21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hülya'nın Oğlu Çok Çapkın 'Bir İhtimal Daha Var' Filminde Hülya Avşar'ın Amerikalı Oğlunu Canlandıran Yunanlı Oyuncu Kostas, Türkiye'ye Çok Isındı.
Mortgage Yasalaştı Kamuoyunda Mortgage (Tutsat) Olarak Bilinen Konut Finansmanı Sistemine İlişkin Tasarı, TBMM Genel Kurulunda Kabul Edilerek Yasalaştı.
Mortgage'de Bir Düzenleme Tasarıdan Çıkarıldı TBMM Genel Kurulunda, Kamuoyunda Mortgage (Tutsat) Olarak Bilinen Konut Finansman Sistemine İlişkin Tasarıdan, 'Konutu Olmayan Ücretlilere Kredi..
Talat-linden Görüşmesi Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Başkanı Rene Van Der Linden, Bir Tarafın AB'ye Üye Olduğu, Diğer Tarafın da Annan Planı Lehine Oy Kullanmakla Sempati Topla..
Jeoloji Mühendisleri: Türkiye Depreme Hazır Değil Jeoloji Mühendisleri Odası, Türkiye'nin, Jeolojik Gerçeklerine, 17 Ağustos Gibi Yıkıcı Afetlerine Rağmen Hala Depreme Hazır Olmadığını Bildir..
Sigaraya Zam Sigaradaki Maktu Vergide Yapılan Artışın Ardından İlk Zam Philip Morris-Sabancı"dan (Philsa) Geldi. Philsa, Yarından Geçerli Olmak Üzere Sigara Fiyatlarına Yüzde 6,5 ile Yüzde 13..
Prodi, Bakanlar Kurulu'nu Olağanüstü Toplantıya Çağırdı İtalya'da Merkez Sol Hükümetin Dış Politikaya İlişkin Önergenin Senatoda Reddedilmesiyle Uğradığı Hezimetle Başlayan Hükümet Krizinden..
Erdoğan Canaydın ile Görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ile Görüştü.
Nazi Suçlusu Papon Nişanıyla Gömüldü Nazilerle İşbirliği Yaptığı Gerekçesiyle Fransa'da Hüküm Giyen ve Cumartesi Günü Ölen Gironde Bölgesi Valiliği Eski Genel Sekreteri Maurice Papon, Bugün ..
CHP'de Seçim Hazırlıkları CHP, Seçim Hazırlıkları Çerçevesinde Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Başlamak Üzere Bölgelere Heyetler Gönderecek.
Satıcı: İş Dünyası Seçim Ekonomisine Takılmadan Hareket Etmek İstiyor İzmir - Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, Merkez Bankası'nın (MB) Kura Müdahale Söylentilerinin Kay..
Yargıtay, İstanbul Valisi'ne Ön İnceleme için İçişleri Bakanlığı'na Yazı Gönderdi Ankara - Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Valisi Muammer Güler Hakkında "Görevde Yetkiyi Kötüye Kul..
Citibank Ykb Bideshi: Türkiye, Dünyada Yatırım Yapılacak İlk 5 Ülkeden Biri İstanbul - Citibank A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı Steve Bideshi, İster Yerli İster Global Banka Olsun Türkiye'nin, Dü..
Dolar 1,39 YTL Sınırında İstanbul Serbest Piyasada Kapanış Saatlerinde Doların Satış Fiyatı 1,3880 YTL, Avronun Satış Fiyatı 1,8220 YTL Oldu. Piyasanın Kapanışı İtibarıyla Kapalıçarşı"da 1,38..
Mpm'den Verimlilik Raporu: Tüm Alanlarda Köklü İyileştirme Şart Ankara - Türkiye'de Verimliliğin Artırılması için Bir Rapor Hazırlayan Milli Prodüktivite Merkezi (Mpm), Tüm Çalışma Ortamların..
Db Türkiye Baş Ekonomisti: Türk Eğitim Sistemi, Yabancı Yatırımcının Aradığı Becerileri Üretmiyor İstanbul - Dünya Bankası Türkiye Baş Ekonomisti Rodrigo Chaves, "Yabancı Yatırımların Arayaca..
Amerikan Fda, Mustafa Nevzat'ın İlaç Üretim Standartlarına Onay Verdi İstanbul - Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (Fda), Türk İlaç Firması Mustafa Nevzat İlaç Sanayii Aş'nin Üretim Standartlarını..
Uygur Kardeşler, 'Nejat Uygur' Tiyatro Okulu Açacak Behzat ve Süheyl Uygur Kardeşler, Babaları Nejat Uygur Adına Tiyatro Okulu Açmayı Düşündüklerini Söylediler
Rusya ve Fransa'dan İran'a Çağrı Rusya ve Fransa, İran'ın Nükleer Programı konusunda Uluslararası Topluluğun Birlik Oluşturmasını, Ancak Tahran ile Diyalog yollarını Açık Tutmasını İstedi
'Hizbullah Eskisinden Daha Zayıf' İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Hizbullah'ın Geçen yaz Lübnan'a Yönelik Savaştan Öncekinden Çok Daha Zayıf Olduğunu Söyledi
Tofaş Eleman Alacak Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.ş, Fabrikada çalışan 4 Bin 500 Mavi Yakalı İşçiye, 2007 Yılı Sonuna Kadar 2 Bin 500 Kişinin daha Eklenmesinin Planlandığını Bildirdi
Sezer, Mutteki'yi Kabul Etti Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, İran dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki'yi Kabul Etti
Sapanca Gölü için Acil Önlem Çağrısı İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nden Doç. Dr. Meriç Albay, Yrd. Doç. Dr. Reyhan Akçaalın ve Araştırma Görevlisi Pelin Çiftçi, Kıyı Bölgeleri K..
Philsa' Dan Zam Sigaradaki Maktu Vergide Yapılan Artışın ardından İlk Zam Philip Morris-Sabancı'dan (Philsa) Geldi
Adana'da Çete Operasyonu Adana'da, Organize Suç Çetesi Oluşturarak uyuşturucu Satıcılığı Yaptıkları, Haraç Topladıkları, Silahla Yaralama ve Cinayet olaylarına Karıştıkları Gerekçesiyle Ara..
Sigaraya Yüzde 14 Zam Sigaradaki Maktu Vergide Yapılan Artışın Ardından İlk Zamlar Philip Morris-Sabancı (Philsa) ile Tekel'den Geldi. Zam Oranları Yüzde 6 ile Yüzde 14 Arasında Değişiyor.
Van Gaal: "Yarın Kaybedebiliriz de" Az Alkmaar Teknik Direktörü Louis Van Gaal, Yarın UEFA Kupası 3. Tur Rövanşında Karşılaşacakları Fenerbahçe'nin Bireysel Yeteneklerinin Fazla Olduğunu İfa..
Mutteki: "Ticaret Hacmimiz 10 Milyar Dolara Çıkacak" İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mutteki, Türkiye ve İran Arasındaki Ticaret Hacminin 2007 Yılında 10 Milyar Dolara Çıkarılması İçin Anlaşma..
Barzani ve Talabani Resmi Davet İstiyor Kuzey Irak'taki Kürt Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesut Barzani'nin Danışmanı Fuad Hüseyin, Mesut Barzani ile Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani'nin Türkiy..
Tim Akademi Seminerleri Başladı Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Akademi Seminerlerine Katılan Tim Başkanı Oğuz Satıcı, "Seçim Ekonomisine Takılmadan Hareket Edeceğiz. Çünkü Türkiye'nin Seç..
Hukukçular da Bölündü Yayından Kaldırılması Tartışmaları Süren Kurtlar Vadisi-terör Dizisi, Yargıyı da Böldü.
Ressam Münir Yücel'den Yeni Sergi Ressam Münir Yücel'in Resim Sergisi Ziraat Ankara Kültür Merkezi-mithatpaşa Sanat Galerisi'nde 26 Şubat Saat 18.00'de Sergilenecek.
Aksu, Deprem Bölgesinde İncelemelerde Bulundu İçişleri Bakanı Abdulkadir Aksu, Elazığ'daki Depremle İlgili, 'Valilerimizden Aldığım Bilgide, Bazı Evlerimizde Çatlaklar Olmuş. Allah'a Şükür A..
CHP'li Gazalcı: Çocuklar Tarikatların Ağına Düşüyor TBMM Çocuklar ve Gençler Arasında Artan Şiddet Eğilimleri ile Okullarda Yaşanan Şiddet Olaylarını Araştırma Komisyonu'nda CHP Denizli Mille..
Olmert: "Hizbullah Eskisinden Daha Zayıf" İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Hizbullah'ın Geçen Yaz Lübnan'a Yönelik Savaştan Öncekinden Çok Daha Zayıf Olduğunu Söyledi.
Fırsatlar Ülkesi Türkiye Konferansı Başladı (2) Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Türkiye Ekonomisinin Bugün Dar Boğazları Aştığını, Düzlüğe Çıktığını Söyledi.
Olmert, Bölge Ülkeleriyle İlişkilerini Değerlendirdi İsrail Başbakanı Ehud Olmert Yabancı Gazetecilerle Düzenlediği Yıllık Geleneksel Basın Toplantısında Bölge Hakkında Önemli Açıklamalarda B..
Anna Hala Gömülmedi Playboy Güzeli Anna Nicole Smith, Annesi Virgie Arthur ile Sevgilisi Howard Stern Arasındaki Anlaşmazlık Yüzünden Hala Gömülemedi.
Türk Barter Kayseri Bölge Müdürlüğü Açıldı Alternatif Ticaret ve Finansman Sistemi Barter'ın Türkiye'deki Kurucusu Türk Barter, Yedinci Şubesini Kayseri'de Açtı.
Olmert, Hizbullah'ın Savaş Öncesine Göre Çok Daha Zayıf Olduğunu Söyledi İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Lübnan'daki Hizbullah Milis Gücünün Geçen Seneki Savaşın Öncesine Göre Çok Daha Zayıf Ol..
Hindistan, İran'a Nükleer Teknoloji İhracatını Yasakladı Hindistan, Tahran'ın Nükleer Programına Katkıda Bulunabilecek Her Türlü İthalat ve İhracatı Yasakladı.
ABD'de Doğan Sumatra Gergedanı Anavatanında ABD'de Dünyaya Gelen Sumatra Gergedanı Andalas, Özel Bir Uçak ve Resmi Konvoyla Yapılan Uçak ve Karayolu Seyahatinden Sonra, Türünün Devamını Sağl..
Altılı Ganyan 3.041,61 YTL İkramiye Verdi Şanlıurfa'da Bugün Koşulan At Yarışları Sonucunda Altılı Ganyan 3.041,61 YTL İkramiye Verdi.
Banvit'ten 50 Yaş Üstü Sporculara Destek Banvit, Beşiktaş Belediyesi ile Caretta Organizasyon Tarafından Ortaklaşa Düzenlenen 50+ Spor Şenlikleri'ne Sponsor Olarak Destek Veriyor.
Papadopulos-karamanlis Petrol ve Kıbrıs Sorununu Görüştü Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, Güney Kıbrıs'ın Denizdeki Olası Hidrokarbon Yataklarını Arama ve Sondaj Yapma Niyetleriyle İlg..
İngiltere Irak'ta Asker Sayısını 5 Bin 500'e Düşürecek İngiltere Başbakanı Tony Blair, Irak'ta Görev Yapan İngiliz Askerlerinin Sayısının Birkaç Ay İçinde 7 Bin 100'den 5 Bin 500'e Düşürülec..
Olmert'in Kudüs'e Gidecek Türk Heyetiyle İlgili Açıklamaları İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Türkiye Ziyareti Sırasında Ortaya Çıkan, Haremüşşerif Yakınındaki Kazılarla İlgili "İnceleme Komisyo..
Kızılay Araçları Depremden Beş Dakika Sonra Yola Çıktı Elazığ'ın Sivrice İlçesinde Saat 13.05'te Meydana Gelen Depremin Ardından 13.10'da Yola Çıkan Kızılay Ekipleri Depremin Üzerinden Bir Sa..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10