8 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

8 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fb'li Kemal: "Kamp Yorucu Geçiyor" Fenerbahçeli Futbolcu Kemal Aslan, Kampın Yorucu Geçtiğini Belirterek, 'Sakatlıklar Nedeniyle Kamplara Katılamıyordum, Yorulmayı da Özlemişim' Dedi.
Rus Petrollerini Polonya ve Almanya'ya Taşıyan Boru Hattında Akış Kesildi Rus Ham Petrolünü Belarus Üzerinden Polonya ve Almanya'ya Taşıyan Petrol Boru Hattı Druzhba'nın Akışının Kesildiği Bi..
Maliye Bakanlığı: "Telefonlar Dinlenmiyor" Maliye Bakanlığı'ndan Yapılan Açıklamada, "Maliye Teftiş Kurulu'nda Telefonların Ne Geçmişte Ne de Bugün Dinlendiği" Belirtildi.
Elazığ-pertek Feribot Geçiş Saatleri Değişti Lazığ-pertek Arasında Keban Gölü Üzerinden Ulaşım Sağlayan Feribotların Geçiş Saatlerinin Değiştirildiği Açıklandı.
İzmir'de Yerel Yönetimler... İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Seminerinde Görev Alan Başkan Aziz Kocaoğlu'nun Eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, Velilere Çocuk Beslenmesine İlişkin Bilgiler Verdi; Haz..
Hılton Kabul Etmedi Bir Firma, Parıs Hılton'a Kendisine Tıpatıp Benzeyecek Şişme Bebek Üretmek İçin Teklifte Bulundu.
Etso'da, Türkiye Kalkınma Bankası'nın İmkanları Anlatılacak Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası'nda, Türkiye Kalkınma Bankası'nın İmkanlarını Sanayici ve İşadamlarına Duyurabilmek Amacıyla Bir "K..
Üzeltme: "Tüzmen'den İhracatçıya 100 Milyar Dolarlık İhracat Coşkusu" Sayın Yazıişlerine Not: "- Tüzmen'den İhracatçıya 100 Milyar Dolarlık İhracat Coşkusu" Başlıklı Haberimizde Geçen "100'ü..
AK Parti Milletvekili Tuınç'tan Murat Dağı2ndaki Altın Rezervi ile İlgili Açıklama Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Uşak Milletvekili Alim Tunç, Yaptığı Yazılı Açıklamada Uşak'ın Banaz v..
Dünyanın 2006'da En İyi Futbol Takımı Sevilla Madrid - Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Derneği'ne (Iffhs) Göre Dünyada 2006 Yılının En İyi Futbol Takımı Sevilla Olarak Gösterildi..
Ege Denizi'nde 4.4 ile 3.2 Arasında Değişen 7 Deprem Kaydedildi Muğla - Ege Denizi'nde Sabah Saatlerinde Büyüklükleri 4.4 ile 3.2 Arasında Değişen 7 Deprem Meydana Geldi. boğaziçi Üniversite..
Milli Piyango Yılbaşı Çekilişinin Son Talihlisi de Belli Oldu Ankara - Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişinde '5503833' Numaralı Çeyrek Bilete İsabet Eden Büyük İkramiyenin Son Talihlisi ..
Uşak'ta Yerel Yönetimler... Uşak Belediyesi Karaağaç Mahallesinde Yaklaşık 50 Yıldan Bu Tarafa Şehir Çöplüğü Olarak Kullanılan Alanda Islah Çalışmalarına Başladı. Ayrıca Katı Atık Deponi Alan..
Uşak Kipa 23 Ocak'ta Açılıyor Tesco Kipa Genel Merkezi Tarafından Yapılan Yazılı Açıklamada Çalışmaları Devam Eden Uşak Şubesinin 23 Ocak'ta Açılacağı Bildirildi. Tesco Kipa Genel Merkezi'nde..
Ferhat Tunç'tan Konser Öncesi Eleştiri Ferhat Tunç, Türkiye'de İnsanların, 'Sen Kürtsün, Sen Alevisin' Denilerek Susturulduğunu, Bu Durumun Demokratik Bir Ülkmeye Yakışmadığını Söyledi
Eski Spiker Ayşe Egesoy, Magazin Programlarını Eleştirdi TRT'de, Ardından da Özel Televizyonlarda Haber Spikerliği ve Sunuculuk Yapan Ayşe Egesoy, 'Televizyonlarda Rating Uğruna İnsanlar Bili..
Diyaliz Aşkı Diyaliz Dergisi Aracılığıyla Tanışıp Birlirlerine Aşık Olan Diyaliz Hastaları 35 Yaşındaki Alime Kabak ile 35 Yaşındaki Yüksel Aydın, Denizli'de Evlendi
Kendini ve Kurumunu Savcılığa Şikayet Etti Trabzon'un Akçaabat İlçesi'ne Bağlı Darıca Beldesi'ndeki Diyanet Vakfı'na Bağlı Diyanet Eğitim ve Öğretim Merkezi'nde Hizmetli Olarak Görev Yapan Er..
6'ncı Kattan Atlayan Genç Kız Yaralandı eskişehir'de, Erkek Arkadaşından Ayrılınca Bunalıma Giren 22 Yaşındaki Üniversite Öğrencisi M.k., Oturduğu 6'ıncı Kattaki Dairenin Penceresinden Atlay..
Öğrenci Kıyafetli, Kartvizitli Dilenciler Mersin'in Tarsus İlçesi'nden Gelerek Gaziantep'in Nizip İlçesi'nde Öğrenci Üniformasıyla Dilenen 22 Yaşındaki Çeşminaz Oflaz ile 14 Yaşındaki G.t. Ya..
Yaya Geçidinde Çöp Kamyonunun Altında Kaldı Bolu'da Arkadaşlarıyla Birlikte Yaya Geçidini Kullanarak Yolun Karşısına Geçmeye Çalışan Üniversitesi Öğrencisi 18 Yaşındaki Tuğba Aybar, Çöp Kamyo..
İnşattan Kabloları Çaldılar Nevşehir'de Özel Bir Kooperatifin İnşaatından, Kimliği Belirsiz Kişi ya da Kişilerce Çok Miktarda Elektrik Kablosu Çalındı
Kaza Yapan 15 Yaşındaki Sürücü Yakalandı Zonguldak'ta, Bir Kadına Çarparak Kaçan Otomobilin Olay Yerinde Kalan Ambleminden Yola Çıkan Polis, 15 Yaşındaki Sürücüyü Yakaladı
Tpe'nin Marka Tesciline Dönük Mal ve Hizmetlerin Sınıflandırılmasında Düzenleme Ankara - Türk Patent Enstitüsü Başkanlığının, Marka Tescil Başvurularına Ait Mal ve Hizmetlerin Sınıflandırılma..
Zmo Ödülleri Sahiplerini Buldu Ankara - Türkiye Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB) Ziraat Mühendisleri Odasının (Zmo) Tarımsal Öğretimin Yıldönümü Nedeniyle Her Yıl Düzenlediği Bilim, ..
Hazine, Bu Hafta 343.8 Milyon Dolar Dış Boç Servisi Yapacak Ankara - Hazine, Bu Hafta 343,8 Milyon Dolar Genel Bütçe ve Hazine Garantili Dış Borç Servisi Yapacak hazine Haftanın En Büyük Dış..
IMF Başkanı Rato: Dünya Ekonomisi Bu Yıl Güçlü Bir Şekilde Büyüyecek Frankfurt - Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Rodrigo Rato, Dünya Ekonomisinin 2007 Yılında Güçlü Şekilde Büyüyeceğini ..
Tüzmen: 2007 İhracat Hedefi 100 Milyar Dolar/ "Dış Ticaret Açığında Ciddi İyileşme Olacak" Ankara - Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen 2007 Yılı İhracat Hedefini 100 Milyar Dolar Olarak Duyurdu. tüz..
Unakıtan: Kayıtdışı Ekonominin Büyüklüğü Konsunda Kesin Bir Rakam Vermek Mümkün Değil Ankara - Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, Türkiye'de Kayıtdışı Ekonominin Büyüklüğüyle İlgili Kesin Bir Raka..
Tayvan TMSF'si 2 Bankaya El Koydu/ 3 Banka Daha Sırada Taipei - Tayvan Merkezî Mevduat Sigortası (Cdic) İki Özel Bankaya El Koydu. Halk, El Konan Bankalardan Paralarını Çekmek için Kuyruğa Gi..
İhracat, Yılın Üçüncü İş Gününde 397 Milyon Dolar Oldu İstanbul - 2006 Yılında Rekor Seviyede Gerçekleşen İhracatla İlgili Yeni Yılın İlk Rakamları Açıklanmaya Başlandı. dış Ticaret Müsteşarl..
Türkiye Finans, 50 Milyon Eruoluk Sendikasyon Sağladı İstanbul - Türkiye Finans, 2007 Yılının İlk Murabaha Sendikasyonuna İmza Atıyor. türkiye Finans'tan Yapılan Açıklamaya Göre, Dünyanın En ..
Ağar: Eğer Hükümet Seçim Yoluyla İşbaşına Gelmişse, Bunun Kusuru Millette Olamaz Ankara - DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Eğer Bu Hükümet Bugün Seçim Yoluyla İşbaşına Gelmişse, Bunun Kusuru M..
İhkib, Mısır'da Ekoteks Laboratuvarı Açıyor İstanbul - İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyoncular İhracatçıları Birliğinin (İhkib), Mısır'ın Başkenti Kahire'de Ekoteks Laboratuvarı Açacağı Bild..
Satıcı: Yüzde 9.65'lik Enflasyon Başarı Değil/ "Plan ve Programlar Mutlaka Revize Edilmeli" Ankara - Türkiye İhracatçılar Meclisi (Tim) Başkanı Oğuz Satıcı, Yüzde 9,65 Olan Yıllık Enflasyonun..
Brova Yapı'da Genel Müdür Kürşat Durak İstanbul - Borova Yapı Endüstrisi A.ş'de Genel Müdürlüğe Kürşat Durak?ın Atanmasına Karar Verildi. şirketin Borsa Açıklamasında Şöyle Denildi: "Şirketim..
İspanya'da Bir Numara Nobel Edebiyat Ödülü Sahibi Orhan Pamuk'un "İstanbul, Hatıralar ve Şehir" Adlı Kitabı İspanya'da En Fazla Satılan Kitaplar Arasında İlk Sıraya Yükseldi.
Borsa, 2. Seansa 37.634 Puandan Başladı İMKB Ulusal 100 Endeksi İkinci Seansa, Önceki Kapanışa Göre 19,26 Puan Artarak 37.634,77 Puandan Başladı. Hisse Senetleri, Bu Seviyede Ortalama Yüzde ..
Rauf Denktaş: "Geçişi Engelleyen Papadopulos" KKTC'nin 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Son Günlerin Tartışma Konusu Lokmacı Barikatındaki Üst Geçitle İlgili Olarak, "Uzlaşma İstiyorsak Kim Ol..
Uçucu Maddelerin Satışına Sınırlama Çocukları ve Gençleri Bağımlılık Yapıcı Uçucu Maddelerden Uzak Tutmayı ve Bu Maddelere Çocukların Erişimini Güçleştirmeyi Amaçlayan Kanun Teklifi, Yarın T..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10