan Genel Müdürü Hüseyin Baysak, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Bazı Yerel Endüstriler ile Yeni Silah Sistemlerinin Geliştirilmesi ve Bu Ülkede Or..
Sezer'in Atama Kararları Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in, Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç'ı, Danıştay Üyeliğine İse Çorum Valisi Hüseyin P..
'Kuğu Gölü', 16 Yıl Sonra Sahnede Bale Tarihinin Başyapıtlarından 'Kuğu Gölü', 16 Yıl Sonra Başkent Sahnelerine Geri Dönüyor. Sezonun En İddialı Bale Yapıtı, 3 Mart'ta 'Perde' Diyecek.
Tedavide Ölümde Doktor da Sorumlu Yargıtay 4. Hukuk Dairesi, Bir Çocuğun Doktor ve Hemşire Gözetimindeki Tedavi Sırasında Ölümüyle İlgili Tazminat Davasında, Sadece Hemşireyi Sorumlu Tutan Y..
Mahmur Kampında Şimdi Kayıt İşlemleri Yapılıyor Kuzey Irak'taki Mahmur Kampı'nda Gerçekleştirilen Silah Arama ve Sayım Çalışmalarının Ardından Kayıt İşlemleri Yürütülüyor. 18 Şubat'ta Başlatı..
Taş Atmadan Olmadı Our Future Müzik Ödülleri 2006 Yılın En İyi Albümü Ödülünü Alan Demet Akalın, Hande Yener'e Laf Atmayı İhmal Etmedi.
Şarkı Okuyacak Pazar Gecceleri Yayınlanan Yarışma Programı 'Popstar Alaturka' Yarın Çok Önemli Bir Buluşmaya Sahne Olacak.
Sarıdağ Ailesi'nin Ekmek Mücadelesi Aydın Belediyesi'ne Ait Zindan Deresi'nde Bulunan Çöplükte Hayat Mücadelesi Veren Sarıdağ Ailesi'nin Durumu Görenleri Şaşırtıyor. Ailece Çok Zor Koşullarda..
Şanlıurfa'da Elektrik Faturalarını Bankalar da Tahsil Edecek Şanlıurfa'da Elektrik Abonelerinin Fatura Bedellerini Bankalara da Ödeyebilecekleri Bildirildi.
Şanlıurfa'da Nüfus Müdürlükleri Haftasonu da Çalışıyor Şanlıurfa'da Nüfus Müdürlüklerinde, Özellikle Nüfus Cüzdanı Yenilemede Aşırı Talep Olması Sebebiyle Hafta Sonu da Çalışmaların Sürdürüle..
Yurtta Hava Tahmini Yurdumuz Balkanlar ve Karadeniz Üzerinden Gelen Yeni Bir Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkisine Girdi. Yurdun Kuzey ve Doğusunda Aralıklarla Yağış Bekleniyor. Marmara'nın Doğus..
Adana'da Trafik Kazası: 2 Ölü, 1 Yaralı Adana'nın Pozantı İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında 2 Kişi Öldü, 1 Kişi Yaralandı.
Danıştay Üyeliğine Çorum Valisi Poroy Seçildi Danıştay Üyeliğine Çorum Valisi Hüseyin Poroy Seçildi. Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğüne İse Prof. Dr. Fazıl Necdet Ardıç Atandı.
Karayollarında Durum Karayolları Genel Müdürlüğünden Yapılan Açıklamada, Ardahan-şavşat Yolunun Kar ve Tipi Nedeniyle Ulaşıma Kapalı Olduğu Bildirildi.
AKP'den Sanayi Sitelerine Kredi Desteği AKP Küçük Sanayi Sitelerine Kredi Desteği İçin Yasa Teklifi Hazırladı. AKP Kahramanmaraş Milletvekili Yılmazcan, Küçük Sanayi Sitelerine Üst Yapılarına..
AKP Erbakan'a "Prens" Sürprizi Peşinde AKP, Seçimler Öncesi İlginç Bir Transfer Girişimi Başlatarak, Başbakan Erdoğan'ın da Parti Vitrininde Görmek İstediği "Erbakan'ın Prensi" Numan Kurtulmu..
Sigara İlaçları Zararlı Hale Getiriyor Sağlık Bakanlığı, Sigaranın Zararlarını Anlatan Bir Broşür Hazırladı. Broşürde Merak Dilen 50 Soruya Yanıt Veren Bakanlık, Doğum Kontrol Hapı Kullanan B..
ABD Başkan Yardımcısı Cheney'in Pasifik Turu ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Pasifik Turu Kapsamında Geldiği Avustralya'da Başbakan John Howard ile Görüştü. Cheney, Görüşme Sonrası Yaptığı..
Para Arzı 299 Milyar YTL'ye Yaklaştı Para Arzı (M2) 9 Şubat İtibariyle 299.1 Milyar YTL'ye Olarak Hesaplandı.
Hazine Gelecek Hafta 319 Milyon Dolar Dış Borç Ödeyecek Hazine Gelecek Hafta, 319 Milyon Dolar Dış Borç Ödemesi Gerçekleştirecek.
Pakistan'da Patlama: 2 Ölü Pakistan'da Meydana Gelen Patlamada 2 Kişi Öldü. Ölen Şahısların Bombalı Saldırı Hazırlığında Olan Militanlar Olduğu Öne Sürüldü.
Keçeli: "Demirel Fanatik DYP'li" Sağda Yeni Arayışların Alevlendiği Bir Dönemde Ne Yapacağı Merak Edilen 9'uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in Tavrı Konusunda Kendisine Yakın İsimlerden Bi..
Ünlü Piyanist Emre Şen Ankaralı Hayranlarıyla Buluşacak Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nin Çarşamba Konserleri Kapsamında Düzenlediği Programın Bu Haftaki Konuğu Piyanist Emre Şen..
Japonya Casus Uydu Fırlattı Japonya'nın, Dördüncü Casus Uydusunu Yörüngeye Yerleştirecek H2-a Roketini Başarıyla Fırlattığı Bildirildi.
Trafik Kazasında Ölen Gencin Organları 5 Kişiye Hayat Verecek Sakarya'da Ailesi Tarafından Organları Bağışlanan Ayhan Okur'un Organları İstanbul'a Getirildi. Okur'un Kalbi, Kartal Koşuyolu Ka..
İngiltere'deki Tren Kazası: 1 Ölü, 22 Yaralı İngiltere'nin Kuzeybatısında Meydana Gelen Tren Kazasında Yaralanan 1 Kişi Hayatını Kaybetti. Olayda 22 Kişi Yaralanmıştı.
BM, Kitle İmha Silahları İçin Devrede BM Güvenlik Konseyi, Kitle İmha Silahlarının Yayılmasını ve Özellikle Terör Güçlerinin Eline Geçmesini Engellemek İçin Çabalarını Yoğunlaştırmaya Karar ..
Apar Topar Evlendi Sunucu Gül Gölge Geçen Hafta Evlenmiş.
ABD, Olası Bombalı Saldırıya Hazırlık Yapıyor ABD'li Yetkililer, Ülke Genelinde Olası Bir Bombalı Saldırı İçin Ne Denli Hazır Olunduğunu Denetlemek İçin Bir Felekat Senaryosu Uygulamaya Konul..
Bangkok'ta Terör Alarmı Bangkok Polisi Alarma Geçti. Batılı Ülkeler ve Japonya'dan Gelen İstihbarat Raporlarına Göre Harekete Geçen Bangkok Emniyeti, Ülke Genelindeki Güvenlik Tedbirlerini Ar..
Cheney: 'İran'a Karşı Tüm Seçenekler Masada' ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, İran'a Karşı Askeri Müdahale Seçeneğini Açık Bırakarak, 'Tüm Seçenekler Halen Masada' Dedi.
Sıt-com ile Karşımızda Şarkıcı Zeynep Mansur, Bir Sıt-com'la Gündeme Gelmeye
İzmir'de Aranan Katil Zanlılarından Biri Yakalandı İzmir'in Karabağlar Semtinde Evinde Boğularak Öldürülmüş Bulunan Bir Kadının Katil Zanlılarından Biri Yakalanarak Tutuklandı.
Avustralya'da Camilere Bayrak Asılması Tartışması Müslüman Toplumu Avustralya'da Bulunan Camilere Bayrak Asılıp Asılamayacağını Tartışmaya Başladı. Çoğunluk İse Asılması Taraftarı.
Trafik Kazasında Ölen Gencin Organları 5 Kişiye Hayat Verecek Sakarya'da Geçirdiği Trafik Kazası Sonrasında Beyin Ölümü Gerçekleşmesi Üzerine Ailesi Tarafından Organları Bağışlanan Ayhan Okur..
İzmir'de Motorsiklet Kazası İzmir'in Konak İlçesi Basmane Semtinde Meydana Gelen Trafik Kazasında, Motosiklet Sürücüsü Park Halindeki Otomobile Çarptı. Kaza Sonucu Sürücü Genç Hafif Şekilde Y..
Türk Exim Bank'a 225 Milyon Euro Sendikasyon Kredisi İngiltere'nin Başkenti Londra'da Düzenlenen Törenle, 38 Bankanın Onayı ve Anlaşmaya İmza Atması Sonucu Türk Exim Bank, 225 Milyon Euro Tut..
Canla Başla Çalışıyor Ece Gürselin Son Kararı Oyuncu Olmak Yönünde...
İbo Tekneyi Kime Alacak Birçok Ünlünün İlgi Odağı Olan 26.uluslararası İstanbul Boat Show Fuarını Her Gün Birçok Ünlü Sanatçı ya da İş Adamı Ziyaret Ediyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10