17 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

17 Şubat 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cam Adam Gökhan Zan ve Sakatlıkları 7 Eylül 1981 Tarihinde Antakya'da Doğan Gökhan Zan, Türk Futbolunda Yıllardır Aranan Uzun Boylu ve Hızlı Defans Oyuncusu Boşluğunu Doldurmaya En Yakın İsim..
CHP'de Aşure Günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Deniz Baykal Aşure Ayı Nedeniyle CHP Genel Merkezinde Aşure Dağıtacak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Çöp Operasyonu İzmir Büyükşehir Belediyesi 5216 Sayılı Yasa Kapsamında Yeni Başlanan Belde ve İlçelerin Çöp Depolama Alanı Sorununu Çözmek İçin Düğmeye Bastı.
İnsan Hakları Ödülü Jlo'ya Bordertown Adlı Filmde Tecavüze Uğrayan Kadınları Canlandıran Jennıfer Lopez Ödül Aldı.
Elazığ'da "İşgücü Yetiştirme ve Uyum" Semineri İş-kur Elazığ İl Müdürü Eyüp Güler, 2006 Yılı İçerisinde Verilen "İşgücü Yetiştirme ve Uyum" Hizmet Seminerlerinin, İşsizlerin İstihdam Edilebil..
Antalyaspor Kafilesi Sivas'a Geldi Antalyaspor, Yarın Deplasmanda Sivasspor ile Oynayacağı Karşılaşma İçin Öğlen Saatlerinde Özel Bir Uçakla Sivas'a Geldi.
Ankara'ya Gerede ve Doğanözü Barajından Su Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi, Ankara'nın Su Sorunu Başta Olmak Üzere İmar ve Kentsel Gelişim Projelerine İlişkin Çeşitli Kararlar Aldı.
Hamaney: "Nükleer Programdan Vazgeçemeyiz" İran'ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, Nükleer Teknolojinin Kendileri İçin Çok Önemli Olduğunu, Bu Nedenle Nükleer Programdan Vazgeçemeyecekler..
Şener: 'Mortgage Önümüzdeki Hafta Yasalaşır' Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Mortgage'ın (Tutsat) Önümüzdeki Hafta Yasalaşacağını Düşündüklerini Söyledi.
El Kaide Milisleriyle, ABD Askerleri Arasında Çatışma Kerkük'ün Havice İlçesi'nde El Kaide Milisleriyle, ABD Askerleri Arasında Çatışma Çıktığı Bildirildi.
Siirtli Korucular Sosyal Güvence İstiyor Siirt'teki Geçici Köy Korucuları, Sosyal Güvenceleri Konusundaki Sıkıntılarının Giderilmesini İstiyor.
Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi 5. Klasman Grubu'nda Mücadele Eden Siirtspor'da Teknik Direktörlüğe Nevzat Türkoğlu Getirildi.
Sakaryaspor Puan Ümidiyle İstanbul'a Gitti Turkcell Süper Ligi'nde Deplasmanda Fenerbahçe ile Karşılaşacak Olan Sakaryaspor Puan Ümidiyle İstanbul'a Gitti.
Acıbadem Sağlık Grubu, 2006'da 1.5 Milyon Hastayı Tedavi Etti Acıbadem Sağlık Grubu Başkanı Mehmet Ali Şahinler, 2005'te 12 Olan Merkez Sayısının Bugün 20'yi Geçtiğini Belirterek, "2006 Yılın..
AB Uzmanlarından Türkiye'ye Kuş Gribi Övgüsü İngiltere'nin Türkiye'ye Gelecek Turistlere Kuş Gribi Uyarısı Yaptığı Gün, Türkiye'deki AB Uzmanları, "Kuş Gribinden Korkmanız İçin Hiçbir Neden Y..
Polis, Postacılık Yapıyor Posta Memuru Gibi Görev Yapan Polisler, 2006 Yılında 6 Milyona Yakın Evrakı Adrese Teslim Etti. Yaklaşık 60 Kuruluştan Gelen Evrakı Tek Tek Adrese Teslim Eden Polis,..
Lale Kültür ve Sanat Merkezi, Sanatseverlerin Buluşma Noktası Haline Geldi Sincan Kültür ve Sanat Merkezi, Resim, Müzik, Tiyatro, Halk Oyunları Gibi Birçok Sanat Dalında Yeteneklerini Gelişti..
Kamu-sen Toplantısında "Kurtlar Vadisi" Tartışıldı Türkiye Kamu-sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, İl İstişare Toplantısı İçin Geldiği Uşak'ta Önceki Gün Yayından Kaldırılan "Kurtlar Vadisi-t..
Orgeneral Büyükanıt Basın Toplantısı Düzenledi Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt "Irak'ı Tek Parça Olarak Görmemek Lazım. Bir Kuzey Irak'taki Oluşum Var. Kuze Irak'taki PKK Var. B..
Eğitim-iş: "Türkiye İstikrarlı Bir Biçimde Fakirleşmektedir" Eğitim-iş Genel Başkanı Yüksel Adıbelli, AKP Hükümetinin Sağladığı İstikrarın Sadece Fakirin Daha Fakirleşmesinde ve Zenginin Daha..
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'ın Washıngton Temasları ABD'nin Başkenti Washington'da Temaslarını Sürdüren Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, ABD Temsilciler Meclisi Dişi..
Park Halindeki Araçtan Şirket Evraklarını Çaldılar Antalya'da Hırsızlar, Park Halindeki Aracın Camını Kırarak Çanta İçerisindeki Bir Miktar Para ve Şirket Evraklarını Alarak Kaçtı.
Hava Sıcaklığı 20 Derece Alanya'da Yazdan Kalma Günler Hüküm Sürüyor.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10