26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

26 Ocak 2007 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gül: 'Irak'ı Barış İçinde Görmek İstiyoruz' Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Türkiye'nin Irak'ı, Demokratik, Halkı ve Komşularıyla Barış İçinde Yaşayan Bir Ülke Olarak Görmek İstediğini Söyled..
İl Emniyet Müdürleri Değerlendirme Toplantısı Sona Erdi İl Emniyet Müdürleri Değerlendirme Toplantısı, Düzenlenen Kokteyl ile Sona Erdi.
Alanya'da İnternet Kafeye "Sahte Karne" Baskını Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Sahte Karne Düzenlediği İddia Edilen Bir Kafeye Polis ve Zabıta Ekipleri Baskın Düzenledi. Baskında İşletme Sahib..
Bulgaristan, Yunanistan ve Rusya Boru Hattı Konusunda Anlaştı Bulgaristan Bölgesel Kalkınma ve Bayındırlık Bakanlığı'nda Bulgar, Yunanlı ve Rus Uzmanlar Grubu Temsilcileri Arasında Gerçekleşt..
Kanada Başbakanı Harper, Vatandaşından Özür Diledi Kanada Başbakanı Stephen Harper, Kanada ve Suriye Çifte Vatandaşı Olan Mahir Arar'dan, Yanlışlıkla Terör Şüphelisi Olarak Hapis Yatması Nede..
The Rolling Stones Birinci İş, Ticaret ve Finans Çevrelerinin Önde Gelen Dergisi Forbes, 2006 Yılında Müzikten Servet Kazanan Ünlüleri Açıkladı:
Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne Arif Akkale Atandı Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne Polis Başmüfettişi ve 1. Sınıf Emniyet Müdürü Arif Akkale Atandı.
Başbakan Erdoğan, Gazetecilerin Sorularını Yanıtladı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Valisi ve Emniyet Müdürü'nün Görevden Alınmasıyla İlgili Olarak, "Trabzon Halkımızın Huzuru İçin, ..
Van'da Bir Tecavüz İddiası Daha Van'ın Muradiye İlçesi'nde Amcasının Oğlu Tarafından Tecavüze Uğrayarak Hamile Kaldığını İddia Eden Bir Bayan, Koruma Altına Alındı.
Gazze'de Şiddetli Çatışmaslar Gazze Şeridi'nde Hamas ile El Fetih Güçleri Arasında Şiddetli Çatışmaların Devam Ettiği Bildirildi.
Yeşil Sermaye Diyorlar, Dolar da Yeşil Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Para Civa Gibidir. Kendisi için Uygun Yeri Bulur ve Oraya Kaçar. Onun için Kimse Paraya Renk Uydurmasın. Kimse Paraya, "..
Dizi Projesi Var Buzda Dans Yarışmasında Polemiklerin Dışında Kalan ve Tüm Çabasına Rağmen Elenen Pınar Aylin'in Şansı Açıldı. Pınar Aylin Gelen Dizi Tekliflerini Değerlendirerek Ekranda Kalm..
Roche İlaç Firması'na Yeni Suç Duyurusu Roche İlaç Firması'nin Eski Müdürü Veysi Mungan, İlaç Alımlarında Kamunun Zarara Uğratıldığını İleri Sürerek Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Üyeleri, İl..
Gökçek: Yağmur Bombası İddiası Bürokrat Hatası Melih Gökçek, Ankara'ya Yağmur Bombası Atılması ile İlgili Bir Çalışmalarının Olmadığını Söyledi. Gökçek, Aski Bürokratlarından Birinin Konuyla..
Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü Konya'nın Akşehir İlçesi'nde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybetti.
Ağar: 'Başkalarını Görevden Alan Hükümet, Durumunu Gözden Geçirmeli' DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ile Emniyet Müdürü Reşat Altay'ın Merkeze Alınmasıyla İlg..
Hazine, Borç İstatistikleri Zaman Serilerini Açıkladı Hazine, Kamu Mali Yönetim ve Kontrol Kanunu Doğrultusunda Kamu Borç Yönetiminde Şeffaflığın Yansıması Olarak, 1986 Yılından İtibaren İç v..
SPK'dan Konfrut Hissesine Spekülasyondan 3 Kişiye Suç Duyurusu Sermaye Piyasası Kurul'u (SPK) Konfrut Gıda Hisselerinde Yapay Fiyat ve Piyasa Oluşturduğunu Belirlediği, Aralarında Daha Önce 3..
Hande'yi Çekemedi 'Tutsak' Adlı Dizide Başrolün Hande Ataizi'ne Verilmesini Kabullenemeyen Mine Çayıroğlu Diziden Ayrıldı.
Çankırı'da Estetik Kurul Oluşturuluyor Çankırı'da Mimari de Güzelliği Sağlamak İçin Estetik Kurul Oluşturulmasına Karar Verildi.
Erdoğan: 'Atılan Adımlar Farklı Yerlere Sıçrayabilir' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Valisi ve Emniyet Müdürünün Görevden Alınmasıyla İlgili Olarak, 'Bu Adım, Daha Farklı Yerlere Sıç..
Başkan Topbaş'tan "Kar" Uyarısı Hırvatistan Ekonomi Çalışma ve Girişimcilik Bakanı Branko Vukelic ile Görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Pazar Günü İstanbul'u Etki Altına Almas..
Ders Sırasında Kalp Krizi Geçiren Okul Müdürü Toprağa Verildi Balıkesir'in Savaştepe İlçesi'nde, Görevi Başında Rahatsızlanan Savaştepe Lisesi Müdürü Selahattin Yılmaz, Tedavi Gördüğü Hastane..
İzmir'de Dolandırıcılık İzmir'de Sahte Kimliklerle Otomobil Kiralayan ve Kiraladıkları Otomobilleri Sahte Evraklarla Başkalarına Satan 5 Kişi Adliyeye Sevk Edildi. Savcı Tarafından Sorgulanan..
Para Politikası Kurulu Değerlendirmeleri Özeti (2) Merkez Bankası Para Politikası Kurulu, Olası Dalgalanmaların Enflasyon Görünümünde Kalıcı Olumsuz Etkiler Oluşturması Halinde, Politika Faiz..
Mısır ve Sudan Elektrik Satışı Konusunda Anlaştı Mısır'ın Sudan'a Elektrik Satması Konusunda İki Ülke Arasında Anlaşmaya Varıldı.
Cebaliye'deki Şiddetli Çatışmalar Liye'deki Şiddetli Çatışmalar
Kıbrıs'ta Görüşmelerin Tıkanması KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Hasan Erçakıca, Rum Lider Tasos Papadopulos'un Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ile Görüşmeden Kaçınarak Süreci Sonuçsuz Bırakmaya..
Tarkan Sponsor Arıyor Avea ile Anlaşması Biten Tarkan Şimdi Kendine "10 Milyon Dolar" Verecek Sponsor Arıyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10