9 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

9 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun'dan Kısa Kısa Samsun'un Yakakent İlçesi'nde Bir İşyerinden Tamir İçin Bırakılan 15 Adet Cep Telefonu ile Para Çalındı. Olay, Cumhuriyet Caddesi Üzerinde Bulunan Menderes A.'ya Ait Cep ..
'G.saray, F.bahçe'nin Şamar Oğlanı Oldu' "Ben Fanatik Fenerli Babaların Çocuklarının Galatasaraylı Olduğunu Biliyorum" Diyen Uluç, "Fark Giderek Açılırken, Canaydın Geldi, Dengeyi Sağladı! Fe..
44. Yıl Sporun Zirvesi Semineri Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Her Alınan Organizasyonun İstanbul'un Olimpiyat Oyunları'nı Almasını Sağlayacağını Söyledi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Yayınladığı Mesajında, Basının Halkın Haber Almasında En Etkili Kan..
Bush Irak'a 20 Bin Ek Asker Göndermeyi Planlıyor ABD Başkanı George W. Bush'un, Irak'a Yaklaşık 20 Bin Ek Asker Göndermeyi Planladığı Bildirildi.
Bush, Nikaragua'nın Yeni Başkanı Ortega'yı Kutladı ABD Başkanı George W. Bush, Yeni Nikaragua Devlet Başkanı Daniel Ortega'yı Tebrik Etti.
Amerikan Denizaltısı ile Japon Petrol Tankeri Çarpıştı ABD Deniz Kuvvetlerine Ait Bir Nükleer Denizaltı ile Japon Bandıralı Petrol Tankeri, Umman Denizi'nde Çarpıştı.
Irak'ta Unicef Çalışanı Öldürüldü Irak'ın Başkenti Bağdat'ta, BM Çocuklara Yardım Fonu'nun (Unicef) Bir Iraklı Çalışanının Öldürüldüğü Bildirildi.
KKTC'den Lokmacı Açıklaması: Çaba Karşılıksız Kalacak Gibi KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Hasan Erçakıca, Kıbrıs Türk Tarafının Lokmacı Kapısını Açma Kararına ve Kararlılığına Karşın Rum Taraf..
Tony Blair Irak Savaşından 'Yargılanacak' İngiliz Channel 4 Televizyonu, Ülkesini Irak Savaşına Sürükleyen Başbakan Tony Blair'in Uluslararası Ceza Mahkemesi'nde Yargılanmasını İçeren Oyunu 1..
ABD Somali'de El Kaide Militanlarını Vurdu ABD Askerleri, Somali'de Çok Sayıda El Kaide Militanını Hedef Alan Bir Hava Saldırısı Düzenledi.
Facia İkinci Denemede Geldi: 30 Ölü Adana'dan Irak'a Giden, İçinde Türk İşçilerinin Bulunduğu, Moldovalı Bir Şirkete Ait Uçak Piste 200 Metre Kala Düştü. Kazada 30 Kişi Öldü. Sis Nedeniyle İl..
Maden Ocağında Göçük: 2 Yaralı Zonguldak'ta Maden Ocağında Meydana Gelen Göçükte 2 İşçi Yaralandı.
Haberin Devamı>>> Alevi-Bektaşi Federasyonu Başkanı Özel, "Ciddiye Almıyoruz" Derken, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Başkanı Genç, "Demekle Alevi Olunmuyor" Dedi...hükümet, MİT"in Açıklaması..
A.a'dan Habertürk'e Yalanlama Anadolu Ajansı"nın Abonelerine Sunduğu ve 2007 Takviminde Kullandığı Anıtkabir ve Kocatepe Camisi"ni Birlikte Gösteren ve Habertürk Tarafından ""fotomontaj"" Old..
Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın: Bu Yıl Şampiyon Biz Olacağız Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Özer Saraçoğlu'nun Antalya'da Hizmete Soktuğu Galatasaray Store'un Açılışına Katılan Galatasa..
Denizlispor, Süleyman'ı Beşiktaş'a Vermedi Denizlispor Başkanı Ali İpek, Beşiktaşlı Yöneticilerle Kaleci Süleyman Küçük'ün Transferi Konusunda Anlaşamadıklarını Açıkladı
AB'deki Türkler'in Nüfusu 5.2 Milyona Ulaştı Bulgaristan ve Romanya'nın Avrupa Birliği'ne (AB) Katılımıyla Birlikte AB'deki Türk Nüfusu 5.2 Milyona Ulaştı. Türkiye Araştırmalar Merkezi (Tam) ..
Genelkurmay Açıklaması Talat'ı Üzdü KKTC Cumhurbaşkanı Talat, Lokmacı Köprüsüne İlişkin Olarak Genelkurmay Başkanlığınca Yapılan Açıklamasını Değerlendirirken Kendisinin "Görüş Farklılığı Var..
Erdoğan İl Başkanlarını Topluyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Partisinin İl Başkanlarını Ankara'da Toplayacak.
Son Dakikada Değişiklik Yarışma Programı "Buzda Dans"ın Canlı Yayınlanacak Bölümünden Önce Sürpriz Bir Gelişme Yaşandı.
Bağdat'ta Düşen Uçak İçin Kriz Merkezi Oluşturuldu Adana'dan Kalkan ve Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Düşen, İçinde Türk İşçilerin Bulunduğu Uçakla İlgili Gelişmelerin Takip Edilmesi Amacıyla Va..
İşte Öncel'in Açıklaması Nazan Öncel'in Sezen Aksu'dan da Beste Aldığı İçin Özcan Deniz'e Beste Vermekten Son Anda Vazgeçtiği Dedikoduları Yayılmıştı...
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Çağın En Dinamik Mesleklerinden Olan Gazeteciliğin, İnsanlara Haber ve Bilgi Akışı Sağlamak Gibi Çok Yönlü Bir Misyonu İç..
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü... Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti (Dagc) Başkanı Feridun Fazıl Özsoy, Bir Mesaj Yayınlayarak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü Kutladı.
Bolu'da Yerel Yönetimler Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Yayınladığı Mesajda, "Halkın Çıkarlarını Savunan, Önemli Konularda Kamuoyu Oluştur..
Eskişehir'de İş Kazası: 1 Yaralı Eskişehir'de Bir Kişi, Ağaç Dallarını Kestiği Baltayla Kazara Kendini Yaraladı.
Eskişehir ve Bilecik'te Geçen Yıl 2 Bin 868 İş Kazasında 14 Kişi Hayatını Kaybetti Eskişehir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bölge Müdürü Necmi Yılmazoğlu, Geçen Yıl Eskişehir ve Bilecik'te Meydan..
Cıtıgroup'un Akbank'taki Hisse Alma İşlemi Tamamlandı Citigroup'un Akbank'ın Yüzde 20'sine Stratejik Ortak Olma İşleminin Yasal Onayları Takiben Tamamlandığı Bildirildi.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10