20 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

20 Şubat 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yapı Kredi, Bireysel Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü İstanbul - Yapı Kredi, Bireysel İhtiyaç, Taşıt, Eğitim ve Konut Geliştirme Kredilerinin Faiz Oranlarında İndirime Gitti. banka'dan Yapılan A..
Irak' Taki ABD' Li Askerler için Sanal Gerçeklik Tedavisi Irak'ta Görev Yapan ve Ülkelerine Döndükten Sonra 'Post Travmatik Stres Bozukluğu' Nedeniyle Normal Hayata Uyum Sağlayamayan Amerikal..
Sivas Demir Çelik Fabrikası Satılıyor Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Sidemir sivas Demir Çelik İşletmeleri Aş ile Siv-Yat Sivas Sanayi Yatırım Ticaret Aş'nin Borçlarından Dolayı Devr..
2006 Yılında Akaryakıt Pazarı 48 Milyar YTL Büyüklüğe Ulaştı 2006 Yılında Akaryakıt Pazarının (Siyah ve Beyaz Ürünler) Oluşturduğu Toplam Büyüklük, Toplam Tüketimin Yüzde 1 Oranında Azalmasın..
KKTC'de Star Gazetesi Yayınlanacak Geçtiğimiz Aylarda Star Gazetesini Satın Alan Kanal 24'ün Sahibi Kıbrıslı Türk İşadamı Ali Özmen Safa, Kıbrıs'a Ait Bir Gazete Çıkaracağını Duyurdu.
ABD, Ahmedinejad'ın Koşulunu Reddetti ABD, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad'ın Yeni Görüşmeler İçin, Kendileriyle Görüşmek İsteyen Ülkelerin de Nükleer Yakıt Üretme Çalışmalarını Durdur..
Ankara'ya Su Kızılırmak'tan, Meydan Ulus'ta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'nın Su Sorununun Kızılırmak'tan Su Getirilerek Çözülmeye Çalışılacağını ve Ulus'ta da Bir M..
TMSF, Sivas Demir Çelik'i Satacak Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Yaklaşık 89 Milyon YTL Muhammen Bedele Sahip, Sivas Demir Çelik Fabrikası Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 15 Mayıs'ta ..
Düzeltme: Hakimler ve Savcıların İş Alanları Genişliyor Sayın Yazıişlerine Not: "Hakimler ve Savcılarda 65 Yaş Sınırı Kalkıyor" Başlıklı Haberimizi Düzenleyerek Yeniden Servise Sunuyuroz. (An..
Borç Stoku 352.5 Milyar YTL'ye Yükseldi Merkezi Yönetim Borç Stoku, Ocak Sonu İtibariyle 352.5 Milyar YTL'ye Yükseldi.
İş Girişim Sermayesi 10.79 Milyon $ Karşılığında Tüyap Yatırımından Çıktı İş Girişim Sermayesi, Elinde Bulundurduğu Payların Tamamını Daha Önce Öngörüldüğü Üzere Tüyap'ın Kurucu Ortaklarının ..
Hindistan'da Tekne Battı: 18 Çocuk, 4 Öğretmen Boğuldu Hindistan'ın Güneyindeki Kerala Eyaletinde, Okul Gezisindeki Çocukların Bulunduğu Tekne Battı. İlk Belirlemelere Göre 18 Çocukla 4 Öğre..
Yağmur ve İsmail'le Oynayacak Yağmur Atacan ile İsmail Hacıoğlu Bir Jean Reklamında Oynayacak. Rol Arkadaşları İse Aysu Baceoğlu..
İstanbul'da Terör Örgütü Operasyonu İstanbul'da Terör Örgütü Adına Çeşitli Olaylara Karıştıkları İddiasıyla Yakalanan 4 Kişi Tutuklandı.
Merz'in Çantasını Çaldılar Rio Karnavalı İçin Brezilya'ya Giden İtalyan Fotomodel Alessıa Merz'in Çantası Hırsızlar Tarafından Çalındı.
ABD'nin Avrupa'da Füze Savunma Sistemleri Kurma Planı ABD'nin Avrupa'nın Ortasına Füze Savunma Sistemleri Yerleştirme Planları Doğu Avrupa'da Eski Yaraların Yeniden Açılmasına Yol Açtı.
Babacan: 'Toleranslı, Sabırlı Olmalıyız' Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB'nin Kendi İç Sorunlarını Kısa Vadede Çözebilmesi İçin Biraz Daha Toleranslı ve Sabırlı Olunması Gerekt..
Guantanamo Tutsakları ABD Mahkemelerine Gidemeyecek Amerikan Federal Temyiz Mahkemesi, Guantanamo'da Tutulanların, Tutsaklık Durumlarına Karşı ABD Mahkemelerinde Haklarını Arayamayacakları K..
Dünyaca Ünlü 35 Yönetmenden Ortak Film Dünyaca Ünlü 35 Yönetmen, Cannes Film Festivalinin 60. Yıl Dönümü Dolayısıyla Ortak Bir Filme İmza Atacak.
Turkcell'den "Mobil İmza" ile Islak İmzaya Son Turkcell, Cep Telefonları İçin Geliştirilmiş ve Yasal Olarak Islak İmzaya Eşdeğer Elektronik İmza Uygulamasını, Sım Kart Üzerindeki Ek Güvenli..
Almanya'da Irkçılık ve Yabancı Düşmanlığı Konferansı Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkan Vekili Franco Frattini, Yahudilere Uygulanan Soykırımı İnkar Etmenin AB Genelinde Cezai Yaptırımı Olm..
Laricani - El Baradey Görüşmesi Başladı İran'ın Nükleer Başmüzakerecisi Ali Laricani ile Uluslararası Atom Enerji Ajansı (Uaea) Başkanı Muhammed El Baradey Arasında Görüşme Başladı.
Filistin Meclisinin Arap Ülkelerinden Talebi Filistin Meclisi, Arap Ülkelerinden, Haremüşşerif Yakınlarında Hafriyat Çalışması Yapan İsrail ile Bağlarını Kesmesini İstedi.
Merkezi Yönetim Borç Stoku 352,5 Milyar YTL'ye Çıktı Merkezi Yönetimin 2006 Yılı Sonunda 345 Milyar YTL Olan Borç Stoku, Ocak Sonu İtibariyle Yüzde 2,2 Artarak 352,5 Milyar YTL'ye Çıktı.
Ersoy 50 Bin YTL İstiyor! Bülent Ersoy, Kendisi Hakkında Açıklamalarda Bulunan Mustafa Topaloğlu Hakkında Tazminat Davası Açtı.
Bol Bol Nane Çayı İçin Günde İki Bardak Nane Çayı İçmenin, Kadınlarda İstenmeyen Tüylerle Mücadeleye Yardımcı Olduğunu Yazdı.
Dayak Yiyen Hakime Yarsav'dan Destek İstanbul Küçükçekmece 8.asliye Ceza Hakimi İnsaf Gündüz'ü, Mahkeme Koridorlarında Saçlarından Tutarak Duvara Vuran ve "Gitsin Evinde Otursun, Çocuk Yapsın..
Sağda "Nostaljik" Formül Seçimin Öne Alınabileceğine İlişkin Hükümet Kanadından Gelen Açıklamalar Merkez Sağda İşbirliği Arayışlarını Hızlandırırken, Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın Japon Model..
Akbank'ın 2006 Yılı Net Karı 1,6 Milyar YTL'ye Ulaştı Türkiye'nin En Büyük Bankalarından Biri Olan Akbank, 2006 Yılında Net Karının 1,6 Milyar YTL'ye Ulaştığını Açıkladı.
Hakimler ve Savcılarda 65 Yaş Sınırı Kalkıyor Hükümet Farklı Toplumsal Kesimleri İlgilendiren ve AB Müktesebatı Çerçevesinde Hazırladığı Tasarıları TBMM Gündemine Taşımaya Devam Ediyor. Seçim..
Akbank'ın 2006 Net Karı 1.6 Milyar YTL Akbank, Geçen Yıl 1.9 Milyar YTL Vergi Öncesi Kar Elde Etti. Bu Tutar Üzerinden 336 Milyon YTL Vergi Karşılığı Ayıran Bankanın Net Karı 1.6 Milyar YTL O..
Boyner Holding 50 Milyon Euro'luk Kredi Sağladı Boyner Holding, 50 Milyon Euro'luk Kredi Sağladı. Söz Konusu Kredinin Garantörlüğünü İse Boyner Büyük Mağazacılık Yapacak.
Yargıtay Ceza Kurulu Şemdinli Konusunda Son Noktayı Koydu Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı ile 1.ceza Dairesi Arasında Yaşanan "Görevsizlik" ile İlgili Görüş Ayrılığına Ceza Genel Kurulu Son ..
Alman Hükümeti Kabil Yakınlarında Bir Kasabaya Sağlık Ocağı Açtı Almanya, Afganistan'daki Yeniden Yapılandırma Çalışmaları Çerçevesinde Kabil Yakınlarında Bir Sağlık Ocağı Açtı.
Akpm Başkanı Linden'in Kıbrıs Temasları Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) Başkanı Rene Van Der Linden, Rum Yönetimi Başkanı Tasos Papadopulos ve Rum Meclis Başkanı Akel Genel Sekre..
El Ezher Şeyhi, Papa'nın Davetini Kabul Etti El Ezher Şeyhi Muhammed Seyyid Tantavi'nin, Papa 16. Benedikt'in Vatikan'a Yaptığı Daveti Kabul Ettiği Bildirildi.
Fiskobirlik İç Üretimi Arttırma Seferberliği Başlattı Kısa Adı Fiskobirlik Olan Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, İç Piyasada Fındık Tüketimini Artırmak İçin Seferberlik Başlattı. Fi..
Almanya'daki Karnavalda Tema'dan Çevre Mesajı Almanya'nın Köln Kentindeki Karnaval Kutlamalarının Son Gününde Tema Almanya Vakfı, Karnavala Katılanlara Türk Firmalarının Ürettiği Şeker ve Çik..
Gül, ABD Kongre Heyetini Kabul Etti Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, ABD Kongresinden Bir Grup Milletvekilini Kabul Etti. dışişleri Bakanlığı'nda Yapılan Görüşm..
Ysk: "Alınmış Bir Erken Seçim Kararı Yok" Yüksek Seçim Kurulu (Ysk) Başkanı Muammer Aydın, Şu Anda Alınmış Bir Erken Seçim Kararı Bulunmadığına İşaret Ederek, Seçilme Yaşının 25'e İndirilmes..
Erdoğan ve Aksu Hakkındaki Soruşturma Önergesi Salı Günü Görüşülecek CHP'nin, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu Hakkında Meclis Soruşturması Açılması İçin Verd..
Beşiktaş, F.bahçe ve G.saray'a Para Cezası Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Bugün Yaptığı Toplantının Ardından Beşiktaş"a 13 Bin, Fenerbahçe"ye 10 Bin, Galatasaray"a İse 4 Bin YTL P..
Yunanistan Maçına Alman Hakem (A) Milli Futbol Takımı"nın, Yunanistan ile 24 Martta Deplasmanda Yapacağı Avrupa Şampiyonası Eleme Grubu Maçının Hakemi Belli Oldu. Futbol Federasyonu"ndan Yapı..
Piyasa Yapıcıları Tahvil İhalesinde Nominal 37.2 Milyon YTL'lik Dibs Değiştirdi Hazine'nin Bugün Düzenlediği Gösterge Tahvil ile 5 Yıl Vadeli ve Tüfe'ye Endeksi Tahvil İhalelerinin Ardından P..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 191.46 Puan Düşüşle 44061.48 Puandan Kapandı.
Avrosistem Döviz Rezervi 145,3 Milyar Euroya İndi Avrupa Merkez Bankası, Avrosistem Net Döviz Rezervinin 26 Şubat ile Sona Eren Hafta İtibariyle Bir Önceki Haftaya Göre 700 Milyon Euro Azalar..
Şirket ve Kooperatif Sayısında Yüzde 21.9'luk Artış Türkiye İstatistik Kurumu Verilerine Göre 2007 Ocak Ayında Kurulan Şirket ve Kooperatif Sayısı, Geçen Yılın Aynı Dönemine Göre Yüzde 21.9 A..
Medyada Cinsel İçerikli Görüntülerin Kız Çocuklarına Zarar Verdiği Ortaya Çıktı ABD'de Yapılan Bir Araştırma, Medyada Cinsel İçerikli Görüntülerin Kız ve Genç Kadınlara Zarar Verdiğini Ortaya..
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne 'Ölçü ve Ayar Laboratuvarı' Kurulacak İstanbul - İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'ne (Osb) "Ölçü ve Ayar Laboratuvarı" Kurulacağı Açıklandı. istanbul İl Ö..
Çarşamba Günü (21 Şubat 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası 21 Şubat 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, D..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10