24 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

24 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
En Pahalı Evlerden İkisi Türklerin Bir Köşede Birikmiş 138 Milyon Dolarınız (190 Milyon YTL) Varsa, Şu Anda Satılık Olan Dünyanın En Pahalı Evine Talip Olabilirsiniz! En Pahalı Evler Listesin..
Başımdaki Bela Migren Toplumun Yüzde 15-20"sinde Görülen Migren, Daha Çok Kadınları Hedef Alıyor. Yaşam Kalitesini Düşürüp İş Verimini Azaltan Migrenin Nedenleri, Belirtileri, Tanı ve Tedavi..
10. Yılında 28 Şubat Kimine Göre Postmodern Askeri Darbeydi, Kimine Göre Laik Demokrasiye Balans Ayarı...meclis Operasyonlarından Medya Operasyonlarına, Genelkurmay Brifinglerinden Çankaya To..
İzmir Suikasti: İdamlar ve Bir Devrin Sonu Muhaliflerle Nihai Hesaplaşma, 15 Haziran 1926 Günü, Giritli Motorcu Şevki"nin İzmir Valiliği"ne Yaptığı Bir İhbarla Başladı. Şevki"nin İddiasına Gö..
İslam Mimarisi Geometriyi Çözmüş Ortaçağ Dönemi İslam Mimarisinin Mozaik Çini Tekniğiyle Yapılan Karakteristik Geometrik Süslemelerinin, Batılı Matematikçilerin Ancak 500 Yıl Sonra Keşfedebil..
Haber Oscar'ı Birand'a... Radyo Televizyon Gazeteciler Derneği"nin Bu Yıl 29"uncusunu Dağıttığı, Radyo Televizyon Oscar"ları Haber Ödülü, Kanal D Ana Haber"in Sunucusu Mehmet Ali Birand"a Ver..
Foça'nın Yıldızı Öksüz Fok Annesi Onu Terk Ettiğinde 2.5 Aylık ve Sadece 20 Kilogramdı. Şimdi 36 Kilogram Oldu. Fransa"dan Gelen Özel Bir Hemşiresi Var. Palamudu Blendırla Parçalanıp Veriliyo..
The End! Geçen Hafta Kaybettiği Üç Puanla Avantajını Büyük Ölçüde Kaybeden Galatasaray için Tamam ya da Devam Müsabakasıydı.at Yarışları
Spora Haram Bulaştı Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin Geçen Hafta Balıkesir"e Gider. Ziyaretin Amacı Olimpiyat Dördüncüsü Maratoncu İsmail Akçay"ın Adının Verileceği Atletizm Pistinin Temelini A..
Yelkende Çekişme Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü Tarafından Altıncısı Düzenlenen, Türkiye "Nin Tek Yelken Kış Trofesi"nin Üçüncü Ayağı Doluca Şaraplarının Sponsorluğunda, 3-4 Mart 2007 Tarihle..
'Anlatsam Gider' Az Alkmaar Teknik Direktörü Louis Van Gaal, "Fenerbahçe"nin Yaptığı Teknik Hataları Anlatmaya Kalksam Zico"nun İşine Son Verirlerdi. Tümer ve Alex"in Doksan Dakika Sahada Kal..
Hayat Öpücüğü Son Sıradan Kurtulma Savaşı Veren Erciyesspor, Son Dönemin Formsuz Takımı Vestel Manisa"yı Tek Golle Geçip, 3 Puan Aldıtelekom Yara Sardı
'Aynaya Bakacağız' Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets, Kendi Kendilerine Çok Zarar Verdiklerini Belirtti, "Bu Duruma Biz Düşürdük, Biz Çıkaracağız" Dedikale Tolga"nın
Akın'a Makas! Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana, İbrahim Akın"ı Kadro Dışı Bıraktı. Paf Takımı ile Oynanan Çift Kaleden Sonra Hocasının Uyarısına Sinirlenen ve Bunun için Söylenen Akın"ın, Bu ..
Avukata Saldırı: 3 Tutuklama Gaziemir'de Bir Tekstil Şirketine İcraya Giden Memur Hüseyin Kaya ve Avukat Oktay Ceylan, Borçluların Saldırısına Uğradı. Kaya'nın Burnu Kırıldı. İşyeri Sahipleri..
Profesyoneller için Bilgi Teknolojisi Yaşar Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nde Verilen ""profesyoneller için Bilgi Teknolojileri"" Konulu Derste Uygulanan Odeon Eğitim Progr..
Ted Koleji'nin Oks Başarısı Aliağa Ted Koleji, Milli Eğitim Müdürlüğü'nün İzmir Genelinde Yaptığı Deneme Sınavında Başarı Sağladı. Kolejin İlköğretim Bölümü Müdürü Şeyhmus Timurhan, Orta Öğre..
Tabip Odası'ndan "Yersen"li Mesaj İzmir'de Nisan Ayı Başında Geçilmesi Planlanan Aile Hekimliği Sistemine Tabip Odası Karşı Çıkıyor. Odanın Dayanışma Yemeğinde, Son Günlerin Dillerden Düşmeye..
Burhan Altıntop İzmir'i Pek Sevdi Sevilen Televizyon Dizisi Avrupa Yakası'nın Burhan Altıntop'u Engin Günaydın, Bir Kez Daha İzmirli Hayranlarıyla Buluşacak. Ünlü Tiyatrocu, ""o Hikayedeki Ma..
Eğlenip Gülmeye Engel Yok İzmir'de Sarı Zeybek Rehabilitasyon Merkezi ile Mcdonald's Montrö İşbirliği Yaptı. Hazır Gıda Devi, Merkezde Eğitim Gören Engelli Çocuklar için Parti Düzenledi. Firm..
Müdürden Polise "Özel" Uygulama İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tüm Personelin Doğum ve Evlilik Yıldönümü Gibi Özel Günlerini Tek Tek Belirledi, Adlarına Hazırlanan Kutlama Kartları Gönde..
Eczacılara Tanıtılacak Ege-Koop, Bugün Başlayan 2'nci Ege Eczacılık Günleri'nde Prestij Projelerinden Spil Doğa Evleri'ni Beğeniye Sunacak. Konak Atatürk Kültür Merkezi'ndeki Etkinlikte, Doğa..
Ayşe'yi Arayan Yok Taksim'de Önceki Gün Ortaya Çıkan Mangap Cinsi Dişi Maymun Dün de Oradan Oraya Koşturup Durdu. Ne İlçe ya da Büyükşehir Belediyesi, Ne İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Ne Mi..
Sezen Aksu'ya Gelin Geliyor Sezen Aksu'nun, Çapkınlıklarıyla Ünlü Oğlu Mithat Can, Sekiz Aydır Birlikte Olduğu Sevgilisi İlhem'le Dün Akşam Nişantaşı'nda El Ele Yakalandı.
Yeni Albümü Yakında Çıkacak Pop Müziğin Ünlü İsmi Emre Altuğ, Uzun Bir Çalışma Döneminin Ardından Yeni Albümünün Çalışmalarını Tamamladı.
Göreve Döndü İzmir AKP Gençlik Kolları'nın Panelinde Atatürk için "Avrupalılar Neden Her Yerde Aynı Adamın Fotoğrafları Var Diye Sorarlar" Diyen Prof Dr. Atilla Yayla Hakkında Öğretim Üyesi O..
'İlaçlı Aşure Çetesi'ni Kadın Komiser Çökertti Gazetelere Satılık Otomobil İlanı Veren Vatandaşları, Evlerinde "İlaçlı Aşure" Yedirdikten Sonra Dolandıran Bir Çete Çökertildi.
Tacizci Galericiye 15 Yıl Hapis Yusuf Z. İsimli 52 Yaşındaki Galerici, Komşusunun 12 Yaşındaki Kız Çocuğunu Soyarak Kucağına Oturtup Taciz Ettiği, Taciz Anını da Cep Telefonuna Kaydettiği İdd..
Boğmamız Beş Dakika Sürdü Gaziosmanpaşa'da Fidye İstemek için Kaçırdıkları 21 Yaşındaki Ufuk Yüksel'i Öldüren 3 Zanlı, Cinayeti Tüm Detayları ile Anlattı. Zanlılardan Ömer Akgül, Genç Adamın ..
Eğlence Gecesi Bariyerde Bitti Yenibosna Kavşağında Sis Yüzünden Önünü Göremeyen Sürücünün Kullandığı Otomobil, Bariyerlere Girdi. Sürücü Yaralandı, Yanındaki Kız Arkadaşı Otomobilden İçeri G..
Bina Sakinleri Deprem Sandı Kağıthane'de Dün Bir Kamyonun Duvarına Çarptığı 4 Katlı Binada Oturanlar, Sarsıntı ve Gürültü Nedeniyle Deprem Korukusu Yaşadı.
Dershanede Kalbi Durdu Üniversite Sınavlarına Hazırlanan Okan Karataş (19), Maltepe'deki Dershanede Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayatını Kaybetti. Okan Karataş, Ders Gördüğü Sınıfta Önceki Ak..
Güler, Valikonağı'nda Uzun Süre Oturacakmış E-Devlet Projesi Kapsamında Başlatılan Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi için Dün İstanbul Valisi Muammer Güler, Eşi Neval Güler ile Çocukları Barı..
Ağarlar'a Gelin Geldi DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın Oğlu Tolga Ağar ile Badısabah Bozoğlu, Dün Akşam Hilton Convention Center'de Gerçekleştirilen Sade Nikah Töreni ile Dünya Evine Girdi.
İktidar Bilime Engel YÖK Başkanı Prof.dr. Erdoğan Teziç, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın "YÖK Bilime Sınır Getiriyor" Suçlamasına Tepki Göstererek, Kendilerinin Değil İktidarın Bilimin Önüne Engel..
Sağol Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Kapıkule Gümrük Kapısı'nda 2 Ayrı Operasyonda Toplam 767 Kilo Eroinin Ele Geçirildiği Operasyonlarda Görev Alan Personeli, 2 Maaş İkramiye ve Takdirnameyle ..
'Sol El' Hutbesi İşgüzarlık Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, İstanbul Müftülüğü'nün Hazırladığı Sol Elle Yemek Yenmemesi Yönündeki Hutbeye Tepki Gösterdi.
Siz de Lobi Yapın Ankara'da Temaslarda Bulunan ABD'li Parlamenterler, Türkiye'nin Lobi Konusunda Çok Eksiği Olduğunu Vurguladılar. Parlamenter Norm Dicks, Sözde Ermeni Soykırımı Tasarısıyla İ..
RTÜK'e Ampullü Protesto Cumhuriyetçi Gençlik Platformu İsimli Bir Grup, Hükümetin Basın Organlarına Karşı Kullandığını İddia Ettiği Radyo Televizyon Üst Kurulu'nu (RTÜK), Kurum Önünde Eylem Y..
Taner Akçam Kanada'da 'Terörist' Diye Sorgulandı Türkiye'nin Ermeni Soykırımı Yaptığını İleri Süren Taner Akçam, Geçen Hafta Kanada'da Sınır Polisi Tarafından 'Terörist' Olduğu İddiasıyla 4 S..
Eroine 'Kelebek' Kondu İstanbul Narkotik Polisi, İran'dan Hollanda'ya Gönderilmek Üzere Yüklü Miktarda Eroinin İstanbul'a Getirildiği Bilgisini Aldı.
Cin Çıkarmada Dayaklı Ölüm Adana'da Doktor Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Tedavi Gören 24 Yaşındaki Emrah Kaya, Burada Hastalara Uyuşturucu Verilmesi ve Dayak Atılması Görü..
Türkler Sandığı Kursun Yıllardır Güvenlik Gerekçesiyle Engellenen Türklere Oy Hakkı, Hürriyet'in Yürüttüğü Kampanya Sonucunda Aşılma Noktasına Geldi. Almanya İçişleri Bakanı Wolfgang Schaeubl..
Mgk Görüşme Kapısını Açtı PKK Terörünü Önlemek için Kuzey Irak'taki Kürt Liderlerle Görüşmede Hükümet ile Asker Uzlaştı. Milli Güvenlik Kurulu (Mgk), Terör Tehdidinin ve Kerkük Sorununun Aşıl..
Taraftarlardan Sessiz Protesto UEFA"dan Elenen Fenerbahçe, Dün Öğleden Sonra İstanbul"a Döndü. 87. Dakikada Yenilen Gole Kadar Bayram Hazırlığı Yapan Fenerbahçeli Taraftarlardan Bir Kişi Bile..
Biz Bu Filmi Görmüştük Galatasaray ile Denizli, İlk Yarıdaki Maçın Kopyasını Oynadı. Denizli, Yine Yusuf ile Öne Geçti; Galatasaray da Yine Hasan ile Beraberliği Buldu ve Karşılaşma 1-1 Bitti..
Evimizde Kazanamazsak Nasıl Şampiyon Olacağız? Galatasaray Başkan Yardımcısı Polat: "Sahamızda Puan Kaybedersek, Şampiyonluktan Nasıl Bahsederiz? Ama Şansımız Hâlâ Devam Ediyor". Galatasaray ..
Afrika'da Türk Okulları - 3 Siyah Afrika'ya Anadolu'dan Destek Bu Seyahatte Gördüğümüz Türk Okullarının En Etkileyici Olanı Cape Town Star International School İdi. 1999 Yılında Kurulan Okul,..
Anlayana Kadar Çevirdik F.bahçe"de Zico Ağır Eleştiriler Alırken, İkinci Yarıdaki Müdahalesiyle Takımına Turu Getiren Alkmaar"ın Hocası Van Gaal Alkışlandı. Tecrübeli Teknik Adamın Maçtan Son..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10