25 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

25 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kayserispor'da Ümit Aydın Sancısı Kayserispor'da Ümit Aydın'ın Transferi Çıkmaza Girdi. Futbol Federasyonu'nun, Eskişehirspor'la Mukavelesini Tek Taraflı Feshederek Kayserispor'a Gelen Ümit A..
Erdoğan: "Seçim Nedeniyle Gevşemeyeceğiz" Başbakan Erdoğan, Türkiye'de Sanal Sıkıntıların, Piyasadaki Olumsuz Etkilerini Anlamak İstemeyenlerin Bulunduğunu Söyledi. Seçimin Ekonomiyi Etkileme..
Otomobil Kullanımında Pratik Bilgiler Otomobil Kullanmada Uygulanabilecek Pratik Bilgilerin Sürücülere Büyük Fayda Sağladığı Bildirildi.
9. Cumhurbaşkanı Demirel: 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, Kerkük'ün Irak Sorunu İçinde Bir Konu Olduğunu Belirterek, Türkiye'nin Bölgeye Askeri Müdahale Yapmasının Yanlış Olacağını Söyledi..
Bursa'daki "Darbe 4" Operasyonu Bursa'da Jandarmanın 3 Gün Önce Başlattığı "Darbe 4" Operasyonu Kapsamında "Hayalet Silah" Olarak Bilinen 2 Adet "Glock" Marka Tabanca Ele Geçirildi. Operasyon..
Bir Yıldız Kaydı Türk Siyaseti Güçlü İsimlerinden İsmail Cem"i Kaybetti. Tedavi Gördüğü Hastanede Ölen 1940 Doğumlu İsmail Cem, Dışişleri Bakanı Olarak Türk-Yunan Yakınlaşması için Çalışmış, ..
Veda Çok İleri Bir Tarihte Çok Yaşlı Olarak Sessizce Ayrılmalıyım Kimseye Pek Gözükmeden Ve Kimseyi Rahatsız Etmeden.
Balık Çiftlikleri Yolcu Geçen Yılın En Çok Tartışma Yaratan Konularından Biri, Çevrecilerin İstediği Yönde Çözüme Bağlandı. Balık Çiftlikleri, Artık Doğal ve Arkeolojik Sit Alanlarında Kurula..
Bu Hiç Alışmadığınız Türde Bir Haber! Tam 20 Yıldan Beri Karamık Gölü"nde Balık Tutan Sefa Kaplan, "ah Nerede O Eski Balıklar..." Demiyor. Tam Aksine! "20 Yıldır Bu..
Bolu Tüneli'nde Dakika Bir, Kavga Bir Yapımı Efsaneye Dönen Bolu Tüneli, İlk Gününde Öfkeli Sürücülerin Korna Sesleriyle İnledi. Çünkü İtalyan Başbakanı Romano Prodi ile Başbakan Tayyip Erdo..
Barınaklara İlk Standart Üç Metrekarelik Kafese Tıkılan Kartallar, "Koruyoruz" Bahanesi Altında Tutuldukları Yerlerde Birbirine Kırdırılan Sahipsiz Köpeklerin Çilesi 18 Ay Sonunda Bitecek.
N.n.b. Bebeğe Aile Bulunacak Tecavüze ve Fiziksel Şiddete Uğradığı Anlaşılınca Türkiye"yi Ayağa Kaldıran 1.5 Yaşındaki N.n.b."ye Aile Arayışı Sürüyor.
Dilovası'na 'Müjde' Dilovası"nın En Çok Şikâyet Edilen Kuruluşu, "Dumansız Üretime Geçtiğini" Açıkladı. Kocaeli Valiliği, Önceki Gün "Çevreyi Kirlettiği" Gerekçesiyle Çolakoğlu Metalurji"nin ..
40 Yaşından Sonra Başlayan Gastrit Tehlikeli Gastrit, Kullanılan İlaçlara Bağlı Oluşmuşsa İlk Yapılması Gereken Bu İlaçların Bırakılması. Hastalığın Nedeni Helikobakter Piloriyse İki Haftalık..
Laik Değil Ama Seküler Bir Sistem İran Siyasetinin İki Güç Odağından Birisi Orta Sınıfı Temsil Eden Tahran Çarşısı İse, Diğerini Tereddütsüz Din Adamları Sınıfı Oluşturuyor. Türkiye"de Çok Se..
Boğaziçi Köprüsü Artık Işıl Işıl İstanbul"un Gayriresmi Simgesi Boğaziçi Köprüsü, Yapımının Üzerinden 32 Yıl Geçtikten Sonra Turistik Amaçlı Olarak Işıklandırıldı.
Hazımsızlar Probiyotiğe Tutkun Geçen Yıl Activia"yı Piyasaya Çıkaran Danone Şirketi, Sadece ABD"de Beklenmedik Başarıyla 100 Milyon Dolarlık Satış Gerçekleştirdi.
'Canlı Fosil' Yakalanıp Filme Çekildi Denizin 600 M. Altında Olduğu için Canlı Olarak Çok Az Görülebilen Bir Köpekbalığı Türü Filme Çekildi.
'Gerçek Kadın Bedeni' Şimdi Anlaşılacak İspanya"nın Moda Devleri, Giysi Bedenlerini, Kadınların Gerçeğe Uygun Ölçülerini Yansıtacak Şekilde Yeniden Belirleme Konusunda Anlaştı.
SPK'nın 25.kuruluş Yıldönümü Töreni...(2) Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Türk Sermaye Piyasasının Yatırımcılar Açısından Bir Çekim Merkezi Haline Geldiğini Vurgulayara..
'İspanya'nın Sophia Loren'i Tarihe Geçti Sinema Dünyasının En Prestijli Ödülü Oscar"a Bu Yıl "En İyi Kadın Oyuncu" Dalında Aday Olan Penelope Cruz, Ülkesinde "İspanya"nın Sophia Loren"i" Olar..
Köpekbalığının İçinden Hatıralar Vücudunun Yarısı Bir Köpekbalığı Tarafından Yutulan ve Kurtulmayı Başaran Avustralyalı Dalgıç Eric Nerhus, Hastaneden Bağlandığı Tv Kanalına, "İçeride" Neler ..
İguananın Penisi Zorda! Belçika"da Bir Hayvanat Bahçesinde Çiftleşmenin Üstünden Altı Gün Geçmesine Rağmen Hâlâ Ereksiyon Halinde Olan İguananın "Durumu Düzelmezse" Penisi Kesilecek.
Dünyanın En Yaşlısı Öldü Guinness Rekorlar Kitabı"na Geçen Dünyanın En Yaşlı İnsanı Porto Rikolu Emiliano Mercado Del Toro, 115 Yaşında Doğal Nedenlerle Öldü.
Tavuk Katili Çocuk Çığlığı Çin"in Doğusunda Yüzlerce Tavuk Ölü Bulundu ve Bir Mahkeme Ölüm Sebebinin Dört Yaşında Bir Çocuğun Çığlığı Olduğuna Hükmetti.
Babaların Tek Derdi Çocuğun Takımı Hacettepe Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ferhunde Öktem, Yaptıkları Bir Araştırmanın Anne ve Babaların Ço..
Vekillerden İnternet Kafelere Baskın TBMM Okullarda Şiddeti Araştırma Komisyonu"na Üye Milletvekilleri, İnternet Kafe, Bilardo Salonu ve Bir Kahvehanede Polis Eşliğinde Denetim Yaptı.
Galatasaray: "Teknik Direktörümüz Görevinin Başında" Galatasaray Kulübü, Teknik Direktör Erik Gerets ile Yola Devam Edilmeyeceği, Ersun Yanal ve Can Çobanoğlu ile Sözleşme İmzalanacağına Dai..
Suni Döllenmeyle Doğan İlk Gergedan 27 Yaşındaki Gergedan Lula, Budapeşte Hayvanat Bahçesi"nde Yeni Dünyaya Gelmiş Yavrusunu İzliyor.
Sanal Suç Mail'den Web Sitesine Kaydı Siber Suçluların 2007"de Hedefi Web Siteleri Olacak. İnternet Güvenlik Firması Sophos"un Raporuna Göre, Bilgisayar Korsanlarınca Kötü Niyetli Yazılımları..
Geçici İşçiler Taslağı Bakanlar Kurulunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu, Kamudaki Geçici İşçilerin Daimi Kadroya Alınmasıyla İlgili Olarak Hazırladığı Taslağı Bakanlar ..
Tüketici Kredileri Toplamı 46.090.786 Milyar YTL'ye Geriledi Mevduat Bankalarının Verdiği Tüketici Kredilerinin Toplamı, Bir Haftada Yaklaşık 112 Milyon 287 Bin YTL Azalarak 19 Ocak İtibariyl..
Ronaldo Milan'da Real Madrid ile Milan Kulüpleri Arasında Bir Süredir Devam Eden Pazarlıklarda El Sıkışıldı. Brezilyalı Yıldız Ronaldo'nun, 18 Aylığına Milano Devine Transferi Konusunda Engel..
Erdoğan: Seçim Ekonomiyi Etkilemeyecek Başbakan Tayyip Erdoğan, Türkiye'de Sanal Sıkıntıların, Piyasadaki Olumsuz Etkilerini Anlamak İstemeyenlerin Bulunduğunu Söyledi. Seçimin Ekonomiyi Etki..
Bahçeli'den Sabancı'ya Yanıt MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tüsiad'ın, Türkiye'nin Önde Gelen İş Adamlarının Bir Çatı Kuruluşu Olduğunu Belirterek, 'Türkiye'nin İçinden Geçmekte Olduğu Bu..
Sudan'ın İlk Uluslararası Fuar Merkezi Açıldı Sudan'ın İlk Uluslararası Fuar Merkezi, Başkent Hartum'da Açıldı.
Petrol Ofisi'nin Sırası Geçici Olarak Kapatıldı Petrol Ofisi A.ş Hisse Senedinin İşlem Sırası Geçici Olarak Kapatıldı.
Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu'nun (Tff) Geleneksel Olarak Düzenlediği Ege Kupası, 28 Ocak-2 Şubat Tarihleri Arasında Yapılacak.
Türkiye 3. Futbol Ligi Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Kayapınar Belediyespor, Hafta Sonu Kendi Sahasında Oynayacağı Batman Petrolspor Maçında 3 Puan Hedefliyor.
Çalımbay: Bir Gün Beşiktaş'a Döneceğim Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş"a Bir Gün Tekrar Başkan, Yönetici veya Teknik Direktör Olarak Dönebileceğini Söyledi. Çalımbay,..
Sesob'dan Sivasspor'a Destek Kampanyası Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (Sesob) Başkanı Beşir Köksal, Sivas'ın Tanıtımında En Büyük Reklam Aracı Olan Sivasspor'a Ekonomik Destek Am..
Sakaryaspor, Konyaspor Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor Sakaryaspor, İkinci Yarının İlk Haftasında Sahasında Oynayacağı Konyaspor Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.
Tsyd Gaziantep Temsilcisi Ökkeş Özekşi, Görevinden İstifa Etti Türkiye Spor Yazarları Derneği'nin (Tsyd) Gaziantep Temsilcisi Ökkeş Özekşi, Görevinden İstifa Etti.
Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu Türkiye 2. Futbol Ligi Yükselme Grubu Takımlarından Tarsus İdmanyurdu, Turgutluspor'dan Faruk Temel'i Renklerine Bağladı.
SHP'nin Basın Toplantısı Sosyal Demokrat Halk Partisi (SHP) Samsun İl Başkanı Şennur Koçer, Aile Hekimliği Uygulamasının Çok Kişinin Canını Yakacağını İleri Sürdü.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10