26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara'nın Bazı Semtlerine Trafolarda Bakım-onarım ve Kablo Değişim Çalışmaları Nedeniyle, 29-30 ve 31 Ocak 2007 Tarihlerinde Elektrik Verilmeyecek.
Dijital Elekrik Sayaçlarının Şifresini Kırdıkları İddia Edilen 23 Kişi Yargılandı Diyarbakır ve Mardin İllerinde İnternetten Dijital Elektrik Sayaçlarının Şifrelerini Kırarak Haksız Kazanç El..
Alanya'da Hırsızlıktan Sabıkalı Şahsa İnfaz Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Hırsızlık Suçundan Çok Sayıda Sabıkası Bulunan Şahıs, Bir Apartmanın Bahçesinde Ensesinden Tabancayla Vurularak Öldür..
Alkollü Vatandaş Yerde Uzun Süre Ambulans Bekledi Aldığı Aşırı Alkolün Etkisiyle Dengesini Kaybeden ve Kaldırımdan Düşerek Yaralanan Bir Vatandaş, Uzun Süre Ambulans Bekledi. Alkollü Vatandaş..
Kocaeli'nde Öğretmene Tecavüz İddiası Kocaeli'nin Aslanbey Beldesi'nde Bir İlköğretim Okulunda Müstahdem Olarak Çalışan Şahıs, Aynı Okulda Görevli Bir Sınıf Öğretmenine Tecavüz Ettiği İddiası..
Fethi Dördüncü Davası Adalet Bakan'ı Cemil Çiçek'e Gönderdiği ve İçinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a Hakaret İçeren Sözler Olduğu İddia Edilen Mektup Nedeniyle Hakkında Ankara'da Dava Açıl..
Ağrı'da Gıda Maddesi Hırsızlığı Ağrı'da, Bir İşyerinde Çeşitli Gıda Maddesi Çalan 1 Kişi Çıkarıldığı Mahkeme Tarafından Tutuklandı.
Yalova'da Orman Yangını Yalova'nın Çınarcık İlçesi'nde Çıkan Orman Yangını Lodosun Etkisiyle Kısa Sürede Büyürken, Şu Ana Kadar 5 Hektarlık Alanın Kül Olduğu Bildirildi. Yalova Valisi Yusuf E..
Antalya'da Fırtına Uyarısı Meteoroloji Bölge Müdürlüğü Antalya Bölgesel Tahmin Merkezi, Antalya ve Çevresinde Kuvvetli Rüzgar ve Fırtına Uyarısında Bulundu.
Öldürülen Polis Davası Beşiktaş'ta Devriye Gezen Sivil Giyimli Polis Memurlarından Birini Bıçakla Kalbinden Yaralayarak Ölümüne Neden Olduğu İddia Edilen M.m.'nin İlk Duruşması İstanbul 2. Ce..
Bush'a Suikast Planlama Davası 2004 Yılında NATO Zirvesi Öncesi ABD Başkanı George Bush'a Yönelik Canlı Bomba ile Suikast Yapmayı Planladıkları İddia Edilen 19 Kişinin Yargılandığı Dava Karar..
Türkiye-yunanistan Doğalgaz Boru Hattı'nın Kalan Kısmı İçin 9 Firma Yeterlilik Dosyası Verdi Türkiye-yunanistan Doğalgaz Boru Hattı'nın İnşaatını Yapan Sutek-bayındır Ortak Girişim Grubu'nun ..
Döviz Alım İhalesinde Ortalama Fiyat 1.4327 YTL, Teklif 62 Milyon Dolar Merkez Bankası, Döviz Alım İhalesinde 15 Milyon Dolarlık Alım Yaptı. İhalede En Yüksek Fiyat 1.4340 YTL, En Düşük Fiyat..
Beymen Kalitesi ve Ayrıcalığı Gayrimenkule Taşınıyor Perakende Sektöründe Öncü Kimliği ile 35 Yıldır Hizmet Sunan Beymen, Gayrimenkul Sektörüne Adım Atıyor.
"İspanya'ya Hakaret" Davasında 22 Bin Euroluk Ceza Talebi İspanya'nın Barcelona İlindeki Bir Savcı, Bir Televizyon Programında "İspanya'nın Birliği" ile İlgili Sözlerinden Dolayı Tanınmış Akt..
Şahin: 'Görevden Almalarda Şaşılacak Durum Yok' Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ve Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın Görevden Alınmasında Şaşılacak Bir Du..
Merkez Bankası, Para Politikası Kurulu Değerlendirmeleri Özetini Yayınladı Merkez Bankası, Para Politikası Kurulu Değerlendirmeleri Özetini Yayınladı.
Dışişleri Bakanı Gül, Brüksel Temaslarını Değerlendirdi Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Toplantımızın Odak Noktasını Afganistan ve Kosova Oluşturdu. Bu İki Bölgede Geli..
Steınmeıer, Kurnaz'la İlgili Haberleri Yalanladı Almanya Dışişleri Bakanı Frank-walter Steinmeier, ABD'nin Murat Kurnaz'ın Serbest Bırakılmasıyla İlgili Teklifini Reddettiğine Dair Haberleri ..
Irak'taki ABD Güçlerinin Yeni Komutanı Petraeus ABD Senatosu, Irak'ta Konuşlu Amerikan Güçlerinin Komutanlığına Korgenaral David Petraeus'un Getirilmesine Onay Verdi.
Dağ Aslanının Saldırdığı 70 Yaşındaki Adamı, 65 Yaşındaki Karısı Kurtardı Kaliforniya'daki Bir Devlet Parkında Yürüyüş Yaparken Bir Dağ Aslanının Saldırısına Uğrayan 70 Yaşındaki Adamı 65 Yaş..
Gazi Belediyesi, İso-9000 Belgesi Aldı Samsun'un İlk Kademe Belediyelerinden Gazi Belediyesi, Karadeniz Bölgesi'nde K-q Tse-iso-en 9000 Belgesi Alan İlk Belediye Oldu.
Vali Erden'den Kazım Karabekir Açıklaması: Kazım Karabekir Paşa'nın Ölümünün 59'uncu Yıldönümü Nedeniyle Düzenlenen Programda Konuşan Kars Valisi Mehmet Ufuk Erden, "Kazım Karabekir Paşa, Tür..
DTP Kars İl Başkanı Alınak'a Ölüm Tehdidi İddiası DTP Kars İl Başkanı Mahmut Alınak, Ölüm Tehdidi Aldığını İddia Etti.
Serbest Döviz Piyasası Ankara'da Dün Akşam Saatlerinde 1,4250 YTL'den Satılan ABD Doları, Bugün Akşam Saatlerinde 1,4300 YTL'den Satıldı.
Başkentte Elektrik Kesintisi Trafolarda Bakım, Onarım ve Kablo Değişim Çalışmaları Nedeniyle, 29, 30 ve 31 Ocakta Ankara'nın Bazı Yerlerine Elektrik Verilemeyecek.
Sezer İnanoğlu, Adliyeye Sevk Edildi Şile'de Yakalanan Sezer İnanoğlu, Adliyeye Sevk Edildi.
Sahil Güvenlik, Batık Gemi Aradı Kastamonu'nun İnebolu İlçesi'nde Bulunan Sahil Güvenlik Komutanlığı'na Bağlık Ekipler, Dün Abana Açıklarında Batan Gemi Arama Heyecanı Yaşadı.
Trabzon Valisi Yavuzdemir'den Veda Mesajı Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Merkeze Alınması Nedeniyle Bir Veda Mesajı Yayınladı.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10