30 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

30 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ülke Barajına İtiraz Eden Dehap'lılar: "AİHM Kararı Siyasi" Türkiye'deki Yüzde 10'luk Ülke Barajının Seçmenin Siyasi Tercihinin Meclis'e Yansımasını Engellediğini Öne Sürerek AİHM'e Taşıyan, ..
SPK'dan Derecelendirmeye "Güven" Kriterleri Sermaye Piyasası Kurul'u, Sermaye Piyasasında Derecelendirme Faaliyetlerinin ve Kuruluşlarının Tarafsız ve Güvenilir Olması İçin Çalışma Başlattı.
"Bülent Korkmaz'ı Bülent Korkmaz Yapan Galatasaray'dır" Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Perşembe Günü Galatasaray ile Oynayacakları Fortis Kupası Çeyrek Final Maçı Öncesi..
Kırılan 654 Koltuğun Faturası 7 Bin 680 YTL, 6 Polis 2 Taraftar Yaralı Karşıyaka ile Diyarbakırspor Arasında Dün Akşam Alsancak Stadı'nda Oynanan Maçtan Sonra Çıkan Olaylarda 6 Polis ve 2 Tar..
Hikmet Sami Türk: "Barajın Makul Düzeye İndirilmesi Mücadelesi Sürmeli" Eski Adalet Bakanı Hikmet Sami Türk, AİHM'in Türkiye'deki Seçim Barajının "Serbest Seçim Hakkının İhlal Etmediği" Yönün..
Türkiye'nin "Çocuk İşçiliği" Haritası Türkiye'de Çalışan Her 100 Kişiden 5'inin 6-14 Yaş Grubu Çalışan Çocuklar, Her 100 Kişiden 14'ünün İse 15-19 Yaş Grubu Çalışan Gençlerin Oluşturduğu Bild..
Fitch, Halkbank'ın Bireysel Notunun 'C/d'ye Yükseltti Uluslararası Kredi Derecelendirme Kuruluşu Fitch, Halkbank'ın D Olan Bireysel Kredi Notunu 'C/d' Seviyesine Yükseltti.
TOKİ, Adana'da 4 Yılda 600 Milyon YTL Yatırım Yaptı Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Milletvekili Abdullah Torun, Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ) Adana'da 4 Yılda 600 Mily..
Sertab Erener'in Konserleri Ertelendi Ünlü Şarkıcı Sertab Erener'in Ankara ve Adana Konserlerinin Sanatçının Ani Rahatsızlığı Nedeniyle Ertelendiği Bildirildi.
Restoranda Kavga: 1 Ölü, 7 Yaralı Denizli'nin Tavas İlçesi'nde Bir Restoranda Çıkan Silahlı Kavgada 1 Kişi Hayatını Kaybetti, 2'si Polis 7 Kişi Yaralandı.
Komşusu Tarafından Vurulan Emekli Şoför Hayatını Kaybetti Aydın'ın Köşk İlçesi'nde Komşusu Tarafından Silahla Vurularak Ağır Yaralanan Emekli Makam Şoförü, Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını K..
12. İnsan Kaynakları Zirvesi 13-14 Şubat Tarihleri Arasında İstanbul da Düzenleniyor Management Centre Türkiye ve Eventus Tarafından Düzenlenen 12. İnsan Kaynakları Zirvesi, Farklı Ülkelerden..
TMSF'den Maliye'ye 406 Milyon Dolarlık Yeni Ödeme TMSF, Uzan Grubu Varlıklarının Vergi Borçları İçin Maliye Bakanlığı'na 406 Milyon Dolarlık Yeni Ödeme Yaptı.
Turizm Geliri 2006'da Yüzde 7.2 Düştü: 16.9 Milyar Dolar Ankara - Turizm Gelirleri 2006 Yılının Tamamında 16 Milyar 850 Milyon Dolar Oldu. 2005 Yılında Gelirler 18 Milyar 153 Milyon Dolar Se..
Dikkat! Tuzağa Düşmeyin Çocuklar Dostça Başlayan Karşıyaka-Diyarbakırspor Maçında, "PKK Dışarı... Kahrolsun PKK" Sloganlarının Ardından Ortalık Savaş Alanına Dönüştü; Koltuklar Havada Uçuştu.
Bu Kupalarda Para Var Hafta Arası Programında Türkiye'nin Yanısıra İspanya, İtalya, Fransa ve Yunanistan'da da Kupa Maçları Var. İngiltere ve Almanya'da İse Lig Mesaisine Devam Ediliyor.
2007'de 387 Fuar Düzenlenecek/ Şubattaki Fuar Sayısı 31 İstanbul - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Tarafından Şubat Ayında Toplam 31 Fuara İzin Verildi. tobb'dan Yapılan Açıklamaya..
Dışişleri: Güney Kıbrıs Rum Yönetimi Adanın Tümünü Temsil Etmiyor Ankara - Güney Kıbrıs Rum Yönetiminin (Gkry) Adanın Tümünü Temsil Etmediği, Bu Çerçevede, Gkry'nin Deniz Yetki Alanlarıyla İl..
5 Bin YTL'yi Aşan Amme Alacaklarına, Mal Varlığı Araştırması Getirildi Ankara - Toplam Tutarı 5 Bin YTL'yi Aşan Amme Alacakları İçin, Yurt Çapında Mal Varlığı Araştırması Yapılacak. maliye B..
Babacan: AB Sürecinde 35 Faslın 35'inde İlerlemeyi Sürdüreceğiz Ankara - Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, Bundan Sonraki Dönemde, Türkiye'nin AB'ye Hazır Olmasından Öte, Belki AB'n..
İzto Ekonomi Danışmanı Tutan: Dövizle Borçlanmaya Dikkat İzmir - İzmir Ticaret Odası (İzto) Ekonomi Danışmanı ve İzmir Ekonomi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi ..
?irak Bizim için Önemli Bir Kapıdır, Bu Pazarı Kaybetmememiz Lazım? Beyaz Et Sanayicileri ve Damızlıkçılar Birliği (Besd-Bir) Genel Sekreteri Yüce Canoler, Irak'ın, Türkiye Üzerinden İthal Et..
Nbg'nin, Finansbank'taki Payı Yüzde 89.4'e Çıktı İstanbul - Finansbank A.ş'nin Ana Ortağı National Bank Of Greece Sa'nın (Nbg), Finansbank'taki Payı Yüzde 89.4'e Çıktı. finansbank A.ş ile İl..
Toki?den Lüks Konut Satışı ve Kredisi Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) Ankara, İstanbul ve Adapazarı'nda Açık Satışa Çıkardığı Lüks Konutların 238'i, İlk Gün Müşteri Buldu
Yeni Nesil Toyota Corolla, Şubatta Türkiye Pazarında/ Fiyat: 34-46 Bin YTL Aralığında İstanbul - Toyota Yeni Nesil Corolla, Türkiye'de Önümüzdeki Ay Satışa Sunulacak. toyotasa Genel Müdürü İ..
'Yabancı Doktor' İsyanı Yabancı Doktorların Türkiye'de Çalışmasını Öngören Yasa Tasarısının Geri Çekilmesini İsteyen Türk Tabibler Birliği Şubat Ayında Türkiye Genelinde Eylem Kararı Aldı.
Havada İsrail Krizi İsrail Havayolları İstanbul'a Yaptığı Seferleri Durdurdu.
TOKİ'den Lüks Konut Satışı Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) Ankara, İstanbul ve Adapazarı"nda Açık Satışa Çıkardığı Lüks Konutların 238"i, İlk Gün Müşteri Buldu. TOKİ"den Verilen Bilgiye Göre, 2..
İlk Seansta %1.05 Düşen Borsada Beklentiler İMKB Bileşik Endeksi Birinci Seansta, Dünkü İkinci Seans Kapanışına Göre 433,05 Puan Düşerek 40,964,33 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yü..
İş Bankası Osm "Iso 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi" Aldı İstanbul - Türkiye İş Bankası Ortak Servis Merkezi (Osm), Bsi Management Systems Firması Tarafından Gerçekleştirilen Belgele..
Arçelik, Keysmart'ı Satın Alıyor Arçelik A.ş, Beko'nun Sahibi Olduğu Markası Keysmart'ı 20 Milyon YTL'ye Devralacak.
TOKİ'nin Lüks Konutlarına İlgi Yoğun/ Ankara, İstanbul ve Adapazarı'nda 238 Konut İlk Günden Satıldı Ankara - Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) Ankara, İstanbul ve Adapazarı'nda Açık Satışa Çıkar..
Bolu Tüneli, Tek Şeritten Ulaşıma Açıldı Düzce - Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle Sabah Saatlerinde Ulaşıma Kapanan Bolu Dağı Tüneli, Yapılan Çalışmaların Ardından Tek Şeritten Ulaşıma Açıldı..
Aksu?ya Dink için Gensoru Anavatan Partisi İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu Hakkında Hrant Dink Cinayetiyle İlgili Gelişmeler Nedeniyle Gensoru Verecek.
Bir Demet Hüsran mı? Yılmaz Erdoğan'ın Yazdığı Bir Demet Tiyatro'nun Ekrana Veda Ettiği Yazılmıştı. Dizinin Yapımcısı Bkm'den Yazılı Bir Açıklama Geldi.
AİHM: Yüzde 10 Seçim Barajı Hak İhlali Değil Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), Yüzde 10'luk Seçim Barajıyla İlgili Açılan Davada Türkiye'yi Haklı Buldu.
MB Döviz Alım İhalesine 76 Milyon Dolar Teklif Geldi/ Ortalama Fiyat 1.4291 YTL Oldu Ankara - Merkez Bankası Tarafından Yapılan Bugünkü Döviz Alım İhalesine 76 Milyon Dolar Teklif Geldi. MB'n..
AİHM, Türkiye?yi Haklı Buldu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi(aihm), Yüzde 10'luk Seçim Barajının Altında Kalan Dehap'ın Yaptığı Başvuruyu Reddetti: 'Seçim Barajı Hak İhlali Değildir'
İlaç Ödemesine Sınır Ayaktan Tedavilerde, Belirli Hastalıklar için Kullanılan Yüksek Fiyattaki Antibiyotikler Hariç, Bir Reçetede En Fazla 4 Kalem İlaç ve Her Kalem İlaçtan Bir Kutunun Bedeli..
17 Aracı Kurumu Yabancılar Satın Aldı Türkiye'de Son İki Yılda 22 Aracı Kurum El Değiştirdi. Bu Kurumlardan 17'sini Yabancı, 4'ünü Yerli Kurumlar, Birini de Yerli-Yabancı Konsorsiyumu Aldı. S..
Amsterdam'da "Şimdi Türkiye" Festivali Türk Kültürünü Tanıtan Bir Dizi Etkinliğin Yer Aldığı Şimdi Türkiye Festivali, Hollanda'nın Başkenti Amsterdam'da Sezen Aksu Konseriyle Başladı.
Son de Cuba La Rocca'da 2 Şubat Cuma Akşamı Ünlü Son de Cuba Grup Eşliğinde Canlı Müzik ve Karayipli Dansçı Mılton Lopes ile Salsa Dansının Çoşkusunu La Rocca'da Yaşayın…
TMSF Uzan'ın Vergi Borçlarını Ödüyor Tasarruf Mevduat Sigorta Fonu, İmar Bankası'ndan Dolayı El Konulan Uzan Grubu Varlıklarının Vergi Borçlarına Karşılık Bugün Maliye Bakanlığı'na 406.34 Mil..
Tekel İhalesi Devleri Harekete Geçirdi Daha Önce İki Kez Yapılan Ancak Sonuçsuz Kalan Tekel İhalesi için Üçüncü Defa İhaleye Çıkalacak. İhalenin Gelecek Ay İlan Edilebileceği Duyumları, Dünya..
Emekliler: Hükümet Enflasyon Farkını Vermedi Emekliler Hükümeti Geçen Yıla Ait ve Maaşlara Yansıtılması Gereken Yüzde 3.1'lik Enflasyon Farkını Ödememekle Suçlayarak, Ödeme Yapılmazsa Hukuki ..
KKTC Halkının İki Devletli Çözüm İsteği Rum Basınında Rum Basını, KKTC'de Kalite, Araştırma Danışmanlık ve Eğitim Merkezi'nin (Kadem) 2006 Yılında Gerçekleştirdiği Kamuoyu Yoklamasının Sonuçl..
Guzi'nin Şansı Döndü! Gq Dergisine Verdiği Seksi Pozlar ile Olay Yaratan Güzide Duran'a 40 Yabancı Firma Teklif Götürdü.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10