21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Obezite Birçok Hastalığa Zemin Hazırlıyor Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat Aydın, Obezitenin Dünyada ve Türkiye'de Y..
Az Alkmaar-fenerbahçe Maçı Öncesi Olağanüstü Önlemler Devam Ediyor Az Alkmaar - Fenerbahçe Maçı Öncesi Olağanüstü Tedbirler Devam Ediyor...
İngiltere Futbol Federasyonu, Emre Konusunda Sessizliğini Koruyor İngiltere Futbol Federasyonu (Fa) Yetkilileri, İngilitere Premier Ligi Takımlarından Newcastle United'ta Oynayan Milli Futbol..
İçişleri Bakanı Aksu Diyarbakır'da Diyarbakır'da Yapılan Terör Zirvesine Katılan İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Nevruz ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü Provoke Etmek İsteyenlerin Olabileceğ..
Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Abdelmehdi ve Dışişleri Bakanı Gül'ün Ortak Basın Toplantısı Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adel Abdelmehdi, Ankara Ziyaretinin İkinci Gününde Dışişleri Bakanı Ab..
Türk Kızılayı, Elazığ'daki Deprem Bölgesinde Alarma Geçti Elazığ'ın Sivrice İlçesi'nde Saat 13.05'te Meydana Gelen 5.9 Büyüklüğündeki Depremin Hemen Ardından Saat 13.10'da Türk Kızılayı Öncü ..
Gaziantep'te Organ Bağışı Artıyor Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nde Görevli Opr. Dr. Murat Ercişli, Son İki Ay İçinde 3 Kişiden Alınan Organların 11 Kişiye Nakledildiğini Be..
Erdoğan Dto Meclis Toplantısına Katıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Ticaret Odası'nın Üniversite Kurma Girişiminin YÖK Tarafından Engellenmesine Çok Üzüldüğünü Söyledi.
Gaziantep'te Akıllı Sınıfta Dersler Başladı Türkiye'de İlk Kez 7 İlde Uygulanan Telekonferans Sistemiyle Oluşturulan Akılı Sınıflar, Gaziantepli Öğrencilerin Büyük Beğenisini Topluyor.
New York'ta "Anadolu Tanrıçaları" Sergisi Çok Sayıda Ulusal ve Uluslararası Karma Sergiye Katılan Gülten İmamaoğlu Onikinci Kişisel Sergisini Aldığı Bir Davetle Dünyanın En Büyük ve Prestijli..
Ressam Mukaddes Kocakök'ten Yeni Sergi Ressam Mukaddes Kocakök Kişisel Sergilerinden Üçüncüsünü Ziraat Bankası Kuğulu Sanat Galerisi'nde Açtı. Sergi, 9 Mart'a Kadar Gezilebilecek.
Teknoloji Sınıfları Halka Açılıyor Milli Eğitim Bakanlığı, Bilişim Teknolojileri Alanındaki Çalışmalarına Bir Yenisini Daha Ekledi.
Bankacılık Sektöründe Çalışan Sayısı 143 Bini Buldu Bankacılık Sisteminde Çalışan Sayısı Geçen Yıl 2005 Yılına Kıyasla Yüzde 8.2 Artarak 143 Bin 168'e Kadar Çıktı.
Kırıkkale Botaş'tan Petrol Hırsızlığı Kırıkkale Botaş Petrol Boru Hattından 8 Ekim 2006 Tarihinde Basınç Düşmesi Sonuçu Belirlenen Petrol Hırsızlığı Sonrasında Jandarma Tarafından Yakalanan 6..
Elazığ'daki Deprem Elazığ'ın Sivrice İlçesi'nde Meydana Gelen 5.9 Büyüklüğündeki Depremden Dolayı Malatya'da Bir Camide Hasar Oluştu. Daha Önce Çatlakların Oluştuğu Camiin Sıvaları Döküldü.
Gelir İdaresi Başkanlığı'ndan Vergi Açıklaması: Gelir İdaresi Başkanlığı, Vergi İncelemesine Yetkili Denetim Elemanlarının Bir Çok Sektörde Yer Alan Mükellefleri İncelediği Gibi Medya Sektörü..
Alligator En Son Teknoloji ile Geliştirdiği Boya Serisi Elf'i Tanıttı Avrupa'nın Önde Gelen Alman Boya Markası Alligator, Sağlığa Duyarlı, Çevreye Saygılı ve En Son Teknolojiyle Geliştirilmiş..
Almatı'da İran Sanatı Sergisi Kazakistan'ın Almatı Şehrinde İran İslam Devriminin 28. Yılı Münasebetiyle 'İran Sanatı' Sergisi Açıldı.
Doğu, 5.9 Büyüklüğünde Depremle Sallandı/ İlk Belirlemelere Göre Can Kaybı Yok Elaziğ - Merkez Üssü Elazığ'ın Sivrice İlçesi Olan 5.9 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi. Depremde İlk Belirleme..
Yimpaş, Yeni Mağaza Açılışlarına Hazırlanıyor Yozgat - Merkezi Yozgat'ta Bulunan Yimpaş'ın Mağazalar Zinciri Genel Müdürü Nurullah Nurdoğan, Aydın, İstanbul Eyüp, Elazığ, Erzurum ve Kahramanm..
Konut Faizini Düşüren Bankalar Halk Bankası, Konut Kredisi Faiz Oranlarını Aşağı Çekti. Halk Bankası, 19 Şubat Pazartesi Günü Yüzde 0,13 İndirime Giderek Yüzde 1,67"ye İndirdiği Konut Kredisi..
Bayrampaşa'da Silahlı Çatışma Bayrampaşa'da 2 Kişinin Ölümüyle Sonuçlanan silahlı Saldırıya İlişkin Bir Kişi Yakalandı
Van'da 568 Bin 652 Yeşil Kartlı Van Sağlık Müdürü Ahmet Özer, Van'da 2003 Yılında 396 Bin 810 Olan Yeşil Kartlı Sayısının 2006 Yılında 568 Bin 652'ye Ulaştığını söyledi
'İtalya, Süper Güç Değil' İtalya'da Romano Prodi Liderliğindeki Merkez Sol iktidar, Afganistan Konusunda Koalisyon Ortakları Arasındaki Görüş Ayrılıklarını Gidererek, Olası Bir Hükümet Krizi..
'Irak'tan 1600 Asker Çekeceğiz' İngiltere Başbakanı Tony Blair, Irak'tan Gelecek aylarda 1600 Asker Çekeceklerini Açıkladı
'Hizbullah ile Yeniden Karşı Karşıya Gelebiliriz' Hizbullah'ın İki Askerini Kaçırması Üzerine Geçen Yaz Lübnan'a Saldıran İsrail'in Genelkurmay Başkanı Gabi Aşkenazi, Yeniden silahlanma Giri..
Fenerbahçe Alkmaar'da Fenerbahçe, UEFA Kupası 3. Tur Rövanşında Az Alkmaar ile Yapacağı Maç için Hollanda'nın Alkmaar Kentine Geldi
Denizbank, Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü Denizbank'tan Yapılan Yazılı Açıklamada, Daha Önce Yüzde 1,67 Olan Konut Kredisi Faiz Oranının, Yüzde 1,59'a Çekildiği Bildirildi
İspanya Rekor Kırdı İspanya, Japonya ile Birlikte Dünyanın En Hızlı büyüyen Sanayileşmiş Ülkesi Oldu
'2007 Yılında Yeni Mağazalar Açacağız' Merkezi Yozgat'ta Bulunan Yimpaş'ın Mağazalar zinciri Genel Müdürü Nurullah Nurdoğan, Aydın, İstanbul Eyüp, Elazığ, Erzurum ve kahramanmaraş'ta Yeni M..
'Gemi İnşaatında Dünyada 8'inciliğe Yükseldik' Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, 2013 Yılında gemi İnşa Alanındaki Hedefin Japonya, Kore ve Çin'in Ardından Dünya 4'üncülüğü olduğunu Belirte..
Kanaltürk'de Mali Denetim Gelir İdaresi Başkanlığı, Bir Çok Sektör Gibi medya Sektöründeki Mükelleflerin İncelenmesinin Gayet Doğal Olduğunu Belirtti ve incelenen Tek Televizyon Kanalının d..
'Türkiye'ye Saldırı Olmasını Engelleyeceğiz' Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah gül, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adil Abdülmehdi ile Biraraya Geldi
'Yıkılan Binaya İlişkin Belediyede Olumsuz Bir Kayıt Yok' Zeytinburnu'nda Yıkılan Binada İncelemelerde bulunan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Binaya İlişkin Belediyede olumsuz Bi..
'Mafya Baskısı Alt Komisyona Gelir' TBMM İçişleri Komisyonu, Belediyelere Toptancı hallerini Satabilme Olanağı Sağlayan Kanun Teklifini Alt Komisyona Sevk Etti
Pepe Yarın Romanya'ya Gidiyor Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe Yarın romanya'ya Gidecek
Oyan' Dan Ankaralılara Çağrı CHP Genel Sekreter Yardımcısı Oğuz Oyan, "Kamu kaynakları Çarçur Edilerek Yapılan Sözde Ulaşım Düzenlemeleriyle Ankara Halkının cezalandırıldığını, Başkentin Bü..
PTT Bank'lar Hizmette Ulaştırma Bakanlığı Posta İşletmeleri Genel Müdürlüğü Tarafından 2004 Yılında Başlatılan PTT Bank Projesi Kapsamında Yenilenen 244 ve 245'inci PTT Bank Şubeleri Bugün Bo..
AB' Den Asansör Karteline Rekor Para Cezası AB, Kartel Oluşturdukları Gerekçesiyle Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektörünün Devleri Thyssenkrupp, Schindler, Kone, Otis ve Mitsubishi'ye 992 Mily..
'Rus İşgalinde Böyle Zulüm Görmedi' TBMM Genel Kurulu'nda, Ermenilerin Dağlık karabağ'daki Hocalı Kentinde Yaptığı Katliamın 15. Yıldönümü Anıldı
Ciliv: Bill Gates Başbakan Erdoğan'dan Çok Etkilendi Turkcell'in Microsoft'tan Transfer Ettiği Yeni Ceo'su Süreyya Ciliv İlk Kez Konuştu ve Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu. Eski Patronu ve Micr..
Türkiye'nin En Karlı Kuruluşu Devlet Bakanı Ali Babacan, Ziraat Bankası'nın Aktif Büyüklüğünün Geçen Yılın Sonunda 71.9 Milyar YTL'ye Ulaştığını Açıkladı. Babacan, Ziraat Bankası'nın Sadece B..
Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 347,95 Puan Azaldı İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 347,95 Puan Azalarak 43.228,89 Puandan Geçti.
Sinop'ta Ev Yangını Sinop'un Erfelek İlçesi'nde Çıkan Yangında Bir Ev Kullanılamaz Hale Geldi.
Katil Zanlısı Terzi Adliyeye Sevk Edildi Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde 17 Gün Önce Bir Terzi Dükkanında Ölü Olarak Bulunan Şahsın Katil Zanlısı Olarak Gözaltına Alınan Dükkan Sahibi, Adliyeye..
Van'da Kablo Hırsızlığı Van'da, Türk Telekom'a Ait 200 Metre Kabloyu Çalan Hırsızlar Kayıplara Karıştı.
Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü: Yüzde 1.59 İstanbul - Denizbank, Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirime Gitti. denizbank Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada, Daha Önce Y..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10