16 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

16 Şubat 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Döner Sermayeli Sağlık Kurumlarına Stok Uyarısı Muhasebat Genel Müdürlüğü, Döner Sermayeli Sağlık Kurumları ve Üniversiteleri, Stoklara İlişkin Mali Tablolar Konusunda Uyardı. Stoklardaki Bil..
Türkiye Kıbrıs Konusunda BM, AB ve NATO'yu Bilgilendirdi Kıbrıs Rum Kesimi'nin Akdeniz'de Petrol Arama Çalışmaları İçin İhaleye Başlaması Ardından Türkiye, Pozisyonu Hakkında Birleşmiş Millet..
Mülkiyeliler Birliği'nden "Yönetim Araştırmaları" Merkezi Mülkiyeliler Birliği Vakfı, Siyasi Eğilimleri Belirlemek Amacıyla Yönetim Araştırma Merkezi (Yön-ara) Kurdu.
Babacan, AB Komisyonu Üyeleriyle Görüştü Belçika'nın Başkenti Brüksel'de Bulunan Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB Komisyonu Üyeleriyle Türkiye'nin Müzakere Fasılları Üzerine Tem..
İMKB, Bugün Kar Satışıyla Gevşedi/ Endeks, 178 Puan Geriledi: 43636/ Döviz ve Faiz Düşüş Eğiliminde İstanbul - Borsa, Haftanın Son İşlem Gününde Kar Satışlarıyla Gevşedi. Ulusal-100 Endeks, G..
İzmir'de Su Kesintisi İzmir'de, İzsu Ekiplerinin Kuzey Kaynaklardan Su İleten Ana Boru Hattında Çalışma Yapacağı ve Bu Nedenle Karşıyaka İlçesinde Su Kesintisine Gideceği Bildirildi.
AB'den Katılım Öncesi Mali Yardım Avrupa Birliği Komisyonu ile Türkiye Arasında İmzalanan Katılım Öncesi Mali Yardımın 2005 Yılı Programına İlişkin Ekli 'Finansman Anlaşması' Bakanlar Kurulu..
Borusan Boru'nun Olağan Genel Kurulu 29 Mart'ta İstanbul - Borusan Mannesmann Boru Sanayi ve Ticaret A.ş'nin Olağan Genel Kurulu 29 Mart'ta Gerçekleştirilecek. şirketin İMKB'ye Gönderdiği Aç..
Aksoy Gaz, Turcas Gaz Oldu İstanbul - Turcas Petrol A.ş, Aksoy Gaz Toptan Satış A.ş'nin Unvanının Turcas Gaz Toptan Satış A.ş. Olarak Değiştiğini Duyurdu. Ayrıca Turcas Gaz Toptan Satış A.ş, ..
Enerji Üretim ile Enerji Elektrik'in Turcas'a Devrine Epdk'dan Onay İstanbul - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu, T. Enerji Üretim A.ş. ile T. Enerji Elektrik Toptan Satış A.s.'nin Hisselerini..
Anavatan Lideri Mumcu: Tüik'in İşsizlik Oranları 'Yalan', İnsanlar Ümitleri Olmadığı için İş Aramaktan Vazgeçti Ankara - Türkiye İstatistik Kurumunun (Tüik) Açıkladığı İşsizlik Oranının "Yala..
Türkiye 3. Futbol Ligi Mersin Büyükşehir Belediyespor, Hafta Sonu Deplasmanda Oynayacağı Antakyaspor Maçının Hazırlıklarına Devam Ediyor.
THY'den Sponsorluk Açıklaması Türk Hava Yolları (THY), Milli Takım Sponsorluğunun, Kamuoyunda Oluşturulmaya Çalışılan Havanın Aksine, Haluk Ulusoy'un 2006 Ocak Tarihinde Göreve Gelişinden Tem..
Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi Takımlarından Aydınspor, Teknik Direktör Gürses Kılıç ile 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı.
İşadamı Özden'in Cesedi Bursa'da Aranıyor Erol Evcil ve Alaattin Çakıcı'nın Ele Geçirip Gizli Sahibi Oldukları İleri Sürülen İzmir'deki Erege Metal ve Kocaeli'deki Sözden Demirçelik Fabrikala..
PKK Üyelerinin Avukatlarından İtiraz! Fransa'da Gözaltına Alınan Bölücü Terör Örgütü pkk Üyelerinin Avukatları, Sorgu Hakiminin Geçen Hafta Aldığı Tutuklu Yargılama Kararına İtiraz Ettikleri..
Dick Marty, Guantanamo Üssünü Ziyaret Etmeyecek Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (Akpm) raportörü Dick Marty, ABD'nin Guantanamo Üssündeki Tutsakları Ziyaret Etme Fikrinden Vazgeçtiğini..
Milletvekili Güler'den "Teröre Karşı Tek Yürek Olalım" Çağrısı Anavatan Partisi Mersin Milletvekili Hüseyin Güler, Türkiye'de Yaşayan Herkesin Ay Yıldızlı Bayrağın Tekliğine ve Devlet ile Mil..
CHP İstanbul Milletvekili Şimşek'ten "Kurtlar Vadisi Terör" Dizisiyle İlgili Açıklama Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Berhan Şimşek, RTÜK Tarafından Yayından Kaldırılan "K..
CHP, Baykal'ın Temasları ile İlgili Başbakan Erdoğan'ı Bilgilendirdi CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Almanya ve AB Üyesi Ülkelerin Büyükelçileriyle T..
Erdoğan: "İktidar Sarhoşu Olmayacağız"+ Başbakan Erdoğan, 4 Yılda Ülkeyi Her Alanda İleri Götürdüklerini Ancak Tekrar Geriye Dönüşün Olmaması İçin Daha Yapmaları Gereken Çok İş Olduğunu Söyle..
İbrahim Üzülmez: Güvenimiz Geri Geldi Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, Kendilerine Olan Güvenlerinin Geri Geldiğini Belirterek, "İkinci Yarıda Özlenen Beşiktaş'ı İzletmeye Başladık" Dedi. Te..
Emitt Fuarındaki Van Standına Büyük İlgi İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde Açılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Tanıtım Fuarı'ndaki (Emitt) Van Standı Ziyaretci Akınına Uğruyor...
Mülteciler Yine İsyan Çıkardı Edirne Tunca Kışlası Barınma Evi'nde Kalan Mülteciler, Yine İsyan Çıkardı. Mülteciler, Ülkelerine Gönderilmediklerini Gerekçe Göstererek Koğuştaki Battaniye ve Y..
Fiskobirlik, Başak Sigorta'daki Hissesini Sattı Fındık Tarım Satış Kooperatifleri Birliği (Fiskobirlik) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Pamuk, Başak Sigorta'daki Hisselerinin Yüzde 6.67'lik Kısm..
Sharjah Emirliği 4. Kez Emıtt'de Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Tanıtım Fuarı Emıtt 2007'nin İlk Gününde Verdiği Yemekte Sharjah'ın Önemli Bir Destina..
Yunanlı Gençler Hayran İnternetin Popüler Sitesi 'Youtube'da Yunanlı Gençler, 'Bu İsimlere Bakınca Bizi Seveceksiniz, Çünkü Bu Güzeller de Yunanlar'ı Seviyor' İsimli Bir Video Hazırladı.
THY ile Futbol Federasyonu Arasındaki Sponsorluk Sözleşmesi Sona Erdi İstanbul - Türk Hava Yolları (THY), Türkiye Futbol Federasyonu ile Yaptığı Sponsorluk Sözleşmesinin Haluk Ulusoy Göreve G..
Kredi Kartı Kullanımına "Sevgililer Günü" Dopingi/ İşlem Hacmi Yüzde 47 Arttı: 501.8 Milyon YTL İstanbul - Sevgililer Günü için Kredi Kartı ile Yapılan Harcamalar 2006 Yılına Göre İşlem Adedi..
AK Parti İl Başkanları Toplantısı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2007 Yılının Türkiye'yi Hakettiği Güç ve İtibara Taşımak İçin Başlattıkları Değişim ve Kalkınma Atılımının Millet İradesiyle B..
Mersin'de Siyasi Partilerden 'Gerginlik' Haberlerine Ortak Tepki Mersin'de AKP, CHP, DYP ve Anavatan Merkez İlçe Başkanları Bir Araya Gelerek, Son Günlerde Medyada Yer Alan Mersin'le İlgili H..
Sağlık Bakanlığı'ndan "Rotavirüs" Açıklaması Sağlık Bakanlığı İstanbul'da Rotavirüs Salgınının Söz Konusu Olmadığını Bildirdi.
Van İl Emniyet Müdürlüğü'nde Yanlış İhbar Alarmı Van Kalesi'nde Ellerinde Bayrak ve Flamalarla Dolaşan İranlı Sporcuları Gören Vatandaşlar, Bir Grubun Slogan Atıp Eylem Yaptığını Şeklinde Pol..
Beykoz Konakları'yla İlgili 465 Gayrimenkulün Tapu Kayıtları için 'İhtiyati Tedbir' İstemi Reddedildi İstanbul - Beykoz Konakları Olarak Bilinen Ormanlık Alan Üzerine Kurulu 465 Gayrimenkulün..
Kredi Kartılarında Bir İlk Kayseri"de Bir Vatandaş, İşyerine Gelerek Kredi Kartı Vermek İsteyen Banka Görevlisine Kendi Şartlarını Kabul Ettirdiğini Belirtti. Bankanın, Sözleşmeye Koyduğu Şar..
Gül: "NATO Dış Politikamızın Başlıca Eksenlerinden Biri" Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Türkiye'nin NATO'ya Üye Oluşunun 55'inci Yılı Nedeniyle Yaptığı Açıklamada, NATO'nun Türk Dış Politikas..
Az Alkmaar Maçında Migros Tribününde Çıkan Olayların Yankısı Sürüyor... Fenerbahçe Yönetimi, Az Alkmaar Maçında Çıkan Olaylar ile İlgili Güvenlik Kameralarında Bulunan Görüntüleri Emniyet Müd..
Sami Efendi Vakfı'ndan 'Gıda Bankası' Açılışı Sami Efendi İlim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı, Fakir Vatandaşlara Yaptığı Yardım Faaliyetlerini Artık 'Gıda Bankası' Çatısı Altında Gerçekleştirec..
Sezer'den NATO Mesajı: "Türkiye Güvenlik Tüketicisi Değil, Güvenlik Sağlayıcısı" Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türkiye'nin NATO'nun Ortaklık İlişkilerine Sağladığı Katkıların Güvenlik Tük..
Vestel Manisaspor'da Borbiconi'ye Dinlenme Vestel Manisaspor'un Fransız Futbolcusu Stephane Borbiconi'nin Siyah Beyazlı Takımın Pazar Günü Ankaragücü'yle Oynayacağı Zorlu Maçta Forma Giyemeye..
Şeyh Şamil, Osmaniye'de Anıldı Şeyh Şamil, Ölümünün 136. Yıldönümünde Osmaniye'de Çeşitli Etkinliklerle Anıldı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10