21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
bu Gol Çok Tartışılacak Video"> Video" Width="100" Height="100" Border="0"> bu Gol Çok Tartışılacak Video Dün Akşam Şampiyonlar Ligi"nde Manchester United, Lille"i Ryan Giggs"in 83"üncü Dakikada Serbest Vuruştan At..
DTP Diyarbakır İl Başkanı Aydoğdu: Kerkük'e Yapılan Bir Saldırıyı, Diyarbakır'a Yapılmış Sayarız Diyarbakır DTP İl Başkanı İbrahim Aydoğdu, Diyarbakır'da 21 Mart Günü Düzenlenecek Nevruz Etki..
Ağrı'da Gıda Zehirlenmesi Ağrı'nın Tutak İlçesi Adalet İlköğretim Okulu'nda Taşımalı Eğitim Gören 83 Öğrenci, Gıda Zehirlenmesi Şüphesiyle Ağrı ve Tutak'taki Hastanelere Kaldırıldı.
Karun Davasında 4. Duruşma Yapıldı Uşak Arkeoloji Müzesi'nde Sergilenen Karun Hazinesi'nin En Değerli Parçalarından Olan Kanatlı Denizatı Broşunun Çalınarak Yerine Sahtesinin Konulmasıyla İlg..
Işık Sigorta Büyüme Hızını Dörde Katladı Türkiye'de Sigortacılık Alanında Faaliyet Gösteren Şirketlerden Biri Olan Işık Sigorta, 2006 Yılını Yüzde 34 Oranında Bir Büyüme ile Gerçekleştirdiği..
Emek Elektrik, Satış Yaptığı Ülke Sayısını 90'a Çıkardı İstanbul - Emek Elektrik Endüstrisi A.ş, Dominik Cumhuriyeti Siparişi ile Birlikte Satış Yaptıkları Ülke Sayısını 90'a Çıkardıklarını A..
Nuh Gayrimenkul, 131.4 Milyon YTL'lik Ünye Çimento Hissesi Aldı İstanbul - Nuh Gayrimenkul İnşaat A.ş, Toplam 131.4 Milyon YTL'lik Ünye Çimento Sanayi ve Ticaret A.ş. Hissesi Satın Aldı. üny..
Sivrice ve Maden'de Okullar Tatil Edildi Merkez Üssü Elazığ-silivri Olarak Tespit Edilen 5.9 Büyüklüğündeki Depremin Ardından, Elazığ'ın Sivrice ve Maden İlçelerinde Okullar Tatil Edildi. Siv..
Abdelmehdi'den "Sınır Ötesi İstemiyoruz" Mesajı Türkiye'ye Bir Çalışma Ziyareti Gerçekleştiren Irak Devlet Başkanı Yardımcısı Adel Abdelmehdi, Irak İçinden Türkiye'ye Herhangi Bir Saldırı Olm..
İngiltere'de Kız Öğrenci Peçeyle Eğitim Görme Mücadelesini Kaybetti İngiltere'de Bir Babanın, 12 Yaşında Kızının Peçeyle Okumasına Okul Tarafından Getirilen Yasağa Karşı Başlattığı Hukuk Müca..
Unakıtan: 18 Vakıf Vergiden Muaf Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Bakanlar Kurulu Tarafından 2004'ten Bu Yana 18 Vakıfa Vergi Muafiyeti Statüsü Verildiğini Belirtti.
Gelir İdaresi: Kanaltürk İncelemesi Sürüyor Gelir İdaresi Başkanlığı, Aralarında Tuncay Özkan ve Cüneyd Arcayürek'in de Bulunduğu Bazı Gazeteciler ile Kanaltürk ve Ortaklığı Bulunan Şirketler..
Jlo'yu Tercih Ediyorlar Türk Kadınları Genç Görünmek İçin Kırmızı Rengi Tercih Ediyor, Pek Çoğu da Jennifer Lopez'i Güzel Bulup Ona Benzemek İstiyor.
Elazığ, Sivrice ve Maden'de Tüm Okullar Tatil Edildi Flash Dha Elazığ Valisi Muşmal: "Elazığ, Sivrice ve Maden"de Tüm Okullar Tatil Edildi.hasarlı Evlere Girilmesin"...
AB Desteğiyle Atölye Hayali Gerçek Oldu Erzincan'da, Mobilya İmalatçısı Hasan Özel, Yıllardır Hayalini Kurduğu Atölyeyi, AB Hibe Programı Sayesinde Gerçekleştirdi.
Tem'de Ücretsiz Geçiş Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tarafından Çalışmaları Başlatılan D-100 İzmit Geçiş Projesi Nedeniyle Yaşanabilecek Trafik Yoğunluğunu Önlemek Amacıyla, Tem İzmit Geçişini..
Japonya Faiz Arttırdı, Borsa Düşüşte Global Piyasalardaki Olumlu Gelişmelerin, Dünya Piyasalarıyla Birlikte İç Piyasalarda da Estirdiği Olumlu Hava Japonya Merkez Bankası"nın (Boj) Faiz Oranl..
Mortgage Hakkında Bilmek İstedikleriniz! Vatandaştan Yatırımcıya, Müteahhitten Bankacılara Kadar Geniş Bir Kesimin Merakla Beklediği, "Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmayı Sağlayacak Mortgage" Sis..
Çöken Binanın Enkazında 30 Bin Dolar Parayla 700 Gram Esrar Bulundu * Zeytinburnu'nda Çöken 5 Katlı Binanın Enkazında Arama Kurtarma Çalışmalarına Katılan Ekiplerin 30 Bin Dolar, 700 Gram Esr..
Galatasaray'da Denizlispor Maçı Hazırlıkları Tam Kadro Sürüyor Galatasaray, Süper Lig'in 22. Haftasının Açılış Karşılaşmasında Cuma Günü Oynayacağı Denizlispor Maçın Hazırlıklarını Bu Sabah T..
İsrail Ordusu'ndan Son 5 Yılın En Büyük Tatbikatı İsrail Ordusunun, Suriye'den İlhak Ettiği golan'da Son 5 Yılın En Büyük Askeri Tatbikatını Yaptığı Bildirildi
Danimarka, Irak'taki Askerlerini Ağustos'a Kadar Çekecek Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen, irak'taki Askerlerinin Tamamını Ağustos Ayına Kadar Çekeceklerini Açıkladı
'Kargadan Korkan Darı Ekmez' DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Kendisine yönelik Suikast Girişimi Haberlerine İlişkin, Bu ve Buna Benzer Terör Örgütlerinin Faaliyetlerinin Her Zaman Olacağını B..
İzmir'de 'Çete' Operasyonu İzmir'in Kemalpaşa İlçesinde, Çıkar Amaçlı Suç örgütü Oluşumuna Giderek, Esnaf ve Çiftçilere Verdikleri Borç Paraları Yüksek faizle Tahsil Etmeye Çalıştıkları, Bo..
Mısır'da Saldırı Hazırlığındaki Filistinli Yakalandı Mısırlı Güvenlik Birimlerinin, Belinde Patlayıcı yüklü Bir Filistinliyi Yakalandığı Açıklandı
'Bağdat'ta Bir Amerikan Helikopteri Sert İniş Yaptı' Irak'taki Amerikan Ordusu, Başkent Bağdat'ta black Hawk Tipi Bir Helikopterin 'Sert İniş' Yaptığını Bildirdi
Türkiye-İran Kek Protokolü İmzalandı Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye ve İran arasında İmzalanması Öngörülen Tercihli Ticaret Anlaşması'nın Metni Üzerinde, Mutabakat Sağlandığını Bildird..
İskenderun'dan Irak'a Çelik Boru Sevkiyatı Çin ve Güney Kore'den Satın Alınan Çelik boruların, Deniz Yolu ile Hatay'ın İskenderun İlçesine Getirildiği ve Irak'ın kuzeyine Taşınacağı Bildiri..
Irak Büyükelçiliği Önünde Protesto Eylemi Irak'ta Üç Direnişçi Kadına İdam Cezası verilmesi, Irak'ın Ankara Büyükelçiliği Önünde Yapılan Basın Açıklamasıyla protesto Edildi
KKTC Dışişleri Bakanı Avcı Ankara'da KKTC Dışişleri Bakanı Turgay Avcı, Temaslarda bulunmak Üzere Ankara'ya Geldi
Fener Turu Geçer mi? Fenerbahçe 3-3'ün Rövanşında Az Alkmaar Önünde Tur Arıyor. Yorumunu Yaz, Oyunu Kullan, Ankete Katıl Sürpriz Hediye Senin Olsun.
Yirmi Soruda Mortgage Vatandaştan Yatırımcıya, Müteahhitten Bankacılara Kadar Geniş Bir Kesimin Merakla Beklediği, "Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmayı Sağlayacak Mortgage" Sistemi Yaşama Geçiyor..
DYP'li Kandemir: "Kürt Liderler Erdoğan'ın Sözlerini Kutsadı" DYP Genel Başkan Yardımcısı Nüzhet Kandemir, Hükümeti Dış Politikayı "Yaz-boz Tahtası"na Çevirmekle Suçladı.
"Gaffur" Ayranları Piyasada Seray Süt Ürünleri, Yeni Ayran Markası "Gaffur"u Piyasaya Sürdü.
Ege'nin İhracat Hedefi 85 Milyar Dolar Ege İhracatçı Birlikleri Başkanlar Kurulu Başkanı Mustafa Türkmenoğlu, Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen'in 2023 Yılı İçin Ortaya Koyduğu 500 Milyar Dolarlık ..
İran Kek Toplantısı Uzlaşmazlıkla Bitti İran ile Yapılan Kek Toplantısı, Son Ana Kadar Süren Çabalara Rağmen Uzlaşmazlıkla Sonuçlandı.
Gazetecilerden "Anadolu'nun İzi" Sergisi Üç Gazeteci Aykut Fırat, Engin Yavuz ve Işık Teoman, Uzun Bir Süredir Birlikte Gerçekleştirdikleri Fotoğraf Gezilerinde Çektikleri Fotoğrafları Balçov..
İstanbul'da Şantiye Kabusuna Son İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'da Günlük Yaşamı Olumsuz Etkileyen Şehir İçindeki Şantiyelerden Kaynaklanan Sorunları Çözmek İçin "Şehir Şantiyeciliğ..
Işık Sigorta, Geçen Yıl Yüzde 34 Büyüme Gerçekleştirdi İstanbul - Işık Sigorta'nın 2006 Yılını Yüzde 34'lük Büyüme ile Kapattığını Açıklayan Genel Müdür Recep Koçak, 2005'i İse Yüzde 9'luk Pr..
Türkiye-İran 19. Dönem Kek Protokolü İmzalandı Ankara - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye ve İran Arasında İmzalanması Öngörülen Tercihli Ticaret Anlaşması'nın Metni Üzerinde, Mutabakat Sa..
Erdoğan: Girdaba Yakalanmış Gemi Olan Türkiye'yi, Çaresiz Mürettebatın Elinden Kurtardık İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İktidarı Devraldıklarında Türkiye'nin Fırtınada Sürüklenmiş ..
Tüm Zamanların En İyi Öpüşmesi Gay Aşk Filmlerinin Ünlü Dağıtımcı Firması Lovefilm'in Düzenlediği Ankette, "Brokeback Dağı" Filminde Eşcinsel Kovboyları Canlandıran Jake Gyllenhaal ve Heath L..
Aşkın Halleri Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Çağlarer, Bu Kez 'Aşkın Hallerini' Yansıtıyor. Çağlarer'in Türkiye, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, İngiltere, A.b.d, Japonya, Pakistan ve Yunanista..
Devlet Bakanı Babacan, Ziraat Bankası'nın Mali Durumuyla İlgili Basın Toplantısı Düzenledi Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Ziraat Bankası'nın Mali Yapısıyla İlgili Olarak Düzenle..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10