16 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

16 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TMMOB İnşaat Mühendisler Odası: Deprem Davalarını İhtisas Mahkemeleri Ele Alsın Ankara - Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisler Odası, Deprem Davalarını İhtisas Mah..
Şiddet, 1 Milyon Iraklı'yı Evinden Ediyor! Irak'ta Süren Şiddet Olayları ve Olumsuz güvenlik Koşullarının, Bu Yıl 1 Milyon Iraklıyı Evlerini Terk Etmeye Zorlayabileceği Bildirildi
Gib, Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşması Sirküleri Yayımlandı Ankara - Gelir İdaresi Başkanlığı, Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşmaları Sirküleri Yayımlayarak, "Mukimlik Belgesi" Uygulam..
'Huzuru Bozanlar Arasında Kulüp Üyesi Varsa Acımayız' Fenerbahçe Kulübü Disiplin Kurulu Başkanı tuncer Erdoğan, UEFA Kupası'nda Az Alkmaar ile Yapılan Maçta Tribünde Yaşanan Taraftar Kavgası..
Hayranları Tablo Gönderiyor Nazan Öncel'in Şarkıları Sevenleri Tarafından Birer Birer Tabloya Dönüştürülüyor.
Dentaş'ın Çorlu'daki Fabrikasında Yangın Çıktı İstanbul - Dentaş Ambalaj ve Kağıt Sanayi A.ş'nin Çorlu'daki Fabrikasında Yangın Çıktı. dentaş'tan Borsaya Gönderilen Durum Açıklamasında, "Şirk..
MB Döviz Alım İhalesine 64 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.3882 YTL Oldu Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 64 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'n..
'Siparişle Yeni İşadamları Türetiliyor' DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, 'Türkiye'de yeni Bir Adetin Çıktığını ve Siparişle Yeni İşadamları Türetildiğini' Savunarak, '40 Yıllık Kumaşçı Adam Bi..
Nalan İçini Döktü Of Aman Nalan: Albümlerim Çok Satsın Diye Bugüne Dek Kimseyle Polemiğe Girmedim.
'Kadınları En İyi Anlayan 50 Erkek' Bilim, Sanat, İş Dünyası, Medya Dünyasındaki Etkili Kadın İsimlerden Oluşan Jüri, 'Kadınları En İyi Anlayan' 50 Erkeği Belirledi.
Ydk'da Usulsüzlük İddiaları Yüksek Denetleme Kurulunda, (Ydk) Bazı Denetçilerin Kamu Araçlarını Şahsi İşlerinde Kullandığı, Kurumda Usulsüz ve Ruhsatsız Lokal İşletildiği Öne Sürüldü. Ayrıca..
16 Yıllık Davada Karar Önümüzdeki Aya Kaldı Üniversite Öğrencisi Birtan Altınbaş'ın 1991 Yılında Gözaltındayken İşkence ile Ölümüne Sebep Olmaktan Yargılanan Polislerin Yargılamasında Karar Ö..
Emre Belözoğlu Sözlü Savunmaya Hazırlanıyor İngiltere Futbol Federasyonu'nun (F.a) Everton'la Oynanan Maç Sırasında Joseph Yobo, Tım Howard ve Lescott'a Irkçı Hakaretler Ettiği Gerekçesiyle S..
UEFA B Lisans Kursunda Başarılı Olan Antrenörler, Pazartesi Günü Diplomalarını Alacak UEFA Jira Konvansiyonu Çerçevesinde Türkiye'de İlk Defa Düzenlenen UEFA B Lisans Antrenör Kursuna Katılan..
Türkiye-azerbaycan Futsal A Milli Maçı Öncesi Şöhretler Karması Maçı Oynanacak Türkiye ile Azerbaycan Futsal A Milli Takımları Arasında 19 Şubat Pazartesi Günü Oynanacak Karşılaşma Öncesinde ..
Ankara Üniversitesi'nde Öğrenci Eylemi Ankara Üniversitesi Öğrencisi Bir Grup, Antakya'da Bir Öğrencinin Bıçaklanarak Yaralanmasını Protesto Etti.
Gümüşhane'de Asayiş Olayları Gümüşhane Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden Yapılan Yazılı Açıklamada, 2006 Yılı İçerisinde Jandarma ve Emniyet Bölgesinde Yaşanan Asayiş Olayları..
Kahramanmaraş'ta Dolmuş Ücretlerine Zam Kahramanmaraş'ta, Şehir İçi Minibüs ve Halk Otobüsü Ücretlerine Zam Yapıldı.
Vatandaşa Tek Adımda Hizmet Trabzon Valiliği'nde Verilen Bazı Hizmetlerin Hızlandırılması Amacıyla Valilik Binası İçerisinde 'Tek Adımda Hizmet Bürosu' Kuruldu.
El Kaide Davası Sürüyor İstanbul'daki Bombalı Eylemleri Gerçekleştirdikleri İddiasıyla Yargılanan Sanıkların Savunmalarına Bugün de Devam Edildi.
Alanya Belediyesi Haftalık Olağan Encümen Toplantısı Antalya'nın Alanya İlçe Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, "Şu An İtibariyle Tatil Satışları İyi Gidiyor. 2007'nin Geçtiğimiz Yıla Nazaran..
Reha Muhtar Yazdı Reha Muhtar Şaşırttı... Sevgililer Günü'nü Yalnız Geçirdiğini Yazan Muhtar, Gülşen'den Ayrıldı mı?
Çiçek Çocuklar Geri Geliyor 212 Restaurant - She Bar Birlikteliğinden Doğan Eğlenceli Dakikalarda 60'lar ve 70'lerin Hit Parçaları Görsel Klipler Eşliğinde Sunuluyor.
THY Bir Yılda Yüzde 20 Büyüdü Türk Hava Yolları, Filosuna Kattığı Uçaklar ve Açtığı 23 Yeni Hatla Geçen Yıl Taşıdığı Yolcu Sayısını Yüzde 20 Artırarak 14 Milyondan 17 Milyona Çıkardı.
Devlet Bakanı Babacan Türk Gazetecilerle Kahvaltıda Buluştu Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB'ye Üyelik Yolunda Türkiye'nin 'Rüzgarı Karşısına Alarak İlerlediğini' Söyledi. 301'i..
Bu Gecce Fasıl Geccesi Fasıl Grubu Recep Öztürk ve Arkadaşları Her Cuma ve Cumartesi 21.00'den Gecce 02.00'ye Kadar Fasıl Sevenlere Unutulmaz Anlar Yaşatıyorlar.
3. Nesil Telefonda Sona Yaklaşılıyor Cepten Sinema ve Televizyon İzleme Olanağı Sağlayacak Olan Üçüncü Nesil Cep Telefonları İçin Sona Yaklaşıldı. Bakanlar Kurulu Kararı ile 3. Nesil Telefon ..
Konya'da Kuş Gribi Şüphesi Konya'nın Ilgın İlçesi'nde Bir Kişi, Çavuşcu Gölü'nde Vurduğu Yaban Ördeğini Yemesinin Ardından Rahatsızlanması Sonucu Kuş Gribi Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı.
Louai Sakka Savunmasını Yaptı Terör Örgütü El Kaide'nin Türkiye Yapılanması İçinde Faaliyet Gösterdikleri, İstanbul'da 15 ve 20 Kasım 2003 Tarihlerindeki Bombalı Saldırılara Karıştıkları Öne..
THY 2006 Yılında 17 Milyon Yolcu Taşıdı Türk Hava Yolları, 2006 Yılında Yolcu Sayısını Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 19.4 Oranında Artırarak 17 Milyona Ulaştığını Açıkladı.
Hamza Kaçar'a Memuriyetten Çıkarma Cezası Maliye Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu, 'Resmi Belgede Sahtecilik, Görevi Kötüye Kullanma ve İftira' Suçlamalarıyla Başmüfettiş Hamza Kaçar'ın Memu..
Babacan: 'Kimse Bizden Tarih İsteyemez' Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, 'Aralık Ayından Sonra AB'den Kimsenin Bizden Bir Tarih İsteme Hakkı Yok. Çünkü Artık Zemin Değişti. Biz He..
El Aksa'da Cuma Namazı Kılındı El Aksa Camii'nde Cuma Namazının Sakin Geçtiği Bildirildi.
Bartın'da Yerel Yönetimler Bartın Merkeze Bağlı Kozcağız Beldesi Belediye Başkanı Meliha Okutay, 3 Yıldır Yaptıkları Çalışmalarla, Beldenin Çehresini Değiştirdiklerini Söyledi.
Öğretmenlere Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Anlatıldı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Van Bölge Müdürlüğü, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (Adnks) ile İlgili Öğretmenlere Yönelik Bir Bi..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10