22 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

22 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Telekom Tarifesine Karşı "Telekazık Kampanyası" Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Deniz, Türk Telekom'un 1 Mart 2007'de Yürürlüğe Girecek Yeni Tarifesine Karşı, 19 Milyon Kullanıcıyı, 'Teleka..
İzmir Büyükşehir Belediyesi Köylerdeki Su Depolarını Onardı Büyükşehir Belediyesi'ne Bağlı İzsu Genel Müdürlüğü Tarafından Çok Sayıda Köyde Tesisatı Çürüyen ve Binaları Eskiyen Su Depoları, Y..
Tüsiad: "Türkiye Reform Heyecanını Yitirdi" Tüsiad Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, 2006 Yılında 20 Milyar Dolar Doğrudan Yabancı Yatırım Çeken Türkiye'nin Yabancı Sermaye Performansını Devam..
Emo: Akenerji'ye Özel Yasa Çıkarılıyor Elektrik Mühendisleri Odası, Vergilerle İlgili Torba Yasa Tasarısına, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Eklenen Bir Önerge ile Akenerji Şirketinin Uluaba..
Aynı Sınıfta 70 Bin Öğrenci Maltepe Üniversitesi'nin Element Eğitim Teknolojileri ile Çözüm Ortaklığı Modelinde Yürüttüğü E-mba Programında Yer Alan Sanal Sınıf Teknolojisi ile, 70 Bin Öğrenc..
Heykeltıraş Orkide Akkoç Sabit'ten Yeni Sergi Artforum Tarafından 2006'da "Yılın Genç Heykel Sanatçısı" Başarı Ödülüne Layık Görülen Heykeltıraş Orkide Akkoç Sabit, Kişisel Sergisini Konak B..
Döviz Rezervi 62.2 Milyar Dolara Çıktı Merkez Bankası'nın Döviz Rezervi, 16 Şubat İtibariyle 207 Milyon Dolarlık Artışla 62.2 Milyar Dolara Yükseldi.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 1. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 326.06 Puan Artışla 43214.60 Puandan Kapandı.
Samandağ'da Yangın: 1 Çocuk Öldü, 4 Yaralı Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde Bir Evde Çıkan Yangında 3 Yaşındaki Mervan Göbelek Yaşamını Yitirirken 4 Kişi Yaralandı.
Kayserispor'da Hedef İlk 3 Kayserispor, Gençlerbirliği Deplasmanına Mutlak Galibiyet Parolasıyla Hazırlanıyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, 'Bulunduğumuz Yeri Yeterli Görmeyin Diye Futbol..
Doğa'nın Keyfi Yerinde 10 Yıllık Eşi Namık Güldeniz'den Boşandıktan Sonra İş Teklifleri Yağıyor.
Anoreksiyaya Savaş Açtı Claudıa Schıffer, Son Dönemin En Önemli Sorunlarından Biri Olan Anoreksiyaya Savaş Açtı.
Endonezya Feribot Yangını: Ölü Sayısı 15 Endonezya'da 350'den Fazla Yolcu Taşıyan Bir Feribotta Çıkan Yangında En Az 15 Kişinin Öldüğü Bildirildi.
İMKB, İlk Seansta 326 Puan Yükseldi: 43215/ Döviz ve Faiz Sakin İstanbul- Borsa, Günün İlk Seansını 326 Puan Artıda Kapattı. Güne Yükselişle Başlayan ve 43 Binin Üzerinde Yataya Dönen Bileşik..
Tnt Ekspres'e Avrupa İş Dünyası Ödülü İstanbul - Tnt Ekspres, "European Business Award"ı (Avrupa İş Dünyası Ödülü) Kazandı. şirketten Yapılan Açıklamaya Göre, Tnt Ekspres "Müşteri Odaklılık"..
Mardin'deki Kayacan Sitesi'nde Solucan Paniği Mardin'de, Kurtlu Solucanlar Kayacan Sitesini İstila Etti. Ocak ve Şubat Aylarında Ortaya Çıkan, Gece Geç Saatlerde Mahalle ve Sokakak Aralarına ..
Coca-cola İçecek A.ş. 200 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Aldı Coca-cola İçecek A.ş., 200 Milyon Dolarlık Sendikasyon Kredisi Alınmasına Onay Verdiğini Açıkladı.
Prens Harry Irak'a Gidiyor Irak'ta Son Üç Yılda 100'den Fazla Askerini Kaybeden İngiltere Asker Çekeceğini Açıkladı. Ancak İddia Edildiği Gibi Bu Gelişmenin Prens Harry ile İlgili Olmadığı Or..
Ponya, Ocak Ayında 4.4 Milyar Yen Dış Ticaret Fazlası Verdi Japonya Maliye Bakanlığı'nın Mevsimsel Etkilerden Arındırılmamış Verilerine Göre, Ocak Ayında 4.4 Milyar Yen Dış Ticaret Fazlası Ol..
Orta Asya'da Doğal Gaz Savaşları Geçtiğimiz Yıl Doğal Gaz Fiyatı Sebebiyle Kriz Yaşayan Rusya ve Ukrayna, Şimdi de Orta Asya Doğal Gazından Daha Çok Pay Alma Yarışına Girdi. Bölgenin Ucuz Doğ..
Borsa İlk Seansta %0,76 Arttı İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, Günün İlk Seansını, Dünkü Kapanışa Göre 326.02 Puanlık Artışla 43.214,60 Puandan Kapattı. Hisse Sene..
Türkiye Ekonomisi Tırmanıyor Türkiye Son Yıllarda Ekonomisinde Yakaladığı Büyüme Trendi ile Avrupa Birliği (AB) Ülkeleriyle Karşılaştırıldığında Yukarıya Doğru Tırmanıyor. Nitekim, Türkiye, 2..
Tekel ve Philip Morris'ten Zam Sigaradaki Maktu Vergide Yapılan Artışın Ardından İlk Zam Philip Morris-Sabancı"dan (Philsa) Geldi. Philip Morris-Sabancı"nın Ardından Tekel de Zam Kararını Açı..
Blair'e Göre İran'a Yönelik Bir Saldırı Planı Yok İngiltere Başbakanı Tony Blair, İran'a Saldırmak Gibi Bir Planın Olmadığını Belirtti.
Mortgage'in Öncesi ve Sonrası Kamuoyunda Mortgage (Tutsat) Olarak Bilinen Tasarının Dün Meclis"ten Geçerek Yasalaşmasının Ardından Konut Sektöründe Yeni Bir Dönem Başlıyor. Yasa Daha Çok Kred..
Filistinliler Ortadoğu Dörtlüsü'nün Kararından Memnun Filistin Hükümeti, Ortadoğu Dörtlüsü'nün Dün Berlin'deki Toplantıda Aldığı Karardan Memnun Kaldı.
Afyon ile Almanya'nın Hamm Şehri Kardeş Oldu Almanya'nın Hamm Kenti ile Afyonkarahisar Kardeş Şehir Oldu. Anlaşma, Hamm'da İmzalandı.
Hindistan, İran'a Nükleer İhracatı Yasakladı Hindistan'ın, İran'a, Nükleer Programında kullanabileceği Malların İhracatını Yasakladığı Bildirildi
Düzce Valisi Nimetoğlu Hastaneye Kaldırıldı Düzce Valisi Halil Nimetoğlu Kent Merkezindeki bir İş Yerinin Açılışı Sırasında Rahatsızlandı. Hastaneye Kaldırılan nimetoğlu'nun Tansiyonunun Dü..
Sağlık-İş'ten ,bakan Başesgioğlu'na Ziyaret Türkiye Sağlık İşçileri Sendikasıgenel Başkanı Mustafa Başoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu'nu Ma..
'Esnaf Arasında İntiharlar Arttı' Anavatan Erzurum Milletvekili İbrahim Özdoğan, esnafın Ağır Vergiler Altında Bunaldığını Öne Sürerek, "Esnaf Arasında İntiharlar Artmıştır" Dedi
Eski Milli Savunma Bakanı Vuralhan Adliyeye Sevk Edildi İstanbul'da Gözaltına Alınan Eski Milli savunma Bakanlarından Ercan Vuralhan, Adliyeye Sevk Edildi
Diyarbakır'da Esrar Operasyonu Diyarbakır'da, Jandarma Ekiplerinin Gerçekleştirdiği Operasyonda 62 Kilogram Esrar Ele Geçirildi
Mortgage Ne Getiriyor Kamuoyunda Mortgage (Tutsat) Olarak Bilinen Tasarının Dün Meclis'ten Geçerek Yasalaşmasının Ardından Konut Sektöründe Neler Değişecek?
Hollanda Kraliçesi Beatrix Türkiye'ye Geliyor Türkiye, Gelecek Hafta, Tarihinde İlk Kez Bir Hollanda Kraliçesini Ağırlayacak.
Merkez Bankası'ndan "İktisadi Yönelim Anketi" Açıklaması Merkez Bankası 'İktisadi Yönelim Anketi ve Reel Kesim Güven Endeksi'nin Ocak ve Şubat Ayı Anketleri, Anketlerde Yapılan Bazı Değişikl..
Mgk, Yarın Toplanıyor/ Gündemde İç ve Dış Gelişmeler Var Ankara - Milli Güvenlik Kurulu (Mgk), Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Başkanlığında Yarın Çankaya Köşkü'nde Toplanacak. mgk'nın Y..
Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Bugün Toplanacak Ankara - Terörle Mücadele Yüksek Kurulu, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Başkanlığında Bugün Toplanacak. başbakanlık Mer..
TBMM Üstün Hizmet Ödülü'ne 150 Aday/ Aday Bildirme Süresi 2 Hafta Uzatıldı Ankara - TBMM Üstün Hizmet Ödülü için 78 İlden 100, Milletvekilleri Tarafından İse 50 Aday Gösterildi. türkiye Cumh..
Üniversite Öğrencisine Tahliye Bursa'da, Erdal Ç.'ye Ait Kredi Bilgilerini Kopyalayarak İnternetten Siparişle 250 YTL'ye Saat, Eşofman ve Ayakkabı Aldığı İddia Edilen Uludağ Üniversitesi Bilg..
Küçük Yaşta Kıza Cinsel Taciz İddiası Adıyaman'da 14 Yaşındaki Ş.p., 7 Kişinin Tacizde Bulunduğunu İddia Etti.
Polislerin Vurulması Hakim Önünde Bursa'da Kantinciler Odası Başkanı Yücel Okutan'ın Kurşunlanması, Polis Memurları Esma Sebat Yahya Kop'un Vurulması ile İşadamı Yücel Damalı'dan Zorla Para A..
Bandırma'daki Fuhuş Operasyonu Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde, Polisin Fuhuş Şebekesine Karşı Yaptığı 'Çengel-1' İsimli Operasyonda Gözaltına Alınan 20'si Bayan 40 Kişi Adliyeye Sevk Edildi..
"F.bahçe'yi Akdeniz Akşamı Çarpacak" Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Haftasonu Lider Fenerbahçe ile Yapacakları Maçtan Galibiyetle Ayrılacaklarını İddia Ederek, ""fenerbahçe"yi Akdeni..
Takas Yaptığı Rakı 50 Yıllık Çıktı Bartın'da Büfecilik Yapan Ufuk Mutlu, Birkaç Gün Önce 2 Arkadaşın Getirdiği 35 Cl'lik Rakıyı, Farkını Alarak 70 Cl'lik Rakıyla Takas Etti. Daha Sonra Aldığı..
Başkent Hastanesi'nde Bir Günde 8 Organ Nakli Gerçekleşti Adana'da, Yaşamını Yitiren 20 Yaşındaki Bir Gencin Organlarının Bağışlanması Sonucunda Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde 6 Kişiye Ka..
Boru Sektörü Buluşuyor Boru ve Ek Parçaları Fuarı'nın Üçüncüsü, 22â–25 Mart 2007 Tarihleri Arasında İstanbul'da Gerçekleştirilecek.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10