21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

21 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Böbreklerini Bağışlayan Beşiktaşlı Futbolcu Baki Mercimek, Bir de Diyaliz Makinesi Sözü Verdi Beşiktaşlı Futbolcular Baki Mercimek, Serdar Kurtuluş ve Can Erdem, Türk Böbrek Vakfı'nı Ziyaret ..
Rum Yönetimi Lideri Papadopulos Atina'da Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Tassos Papadopulos, Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis ile Bir Araya Geldi. Papadopulos Atina'ya Hareketinden Önce Larn..
Cihad El Bina'nın Mal Varlıkları Donduruldu ABD Hazine Bakanlığı, Dün Hizbullah'a Bağlı Bir İnsani Yardım Kuruluşu "Cihad El Bina"nın Mal Varlıklarını Dondurdu ve Vatandaşlarının Bu Kuruluşl..
Yunanistan'da Orta Şiddette Depremler Yunanistan'da Merkez Üssü Selanik Kentinin 50 Km Güneybatısındaki Pieria Kenti Olan, Richter Ölçeğine Göre 4 ve 4,5 Büyüklüğünde İki Yersarsıntısı Kayde..
Çöken Binada Enkaz Kaldırma Çalışmaları Başladı Zeytinburnu'nda Çöken 5 Katlı Binada Arama ve Kurtarma Çalışmalarına Son Verilerek, Enkaz Kaldırma Çalışmalarına Başlandı.
Elazığ'da 5.9 Büyüklüğünde Deprem Elazığ'da 5.9 Büyüklüğünde Şiddetli Bir Deprem Meydana Geldi.
SHP: "Solda İttifaktan Uzak Durulması AKP'nin Lehine Gelişiyor" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Son Dönemlerde Yapılan Anketlerde CHP'nin Solda İttifaka Soğuk Tavrı ile DSP'nin Bu Konudak..
Güneydoğu'da 5.9 Büyüklüğünde Deprem Doğu Anadolu Fay Hattı Üzerinde Yaklaşık 5.9 Şiddetinin Bir Deprem Meydana Geldi. Bölgede Can veya Mal Kaybına İlişkin Henüz Bir Bilgi Yok.
Prof. Dr. Çorapçıoğlu, YÖK'ten Olmayan Borcu İstedi YÖK Tarafından Veto Edilmesi Nedeniyle Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık Görevine Üçüncü Kez Atanamayan Prof. Dr. Tümer Çorapçıoğl..
DYP Lideri Sezer'den Erdoğan'ın Rakamlarına İnternet Linkli Yanıt Zeki Sezer Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Grup Toplantısında Verdiği Bazı Rakamların Doğru Olmadığını Belirtirken, Milli Eğ..
DYP'den "İthal Doktora" Eleştiri: "Hükümet Kadrolaşmaya Yabancıları da Alıyor" DYP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Timur Gürgan, Yabancı Doktor Düzenlemesi Nedeniyle Hükümeti "Kadrolaşma Hareke..
Elazığ Diyarbakır, Malatya ve Tunceli'de Deprem Merkezüssü Elazığ'ın Sivrice İlçesi Olan 5.6 Şiddetinde Deprem Yaşandı. Deprem, Malatya, Diyarbakır ve Tunceli'de de Hissedildi.
ABD ve İran Arasında Gerginlik ABD Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi Başkanı Tom Lantos, İran'a Askeri Saldırıda Bulunmak Gibi Bir Niyetleri Olmadığını Söyledi.
Güney Lefkoşa'da Patlama Lefkoşa'nın Rum Kesiminde Patlayıcı Yerleştirilen Bir Otomobil İnfilak Etti. Olayda Ölen ya da Yaralanan Olmadı.
Depremin Merkez Üssü Elazığ Flash Dha: Kandilli Depremin Merkez Üssününü Elazığ'ın Maden İlçesi Olduğu ve Büyüklüğünün de 5,8 Olduğu Bildirildi...
Hacıosmanoğlu'ndan Zehir Zemberek Açıklamalar Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Türkiye'de Hiç Kimsenin Futbolu Düşünmediğini, Kendilerinin ve Kurumlarının Çıkarları Doğrul..
Özak: "Çöken Binayla İlgili Araştırmalar Devam Ediyor" Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, İstanbul Zeytinburnu'nda Çöken Binayla İlgili Araştırmaların Devam Ettiğini Söyledi. Özak, Kents..
İlk Kez Bir Türk Firmasına ABD'ye İlaç İhraç Edecek Amerikan Gıda ve İlaç Kurumu (Fda), Mustafa Nevzat İlaç Sanayi Tesislerindeki İlaç Üretiminin ABD'deki Üretim Standartlarını Karşıladığına ..
Turkcell'in Ceo'su Ciliv: Bill Gates Başbakan Erdoğan'dan Çok Etkilendi Turkcell'in Ceo'su Süreyya Ciliv, Microsoft'un Patronu Bill Gates'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan Çok Etkilendiğin..
Dışişleri Bakanı Gül: "Hepimiz Trabzonluyuz" Rahip Sandoro ve Gazeteci Dink Cinayetleri ile Gündeme Gelen Trabzon'un İmajını Düzeltmek İçin Trabzon Vakfı ve Trabzonlular Derneği'nce Düzenlene..
Öcalan'a "Sayın" Denmesinde "Alenilik" Kriteri Ankara 2 No'lu F Tipi Cezaevi'nde Bulunan 30 PKK'lı Hükümlünün 9 Şubat 2006'da Ayrı Ayrı Adalet Bakanlığı'na Bir Dilekçe Göndererek, PKK Lideri ..
Altıoklar Açıkladı Mustafa Altıoklar, Kokain Operasyonunda Yakalanan Seda Akman'ın 'Emret Konutanım' Dizisinden Kendi İsteğiyle Ayrıldığını Söyledi.
Çok Uğraştım Ama Olmadı Taylan Kılınç'tan Geçtiğimiz Hafta Tek Celsede Boşanan Oyuncu Vildan Atasever, Kendini Dul Kalmış Gibi Görmediğini Söyledi.
AB'de Emeklilik Reformu Raporu: Doğru Yönde Atılan Adım Avrupa Komisyonu'nun Ekonomik Analizlerinin Yer Aldığı Country Focus Dergisinde Yayınlanan Raporda, "Bu Çalışma, Hazırlanan Reformların..
2007 Best Places Kelebek'te İstanbul'un Modern ve Ayrıcalıklı ve Özel Yerlerinin Tanıtıldığı 2007 İstanbul Best Places Dergisini, Hürriyet'in Kelebek İlavesinde Yazan Kubilay Keskin Kaleme Al..
Ziraat Bankası'nın 4 Yıllık Faaliyeti Açıklandı Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Ziraat Bankası'nın 2006 Yılı Net Karının 2 Milyar 100 Milyon YTL Olduğunu Söyledi.
İsgev'den İstihdam Garantili Proje İçel Sanayi Geliştirme ve Eğitim Vakfı (İsgev) Tarafından Yürütülen "Gezici Kurs Sınıfları" Projesi Hayata Geçiriliyor. AB Fonu ve Dünya Bankası Fonlarından..
Arsenal'in Yarı Yıl Geliri 194 Milyon Doları Geçti İngiltere Premier Ligi'nin Köklü Kulüplerinden Arsenal'in Geçen Yılın İkinci Yarısında Geliri 194 Milyon Doları Geçti.
"Solda İttifaka Uzak Durulması, AKP'nin Lehine" SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, Bazı Gazetelerde Yayınlanan Anket Sonuçlarının, Sol Partilerin İttifaka Uzak Durmasının AK Parti'nin Lehin..
Edirne'de Yoğun Sis Edirne'de Sabah Saatlerinde Etkili Olan Yoğun Sis Hayatı Olumsuz Yönde Etkiledi. Görüş Mesafesinin Şehir Merkezinde 30, Çevre Yollarda İse 50 Metreye Kadar Düşmesi Sürücül..
Diyarbakır ve Çevresinde Deprem Flash Dha: Diyarbakır, Malatya, Tunceli Hissedilen ve Halen Devam Eden Bir Deprem Oldu...
Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan Judo Milli Takımı'na Edirne Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Judo Takımında Yer Alan 13 Öğrenci Geleceğe Umutla Bakıyor. Antrenörleri Şengül Demiral ile Çalış..
Konyaspor'da Mertol Karatay, Sezonu Kapattı Konyaspor'un Sambacı Oyuncusu Mertol Karatay, Yine Sahalardan Uzak Kalacak. Geçtiğimiz Hafta Antalya Maçında Sakatlanan ve Çapraz Bağlarında Yırt..
Küçük Kayakçı Elif, Güney Kore'den Altın Madalya ile Döndü Türkiye Kayak Federasyonu Tarafından Güney Kore'ye Davet Edilen Hacılar Belediyespor Kayakçısı 12 Yaşındaki Elif Bengisu Çemrek, Alp..
—yirmi Soruda Mortgage — Kredili Konut Sistemi "Mortgage" Konut Sahibi Olmak İsteyen Vatandaştan Yatırımcıya, Müteahhitten Bankacıya Kadar Geniş Bir Kesimin Umudu Oldu.
Çankaya'da İşyeri Denetimleri Sürüyor Çankaya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Son Bir Ayda 1533 İş Yerini Denetledi. Uygun Koşulları ve Sorumlulukları Yerine Getirmeyen 80 İş Yeri Kapatıldı.
Ertürk: "Süzer Grubu ile Görüşmeler Sona Geliyor" Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Ahmet Ertürk, Süzer Grubu ile Yürütülen Protokol Satışlarına İlişkin Görüşmelerin Olumlu Şekild..
Kurtlar Vadisi Hukukçuları da Böldü Yayından Kaldırılması Tartışmaları Süren "Kurtlar Vadisi-terör" Dizisi, Hukukçular Arasında da Görüş Ayrılığına Neden Oldu.
Bayer ve Rinspeed "Exasis" İsimli Şeffaf Otomobil Üretti Dünyanın En Büyük Plastik Hammadde Üreticilerinden Biri Olan Bayer Material Science Ag, İsviçreli Rinspeed Firması Otomotiv Sektöründ..
İsrail Jetleri Lübnan Hava Sahasını İhlal Etti İsrail Savaş Uçaklarının, Lübnan'ın Hava Sahasını İhlal Ederek Ülkenin Güneyinde Uçuşlar Yaptığı Bildirildi. Lübnan Polisi, İsrail Jetlerinin Ti..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10