28 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

28 Ocak 2007 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gazze'de Çatışmalarda Ölenler Toprağa Veriliyor Gazze Şeridi'nde Perşembe Günü Başlayan ve Halen Devam Eden Çatışmalarda Ölenlerin Cenazeleri Ailelerine Teslim Ediliyor.
Bolu Dağı Ankara-istanbul Yönünde Ulaşıma Kapandı D-100 Kara Yolunun Bolu Dağı Kesiminde, Ankara-istanbul Yönünde Kaza Yapan Bir Tır, Yolun Ulaşıma Kapanmasına Neden Oldu.
Bsmmo Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi Bursa Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nın (Bsmmmo) Geleneksel Olarak Düzenlediği Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi. Turnuvada Dereceye G..
Türk Telekom Lig A Türk Telekom Lig A Takımlarından Malatyaspor, Kayseri Erciyessporlu Cem Kargın ile Anlaşmaya Vardı.
Şanlıurfa'da Barış Mitingi PKK Gösterisine Dönüştü Şanlıurfa'da, Demokratik Toplum Partisi (DTP) ve Sivil Toplum Örgütleri Tarafından Düzenlenen "Türkiye'nin İç Barışa İhtiyacı Var" Konulu Mi..
Ankara'da Yerel Yönetimler Sincan Belediyesi Tarafından Pankart Kirliliğine Son Vermek İçin Ana Arterlere Konulan Dijital Panolara, Esnaf da Büyük İlgi Gösteriyor.
Gazalcı: "İlksan Öğretmenlerin Yönetimine Verilmelidir" CHP Denizli Milletvekili Mustafa Gazalcı, İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı'nın (İlksan) Kapatılmaması Gerektiğini B..
Çok Güleceksiniz! Canlı Yayın Sırasında Bir İzleyicisinin Derdine Derman Olmaya Çalışan Sunucu Bakın Nasıl Çileden Çıktı.
Bağdat'ta Ortaokula Saldırı: 5 Öğrenci Öldü Irak'ın Başkenti Bağdat'ta Bir Ortaokula Düzenlenen Havan Topu Saldırısında 5 Öğrencinin Öldüğü Bildirildi.
İsrail, BM'nin Yahudi Soykırımıyla İlgili Kararını Memnuniyetle Karşıladı İsrail Başbakanı Ehud Olmert, Birleşmiş Milletler'in Yahudi Soykırımının İnkarını Kınayan Bir Karar Almasını Memnuniy..
Sarsılmış Çocuk Sendromu Erzincan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr Halit Çobanoğlu, Küçük Bebeklere Yönelik Olarak Yapılan ve Ölümünün Ortaya Çıkmasına Neden Olabilecek En Önemli Olaylardan Biri..
Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu, Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi'nde Başladı.
TBMM'de Bu Hafta TBMM Genel Kurulu, Bu Hafta Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in Bir Kez Daha Görüşülmek Üzere Geri Gönderdiği Toprak Koruma ve Arazi Kullanımı Yasasını Ele Alacak.
İlksan'ın Yeni Yönetimi Belirlendi Öğretmenlerin Birbiriyle Kavgasına ve Gazetecilere Sataşmalarına Sahne Olan İlksan Genel Kurulu'nda Yeni Yönetim Belirlendi. 4'ü Bakanlık Temsilcisi Toplam ..
İslam Dünyasının En Büyük 100 Şirketinden 25'i Türk İKÖ Ülkeleri Arasında Yapılan Araştırmaya Göre, İslam Dünyasının En Büyük 100 Şirketi Listesinin İlk 10 Sırasında Hepsi Devlete Ait Petrol ..
"Sosyal Güvenlik Kurumu "Kürtçeyi" Kabul Etti" (Başlaklı Haberimize Ektir) Siteden Apar Topar "Kürtçe" Seçeneği Kaldırıldı
760 Üyenin Katıldığı Genel Kurulda Gergin Anlar Yaşandı Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Oy Verme İşlemi Devam Ederken, Bir Üyenin Açık Bir Şekilde Boş Oy Kullandığın..
Sebze ve Meyvelere Mumlama Uyarısı Sebze ve Meyvelerin Buruşmaması İçin Mumlama Yapıldığı, Bu Nedenle Tüketicilerin Sebze ve Meyveleri Çok İyi Yıkadıktan Sonra Tüketilmesi Gerektiği Bildirild..
Sanatçı Zara'ya Hemşehrilik Beratı Kütahya Belediyesi Tarafından 'Hemşehrilik Beratı' Verilen Ünlü Sanatçı Zara, Törende Gözyaşlarına Hakim Olamadı. Bir Süre Önce Kütahya Belediye Meclisi'nin..
Mısır Basını, Irak'ta Öldürülen Diplomatıyla İlgili Olarak İran'ı Suçladı İran İstihbarat Servislerinin, Irak'taki Mısırlı Üst Düzey Diplomat İhab El Şerif'in Kaçırılması ve Öldürülmesinden S..
Samsun'da Agope Kilise Derneği'ne Taşlı Saldırı Samsun'da, Faaliyet Gösteren Bir Kilise Derneğine Taşlı Saldırıda Bulunuldu. Derneğin Camları Kırıldı, Tabelası Boyandı.
Başkan Demirören: "Tek Yumruk Olalım" Beşiktaş Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'na Tek Aday Olarak Katılan Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören, Oyunu Kullandı.
Malatya'da Yerel Yönetimler Malatya'da Belediye Tarafından 1 Yıl İçerisinde Kaçak ve İzinsiz Yapıldığı Gerekçesiyle Durdurulan İnşaat Sayısının 179 Adet Olduğu Bildirildi.
Silopi'de Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Çalışmaları Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi" Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi.
Adana'da Yerel Yönetimler Adana'nın Merkez Yüreğir İlçe Belediye Başkanı Ömer Topçu, "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi"nin Bütçe Kaybına Neden Olan Resmi Nüfus Karmaşasını da Ortadan Kaldıra..
AK Parti Kars Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Kars Teşkilatı'nın Genişletilmiş Danışma Meclis Toplantısı'nda Konuşan AK Parti Kars Milletvekili Zeki Karabayır, "Biz İktidara..
İstanbul'da Kar Yağışı İstanbul'da Dün Başlayan Yağmurun Ardından Sıcaklıkların Mevsim Normallerine Düşmesiyle Beklenen Kar Yağmaya Başladı. Boğaziçi Köprüsü Kar ve Yoğun Sis Nedeniyle Görünm..
Kamu-sen: AKP'nin Şarkısı Değişecek Türkiye Kamu-sen Başkanı Bircan Akyıldız, Memuru Ciddiye Almayan Hükümetin Bunun Karşılığını Göreceğini Belirterek, " Bir Zamanlar, 'Beraber Yürüdük Bu Yol..
Sarar: "Çin'den Korkmuyoruz" Sarar Yönetim Kurulu Başkanı Cemalletin Sarar, Ucuz İşgücü Sebebiyle Birçok Türk Şirketinin Çin'e Yatırım Yaptığını Belirterek, "Ben de Gidebilirim Ama Gitmiyorum..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10