9 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

9 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Salma Hayek Poz Verdi! Bir İtalyan İçki Markasının 2007 Yılı İçin Bastığı Takvimde Seksi Yıldız Salma Hayek Objektif Karşısına Geçti.
Avcı Yeğenini Suçluyor Şarkıcı Harika Avcı'nın Kasası Soyuldu. Avcı Yeğeninden Şüpheleniyor.
Terim Kaleci Arıyor Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Genel Merkezi Tarafından Düzenlenen '44. Yıl Sporun Zirvesi' Seminerinde Konuşan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, "Mevki ..
Bakan Şahin: Aday Önermem Doğru Olmaz Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Futbol Federasyon Başkanlığı için Kimseyi Aday Olarak Önermediğini, Önermesinin de..
Uludağ'da Jandarma Güvenliği İki Yılda 144 Pist Kazasına Müdahale Etti Kaybolan 20 Kişiyi Buldu
Hastanede Tahlil Sonucu Beklerken Kalp Krizi Geçirdi Kayseri'de, 68 Yaşındaki Makbule Sakarya, Sol Karın Boşluğundaki Ağrılar Nedeniyle Geldiği Hastanede, İdrar ve Kan Tahlil Sonuçlarını Bekl..
Bıçaklanan Marangoz Öldü Çorum Küçük Sanayi Sitesi'nde Atölyesi Bulunan Marangoz, 38 Yaşındaki Şerafettin Fakı, Cadde Ortasında Tartıştığı 3 Kişi Tarafından Dövüldükten Sonra Bıçaklanarak Öld..
Keskin: Fifa ve UEFA'ya Gidiyoruz Bursaspor'un Eski Yöneticisi ve Kongre Üyesi Lemi Keskin, '5 Aydır Süren Hukuk Mücadelemize Rağmen, Tff'nin Şikeciyi Koruyan, Şikeyi Destekleyen Tavrı Değişm..
Terim: Futbolda Mevki Kavramı Kalmadı Türkiye Spor Yazarları Derneği (Tsyd) Genel Merkezi Tarafından Düzenlenen '44. Yıl Sporun Zirvesi' Seminerinde Konuşan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fa..
Almanlar Azalırken, Rus Turist Arttı Antalya'ya 2006 Yılında Hava ve Deniz Yoluyla Gelen Yabancı Turist Sayısı 6 Milyon 11 Bin 183 Olarak Gerçekleşti. Bir Önceki Yıla Oranla Alman ve Hollanda..
Eğitime 16 Milyon YTL Tekirdağ İl Genel Meclisi, Ocak Ayı Olağan Toplantısı Eğitim Açığını Gidermek için Eğitime Bu Yıl 16 Milyon YTL Bütçe Ayırdı
Türk-İş: Vekil de Fedakarlık Etsin Türk-İş Genel Başkanı Salih Kılıç, "Sosyal Güvenlik Sisteminin Kurtuluşu İçin, Fedakarlık, Yalnızca İşçilere, Emeklilere ve Bağ-Kur'lulara Yüklenemez. Toplu..
Asgari Ücrete İptal Davası Halkın Kurtuluş Partisi, Bu Yıl için Belirlenen Asgari Ücrete İlişkin Asgari Ücret Tespit Komisyonu Kararı ve Asgari Ücret Yönetmeliğinin İptali İstemiyle Danıştayd..
Mumcu: Erdoğan Başkalarının Politikasına Teslim Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Irak Politikası Yapacağını Söyleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan"ın Aslında Başkalarının Politikas..
Yeni Clio Sadece Bursa'da Üretilecek Renault Dış İlişkiler Başkanı Yardımcısı ve Euromed Başkanı Luc Alexandre Menard, Bursa'da Yeni Bir Araç Üretme Kararı Aldıklarını Belirterek, "Clio'nun Y..
Seyirci Kalamayız Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Irak Konusunda Başta Amerika Birleşik Devletleri Olmak Üzere Bütün Küresel Liderleri Ortak Çalışmaya Davet Ederek, "Irak Artık Bizim için AB"d..
Terim: Alır Başımızı Gideriz Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Futbol Federasyonu"nda Gerçekşecek Olası Bir Seçimden Etkileneceklerini Düşünmediğini, Bundan Etkilenmemek İçinde Her..
İMKB 2. Seansa Düşüşle Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 24,99 Puan Düşerek 37.737,77 Puandan Başladı.
Şahin: "Aday Önerme Yetkim ve Görevim Yok" Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Futbol Federasyon Başkanlığı İçin Kimseyi Aday Olarak Önermediğini, Önermesi..
Ankara'da Çift Katlı Otobüsler Kalkıyor Başkentte Hizmet Veren Çift Katlı Otobüslerin Sözleşmelerinin Uzatılmayacağı, Yerlerine Midibüs Konulacağı Bildirildi.
Terim: 'Federasyonda Seçimden Etkilenmeyiz' Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Futbol Federasyonu'nda Gerçekleşecek Olası Bir Seçimden Etkileneceklerini Düşünmediğini, Bundan Etkil..
Erdoğan: 'KKTC Kararını Vermiştir' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, KKTC'deki Lokmacı Üst Geçidinin Kaldırılması Konusunda, 'Oranın Bir Cumhurbaşkanı, Bir Hükümeti Yok mu? Nihai Kararı Onlar ..
Tek Kişinin Yoksulluk Sınırı Bin 59 YTL Türkiye Kamu-sen'in Araştırmasına Göre, Aralık Ayında Çalışan Tek Kişinin Yoksulluk Sınırı Bin 59 YTL 39 Ykr'ye Yükselirken, 4 Kişilik Bir Ailenin Asg..
MHP: "Rumlara Taviz Verildi" MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Şandır, Kıbrıs'ta Bugün Sadece Bir Üst Geçidin Yıkılmadığını, Rumlara Taviz Verildiğini Söyledi.
Mumcu'dan "Habur'u Kapatın Ovacık'ı Açın" Önerisi Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Irak Politikası Yapacağını Söyleyen Başbakan Erdoğan'ın Aslında Başkalarının Politikasına Teslim ..
DSP: "Tek Taraflı Ödünler Sorunu Çözmez" DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Kıbrıs Konusunda Türkiye'nin Tek Taraflı "Ödünler" Verdiğini Belirtirken, "Uluslararası İlişkilerde Tek Taraflı Adımlar ..
AB Dönem Başkanı: "Lokmacı Köprü Kararı Çok Olumlu" AB Dönem Başkanı Almanya'nın Ankara Büyükelçisi Cuntz, Lekfkoşa'daki Lokmacı Geçidini Kaldırma Kararına Destek Verdi. Cuntz, "Bölünmüş Adan..
Bush'un Asker Gönderme Planına Destek Irak Hükümeti, ABD Başkanı George Bush Tarafından Açıklanacak, "Bağdat'taki Asker Sayısını Artırma" Planını Desteklediğini Bildirdi.
Çiçek: MİT, Gözümüz, Kulağımız Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT), Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin En Önemli Kurumlarının Başında Geldiğini Bel..
Yere Çöp Atana 22 YTL Ceza Kabahatler Kanunu'nun Yeniden Değerleme Oranına Göre 2007 Yılı için Belirlenen İdari Para Cezaları İlan Edildi. Buna Göre, Sokağa Çöp Atarak Çevreyi Kirletenler 22 ..
Vakıfta Tecavüz İddiası Aziz Nesin Vakfı'nda Kalan 14 Yaşındaki Kız Çocuk İki Gönüllü Eğitmen Tarafından Taciz Edildi.
CHP, Her Yıl 1.5 Milyon Kişiye İş Vaat Etti Genel Seçimin Mayıs Ayında Gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinden Önce Nisan'da Yapılmasını İsteyen CHP'nin Milletvekilleri Tarafından H..
Uçak Havada Meydanın Açılmasını Bekledi THY'nin Kurban Bayramı Nedeniyle Düzenlediği Ek Sefere Ait Yolcu Uçağının, Hava Meydanı Açılmadığı için Erzurum Semalarında Bir Süre Uçuşuna Devam Etme..
Real Madrid Ronaldo'yu Gönderecek İspanya 1. Futbol Ligi"nde Son 2 Haftadır Yenilgi Alan ve Beklenen Performansı Bir Türlü Gösteremeyen Real Madrid"de Teknik Yönetim, Futbolculara Karşı Yeni ..
Erdoğan: Ortadoğu'ya Arkamızı Dönemeyiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Ortadoğu ile Tarihi Bağları Olduğunu Belirterek, Bölgedeki Gelişmelere Kayıtsız Kalamayacaklarını İfade Etti..
Trabzonspor'da Kadro Sıkıntısı Devre Arası Hazırlıklarını Antalya"da Sürdüren Trabzonspor, Ligin İkinci Yarısı Öncesi de Sıkıntılı Bir Dönem Geçiriyor. Ligin İlk Yarısını Son Hafta Galibiyeti..
Konya'da Hava Kirliliği Alarmı Konya'da Hava Kirliliği Değerlerinin İnsan Yaşamını Tehdit Eder Boyuta Ulaşmasına Rağmen Yetkililerin Tedbir Almamasına Tepkiler Her Geçen Gün Artıyor. Valilik,..
Eniştesinin Böbreğiyle Hayata Döndü Zonguldak'ta, Böbrek Yetersizliği Nedeniyle 2 Yıldır Nakil için Bekleyen Emekli Maden İşçisi 45 Yaşındaki Bekir Döngelcik, Eniştesi Rasim Merdivan'ın Böbre..
Fiş Vermeyene 139 Almayana 28 YTL Ceza Gelir İdaresi Başkanlığı, Halen TBMM Gündemindeki Gelir Vergisi Kanununda Değişiklik Öngören Yasa Tasarısında da Yer Alan Vergi İadesinin Kalkmasıyla Bi..
Helikopterle Devr-İ Alem Kutuplar Üzerinden Dünya Etrafında Helikopterle Gezme Rekoru Kırmaya Çalışan 66 Yaşındaki Jennifer Murray ile 55 Yaşındaki Colin Bodill, Planlandığından 3 Gün Önce Gü..
Dursun Uyar Hakkında Takipsizlik Kararı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar'ın, "Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Bürokratlarına Rüşvet Verdiği" İdd..
Lösemili Eren, Michael Jordan'ın Mektubunu Göremedi ABD'deki Duke Üniversitesi Hastanesi'nde Lösemi Tedavisi Gören Zonguldaklı 14 Yaşındaki Eren Çöğendez'e Öldüğü Gün, Hayranı Olduğu Ünlü Bas..
Çatıda Korkutan Yangın Elazığ'da, Bir Apartmanın Çatısında Çıkan Yangın Korkuya Neden Oldu. Yangın, Yaklaşık 30 Bin YTL'lik Maddi Zarara Yol Açtı
AİHM: Türkiye Azınlık Haklarını İhlal Etti Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Gördüğü Bir Davada, Türkiye'nin Azınlık Vakıflarının Mülkiyet Haklarını İhal Ettiğine Karar Verdi. Bu Karar, ..
Dizide de Eski Eşiydi Sıla Dizisinin Yıldızı Boran Ağa, Evlilik Öncesi İlk Adımı Attı.
Goldaş Mali'de Altın Buldu Goldaş Kuyumculuk, Mali'de Tahmini Değeri 153 Milyon Dolarlık Altın Buldu. Şirket, Maden Sahasında Gelecek 3 Yıl İçinde Altın Çıkarma Faaliyetine Başlanmayı Planlıy..
Kopan Kaya Kütlesi Ahşap Evi Yerle Bir Etti Rize'nin Çayeli İlçesi Buzlupınar Köyü'ndeki Bir Taş Ocağında Dinamitle Yapılan Patlatma Sonucu Yandaki Yamaçtan Kopan Bir Kaya Kütlesi Üstünden Ge..
Bursaspor'da Diane Harekatı Denemek için Getirdiği Pirvu Dragoj ile Kajima Moke'yi Beğenmeyerek Geri Gönderen Bursaspor, Fransa'nın 1. Lig Takımınlarından Lens'de Oynayan Fas Asıllı 1982 Doğu..
Tek Tekstil Araştırma Merkezi Kapanıyor Tübitak, Türk Tekstil Vakfı ve Ege Üniversitesi İşbirliğiyle 5 Yıl Önce Oluşturulan Tekstil Araştırma Merkezinin (Tam) Tasfiye Edileceği Bildirildi.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10