2 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

2 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Zonguldak'ta Sahte Para Ele Geçirildi Zonguldak'ta Sahte Parayla Alışveriş Yaparken Yakalanan 4 Kişi Gözaltına Alına Alındı.
Erzincan'da Çevre Denetimleri Erzincan'da Denetimleri Sırasında İl Mahalli Çevre Kurulu'nca Belirlenen Kurallara Uymayan ve Kalitesiz Yakıt Satan Yada Kullananlar Hakkında Cezai İşlem Uygulan..
Sobayı Benzinle Tutuşturmak İsterken Evini Yaktı Zonguldak'ta Sobayı Benzinle Tutuşturmak İsteyen Bir Kişi, Kirada Oturduğu Evi Yaktı.
Haberin Devamı>>> "Münhasır Ekonomik Bölgeler", Akdeniz Gibi Yarı Kapalı Denizlerde "Karşı" ve "Komşu" Ülkelerle Anlaşmalarla Belirleniyor. Ancak Doğu Akdeniz"de B...erdoğan: İstanbul"a Geldi..
Seks Sırlarını Açıklayacak Seks Hayatından Yaşam Şekline Kadar Her Şeyi Sürekli Gündemde Olan Lopez, Yakında Bir Kitap Yazacağını Açıkladı.
Yılmaz: "Yılsonu Enflasyonu %3,6-%6,6 Arasında Olur" Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Bugünkü Verilerle Enflasyonun Yılsonunda Bulacağı Noktanın, %3,6 ile 6,6 Arasında, Ortalamasının da..
Trabzon'da Durak Kavgasında Kan Aktı: 2 Yaralı Trabzon'un Fatih Mahallesi'nde Bugün Akşam Saatlerinde Minibüs Durağı Yüzünden Çıkan Kavgada 2 Kişi Ayaklarından Silahla Vurularak Yaralandı.
Başbakanlık'tan "Ulusal Deprem Konseyi" Açıklaması Başbakanlık, Ulusal Deprem Konseyi'nin Daha İşlevsel, Etkin ve Verimli Olması İçin Yeni Bir Çalışma Başlatıldığını Duyurdu.
İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Koç'tan Okul Öncesi Eğitim Değerlendirmesi İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, Türkiye'de Son 5 Yıldır Okul Öncesi Eğitim Konusunda Önemli Gelişm..
Ordu'da Genç İşadamlarına AB Proje Semineri AB'nin Doğu Karadeniz Bölgesi'ndeki İller İçin Hazırlanan Yerel Kalkınma Projelerine 24 Milyon Euro Hibe Fonu Ayırdığını Açıklaması Sivil Toplum Ku..
Balıkesir Valiliği'nden "Kar Yağışı ve Şiddetli Poyraz" Uyarısı Balıkesir'in Bugünden İtibaren Balkanlar'dan Gelen Yağışlı ve Soğuk Havanın Etkisi Altına Girdiği Bildirildi. Yetkililer, Kar Y..
Açık Öğretim Kayıt Ücretleri Geri Ödenecek Samsun'da, 2005-2006 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Açık Öğretim Kayıtlarının Danıştay Tarafından İptali Sonrası Kayıt Yaptıranların Ücretlerinin 5 Şu..
Tff, Tribünlerde Yaşanan Gerginliği Yakından İzlediğini Açıkladı Türkiye Futbol Federasyonu (Tff), Profesyonel Futbol Liglerde Bazı Statlarda Yaşanan, Bölücülüğü ve Ayrımcılığı İçeren Girişim..
650 Bin Doları Gasp Ettikleri Öne Sürülen Şahıslarla İlgili İddianame Tamamlandı Laleli Esnafına Bavul Ticareti Karşılığında Ukrayna'dan Gönderilen 650 Bin Doları Gasp Ettikleri İddia Edilen ..
Dün Gecce Taktırdı Çelik'ten Boşandıktan Sonra Ortalıkta Pek Gözükmeyen Buket Saygı, Dizi ve Sunuculuk Çalışmalarına Ağırlık Vermek İçin Harekete Geçti.
Cem Uzan: "İmarbank'la Hiçbir İlişkim Yok" Cem Uzan'ın Avukatı Şaylan Çığgın, Müvekkilinin İmarbank'la Hiçbir İlgisi, İlişkisi ve Sorumluluğu Bulunmadığını Söyledi.
Dışişleri'nden Moldova Vizesi Uyarısı Dışişleri Bakanlığı Moldova'nın Sınırda Vize Uygulamasını Sadece Kişinev Havaalanı'nda Yapacağını Bu Ülkeye Farklı Kapılardan Gireceklerin Moldova Temsil..
AK Parti'li Fırat, Ogün Samast'ın Görüntülerini Değerlendirdi: AK Parti'nin Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, Gazeteci Hrant Dink'in Katil Zan..
Mehmet Okur'a All-Star Şoku ABD'de All-Star Maçında Oynayacak Oyuncular Kesinlik Kazanırken, Utah Jaz'da Forma Giyen Milli Basketbolcu Mehmet Okur Listede Kendine Yer Bulamadı.
CHP, 'Çözüm' için 29 Komisyon Kurdu Ankara - CHP, Sorunlar ve Çözümler için 29 Komisyon Kurdu. genel Başkan Yardımcısı Eşref Erdem, Yaptığı Yazılı Açıklamada, Son Myk Toplantısında, Ülkenin ..
Baykal: Başbakan ve İçişleri Bakanı, Yüce Divan'a Sevk Edilmeli Ankara - CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Başbakan ve İçişleri Bakanının, Meclis Soruşturması Önergesiyle İncelenmesi, Hakların..
Fenerbahçe-Az Alkmaar Maçına İspanyol Hakem Fenerbahçe'nin 14 Şubat 2007 Çarşamba Günü Sahasında Az Alkmaar ile Oynayacağı UEFA Kupası 3. Tur İlk Maçında Düdük Çalacak Hakemler Belli Oldu.
Lüks Otomobilleri "Tıklama" Yöntemiyle Çalan Hırsızlık Çetesi Hakkında Hazırlanan İddianame Tamamlandı Başta Ünlü İsimler Olmak Üzere Çok Sayıda Kişinin Lüks Otomobillerini Çaldığı İddia Edil..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10