14 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

14 Şubat 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Van'da Kuş Gribi Önlemleri Van Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Van Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz Başkanlığında Toplanarak Kentte Muhtemel Bir Kuş Gribi Riskine Karşı Yapılacak Çalışmaları Görüşüp Ç..
Eskişehir'deki Zehirlenme Eskişehir'de, Bir Fabrikada Yedikleri Yemekten Zehirlendikleri İddia Edilen İşçilerin Sayısı 103'e Çıktı.
Galatasaraylı Futbolculardan Böbrek Bağışı Galatasaraylı Oyunculardan Ergün Penbe, Hasan Kabze, Mehmet Topal ve Fevzi Elmas Böbreklerini Bağışladı.
'Yabancı Doktor' Yasa Tasarısı Görüşmeleri Yarına Kaldı TBMM Genel Kurulu'nda Geçen Haftadan Bu Yana Görüşmeleri Yapılan ve Yabancı Doktor Çalıştırılması Başta Olmak Üzere Sağlık Alanında Baz..
Roj Tv Hakkında Yeni Soruşturma Talebi Danimarka Adli Makamları, Terör Örgütü PKK Yanlısı Yayın Yapan Roj Tv Hakkında Polisten Yeni Bir Soruşturma Talebinde Bulundu.
Diyarbakır'da Polis Karakolu Yakınındaki Olay Diyarbakır'da Sağlık Karakolu Arkasında Bulunan Devlet Hastanesi Bahçesinde Sevgilisinin Akrabasıyla Tartışan Bir Gencin Kuru Sıkı Tabanca ile Ha..
Ağar: "Biz Siyasette Ölüm Teklif Etmiyoruz" DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Biz Siyasette Ölüm Teklif Etmiyoruz, Birlikte Onurlu Bir Yaşam Teklif Ediyoruz, Herkes İçin" Dedi.
Baırd: "İngiliz Hükümeti Partilerin Görüşlerini Almak İstiyor" İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Nicholas Baird, DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar ile Görüştü.
Irak Parlamento Başkanı Meşhadani'nin Suriye Temasları Irak Parlamento Başkanı Mahmut Meşhadani, Irak'ın Komşu Ülkelerle Sınırını Geçici Olarak Kapatmasının, Irak'ta Güvenlik Durumunu Kontrol..
AP Raporu: "Türkçe AB'de Resmi Dil Olmalı" AP'de İlk Defa Kıbrıslı Türkler İçin Yazılı Bir Belge Oluştu ve Açık Olarak Bazı Beklentileri Sıralandı. AP Kıbrıslı Türkler ile Yüksek Seviyede Te..
Dünya Ona Hayran Sienna Bora Aksu'ya Hayran Oldu.
Dışişleri: "Öcalan Kararı Avrupa Konseyi'nin Gündeminden Düştü" Dışişleri Bakanlığı, "Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin Öcalan Kararının İcrasının Avrupa Konseyi'nin Gündeminden Düştüğünü" ..
Bush: "Askerlerimiz, Gereken Desteği Bekliyor" ABD Başkanı George Bush, Irak'a Ek Asker Gönderme Düşüncesini Tartışmaya Açan Temsilciler Meclisi'ne Yönelik Olarak, "Irak'taki Askerlerimiz, G..
Dışişleri: "Öcalan Kararı Konseyin Gündemden Düştü" Dışişleri Bakanlığı, Öcalan'ın Yerniden Yargılanma Talebinin Avrupa Konseyi'nin Gündeminden Resmen Düştüğünü Açıkladı.
Bakan Pepe, Danıştay'ın 'Acaristanbul' Kararını Değerlendirdi Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Danıştay 6. Dairesi'nin Acaristanbul ile İlgili Kararını, "Bu Karar Herkesi Bağlar. Beykoz Bele..
Batman'ın Doluca Köyü'nde H5n1 Tipi Kuş Gribi Tespit Edildi Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Batman'ın Gercüş İlçesi'ne Bağlı Boğazköy Köyü'nde Tespit Edilen Kuş Gribi Hastalığının Tamamen Söndü..
İşte Jolıe'nin Doğal Hali Brad Pitt'le Birlikte Olan Angelına Jolıe de Estetik Operasyonlu Güzellerden
İngilizler'in Tercihi Bıllıe İşte İngilizler'in 14 Şubat'ta Giyecekleri İç Çamaşırının Üzerinde Fotoğrafını Görmek İstediği Ünlüler
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Vezirköprü İlçesi'nde Bıçaklı Saldırıya Uğrayan Bir Kişi Yaralandı.
Kırıkkale'de Futsal Turnuvası, Şöhretler Karması Maçı ile Başladı Kırıkkale'de Düzenlenen Futsal Turnuvası, Şöhretler Karmasının Gösteri Maçı ile Start Aldı.
Şiddet Komisyonu "Tecavüz" İddialarını Sordu TBMM Çocuklar ve Gençler Arasında Artan Şiddet Eğilimleri ile Okullarda Yaşanan Şiddet Olaylarını Araştırma Komisyonu'nda Aziz Nesin Vakfı ile İlg..
Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Galatasaray Kulübü'nün Aylık Olağan Divan Kurulu Toplantısı Bugün Yapıldı.
Van'da Trafik Kazası: 1 Ölü Van'ın Erciş İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
ABD'ye Petrol Sağlayan Ülkelere Tehdit! El Kaide Terör Örgütünün Suudi Arabistan'daki uzantıları, ABD'ye Petrol Sağlayan Ülkeleri Tehdit Etti
Afyonkarahisar'daki Nüfus Kayıt Sistemi Başkan Kaptan'ın Evinden Başladı Türkiye İstatistik Kurumu (Tüik) Tarafından Yürütülen 'Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi' Projesi Kapsamında, Afyonkar..
Ersun Yanal'a 4-5 Maçlık Kredi Haberlerine Yalanlama Vestel Manisaspor Kulübü Asbaşkanı Kenan Yaralı, Takımın Aldığı Kötü Sonuçlardan Sonra Teknik Direktör Ersun Yanal'a 4-5 Maç Daha Kredi V..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10