18 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

18 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Müsiad Ankara Şubesi Genel Kurulu Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye'nin 4 Yıl Öncesine Oranla 3 Kat Daha Büyüdüğünü Söyledi.
Yüksekova'daki 15 Şubat Gerginliği Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde Yaşanan Olaylarla İlgili Olarak Güvenlik Güçleri Tarafından Gözaltına Alınan 6 Kişiden 5'i Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından T..
MEB'den, "Erotik Hikayeler" Haberlerine Yalanlama Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 'Talim ve Terbiye Onaylı Erotik Hikayeler' Başlıklı Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Bildirdi.
AK Parti İstanbul Gençlik Kollarının "2. Danışma Meclisi" Toplantısı Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, "Türkiye, Kısa Sürede Ekonomik İstikrara Kavuşmuştur, Büyüme Artmış..
Gül: "Kriz Havasının Yansıtılması Çok Yanlış" Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Irak'ın Kuzeyindeki Kürt Yönetimiyle Görüşülüp Görüşülmeyeceği Konusunda Çeşitli Kesimleri..
Mehmet Ulukaya, Güven Tazeledi Kızılay Karabük Şube Başkanlığına 30 Yıldır Sürdürülen Mehmet Ulukaya, Yeniden Başkan Seçilerek Güven Tazeledi.
Siirt Devlet Hastanesi'nde Tabela Karmaşası Siirt Devlet Hastanesi Acil Servisi'ndeki Şoförler Odası'nın Kapısına Asılan "Doktor Odası" Yazılı Tabela, Hastaların Kafasını Karıştırıyor.
Kocaeli'de Yerel Yönetimler Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Bekirpaşa Beldesi'ne Yönelik Hizmet Atağını Sürdürüyor.
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A'da Oynanan Maçta İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Kendi Sahasında Eskişehirspor'u 1-0 Mağlup Etti.
Türkiye Barolar Birliği, 'Hukuku Kirleten Siyasal İktidarı' Kınadı Kuşadasi - Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Özdemir Özok, "Hukuku Kirleten, Buna Altyapı Hazırlayan Siyasal İktidarın S..
Korkusuz Jennıfer Jennıfer Lopez, Meksika-abd Sınırında İşlenen Cinayetleri Konu Olan 'Bordertown'daki Rolüyle 'Uluslararası Af Örgütü Ödülü'nü Kazandı.
İran ve Suriye İşbirliğini Pekiştirdi Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ın İran Ziyareti, İki Ülke Arasındaki Mevcut İşbirliğini Daha da Pekiştirirken, İki Ülke Liderleri, "Ortak Düşmana" Ka..
Altı Nokta Körler Derneği'nden Eğitim Semineri Altı Nokta Körler Derneği, Özürlü Vatandaşlara Yönelik Eğitim Seminerleri Düzenledi. Seminerde Konuşan Dernek Genel Başkanı Suha Sağlam, Yeni Öz..
Baykal" Erken Seçim Nisan'da Olursa Destek Veririz" CHP Genel Başkanı Baykal, Hükümetin Haziran ya da Eylül'de Erken Seçim Kararı Alabileceğini Öne Sürerek, , Nisan Ayında Yapılması Halinde D..
Bebekler Yarıştı, Anne ve Babalar Ter Döktü İzmit'te Bir Alışveriş Merkezinin Düzenlediği "Bebek Emekleme Yarışması"nda, Çocuklarını Bitiş Çizgisine Ulaştırmaya Çalışan Anne ve Babalar Ter Dö..
Halkevleri Kuruluşunun 75. Yılını Kutladı Halkevleri'nin Kuruluşunun 75. Yılını Kutlayan 100-150 Kişilik Grup, Sloganlar Eşliğinde İstanbul Halkevi Önünden Taksim Meydanı'na Kadar Yürüdü. Tak..
Afganistan'da Koalisyon Gücüne Ait Askeri Helikopterin Düşmesi Afganistan'da, ABD Liderliğindeki Koalisyon Gücüne Ait Bir Helikopterin Düşmesi Sonucu 8 ABD Ordu Personeli Öldü, 14'ü de Yarala..
Galatasaray'da Moraller Bozuk Turkcell Süper Lig'de Deplasmanda gaziantepspor'a 1-0 Mağlup Olan Galatasaray'da Moraller Bozuk
Deprem Raporları Hazırlandı Deprem Riski Bulunan Türkiye'de Son Yıllarda meydana Gelen Depremlere İlişkin Çalışmaları Sürdüren Mta Genel Müdürlüğü, Elde ettiği Bilgi ve Bulgular Işığında De..
Türk Denizaltıları Geliyor Savunma Sanayii Müsteşarlığının (Ssm) Öncelikli tedarik Projeleri Arasında Yer Alan Yeni Tip Denizaltı Projesinde Önemli Bir Adım daha Atıldı
Afganistan'da Helikopter Kazası:8 Ölü,14 Yaralı Afganistan'da, Bugün Düştüğü Bildirilen ABD öncülüğündeki Koalisyon Gücüne Ait Helikopterdeki 8 Amerikan Askerinin Öldüğü, 14'ünün Yaralandığ..
Bağdat'ta Bomba Yüklü Araç İnfilak Etti Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Geçen Çarşamba ABD ortaklığında Direnişçilere Karşı Geniş Çaplı Operasyonun Başlatılmasından Beri En büyük Terör Saldırıla..
Orgeneral Büyükanıt, Türkiye'ye Döndü ABD'deki Temaslarını Tamamlayan Genelkurmay başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, Türkiye'ye Döndü
Balıkesir'deki Mermer Sahalarının Özel Sektöre Devri için Hazırlıklar Başladı Ankara - Son Yıllarda Maden İhracatında Önemli Bir Paya Sahip Bulunan Mermer Sahalarının Özel Sektöre Devrine Yön..
Kosgeb, Kobi'lere 'İhracat', 'İstihdam', 'Makine Alımı' ile 'Taşınma' Kredisi Verecek Ankara - Küçük ve Orta Ölçekli Sanayi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (Kosgeb), Bir Ay İçinde..
ATO Başkanı Aygün: Vergi Teşviki ve Hazine Garantisi Olmayan Mortgage Sistemi, Baştan Ölü Doğar Ankara - Vergi Teşviki ve Hazine Garantisi Olmayan Bir Mortgage (Tutsat) Sisteminin Baştan Ölü ..
Hazine Bu Hafta Üç İhale Düzenleyecek Ankara - Hazine Müsteşarlığı, Bu Hafta Biri Bono, İkisi Tahvil Olmak Üzere Üç İhale Birden Düzenleyecek. hazine, Haftanın İlk İhalesini Yarın 6 Ay Vadel..
Kapıkule'de 13 Kilometrelik Tır Kuyruğu Kapıkule Gümrük Kapısından Yurt Dışına Çıkış Yapacak Olan İhracat Yüklü Tır'lar Yaklaşık 13 Kilometre Uzunluğunda Kuyruk Oluşturdu. Dün Öğle Saatlerind..
Çimentoda Üretim Arttı, İhracat Azaldı Ankara - Yasa Gereği İki Ay Gecikmeli Açıklanan Türkiye'nin Çimento Üretim Rakamları Sevindirdi. türkiye Çimento Müstahsilleri Birliğinin Verilerine Gö..
Ssm'nin Denizaltı İhalesinde 5 Yabancı Firma Yarışacak Ankara - Savunma Sanayii Müsteşarlığının (Ssm) Öncelikli Tedarik Projeleri Arasında Yer Alan Yeni Tip Denizaltı Projesinde Önemli Bir Ad..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10