15 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

15 Şubat 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Engellilere Destek Usta Oyuncu Türkan Şoray, Fotoğraf Sanatçısı Serkan Şedele'nin '101 Başarılı Türk' Projesi İçin Poz Verdi.
Bulgaristan Türklerinin Temsilcisi Konumundaki Höh Partisi'nin Protestosu Bulgaristan Parlamentosu'nun Dünkü Oturumunda, Türkiye'de Yaşayan ve Çifte Vatandaşlığa Sahip Olan Bulgaristan Göçmen..
Kilolu Olmak İstiyormuş! Son Günlerde Uzun Süredir Birlikte Olduğu Sevgilisi Ünlü Şarkıcı Justın Tımberlake ile Ayrılığıyla Gündemde Olan Güzel Oyuncu Cameron Dıaz, İleride Kilo Almak İstiyor..
Filistin'de Yeni Hükümet Kurma Çalışmaları ABD, Filistin'de Kurulacak Yeni Hükümetin İsrail'in Varlığını Kabul Etme, İsrail'e Karşı Şiddetten Vazgeçme ve Geçmişte Yapılan Uluslararası Anlaşma..
Yabancı Doktor Yasası Meclisten Geçti Yabancı Doktorların Türkiye'de Çalışmasına Olanak Sağlayan ve Tıpta Uzmanlık Kurulu Oluşturulmasını Öngören Tasarı TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edilerek ..
Yabancı Doktorlar Geliyor Yabancı Doktorlara Çalışma Olanağı Sağlayan Yasa TBMM Genel Kurulu'nda Kabul Edildi.
Banderas Berlin'i Isıttı Savaş ve Irkçılık Karşıtı Filmlerin Öne Çıktığı 57. Berlin Film Festivali'ne Marıanne Faıthfull Damgasını Vurdu.
Meclis Araştırma Komisyonu, Reklamverenler Derneği Başkanı'nı Dinledi TBMM'de Kurulan ve Çocuk ve Gençlerdeki Şiddet Olaylarını Araştıran Komisyon, Reklamverenler Derneği Başkanı Hakan Uyanık..
TOBB Yüksek İstişare Kurulu Yarın Toplanıyor Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) Türk Siyasi ve Ekonomik Hayatında Üstün Hizmetler Vermiş Seçkin Başkanlarından Oluşan Yüksek İstişar..
Berlin Film Festivali Berlin Film Festivali'nde Yarışma Filmleri Bölümünde Gösterilen Jennifer Lopez ve Antinio Banderas'ın Başrolde Oynadığı 'Bordertown' Adlı Film Büyük Beğeni Topladı.
TBMM Genel Kurulu'nda Anestezi Tartışması Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Çocuğuna Anestezi Yaptırmasını Teklif Eden CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman'a Tepki Göstererek, "Sizden, Hekimlik Mes..
Hamas Hükümeti İstifa Etti Hamas Yönetimindeki Filistin Hükümetinin İstifa Ettiği Bildirildi.
Bush'tan Afganistan Takdiri ABD Başkanı George W. Bush, Afganistan'ın Başkenti Kabil'in Güvenliğini Üstlenecek Olan Türkiye'nin ve Bazı Diğer NATO Müttefiklerinin Bu Ülkeye Daha Fazla Asker ..
Ak Bakanlar Komitesi'nde Yatağan Uyarısı Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesince Alınan Bir Ara Kararla Türkiye, Gökova, Yeniköy ve Yatağan Santrallerine İlişkin AİHM Kararına Uymaya Çağrıldı.
'Artık Yaşlandım' Ünlü Manken Güzide Duran, Hayatıyla İlgili İlginç Açıklamalarda Bulundu.
Louai Sakka, Kandıra (F) Tipi Kapalı Cezaevi'nde Terör Örgütü El Kaide'nin "Üst Düzey Yöneticisi" Olduğu Öne Sürülen Louai Sakka, İstanbul'daki Duruşmanın Ardından, Kaçırılacağı Yönündeki Ha..
Başbakan Haniye İstifasını Sundu Filistin Başbakanı İsmail Haniye, El Fetih ile Hamas Arasında Varılan Anlaşma Gereğince Hamas Hükümetinin İstifasını Sundu.
Clınt Eastwood'a "Legıon D'honneur" Nişanı ABD'li Ünlü Oyuncu ve Yönetmen Clint Eastwood, Fransa'nın En Üstün Liyakat Nişanı "Legion D'honneur"ü Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ın Elinde..
Petrol Kanunu'nda Veto Gerekçesine Göre Değişiklik Yapıldı TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu; Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in 4 Maddesini Meclis..
Babacan: "301'inci Madde ile İlgili Yakında Değişiklik Bekliyoruz" Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, '301'inci Madde ile İlgili Yakında Bir Değişiklik Beklediklerini' Söyledi.
Üzeltme) Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bir Bombalı Saldırıyı Görüntülemeye Çalışırken Gözaltına Alınan İhlas Haber Ajansı (İha) Kameramanları Arif Çayan ve Adnan Hüseyin, Serbest Bırakıldı.
Üzeltme) Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bir Bombalı Saldırıyı Görüntülemeye Çalışırken Gözaltına Alınan İhlas Haber Ajansı (İha) Kameramanları Arif Çayan ve Adnan Hüseyin Serbest Bırakıldı.
AİHM Türkiye'yi Ceza Yağdırdı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Türkiye Aleyhinde Açılan 12 Davayı Sonuçlandırdı. AİHM, Türkiye'yi Tazminat ve Mahkeme Masrafları Olarak Toplam 28 Bin 300..
Gönül-olmert Görüşmesinde Savunma Sanayiinde Modernizasyon Konuşuldu Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İsrail Başbakanı Ehud Olmert'le Bir Araya Geldi. Görüşmede, İki Ülke Arasındaki Savunma ..
Eskişehir'de İş Kazası: 1 Yaralı Eskişehir'de Meydana Gelen İş Kazasında, Bacağına Çivi Saplanan Bir Kişi Yaralandı.
100 Bin Uyuşturucu Hapın Ele Geçirildiği Operasyonda 4 Kişi Tutuklandı İstanbul'da 100 Bin Uyuşturucu Hapın Ele Geçirildiği Operasyonda Gözaltına Alınan 5 Şüpheliden 4'ü Tutuklanarak Bayrampa..
Brıtney İç Çamaşırlarıyla! Ünlü Şarkıcı Brıtney Spears, New York Club One'da Bir Striptizci Kızla Birlikte Dağıttı.
Eskişehir'de Trafik Kazası: 1 Ölü Eskişehir'de Meydana Gelen Trafik Kazasında, 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Abbas'ın Güvenlik Güçlerine Para Yardımı ABD Kongresine Takıldı ABD Başkanı George Bush'un Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a Doğrudan Bağlı Güvenlik Güçlerine Gönderme Talimatı Verdiği ..
4 Yerleşim Biriminde Kuş Gribi Saptandı Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Diyarbakır ve Batman'da Bugün 4 Yerleşim Biriminden Alınan Numunelerde Kuş Gribi Hastalığının Tespit Edildiğini Bildirdi..
Baykal: "Laiklik Olmazsa Demokrasi Olmaz" CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Halkı Müslüman Olan Bir Ülkede Laiklik Olmazsa Demokrasi Olmaz. Bunun, Avrupalı Dostlarımız Tarafından Yeterince An..
Petrol Yasası'nda Değişiklik Cumhurbaşkanı Sezer Tarafından Veto Edilen Türk Petrol Yasası'nda Değişiklik Yapılırken, Veto Edilen 19. Maddedeki, İl Özel İdarelerine Yüzde 50 Pay Aktarılmasını..
Kuş Gribi Yayılıyor Diyarbakır ve Batman İllerine Bağlı Toplam Dört Yerleşim Biriminden Alınan Mununelerde Kuş Gribi Tespit Edildi.
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye Yanıt Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Kulübü'nün Başkan Özhan Canaydın'ı Hedef Alan Açıklamasına Yanıt Vererek, "Fenerbahçe Kulübü'nün Yayınladığı 'Beyefendilik v..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10