21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Heyecan Artıyor Oscar Ödüllerinin 79'uncu Kez Sahiplerini Bulmasına Kısa Süre Kala, Amerikan Film Akademisi Üyelerinin Oyları, Heyecanı Arttırdı.
Özcan'ın Suçunu Üstlendim Özcan Deniz'in Amcası Halit Deniz, Özcan Deniz'in Arabasında Bir Silah Bulunduğunu, Ama Suçu Üstlendiğini İddia Etti.
Danimarka Irak'taki Askerlerini Ağustos'ta Geri Çekiyor Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen, Irak'taki 460 Kişilik Danimarka Askeri Birliğinin Ağustos Ayında Ülkeye Geri Döneceğini Açık..
Alp Tercihi Eşine Bıraktı Alp Nuhoğlu, Eşi Zeynep Tokuş İçin 'Buzda Dans'a Devam Edecek mi, Bilmiyorum' Dedi.
Fenerbahçe Alkmaar'da Fenerbahçe, UEFA Kupası 3. Tur Rövanşında Az Alkmaar ile Yapacağı Maç İçin Hollanda'nın Alkmaar Kentine Geldi.
Danimarka Irak'taki Askerlerini Çekecek Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen, Irak'taki Askerlerinin Tamamını Ağustos Ayına Kadar Çekeceklerini Açıkladı.
Gib: Medya Sektöründeki Mükelleflerin İncelenmesi Gayet Doğal/ "İncelemeler Sürüyor" Ankara - Gelir İdaresi Başkanlığı, Vergi İncelemesine Yetkili Denetim Elemanlarının Bir Çok Sektörde Yer A..
Chaves: 'Türkiye'de İstihdamın Yüzde 53'ü Kayıt Dışı' Dünya Bankası Türkiye Baş Ekonomisti Rodrigo Chaves, 'Türkiye'de İş Gücünün Yüzde 53'ünün Kayıt Dışı Olduğunu' ve Bu Nedenle Kayıtlı Sek..
Cargill: Mücadelemiz Hukuk Çerçevesinde Sürecek Bursa - Cargill Proje Yatırım Müdürü Kemal Özbelli, Anayasa Mahkemesi'nin 'Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Kanunu'nda Değişiklik Yapılması Hak..
Erdoğan: YÖK, Bilimin Önüne Set Çekiyor İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Deniz Ticaret Odası'nın Üniversite Kurma Girişiminin YÖK Tarafından Engellenmesine Çok Üzüldüğünü Söyledi. Er..
Aksu: Nevruz'u Provoke Edenlere Asla Müsamaha Gösterilmeyecek Diyarbakir - Diyarbakır'da Düzenlenen 12 İlin Emniyet Müdürünün Katıldığı Toplantıda Konuşan İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, 21 ..
Elektrik Kesilince El Feneri ve Kamera Işığı Altında Tedavi Edildi Alanya'da Bıçaklanan 28 Yaşındaki Nuri Dora'ya Getirildiği Alanya Devlet Hastanesi'nde Müdahale Yapılacağı Sırada Elektrikle..
Kaçak Kazıya Suçüstü Kayseri'de Yaptığı Kaçak Kazıda 300 Yıllık Olduğu Tahmin Edilen Altın Bilezik Bulan 3 Kişi, Jandarmanın Düzenlediği Operasyonla Suçüstü Yakalandı.
Çocuk Pornocusu Yakalandı Zonguldak'ta, İntarnet Chat Yaparken Tanıştığı Küçük Yaştaki Kızları Web Kamerası Önünde Soyundurup Çıplak Görüntülerini Kaydettiği İddia Edilen 23 Yaşındaki Oğuz Su..
İskenderun Devlet Hastanesi'nin 2 İhalesine İptal İskenderun Devlet Hastanesi'nin Bilgi Yönetim Sistemi ile Güvenlik Hizmeti İhaleleri Kamu İhale Kurulu'nca (Kik) İptal Edildi.
Anadolu'nun İlk At Figürleri Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi Tarafından Yürütülen Çalışmada M.ö. 6000 Yılından Kalma Anadolu'nun İlk At Figürlerinin Eskişehir'de Olduğu Belirlendi.
Akıl Hastası Moğol Yolcu Havalimanını Birbirine Kattı Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Davetiyle Bir Seminere Katılmak Üzere Moğolistan'dan Türkiye'ye Gelen Din Adamlarından Biri Akıl Hastası Çı..
Gaziantepspor Teknik Direktörü Arıca: Çıkış Sürekli Olmalı Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, Galatasaray Galibiyetinin Ardından Çıkışlarını Sürekli Hale Getirmek İstediklerini Söy..
Gül ile Abdelmehdi Görüşmesinde Çeviri Krizi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ile Irak Devlet Başkanı Yardımcısı Adel Abdelmehdi Görüşmesinin Ardından Yaşanan Basın Toplantısında Bir de Çeviri K..
Akom: "İtfaiye'nin Varmasıyla Binanın Çökmesi Aynı Ana Geldi" İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi (Akom), İtfaiye Ekiplerinin Zeytinburnu'nda Dün Gece Yarısı Çöken Binanı..
Kandilli: "Marmara Depremi ile İlgisi Yok" Kandili Rasathanesi Müdürü Gülay Altay, Elazığ-sivrice'de Meydana Gelen 5.9 Büyüklüğündeki Depremin Beklenen Marmara Depremi'ni Tetikleyici Bir Yönü..
"Tek Kanaltürk İncelenmedi" Aralarında Tuncay Özkan ve Cüneyd Arcayürek"in de Bulunduğu Bazı Gazeteciler ile Kanaltürk ve Ortağı Bulunan Şirketlere Yönelik Bankalardan Bilgi İstenmesine İlişk..
Başkent'te Gasp Operasyonu Başkent'te Bir Seyyar Dövizcinin Gasp Edilmesi Olayı ile İlgili 1 Kişi Gözaltına Alındı.
Kocaeli'nde Trafik Kazası İzmit'teki Halı Saha Turnuvasından Dönen AK Parti Gebze Teşkilatı'nda Görevli 2 Yönetici, Geçirdikleri Trafik Kazasında Yaralandı.
Süpermarket Zinciri Dia-sa, 366. Mağazasını Bandırma'da Açtı Sabancı Grubu'na Bağlı Dia-sa İndirim Süpermarketleri, 366. Şubesini Balıkesir'in Bandırma İlçesi'nde Hizmete Açtı.
Düğün Gibi Fuar Türkiye'nin İlk ve Tek Gelinlik, Damatlık ve abiye Hazır Giyim İhtisas Fuarı Olan If Wedding Fashion, 1-3 Mart Günleri Arasında İzmir'de Düzenlenecek
Zatürre Mikrobuna Karşı Uyarı Osmangazi Üniversitesi (Ogü)tıp Fakültesi klinik Bakteriyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. gaye Usluer, Zatürre Mikrobunun Yıll..
Danimarka, Afganistan'a 200 Asker Daha Gönderecek Irak'taki Birliklerini Ağustosa Kadar çekeceklerini Açıklayan Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen, Afganistan'daki Birliklerini Güçlen..
Cinsel Tacizle Suçlanan Katsav,2 Mayısta İfade Verecek Cinsel Taciz ve Tecavüzle Suçlanan İsrail cumhurbaşkanı Moşe Katsav'ın, 2 Mayısta Başsavcı Menahem Mazuz Tarafından Dinleneceği Bildiri..
Başbakan Erdoğan Dto'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İktidarı devraldıklarında Türkiye'nin Fırtınada Sürüklenmiş ve Girdaba Yakalanmış Bir Gemi gibi Olduğunu İfade Ederek, 'Biz Geldik Tür..
'Türkiye'den Her Türlü Desteği Gördük' Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah gül, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adil Abdülmehdi ile Biraraya Geldi
Elazığ Sivrice'de 5.4 Büyüklüğünde Deprem 5.9 Büyüklüğündeki Deprem Diyarbakır, Malatya ve Tunceli'de de Hissedildi. İlk Bilgilere Göre Can Kaybı Bulunmuyor
'Soykırım Anma Günü' Kanun Teklifi Bağımsız Mersin Milletvekili Ersoy Bulut, ermenilerin, Azerbaycan'ın Hocalı Kentinde Katliam Yaptıkları 26 Şubat'ın, "soykırım Anma Günü" Olarak İlan Edil..
Polisin, Kağıt Toplayıcısına Kaba Kuvvet İddiası İnceleniyor Beşiktaş'ta Çöp Toplama Arabasıyla Araç Trafiğini Engelleyen ve Yanındaki Köpekler Çevreyi Rahatsız Eden Kişinin, Polise Direnmesi..
Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ankara'dan Ayrıldı Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adil Abdülmehdi, temaslarını Tamamlayarak Ankara'dan Ayrıldı
Depremin Büyüklüğünde 3 Farklı Açıklama Amerikan Jeolojik Araştırmalar Merkezi Usgs, Depremin Şiddetini 5.7 Olarak Açıklarken, Afet İşleri Genel Müdürlüğü Deprem Araştırma Dairesi Başkanlığı..
Erdoğan: "Türkiye'yi Çaresiz Mürettebatın Elinden Aldık" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İktidarı Devraldıklarında Türkiye'nin Fırtınada Sürüklenmiş ve Girdaba Yakalanmış Bir Gemi Gibi Olduğu..
Ford Ranger'in 2007 Satış Hedefi 2 Bin 200 Adet İstanbul - Ford Otosan Tarafından Önümüzdeki Ay Satışa Sunulacak Yeni Ford Ranger'in Türkiye'deki 2007 Yılı Satış Hedefinin 2 Bin 200 Adet Oldu..
Ege Seramik, Kredi Temini için Görüşmelere Başlama Kararı Aldı İstanbul - Ege Seramik Sanayi ve Ticaret A.ş Yönetim Kurulu, Uzun Vadeli Uygun Koşullarla Kredi Temin Etmek Amacıyla Morgan Stan..
Fanatikliğin Bu Kadarı! Fenerbahçe ile Galatasaray Arasında Yaşanan Ezeli Rekabet Gerçek Anlamda Sınır Tanımıyor. Fenerbahçe"nin 6 Kasım 2002"de En Büyük Rakibi Galatasaray"ı 6-0 Gibi Farklı ..
Elazığ'daki Deprem Elazığ'da Okullar Deprem Nedeniyle Tatil Edilirken, 12 Kişi Deprem Sonrası Girdikleri Şok Nedeniyle Hastaneye Başvurdu.
Bitlis'te Geçen Yıl Vergi Tahsilatı Yüzde 14 Arttı Bitlis'te Geçen Yıl Vergi Tahsilatında Yüzde14 Oranında Bir Artış Olduğu Bildirildi.
Küçük Ozan, Sığır Damarıyla Hayata Bağlandı İzmir'de Doğuştan Kalbinden Akciğere Giden Anadamarı ve Kapakçığı Olmayan 15 Aylık Ozan Işık, Sığırdan Alınan Toplardamar ile Yeniden Hayata Bağlan..
Bakan Gül'le Görüşen Abdelmehdi: Kuzey Irak'tan Türkiye'ye Saldırıları Engellemek için Çalışacağız Ankara - Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adel Abdelmehdi, Ankara Ziyaretinin İkinci Gününde Dı..
Sinoplu Gazetecinin "Hepimiz Ermeniyiz" Davası Şişli Adliyesi'nde Sinoplu Bir Gazetecinin, Uluslararası Kamuoyunda Büyük İlgi Uyandıran Hrant Dink'in Cenaze Törenini Düzenleyen Tertip Komites..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10