31 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

31 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafolarda Bakım ve Onarım Çalışmaları Nedeniyle 3-4 Şubatta Ankara'nın Bazı Yerlerinde Elektrik Kesintisi Uygulanacak.
Kartalkaya'da Kar Kalınlığı 3 Metreye Yaklaştı Türkiye'nin Önde Gelen Kayak Merkezlerinden Kartalkaya Kayak Merkezinde Kar Kalınlığı 2 Metre 90 Santimetreye Ulaştı.
Macaristan'da "Akıllı Bilezik" Uygulaması Macaristan'da Başlatılan Yeni Bir Uygulama Sayesinde, Aniden Rahatsızlanan ve Ambulans Çağırmak İçin Telefona Ulaşamayan Kişilere Hızlı Sağlık Hizme..
Bakanlık Acaristanbul İçin Yargıya Gidiyor Çevre ve Orman Bakanlığı, Beykoz Belediyesi Encümeni'nin Acaristanbul Villarına İlişkin Kararının Hukuka Aykırı Olduğunu, Kararın İptali İçin Yargı..
Nijerya'da Kuş Gribinden İlk Ölüm Nijerya, Ülkenin Ticari Başkenti Lagos'da 22 Yaşında Bir Kadının Kuş Gribinden Hayatını Kaybettiğini Açıkladı.
Hyundai Assan Başkanı Kım: Matrix'in Yüzde 90'ını İhraç Edeceğiz Hyundai Assan İcra Kurulu Başkanı ve Ceo'su Joong-geol Kim, Mart Ayında İzmit Fabrikasında Üretime Başlanacak Olan 'Matrix' Mo..
Le Monde: "Kurnaz Sorunu Alman Koalisyonunu Zayıflatıyor" Le Monde Gazetesi, Schröder Hükümetinin Guantanamo'da Tutulan Murat Kurnaz'ın Geri Almayı Reddettiği İddialarının Almanya'da Büyük Bi..
Bayındırlık Komisyonu'nda "2b" Tartışması TBMM Bayındırlık Komisyonu'ndan 2b Tartışması Yaşandı. CHP İzmir Milletvekili Erdal Karademir, Orman Kadastrosuna İlişkin Sorunların Giderilmesini Ön..
Eski Binaların Yapımında Yaşanan Bürokratik Zorluklar Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül, Tarihi Eserlerin Restorasyonu Konusunda Bir Kazazede Olduğunu Belirterek, "Bana, 'O Kadar Çok Tar..
Giresun Liman Sahasında Mağaza Açılması Tartışmaları Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (Gtso) Başkanı İbrahim Yamak, Giresun Limanı Sahası İçinde Yapılması Planlanan Mağazaya Karşı Olduklarını ..
Erciş'te 137 Köy Yoluyla Ulaşım Kesildi Van'ın Erciş İlçesi'nde, Kar Yağışı Nedeniyle 137 Köy Yolunun Ulaşıma Kapandığı Bildirildi.
Bolu Çimento, Deniz Çimento'nun Tesis ve Duran Varlıklarını Alacak İstanbul - Bolu Çimento Sanayii A.ş, Deniz Çimento İnş. ve Denizcilik San. ve Tic. A.ş'nin Tesis ve Duran Varlıklarını Satın..
Küresel Isınma Hava Kirliliğini Beraberinde Getiriyor Denizli Devlet Hastanesi (Ddh) Nöroloji Uzmanı Doç. Dr. Okan Bölükbaşı, Kirli Havanın İklim Değişikliği Yüzünden Yağmur veya Rüzgarla Tem..
Dış Ticaret Açığı 2006'da Yüzde 19.8 Oranında Arttı: 51.9 Milyar Dolar Ankara - 2005 Ocak-Aralık Döneminde 43 Milyar 298 Milyon Dolar Olan Dış Ticaret Açığı, 2006 Yılı ocak-Aralık Döneminde ..
Koç Tüketici Finansmanı'nın Ünvanı Değişecek İstanbul - Koç Tüketici Finansmanı ve Kart Hizmetleri A.ş'nin Unvanı Koç Tüketici Finansmanı Anonim Şirketi Olarak Değişecek. şirketin İMKB'ye Gö..
Kerevitaş, Alacaklı Bankalara Olan Borçların Yüzde 15.5'lik Kısmını Daha Ödedi İstanbul - Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.ş, Finansal Yeniden Yapılandırma Sözleşmesi Çerçevemsinde Alacaklı..
Borsa, Satıcılı Seyre Döndü/ Endeks, 175 Puan Geriledi: 41183/ Döviz ve Faiz Beklemede İstanbul- İMKB, İlk Seansta Alıcılı Seyir İzlemesine Karşın, İkinci Yarıda Artan Satış Baskısıyla Yönünü..
Alkim'in Adres Numarası Değişti İstanbul - Alkim Alkali Kimya A.ş'nin Adres Numarası Değişti. şirket, Borsaya Gönderdiği Durum Açıklamasında, "İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin Yeni Numaral..
Obezite ve Sigara Reflüyü Tetikliyor Uzmanlar, Son Yıllarda Önemli Bir Mide Rahatsızlığı Olan Reflünün Özellikle Sigara Kullanan ve Aşırı Kilo Sahibi İnsanlarda Daha Sık Rastlanır Hale Geldiğ..
Ordu'da "AB Hibe Şartları, Kobi ve Ar-ge" Konulu Konferans Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (Otso) ile Koç-yapı Kredi Bankası İşbirliğiyle "AB Eşiğinde Hibe Şartları, Kobi'lerde Bilişimin Önemi v..
Elazığ Defderdarlığı'ndan Silik Fiş Uyarısı Elazığ Defterdarlığı, Termal Yazıcılı Ödeme Kaydedici Cihazlar Kullanan Mükellefleri Silik ve Okunaksız Fiş Düzenlememeleri Konusunda Uyardı.
Sakarya'da 11 Köy Yolu, Kar Yağışı Nedeniyle Ulaşıma Kapalı Sakarya'da Kar Yağışı Nedeniyle 11 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı.
İzmirli Avukatlardan Avukatlık Kanunu Yasa Taslağı'na Tepki İzmirli Bir Grup Avukat, Yaptıkları Basın Açıklamasıyla Türkiye Barolar Birliği (TBB) Tarafından Hazırlanan Avukatlarla İlgili Yasa..
Mehmetçik Yine Hayat Kurtardı Bingöl'ün Yedisu İlçesi'nde Yolu Kapalı Olan Köyde Hasta Bir Çocuğun İmdadına Mehmetçik Yetişti.
467 Yıllık Mesir Geleneği Başlangıcının Hayal Ürünü Olduğu İddiası Manisalı Araştırmacı-yazar Ali Haydar Aksakal, Son Kitabı "Manisa ve Mesir"de, Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nden Sonra Türkiye'..
"Türkiye PKK'ya Karşı Çabalarını Sürdürüyor" Merkezi Londra'da Bulunan Düşünce Kuruluşu Uluslararası Stratejik Araştırmalar Enstitüsünün 2007 Yılı "Askeri Dengeler" Raporunda, Türkiye'nin, I..
Dış Ticaret Açığı 51,9 Milyar Dolara Yükseldi Dış Ticaret Açığı Yüzde 19,8 Oranında Artarak 43 Milyar 298 Milyon Dolardan, 51 Milyar 891 Milyon Dolara Yükseldi.
Nijerya'da İlk Kuş Gribi Vakası Afrika Ülkesi Nijerya'da İlk Kez İnsanda Kuş Gribine Rastlandığı Bildirildi.
Gaziantep'te Şüpheli Ölüm Gaziantep'te Ailesi Tarafından Ölü Olarak Bulunan Bir Bayanın Ölümü Şüpheli Bulundu.
Bağdat'ta Kaçırılan 3 Öğretim Üyesi ve 1 Öğrenci Ölü Bulundu Irak'ta Hukuk Fakültesinden Kaçırılan 3 Sünni öğretim Üyesi ile Bir Öğrencinin Cesetleri Bulundu
Rüştü Yarın Koşulara Başlıyor Fenerbahçe Kulübü Doktoru Ethem Kavukçu, Sakatlığı Nedeniyle Uzun Süredir Oynayamayan Kaleci Rüştü Reçber'in Yarın Koşulara Başlayacağını Açıkladı
Kamu Bankalarına Personel Alınacak AK Parti İstanbul Milletvekili İnci Özdemir, kamu Bankalarına Personel Alımında Banka Yönetim Kurallarının Yetkili Kılınmasını Öngören Yasa Teklifi Hazırla..
İkinci Tuna Köprüsü'nün İnşaatı Başlıyor Bulgaristan'ın Vidin Kentini Romanya'daki Kalafat kentine Bağlayacak, Tuna Nehri'nin Üzerine Yapılacak İkinci Köprünün İnşaatı Başlıyor
Dış Ticarette Üçlü Rekor Türkiye'nin İhracatı Geçen Yıl 2005 Yılına Göre Yüzde 15.9 Artarak 85.142 Milyon Dolar, İthalat İse Yüzde 17.3 Artarak 137.032 Milyon Dolar Olarak Gerçekleşti. Türkiy..
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 174.94 Puan Düşüşle 41182.55 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0.42 Or..
Maliki, Irak'ta ABD Askerlerinde Sadece Küçük Bir Artışa İhtiyaç Olduğunu Söyledi Irak Başbakanı Nuri Maliki, Ülkesinin ABD Askerlerinin Sayısında Sadece Küçük Bir Artışa İhtiyacı Olduğunu S..
Destek Vermezsek Ulusoy Başkan Olamaz Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Desteklerini Çekmeleri Halinde Haluk Ulusoy'un Tff Başkanlığı Koltuğunda Oturamayacağını Söyl..
İşte Box Office Birbiri Ardına Başarılı Türk Filmlerine İmza Atılırken, Gişe Yarışı da Her Geçen Gün Kızışıyor.
Moris de Beğenmiş Verdiği Üstsüz Pozlar Olay Olan Güzide Duran, Konuştu:
Dış Ticarette Üçlü Rekor (1) Türkiye'nin İhracatı Geçen Yıl 2005 Yılına Göre Yüzde 15.9 Artarak 85.142 Milyon Dolar, İthalat İse Yüzde 17.3 Artarak 137.032 Milyon Dolar Olarak Gerçekleşti.
Beksav Başkanı'na Gözaltı Bilim Eğitim Estetik Kültür Sanat Araştırmaları Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Orman, Bugün Saat 13.45 Sularında Kadıköy Rıhtımında Kelepçelenip, Herhangi Bir Açı..
Tübitak ve Plastikkart Akıllı Kart Konusunda İşbirliğine Gitti İstanbul - Tübitak Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (Uekae) ile Plastikkart Akıllı Kart İletişim Sistemleri S..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10