11 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

11 Şubat 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Washington Post: "Gül Kongre'yi Uyardı" Washington Post'un Tanınmış Köşe Yazarı Jim Hoagland, Dışişleri Bakanı Gül'ün Kongre'yi Irak ve Ermeni Tasarısı Konusunda Uyardığını Belirtirken, Gül'ü..
Şemdinli'de Elektrik Sıkıntısı Hakkari'nin Şemdinli İlçesi'ne Bağlı Derecik Beldesi'nde Olumsuz Hava Şartları Sebebiyle Yaşanan Elektrik Kesintisi, Jandarmanın Helikopter Desteğiyle Giderilme..
Irak'taki Saldırılarda Ölü Sayısı 22'ye Yükseldi Irak'ın Tikrit Kenti Yakınındaki Dur Kasabası ile Musul'un Kuzeybatısında Düzenlenen Saldırılarda Ölenlerin Sayısı 22'ye Yükseldi.
CHP, Ağrı Halk Eğitim Merkezi Davasını Kazandı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi, Üzerinde Ağrı Halk Eğitim Merkezi Binasının da Bulunduğu Arazinin Kendilerine Ait Olduğu İddiasıyla..
Tarihte Bugün Tarihte 11 Şubat'ta Meydana Gelen ve Önemli Sayılan Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Tarihte Yarın Tarihte 12 Şubat Günü Meydana Gelen ve Önemli Sayılan Olayların Kronolojik Sıralaması Şöyle:
Çömez: "Kerkük'teki Referandumun Amacı Belli" AK Parti Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Kerkük'te Yıl Sonuna Doğru Yapılması Öngörülen Referandumun Amacı ve Sonucunun Belli Olduğunu, Tür..
Tüzmen: "Çin'e İhracatımız, Son 3 Ayda Ortalama %68 Arttı" Türkiye, Çin Halk Cumhuriyeti'ne Yönelik İhracatta Artış Eğilimine Girdi. Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Çin'e İhracatın Son Üç Ayda,..
Okyanus Derinlikleri Dev Akvaryumda Güneydoğu Asya'nın En Büyük Akvaryumu Bangkok'taki Siyam Okyanus Dünyası, 400 Türden 30 Binin Üzerinde Deniz Canlısıyla Su Altı Dünyasını Gözler Önüne Ser..
CHP El Konulan Mallarına Kavuşuyor... CHP, Ağrı İl İdare Kurulu'nun 1951 Yılında Aldığı Kararla Hazine'ye Devredilen ve Şu Anda Ağrı Halk Eğitim Merkezi Olarak Kullanılan Gayrimenkulün, Yeni..
Yarıyıl Tatili Bitiyor, Öğrenciler Yarın Ders Başı Yapacak İstanbul - İlköğretim ve Orta Öğretim Okullarında İkinci Yarıyıl Yarın Başlıyor. ilköğretim ve Ortaöğretim Okullarındaki 14 Milyon ..
Arat Tekstil'in Olağanüstü Genel Kurulu 28 Şubat'a Ertelendi İstanbul - Arat Tekstil Sanayi ve Ticaret A.ş'nin Bugün Yapılması Gereken Olağanüstü Genel Kurulu 28 Şubat'a Ertelendi. şirketin ..
Tekstil Bankası, Beşiktaş'ta Şube Açacak İstanbul - Tekstil Bankası A.ş, Beşiktaş Şubesi?ni Açıyor. şirketin İMKB Açıklamasında, "Tekstil Bankası A.s. Beşiktaş Şubemiz 12.02.2007 Tarihinden İ..
Iiff Uluslararası İstanbul Moda Fuarı'nı 2 Günde 20 Binin Üzerinde Kişi Ziyaret Etti İstanbul - İstanbul Cnr Expo'da Bu Yıl Dokuzuncusu Yapılan Iiff Uluslararası İstanbul Moda Fuarı, Ziyaretç..
Unakıtan: IMF'den Alınan 23 Milyar Dolar Borç, 10 Milyar Dolara Düştü Niğde - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Milliyetçiliğin Milleti Sevmekten Geçtiğini Belirterek, "Milleti Sevmek De, Millete..
Şener: Mortgage, Muhtemelen Perşembe Günü Meclis Genel Kurulunda Görüşülecek Amasya - Çeşitli Açılışlara Katılmak Üzere Amasya'ya Gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, ..
Finansbank, İştirakinin 50 Milyon Euroluk Sermaye Artırımını Karşılayacak İstanbul - Finansbank A.ş, İştirraki Finans Malta Holdings'in 50 Milyon Euruluk Sermaye Artırımının Tamamını Karşılay..
İş Gayrimenkul, Kurumsal Yönetim Komitesi Oluşturacak İstanbul - İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.ş, Kurumsal Yönetim Komitesinin Oluşturulmasına Karar Verildiğini Bildirdi. şirket Açıklam..
Garanti, Konya'da Şube Açtı İstanbul - T.garanti Bankası A.ş, Büsan Şubesi'nin Faaliyete Başladığını Duyurdu. şirketin Borasya Gönderdiği Açıklamada, Büsan Şubesi'nin, Büsan Özel Organize San..
Mert Gıda'da Finansman ve Muhasebe Müdürlüğü'ne Atama İstanbul - Mert Gıda'da Finansman Müdürlüğü'ne Mehmet Yersiz'in ve Muhasebe Müdürlüğü Görevine İse Cem Ergül'ün Getirilmesine Karar Veri..
İzocam İzolasyon'un İzocam Ticaret'teki Payı Yüzde 82'ye Çıktı İstanbul - İzocam İzolasyon Ticaret A.ş'nin İzocam Ticaret ve Sanayi A.ş'deki Payı Yüzde 81.78'e Çıktı. izocam Ticaret ve Sanayi..
Serra Sabancı?nın Sabancı Holding'deki Payı Yüzde 7'ye Çıktı İstanbul - Serra Sabancı?nın Sabancı Holding'deki Payı Yüzde 7.01'e Yükseldi. h.ö. Sabancı Holding A.ş. ile İlgili Olarak Serra Sa..
Ford Otomotiv'in Olağan Genel Kurulu 27 Mart'ta/ Ortaklara Temettü Avansı Dağıtımı da Gündemde İstanbul - Ford Otomotiv Sanayi A.ş'nin Olağan Genel Kurulu 27 Mart 2006 Tarihinde Gerçekleştiri..
Hazine, Bu Hafta Tahvil İhalesi Yapacak Ankara - Hazine, Bu Hafta, 6 Ayda Bir Sabit Kupon Ödemeli YTL Cinsinden Devlet Tahvili İhalesi Yapacak. hazine'den Yapılan Açıklamaya Göre, 13 Şubat 2..
Hazine, Bu Hafta 629 Milyon YTL İç Borç Ödemesi Yapacak Ankara - Hazine, Bu Hafta 629 Milyon YTL İç Borç Ödemesinde Bulunacak. hazine, 14 Şubat Çarşamba Günü 519 Milyon YTL'si Piyasaya Olmak ..
Pentagon'dan Irak İtirafı Amerikan Savunma Bakanlığı, Irak İşgali Öncesinde Bağdat ve El-kaide Bağlantısı Yönündeki Bilgilerin Abartıldığını İtiraf Etti. Pentagon, Savunma Bakan Yardımcısı Do..
Şener: Türkiye'de Didişme ve Çekişme Dönemi Geride Kaldı Amasya - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türkiye'de Didişme ve Çekişme Döneminin Geride Kaldığını Belirterek, "..
Dışişleri Bakanlığı, İsrail'i Uyardı Ankara - Dışişleri Bakanlığı, Kudüs'te Harem-İ Şerif'in Mağrip Kapısının Önündeki Tarihi Köprünün Kullanılamaz Hale Geldiği Gerekçesiyle Yeni Köprü Yapılm..
Irak'ta Saldırılar: 16 Ölü Irak'ın Musul Kentinin Kuzeybatısında Silahlı Kişiler Bir Araca Pusu Kurdu, Saldırıda 8 Kişi Öldü.
Merhum M. Nezih Demirkent'i Rahmetle Anıyoruz İstanbul - Kurucumuz Merhum M. Nezih Demirkent'i (1930-2001) Rahmetle Anıyoruz. merhum'un Aramızdan Ayrılışının Sene-İ Devriyesi Sebebiyle, Bugü..
Adalet Bakanlığı, 550 Zabit Katibi Alacak İzmir - Adalet Bakanlığı, Çeşitli Yerlerde Görevlendirmek Üzere 550 Zabit Kâtibi Alacak. Uygulamalı ve Sözlü Sınav Sonucunda Belirlenecek Adayların A..
MİT'ten Basında Çıkan Habere Yalanlama Ankara - Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) , 09-10 Şubat 2007 Tarihlerinde Bazı Basın-Yayın Organlarında, Hrant Dink Suikastında Azmettirici Olarak Tutuk..
Kapıkule'de 565 Kilo Eroin Ele Geçirildi/ "Cumhuriyet Tarihinde Tek Partide Ele Geçirilen En Yüksek Miktar" Gaziantep - Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Kapıkule Gümrük Kap..
Batman'da 3 Kişi Kuş Gribi Şüphesiyle Diyarbakır'a Sevkedildi Diyarbakir - Kuş Gribi Hastalığının Görüldüğü Batman'ın Gercüş İlçesi'nde Rahatsızlanan 3 Kişi Kuş Gribi Şüphesiyle Diyarbakır'a ..
Haberin Devamı>>> Okay Temiz: "Öldükten Sonra Arkamdan Bir Şey Yapılmasını İstemem. Doğum Günüm Olan 11 Şubat"ı Ritim Günü Olarak Kutluyorum. Umarım İleride Bu Ta...havada Aşk Kokusu Var
Yurtta Hava Tahmini Kıyı Ege ile Edirne ve Çanakkale Çevreleri Aralıklı Hafif Yağmur ve Sağanak Yağışlı, Diğer Yerler Parçalı ve Az Bulutlu Geçecek. Sabah İlk Saatlerde İç ve Doğu Bölgelerde ..
Başbakan Erdoğan: Nisan Ayına Kadar Bekleyeceğiz Rize - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de Vatandaşların "Beş Yıl Daha Size İhtiyacımız Var Başbakanım" Sözl..
Bakan Gül: Sözde Ermeni Tasarısı Kongre'den Geçerse ABD ile İlişkiler Yara Alır Ankara - Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın Amerika..
Deprem Davalarında Zaman Aşımı 17 Şubat'ta Doluyor Marmara Depremi Nedeniyle Açılan ve Henüz Karara Bağlanmamış Davalar, Ceza Muhakemesi Kanunu'na Göre 17 Şubat'ta Zaman Aşımına Uğrayacak.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10