7 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

7 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şanlıurfa'da Trafik Kazası Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde, Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Sonucu 37 Kişinin Yaralandığı Kazada, Aracın Altında Kalan Bir Kişinin de Öldüğü Belirlendi.
Bağdat'ta Geniş Çaplı Güvenlik Operasyon Hazırlığı Irak'ın Başkenti Bağdat'ta İç Savaşı Önlemek İçin Düzenlenecek Geniş Çaplı Güvenlik Operasyonuna, Ülkenin Kuzey ve Güneyinden Güvenlik Gücü..
Hindistan Seri Cinayetlerle Yeniden Sarsıldı Hindistan'da Çoğu Çocuk 17 Kişinin Öldüğü Seri Cinayet Soruşturması Sürerken, Haydarabad Kentinde Ortaya Çıkan Yeni Seri Cinayetler Ülkeyi Tekrar..
THY'nin İstanbul-diyarbakır Uçak Seferleri İptal Edildi Türk Hava Yollarının (THY) İstanbul-diyarbakır Uçak Seferleri İptal Edildi.
Appiah ve Mehmet Yozgatlı Takımdan Ayrı Çalıştı İkinci Yarı Hazırlıklarını Antalya'da Sürdüren Fenerbahçe'de, Dün Akşam Kampa Katılan Appiah ve Mehmet Yozgatlı, Bugün Takımdan Ayrı Çalıştıla..
Demokrat Parti'nin Kuruluş Yıldönümü Kayseri Doğru Yol Partisi (DYP) İl Teşkilatı, 7 Ocak Demokrat Parti'nin Kuruluş Yıldönümünü Kutladı.
Bu da Buzdan Travertenler Van'ın Muradiye İlçesinde, Yerli ve Yabancı Turistlerin Gezi ve Eğlence Mekanı Olan Muradiye Şelalesi Çevresinde Şiddetli Soğuklar Yüzünden Donan Sular, Travertenler..
Siirt'e 28 Vekil Ebe ve Hemşire Alınacak Siirt Sağlık İl Müdürlüğü'ne 28 Vekil Ebe ve Hemşire Alınacağı Bildirildi.
Lokmacı Kapısı'ndaki Üst Geçidin Kaldırılması Rum Basınında Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (Gkry) Başkanı Tasos Papadopulos, Vatandaşların Güvenli Geçiş Yapabilmesi İçin "Gerekli Önkoşulların Yeri..
Guatemala'lı Turiste Tecavüz ile İlgili 4 Kişi Gözaltına Alındı On Gün Önce Amerika'dan Tatil İçin İstanbul'a Gelen Guatemala'lı Üniversite Öğrencisi Anna I.b (22), Bayramın Birinci Günü Kend..
Denizlispor Antalya'ya Gitti Süper Lig'de İlk Yarıyı 19 Puanla 14. Sırada Tamamlayan Denizlispor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdürmek İçin Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde Kampa Girdi.
Vatikan, "Gay İkon" Oskar Wilde'ı Kucakladı Vatikan, Yine Şaşırttı. Vatikan Protokol Müdürü Papaz Leonardo Sapienza'nın, Yazdığı Bir Kitapta Gay İlişkileri ile Skandal Yaratan Katolik Yazar O..
"Bölünmüş Yol" Projelerine Yatırım Önceliği 'Acil Eylem Planı' Kapsamında İnşası Planlanan 15 Bin Kilometre Uzunluğundaki Bölünmüş Yol Projelerine Yeni Yılda da Yatırım Önceliği Verilecek.
Sun Ekspress'in İzmir-diyarbakır Seferi İptal Edildi Sun Ekspress'e Ait Uçağın İzmir'den Diyarbakır'a Gerçekleştireceği Sefer, Hava Muhalefeti Nedeniyle İptal Edildi.
Birecik'te Trafik Kazasında 37 Kişi Yaralandı Şanlıurfa'nın Birecik İlçesinde, Bir Yolcu Otobüsünün Devrilmesi Sonucu, 37 Kişi Yaralandı.
Kıbrıs'ta İki Dini Liderin Buluşması Kıbrıs'ın İki Kesimindeki Din Adamları Yarın Bir Araya Gelecek.
Başkent Kulüpleri Seçim Konusunda İkiye Bölündü Türk Futbolunda Birçok Konuda Birlikte Hareket Eden Başkent Kulüpleri, Futbol Federasyonu'nun Olağanüstü Genel Kurula Gitmesi Konusunda Fikir ..
Mehmet Okur'un Takımı Jazz, Denver'ı 96-84 Yendi ABD Profesyonel Basketbol Ligi'ne (Nba), Tsi Bu Sabaha Karşı Yapılan 7 Maçla Devam Edildi.
Türkiye, "Egzotik Ülkeler" Arasında Dünya Genelindeki Bazı Kuruluşların Yaptırdığı Araştırmalar, 2007'nin Turizm Trendleri Arasında, Türkiye'nin Aralarında Bulunduğu 'Egzotik Ülkeler'in Tati..
TMSF'nin Gelir ile Alacak Takip ve Tahsiline İlişkin Esaslar Belirlendi Ankara - Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), 5411 Sayılı Bankacılık Kanunu ve İlgili Diğer Mevzuat ile Verilen Yetki..
Elektrik Dağıtım Sistemi Yatımrımları Yeni Düzenlemeyle Denetlenecek Ankara - Elektrik Piyasasında Dağıtım Sistemi Yatırımlarının Düzenlenmesi ve Yatırım Planlarındaki Gerçekleşmelerin Denetl..
Parıs Yine Şaşırtmadı Paris'ten Şok İtiraf... Erkeklerle Yatmak Yerine Maymunumla Yatıyorum
Gönen Yıldız Otel'de Büyük Değişim Türkiye'nin Önemli Termal Turizm Merkezlerinden Olan Balıkesir'in Gönen İlçesi'nde Faaliyet Gösteren Yıldız Otel'de, İlk Kurulduğu Yıllardaki İlgiyi Tekrar ..
Annenin Çocuklarıyla Ağlatan Kavuşması Bursa'da Bir Anne, Habersiz Bir Şekilde Halalarının Evine Giden ve Polis Araştırması Sonucu 5 Saat Sonra Bulunabilen Çocuklarına Kavuşunca Sevinç Gözyaş..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10