6 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

6 Ocak 2007 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Orhan Pamuk'un İstanbul Kitabı İspanya'da Satış Listesinde İlk Sırada Madrid - Nobel Edebiyat Ödülü Sahibi Orhan Pamuk'un "İstanbul, Hatıralar ve Şehir" Adlı Kitabı İspanya'da En Fazla Satıla..
Egeli İhracatçılar, Bulgaristan'a "Ticaret Heyeti Programı" Düzenliyor İzmir - Ege İhracatçı Birlikleri, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in Başkanlığında Avrupa Birliği'nin Yeni Üyesi Bulgaristan..
2 Milyon 15 Bin Böcek 'Seks Tuzağına' Düştü Bursa Orman Bölge Müdürlüğü'nün, Ağaçlara Zarar Veren Böceklere Yönelik Olarak 2 Yıl Önce Başlattığı Biyolojik Mücadele Uygulaması Sayesinde 2005 Y..
Kendisine Çarpan Araçla Birlikte Köprüden Uçtu Çankırı'da, Köprünün Üzerinde Kaldırımda Yürüyen 19 Yaşındaki Hüseyin Çelik'e Kamyonet Çarptı
Isınmak için Yaktığı Ateşte Yandı Kayseri'de, Terk Edilmiş Harap Haldeki Evde Tek Başına Yaşayan 75 Yaşındaki Hüsnü Yağmurdereli, Isınmak için Yaktığı Ateşin Yanında Uyuya Kalınca, Kendini Ya..
Pamuk'un 'İstanbul'u İspanya'da İlk Sırada Nobel Edebiyat Ödülü Sahibi Orhan Pamuk'un 'İstanbul, Hatıralar ve Şehir' Adlı Kitabı İspanya'da En Fazla Satılan Kitaplar Arasında İlk Sıraya Yüks..
Gümüşhane'de 2006 Yılında 94 Eş Boşandı, Bin 393 Yeni Yuva Kuruldu Gümüşhane Merkez İlçe ile Birlikte Torul, Kelkit, Köse, Şiran ve Kürtün İlçelerinde 2006 Yılında Bin 393 Çift Dünya Evine Gi..
Telekom Faiz ve Gecikme Zammı İndirim Kampanyası Başlattı Iğdır Telekom İl Yöneticisi Turgut Şekertekin, Yaptığı Açıklamada Faiz ve Gecikme Zammı Konusunda İndirime Gidildiğini Söyledi.
Sezer'den Yalova'daki Fakülteye Onay Yalova'nın Üniversite Hayali Gerçek Oluyor.
Çocukların Kızak Keyfi Van'ın Gevaş İlçesi'nde Şiddetli Soğuklar Yüzünden Buz Tutan Mezra Yolu, Çocukların Kayak Pisti Haline Geldi.
Mustafa Keçeli'nin Hedefi A Milli Takım Formasını Giymek... Trabzonspor'un Başarılı Sol Kanat Oyuncusu Mustafa Keçeli, Hedefinin A Milli Takım Formasını Giymek Olduğunu Söyleyerek, Bordo-mavi..
Ankara-van Uçak Seferi İptal Edildi Van'da Sabah Saatlerinde Başlayan ve Halen Etkisini Sürdüren Kar Yağışı Hava Ulaşımını Olumsuz Etkiliyor.
Bangladeş'te Otobüste Yangın: 50 Ölü Bangladeş'in Comilla Şehrinde Bir Otobüs Alev Aldı. Otobüsteki En Az 50 Kişinin Yanarak Ölmüş Olmasından Korkuluyor.
Trabzonspor' Un Başarılı Futbolcusu Mustafa Keçeli : "Düzenli Oynamak İstiyorum" Trabzonspor'un Sezon Başında Denizlispor' Dan Tranfser Ettiği Mustafa Keçeli, Takımda Düzenli Forma Giymek İst..
Aşti'de Şehir İçi Servisler Yeniden Başlıyor Ankara Şehirler Arası Terminal İşletmesinde (Aşti), Şehirler Arası Otobüs Firmalarının Şehir İçi Servis Taşımacılığı Pazartesi Gününden İtibaren ..
Genç Milliler Slovakya'yla Oynayacak Türkiye-slovakya Genç Milli Takımları Arasındaki 2 Özel Karşılaşma, Kayseri Atatürk Stadı'nda Oynanacak.
İngiliz Gazetelerinde Büyüt Türkiye Tanıtımı İngiltere'de Cumartesi Sabahı Gazete Alan Hemen Herkes Türkiye'de Turizm ile İlgili Bir Makale Okudu. İngiltere'nin En Saygın Gazetelerinde Türkiy..
Derviş: 'ABD Orta Amerika Ülkelerine Saygı Göstermeli' Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (Undp) Başkanı Kemal Derviş, 10 Gün Sürecek Orta Amerika Ülkeleri Turuna Başladı.
Şener: Devletçi Bir Kalkınma Yerine, Piyasaya Dayalı Bir Kalkınma Geliştiriyoruz Adana - Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Devletçi Bir Kalkınma Yerine Piyasaya Dayalı Bi..
AKP'li Kılıç: Özelleştirme Gelirinde Rekor Artış Yaşandı/ "Son 4 Yılda 18.5 Milyar Dolar Özelleştirme Yapıldı" Samsun - AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Samsun Milletv..
Britney Spears'tan Büyük İtiraf Ünlü Şarkıcı Britney Spears, Resmi İnternet Sitesinde Hayranlarına, ""mükemmel Olmaktan Çok Uzağım, Ama Yeni Albümüm için Çok Çalışıyorum"" İtirafında Bulundu...
Akşehir, Kabahatler Kanunu Uygulamasında İlk Sırada... Konya'nın Akşehir İlçesi'nde Kabahatler Kanunu Kapsamında Geride Bıraktığımız 2006 Yılının İlk 11 Ayında 537 Kişiye 28 Bin 998 YTL Para ..
Konya'da Yerel Yönetimler... Konya'nın Merkez Selçuklu İlçe Belediyesi Tarafından Hazırlanan ve AB Hibe Projesi Kapsamına Kabul Edilen "Kor Ateşin Sır Gülleri" İsimli Çini Kursuna Kayıtlar Ba..
İran Doğalgazı Pazartesi Verecek İran"dan Doğal Gaz Akışının Durmasının Ardından Alınan Tedbirlerle Şu Anda Bir Sıkıntı Olmadığı Belirtilirken, Pazartesi Günü İran"dan Bir Miktar Doğal Gaz Ak..
Kar Yağışı Hayatı Olumsuz Etkiliyor İstanbul - Yurdun İç ve Doğu Kesimlerini Etkisi Altına Alan Kar Yağışı, Hayatı Olumsuz Etkilemeye Devam Ediyor. bingöl, Muş, Diyarbakır'da Bazı Yollar Ka..
Bursa'da Yoksullar İçin İlaç Kampanyası... Bursa Büyükşehir Belediyesi Milli Eğitim Müdürlüğü İl İzci Kurulu ile Ortaklaşa İlaç Kampanyası Başlattı. Evlerde Kullanılmayan İlaçları Toplayan Sa..
Kayseri'de Yerel Yönetimler Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Belediye Olarak Teknolojik Gelişmeleri Yakından Takip Ettiklerini ve Gerek Bilişim Gerekse İletişim Araç ve İ..
Trabzonspor İlk Hazırlık Maçını Ankaraspor ile Yapacak Antalya Belek'te İkinci Yarı Hazırlıklarını Sürdüren Trabzonspor İlk Hazırlık Maçını Ankaraspor ile Yapacak.
Türkiye'ye Kerkük Desteği ABD Siyasetinin Önemli İsimlerinden ve 2008"deki Başkanlık Yarısının Önde Gelen Adaylarından Cumhuriyetçi Senatör John Mccain, Irak"ın Kerkük Kentinin Geleceği için ..
Kilci'den İmalatçılara Etiket Uyarısı Kayseri Ticaret Odası (Kto) Başkanı Hasan Ali Kilci, İmalatçı ve İthalatçıları Ürettikleri Sanayi Mallarını Uluslararası Sembol ve İşaretleri Kapsayan Et..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10