8 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

8 Ocak 2007 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İhracatta 100 Milyar Dolar Yıl Sonu Hedefi Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen İhracatta Bu Yıl Sonu için Konulan 100 Milyar Dolarlık Hedefin ""kritik Bir Kütle"" Olduğunu Belirterek, ""bu Kritik Küt..
Bakanlar Kurulu Açıklaması (2) Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, Terörle Mücadele Gibi Karışık, Dünya Çapında Bir Olayın Bir Özel Temsilci, Bir Koordinatörle Hemen Çözüleceğini Ka..
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de, Trafik Ekiplerinin Hafta Sonunda Yaptıkları Denetimlerde 52 Araç Trafikten Men Edilirken, 329 Sürücüye de 36 Bin 533 YTL Para Cezası Verildiği Bildirildi..
Almanya'nın AB Dönem Başkanlığı Programı Almanya Adalet Bakanı Brigitte Zypries, Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlıkları Süresince, Yahudi Soykırımı İnkarının Tüm AB Ülkelerinde Cezalandırıla..
Kimilerini de Ayırdı Kimileri Dünyaevine Girerken, Kimileri de Soluğu Mahkemede Aldı Geride Bıraktığımız Yıl, Bazı Yıldızların Medeni Durumlarını da Değiştirdi. Kimileri Dünyaevine Girerken, ..
Tüzmen: "100 Milyar Dolarlık Yıl Sonu Hedefi Kritik Kütle" Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen İhracatta Bu Yıl Sonu İçin Konulan 100 Milyar Dolarlık Hedefin 'Kritik Bir Kütle' Olduğunu Belirterek, ..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Malatyaspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürdüğü Antalya'da Oynadığı İlk Hazırlık Maçında Şanlıurfaspor'u 1-0 Mağlup Etti.
Fenerbahçe ve Galatasaray 7'şer İmzayla Başı Çekiyor Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Futbol Federasyonu'na Olağanüstü Genel Kurul Çağrısı Yapmak İçin Topladıkları 106 İmzanın Fotokopi..
Başbakan Erdoğan: "Sanal Gündem Oluşturmayın" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Seçim Takviminin Belli Olduğunu Anımsatarak, "Sanal Gündem" Oluşturmaya Çalışıldığını Savundu.
Federasyon'a Olağanüstü Genel Kurul Çağrısı Yapan Delegeler Açıklandı Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Türkiye Futbol Federasyonu'nu (Tff) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına Çağırmak İ..
Zonguldak'ta 17.5 Ton İrsaliyesiz Kömür Ele Geçirildi Zonguldak'ın Muslu Beldesi'nde Jandarma Trafik Timleri Tarafından Yapılan Uygulama Sırasında, Bir Kamyonda 17.5 Ton Kaçak Kömür Ele Geçir..
Almanya Cumhurbaşkanı Köhler'in Yeni Yıl Resepsiyonu Almanya Cumhurbaşkanı Horst Köhler, Bugün Belvü Sarayı'nda Geleneksel Yeni Yıl Resepsiyonu Gerçekleştirdi. Resepsiyonda, Almanya'nın Siyas..
Ex-eşden Şok Açıklama Bülent Ersoy'un Armağan ile Evliliği Gündeme Gelince Gözler Eski Eşi Cem Adler'e Döndü.
New York Belediye Başkanı: "Tehlikeli Durum Yok" New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, Manhattan Adasında Hissedilen Gaz Kokusunun Tehlikeli Bir Durum Yaratmadığını Söyledi.
AP'de Aşırı Sağcı Siyasi Grup Oluşturuluyor Brüksel (A.a) ? 08.01.2007 ? Avrupa Parlamentosunda Bugüne Kadar Siyasi Grup Oluşturacak Güç Bulamayan Aşırı Sağ Görüşlü Parlamenterler, Romanya v..
Aa'dan Habertürk'e 'Fotomontaj' Yanıtı Anadolu Ajansı Fotoğraf Haberleri Müdürü Abdurrahman Antakyalı, Anıtkabir ile Kocatepe Camisi'ni Bir Arada Gösteren ve Aa'nın 2007 Takviminde Kullanıla..
Çiçek: "MİT Müsteşarının Açıklamalarının Bizce Meçhul Tarafı Yok" Adalet Bakanı ve Hükümet Sözcüsü Cemil Çiçek, "Kişisel" Olarak Terörle Mücadele Özel Temsilcisi Edip Başer'in Başarı ya da B..
Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nden Sergi ve Ödül Töreni Çorum'da Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü ile Çorum Gazeteciler Cemiyeti'nin İşbirliğinde 'Osmanlı Belgele..
Yatağan'daki Santralin 2 Ünitesi Devre Dışı Ğan'daki Santralin 2 Ünitesi Devre Dışı
Çorumlu Organizatörler Kültür Sitesinde Toplandı Kültür Sitesi'nin Bodrum Katında Faaliyet Gösteren Müzik Organizasyon Şirketleri, Çorum'da Eğlence Kültürünü Değiştirmeye Çalıştıklarını Belir..
Eflani'de Sulama Göleti Soğuktan Dondu Karabük'ün Eflani İlçesi'nde Bulunan Bostancılar Sulama Göleti, Soğuk Sebebiyle Dondu.
İgm Üyeleri Eski Bakan Taşar'ın Kaza Yaptığı Kavşağı İnceledi Afyonkarahisar İl Genel Meclisi (İgm), Yapılan 2007 Yılı Ocak Ayı Toplantısının Ardından, Geçtiğimiz Günlerde Eski Bakan Mustafa ..
Üzeltme) Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Başkanı Ali Fahri Özten, Türkiye'den Toprak Satın Alan Yabancı Uyruklular Arasında İlk 5 Sırada Yunanistan, Almanya, İngiltere, Suriye ve ..
New York'ta Şüpheli Gaz Paniği New York"un Manhattan Adasının Çeşitli Yerlerinde Şüpheli Bir Gaz Kokusu Hissedildiği Bildirildi.gaz Kokusu, Adadaki Pek Çok Binanın Boşaltılmasına ve New York-..
Eller: Trabzonspor'da Oynamak İstemiyorum Trabzonspor"un Antalya Kampına Bugün Katılan Brezilyalı Futbolcu Fabiano Eller, Bordo-Mavili Takımda Kalmayı Düşünmediğini Açıkladı. Belek"te Trabzon..
Mühürlenen İnşaatta Çalışan 2 Kişiye Gözaltı Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde Mühürlenmiş İnşaatta Çalışmaya Devam Ettikleri Tespit Edilen 2 Kişi Yakalanarak Gözaltına Alındı.
Van'dan Kısa Kısa Van'da, Jandarma Ekiplerince Yapılan Çalışmada 22 Yabancı Uyruklu Kaçak Şahıs Yakalandı.
Lokmacı Kapısı'ndaki Köprünün Kaldırılması Kıbrıs Rum Hükümet Sözcüsü Hristodulos Paşardis, Kuzey Kıbrıs'ı KKTC Hükümetinin Değil, Türk Ordusunun Yönettiğini İddia Ederek, Askerin Cumhurbaşka..
Denktaş: "Köprü Meselesi Kimse Yara Almadan Halledildi" KKTC'nin 1. Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Lokmacı Barikatındaki Köprünün Yarın Kaldırılacağı Yönünde Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10