20 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

20 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Suriye, ABD ile Görüşmeye Hazır Suriye, ABD'nin Yalnızca Iraklı Mülteciler Konusunu Görüşme Önerisini Reddederek, Washington ile Tüm Bölgesel Konuları Görüşmeye Hazır Olduğunu Bildirdi
Yeni Ford Ranger Satışa Çıkıyor Ford Otosan'ın Yenilenen Ford Ranger'i 37 Bin 367 YTL'den Başlayan Fiyatlardan Satışa Sunulacak.
Özbekistan'da Muhalif Parti Yetkilisine 6 Yıl Hapis Cezası Özbekistan'ın Yasaklı Erk (Özgürlük) Partisi Yetkililerinden İsroil Holdorov Çıkarıldığı Mahkemede 6 Yıl Hapse Mahkum Edildi.
AB'den Sera Gazı Salınımının Düşürülmesine Destek AB Çevre Bakanları, Küresel Isınmayla Mücadele İçin Karbondioksit, Metan ve Nitrotoksit Gibi Sera Etkisi Yaratan Gazların Salınımının 1990 Y..
Real Madrid'de, Capello Dönemi de Bitiyor İspanyol Basını, Tazminat Konusunda Anlaşma Sağlandığı Takdirde Real Madrid Kulübü ile İtalyan Teknik Adam Fabio Capello'nun Yollarını Ayıracağını İd..
Fortis, Konut Kredisi Faiz Oranlarında İndirime Gitti: Yüzde 1.70 İstanbul - Fortis, Konut Kredisi Faiz Oranlarını Düşürdü. fortis'ten Yapılan Açıklamada, Bankanın 3-120 Ay Vadede Yüzde 1,80 ..
Gebze Cezaevi Önünde Protesto Eylemi Gebze İlçesi'ndeki M Tipi Kapalı Cezaevi Önünde Toplanan Bir Grup, Emekçi Kadınlar Derneği Başkanı Çiçek Otlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Düriye Sezgin'in Yak..
Köylünün Yol İsyanını Kaymakam Yatıştırdı Beşiri İlçesi İkiköprü Beldesi'nde On Yılda 28 Kişinin Aynı Bölgede Trafik Kazasında Yaşamını Yitirmesi Belde Sakinlerini İsyan Ettirdi. Son Olarak İ..
Köyde Kuduz Karantinası Siverek İlçesi'ne Bağlı Deliktaş Köyü'nde, Bir İnekte Kuduz Belirlenmesi Üzerine, Köy Karantinaya Alındı. İnekle Temasta Bulundukları Belirlenen 15 Kişiye de Kuduz Aş..
Göztepe Çözüm Peşinde Gürsel Aksel Stadı ve Kulüp Binasını Tahliye Etmelerini İsteyen Gençlik Spor Genel Müdürlüğü'yle Görüşmelerini Sürdüren Göztepe Yönetimi, Büyükşehir Belediyesi'yle de Ye..
Erdoğan: Mortgage'la Yeni Bir İskan ve Değişim Dönemi Başlayacak/ "2009 Sonunda IMF Borcu Sıfırlanabilir" Ankara - AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Mortgage Uygulaması..
Cinsel Deneyimini Anlattı Sıenna Mıller, Gençlik Yıllarına Dair Çarpıcı Bir Açıklamada Bulundu.
Modelliği Ön Planda Manken ve Oyuncu Tuba Ünsal, Yaz Sezonu İçin Özel Bir Anlaşmaya İmza Atarak Modelliğini Ön Plana Çıkaracak.
Borsa 2. Seansın İlk Yarısında 263,47 Puan Düştü İMKB Bileşik Endeksi İkinci Seansın İlk Yarısını, Birinci Seans Kapanışına Göre 263,47 Puan Azalarak 43.937,44 Puandan Geçti.
Petrol Piyasasının Büyüklüğü 48 Milyar YTL'ye Ulaştı Petrol Sanayi Derneği Raporuna Göre, Geçen Yıl Akaryakıt Pazarı, Toplam Tüketimin Yüzde 1 Oranında Azalmasına Karşın Yüzde 29 Oranında Büy..
Filistin Parlamentosu El Aksa İçin Toplandı Filistin Parlamentosu, Gazze'de, Mescid-i Aksa'nın Durumu, Filistin Yönetimi Lideri Mahmud Abbas, ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice ve İsrail B..
Kazada Ölenlerin Yakınlarına Para Yardımı Yapılacak Şanlıurfa'nın Ceylanpınar İlçesinde, işçileri Taşıyan Kamyonun Dereye Yuvarlanması Sırasında Hayatını Kaybedenlerin yakınlarına Para Yard..
Başbakan Erdoğan?ın Akrabasının İş Sevinci Yarım Kaldı Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü?nde Yapılan Kura Çekiminde Kendi Numarası Çıkınca Büyük Sevinç Yaşayan ve ?artık Evlenebileceğim? Diyere..
'Her Yönüyle Trabzon' Sergisi Ankara ve Çevresinde Yaşayan Karadenizlilere trabzon'un Tanıtılması Amacıyla 21-24 Şubatta Ankara Atatürk Kültür Merkezinde, "her Yönüyle Trabzon" Sergisi Açıl..
Küçük Menderes Nehri' Ndeki Kirlilik İzmir Büyükşehir Belediyesinin, Küçük Menderes nehri'ndeki Kirliliğin Önlenmesi Amacıyla 12 Noktada Ölçüm Çalışması Başlatmaya hazırlandığı Bildirildi
'ABD, Orta Asya ve Kafkaslara İlgi Duyuyor' Rus Nezavisimaya Gazetesi, Uzun Vadeli Enerji kaynaklarının Nakli ve Enerji Geçişinin Artık Uluslararası İlişkilerin En Önemli Faktörü Haline Geld..
'İsrail Rahat!' İsrail Başbakan Yardımcısı Şimon Peres, israil'in, Lübnan Savaşından Bu Yana Hizbullah'ın Askeri Kapasitesini Artırmasından Endişe Duymadığını Söyledi
Erdoğan: Türkiye'nin Borcu Leblebi Çekirdek Başbakan Erdoğan, Bu Yıl Sonunda IMF'ye Olan Borçların 6.5 Milyar Dolara Düşeceğini Söyleyerek, 2009 Sonunda da Tamamının Sıfırlanacağını Bildirere..
Song, Gerets'ten Özür Diledi Galatasaray'ın Haft Sonunda 3 Puan Bıraktığı Gaziantep Deplasmanındaki Maçta Teknik Direktör Erik Gerets'le Tartışan Kamerunlu Oyuncu Rigobert Song, Gerets ve Ta..
!f Ankara 1-4 Mart'ta Sinemaseverlerle Buluşacak 6. Afm Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali '!f Ankara', 1-4 Mart Tarihleri Arasında Gerçekleştirilecek.
Galatasaray'da Song Özür Diledi Galatasaray'ın Turkcell Süper Lig'deki Gaziantepspor Maçında Teknik Direktör Erik Gerets ile Gerginlik Yaşayan Kamerunlu Oyuncu Rigobert Song, Teknik Direktör..
Erdoğan: "2009 Sonunda IMF Borcunu Sıfırlamamız Sözkonusu" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bu Yılın Sonuna Kadar IMF'ye Olan 8.5 Milyar Dolarlık Borcu 6.5 Milyar Dol..
Hisse Senedi Fiyat Bilgileri (15:02) Hisse Senedi Fiyat Bilgilerini Görmek için Tıklayınız. [excel; 61 Kb] ...
1 Halı Alana 5 Yolluk Edirne'de Bir Halı Mağazasının '1 Halı Alana 5 Halı Bedava' Adı Verilen Kampanya İlgi Gördü. Kampanya Kapsamında 300 YTL Karşılığında 1 Halı ve 5 Yolluk Sattıklarını Bel..
G.saray'da Song Özür Diledi Galatasaray"ın Turkcell Süper Lig"deki Gaziantepspor Maçında Teknik Direktör Erik Gerets ile Gerginlik Yaşayan Kamerunlu Oyuncu Rigobert Song, Teknik Direktörü ve ..
Turhal'da TOKİ Konutlarında Kura Sevinci Turhal İlçesi'nde Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Turhal Belediyesi İş Bilirliği ile Yapılan Konutlar İçin Kura Çekimi Yapıldı. T..
İzmirspor Basatuğrul'la Devam Etti İzmirspor'da Başkanlık Koltuğunu Metin Akpınar'dan Devralan Hüseyin Terzioğlu, Yollarına Teknik Direktörleri Behiç Basatuğrul'la Devam Edeceklerini Açıkladı..
Ahmedinejad: Müzakere İçin Ön Koşulu Kabul Etmeyeceğiz İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, Nükleer Program Nedeniyle Yaşanan Krizin Çözümü İçin Müzakereden Yana Olduklarını Ancak Müzakere ..
Tpao'nun Karadeniz Sismik Veri Arama İhalesinde Son Teklifler Bugün Alınacak Ankara - Türkiye Petroleri Anonim Ortaklığı'nın (Tpao), Deniz Alanlarında Üç Boyutlu (3b) Sismik Veri Toplama Hiz..
Tüzmen: İran, Koruma Oranlarını Yüzde 4'lere Çekmeli Ankara - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, İran'ın Koruma Oranlarının Çok Yüksek Olduğunu Belirterek, "İran Tarafı Olarak Sanayi Ürünlerinde Ko..
Akaryakıt Pazarı 2006'da Yüzde 29 Büyüdü: 48 Milyar YTL İstanbul - 2006 Yılında Akaryakıt Pazarının (Siyah ve Beyaz Ürünler) Oluşturduğu Toplam Büyüklük Toplam Tüketimin Yüzde 1 Oranında Azal..
"Küresel Sermayenin Gözü İller Bankası'nda" Türk İmar-sen Başkanı Necati Alsancak, İller Bankası'nın Anonim Şirket Haline Getirilmek İstenmesinin Altındaki Nedenin, 150 Milyar Dolarlık Bir Ya..
Merkez Bankası'nın Döviz Rezervi Başbakanı Memnun Etti Merkez Barkası Son Dört Yılda Döviz Rezervini 26.9 Milyar Dolardan 64 Milyara Çıkarırken, Bu Tablo En Çok Başbakan Erdoğan'ı Memnun Ett..
DYP'li Adan: "Gençlerimize Özen Göstermek Lafla Olmaz" Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, "Gençlerin Payına Yoksulluk ve İşsizlik Düşüren Başbakanın" Propaganda ile Kendini..
Mumcu: "Anketlerle Kamuoyu Manipüle Edilmek İsteniyor" Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Anketler Üzerinden Kamuoyunun Manipüle Edilmek İstendiğini Söyledi.
Kelly Herkesi Şaşırttı Ünlü Şarkıcı Ozzy Ozbourne'ün Kızı Kelly Osbourne, Ailesinden Bir Üyenin Aıds Olduğunu Açıkladı.
Gay Digitalcilerden Şikayetçi Şovmen Okan Bayülgen, Yaşları 70'e, 80'e Dayanmış 24 Ünlü Tiyatrocunun Fotoğraflarını Çekiyor.
Google, Docs&spreadsheets'i "Türkçe" Olarak Hizmete Sundu İstanbul - Google'ın, Docs&spreadsheets'i Türkçe Olarak Kullanıcıların Hizmetine Sunduğu Bildirildi. google'dan Yapılan Yazılı Açıkl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10