25 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

25 Ocak 2007 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ford Motor, 2006'da 12.7 Milyar Dolar Zarar Etti Ord Motor Co., 2006 Yılında 12.7 Milyar Dolar Zarar Etti.
Piyasalarda Durum İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) 2. Seansında Bileşik Endeks Dünkü Kapanışa Göre 87.16 Puan Artışla 42122.68 Puandan Kapandı. Hisse Senetleri Ortalama Yüzde 0.21 Or..
Afganistan, Pakistan ve Isaf Ortak İstihbarat Merkezi Oluşturdu Afganistan, Pakistan ve NATO Bünyesinde Görev Yapan Uluslararası Güvenlik Destek Gücü (Isaf), Başkent Kabil'de Ortak İstihbarat..
Kaymakamın Evini Soyanlar Yakalandı Karacabey İlçesi Kaymakamı Dursun Balaban'ın Evine Girip, Ruhsatlı Tabancasını, 500 YTL'sini, Ziynet Eşyalarını ve Kredi Kartlarını Çalıp Kaçan 1'i Kadın 3..
Tübitak'tan Akıllı Kart İşletim Sistemi Tübitak, "Tübitak Akis" (Akıllı Kart İşletim Sistemi)'ni Tanıtacak.
AB Müzakere Sürecinde Yeni Adım AB Daimi Temsilciler Komitesi (Coreper), "Ekonomik ve Parasal Politika" ve "Tarım ve Kırsal Kalkınma" Başlıkları ile İlgili Tarama-sonu Raporlarına Onay Verdi...
Ses: "İthal Hekime Ortam Hazırlayan Yasa Tasarısı Geri Çekilmeli" Ses Genel Başkanı Köksal Aydın, Türkiye'de İthal Hekim Çalıştırılmasına Ortam Hazırlayan Yasa Tasarısının Geri Çekilmesi Gere..
Erdoğan'dan Bir İlk Başbakan Erdoğan, Afrika Birliği Komisyonu Başkanı Konare'nin Daveti Üzerine 29-30 Ocak'ta Addis Ababa'da Düzenlenecek Afrika Birliği Zirvesi'ne Katılacak. Zirvenin Açılış..
"Koruma" Polemiğinde Anavatan'dan "Zapsu"lu Yanıt Anavatan Partisi ile İçişleri Bakanlığı Arasında Patlak Veren "Koruma" Polemiğinde Bakanlığa Anavatan'dan "Cüneyt Zapsu"lu Yanıt Geldi.
Tff Eski Başkanı Levent Bıçakcı: Şenes Bey'in Şansı Çok Yüksek Türkiye Futbol Federasyonu Eski Başkanı Olan ve FIFA Tahkim Kurulu Asbaşkanlığı Görevini Sürdüren Levent Bıçakcı, UEFA Genel Kur..
Düzeltme: "Meclis Duvarına İlginç Eylem" Sayın Yazıişlerine Not: "Meclis Duvarına İlginç Eylem" Başlıklı Haberi Düzenleyerek Yeniden Yayınlıyoruz. (Anka)
Epdk: Danıştay'ın Kararına İlişkin Yapılan Resmi Bir Tebligat Yok İstanbul - Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (Epdk), Danıştay'ın Yürütmeyi Durdurma Kararına İlişkin Olarak Mahkemece, Kuruma ..
Yeni Porsche Cayenne, Şubatta Türkiye'de Satışa Sunulacak İstanbul - Yeni Porsche Cayenne, Şubat Ayında Batı Avrupa Pazarıyla Birlikte Türkiye'de de Satışa Sunulacak. doğuş Otomotiv'den Yapı..
Suzan Sabancı Dinçer: Son 3 Yılda Giren Yabancı Sermaye, Türkiye'nin Yakaladığı İvmeyi Açıkça Gösteriyor İstanbul - Türkiye'nin Yabancı Sermaye Yatırımları Konusunda Önemli Bir İvmeyi Yakalad..
Uluslararası İstanbul Moda Fuarı, Osmanbey'de 'Fatima Lopes' Defilesiyle Başlayacak İstanbul - Uluslararası İstanbul Moda Fuarı, 8-10 Şubat 2007 Tarihleri Arasında Cnr Expo'da Gerçekleştirile..
Danıştay Kararı Akaryakıt Şirketlerinin Hisselerinde Doping Etkisi Yarattı/ Turcas, Tavan Yaptı İstanbul - Danıştay'ın Akaryakıt Şirketlerine Verilen İdari Para Cezasına İlişkin Kararın Yürüt..
Cuma Günü (26 Ocak 2007) için Geçerli MB Döviz Kurları Ankara - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 26 Ocak 2007 Tarihi için Gösterge Niteliğindeki Döviz Kurlarını Açıkladı. Buna Göre, Dolar Al..
Limak Ergani Çimento, Yatırımlarına Hız Verdi Diyarbakir - Diyarbakır'ın Ergani İlçesinde Faaliyet Gösteren Limak Ergani Çimento Fabrikası'nın Yatırım Atağına Geçtiği Belirtildi. limak Ergan..
İMKB, Dalgalı Seyir Sonrası 42 Binde Tutundu/ Endeks, 87 Puan Arttı: 42123/ Döviz ve Faiz Yükseldi İstanbul - İMKB, Bugün Dalgalı Seyir Sonrası Günü Artıda Tamamladı. Olumlu Havanın Etkisiyle..
Diyarbakır'da 2006 Yılında 121 Hasta Yazılı Şikayette Bulundu Diyarbakır Sağlık Müdürlüğü Bünyesinde Hizmete Giren Hasta Hakları Birimi, 2006 Yılı İçerisinde 121 Hastanın Yazılı Şikayetini De..
Başbakan Erdoğan Afrika Birliği Zirvesi'ne Katılacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Etiyopya'da 29-30 Ocak Günlerinde Gerçekleştirilecek Olan Afrika Birliği Devlet ve Hükümet Başkanları Zirve..
Ibm, İnternette Aramanın Standardını Değiştirecek İstanbul - Ibm, İnternette Resim, Video ve Ses Dosyası Aramanın Standardını Değiştirecek Bir Araştırmaya Liderlik Edeceğini Açıkladı. ibm'de..
İstanbul'un Bazı Semtlerine 28 Ocak'ta Su Verilmeyecek İstanbul - Kağıthane İçme Suyu Arıtma Tesisi'ni Besleyen Alibeyköy Trafo Merkezindeki Bakım Çalışması Nedeniyle, 28 Ocak Pazar Günü Bazı..
Davos'tan Türkiye İzlenimleri Davos Zirvesinde Türkiye"nin, Orta Doğudaki Siyasi Sorunların Çözümü ve Orta Doğunun Ekonomik Kalkınmasında Etkin Bir Role Sahip Olduğu Vurgulandı. Davos"ta İkin..
Çine'de Fuhuş Operasyonu Aydın'ın Çine İlçesi'nde, Karayolu Üzerinde Para Karşılığı Fuhuş Yapan Biri Azeri Asıllı 3 Kadın ile Kadınları Pazarladığı İleri Sürülen Bir Kişi Jandarma Tarafından ..
Yasin Hayal Hakkında Orhan Pamuk'a Tehdit İçerikli Sözleri Nedeniyle İnceleme Başlatıldı Yasin Hayal Hakkında, Sevk Edildiği Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne Girerken Orhan Pamuk'a Yönelik ..
Yürekler Mumcu için Attı 14 Yıl Önce Uğradığı Bombalı Saldırıda Hayatını Kaybeden Gazeteci Uğur Mumcu, Dün Yurdun Dört Köşesinde Düzenlenen Törenlerle Anıldı. Uğur Mumcu"nun Eşi Güldal Mumcu,..
Artık 'Söz' Yetmiyor Dink Cinayetiyle Alevlenen 301 Tartışmasında Dışişleri Bakanı Gül, Adalet Bakanı Çiçek"ten Açık Konuştu. Maddenin Problem Yaşattığını Belirten Gül, Değişiklik Gerektiğini..
Gaffar Okkan'a Karanfilli Anma Hizbullah"ın Düzenlediği Suikastta Öldürülen Diyarbakır"ın Eski Emniyet Müdürü Gaffar Okkan, Diyarbakır ve Hendek"te Törenlerle Anıldı.
PKK Kamplarına Topçu Ateşi Hükümet, Irak Konusunda "Maceracı ve Yayılmacı" Bir Politika Yerine Diplomasinin Sunduğu Olanakları Sonuna Kadar Kullanma Stratejisini Benimsedi.
Bu Ne Cüret! Mahkemeye Sevk Agos"u Çıkaran ve Yöneten Hrant Dink"e Dair Soruşturmanın Adliye Safhası Tehditle Başladı. Terörle Mücadele"de Sorgulanan Tetikçi Ogün Samast, "Azmettiricilik"le ..
Yazıcıoğlu: Erhan Tuncel'i Tanımam Bbp Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink Cinayetiyle İlgili Soruşturmaya Adı Karışan Karadeniz Teknik Üniversites..
Vali Kararı Verdi Bile Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Dink Soruşturmasını Bitirdi: "Amatörce İşlenmiş Bir Cinayet. İdeolojik Örgüt Yok. İsmini Bildiğimiz Kişi Tarafından Kullanılmış." İ..
Tutuklama 'Silahlı Terör'den Değil 'Basit Çete'den Hrant Dink"in Katil Zanlısı 17 Yaşındaki Ogün Samast ve Kendisini Azmettiren Abileri, İlk Etapta "Silahlı Terör Örgütü" Değil "Basit Çete" O..
Başbakan Erdoğan'dan Taziye Ziyareti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 19 Ocak"ta Uğradığı Silahlı Saldırıda Ölen Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink"in Ailesiyle Türkiye Ermenileri P..
Trabzon'daki 'Derin' Kuşku Trabzonlu Bir Milliyetçi, "Yasin Hayal Bizi Pasif Buluyordu" Diyor. İhd Yöneticisi: "MHP ve Bbp"yi Pasif Bulan, "Derin Adreslere" Yöneliyor." Bir Yerel Gazeteci: "A..
'Pelitli Suç Yuvası Gibi Gösteriliyor' Hrant Dink"in Katil Zanlısı Ogün Samast ve Azmettiricisi Olduğu İddia Edilen Yasin Hayal"in Evlerinin Bulunduğu Trabzon"un Pelitli Beldesinin Belediye B..
New York'ta Sözlü Sataşma Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink için ABD"nin New York Kentinde Yapılan Eylemde Tatsız Anlar Yaşandı.
Mumlarla, Çiçeklerle Anılıyor Hrant Dink için Dünyanın Birçok Yerinde Eylem Yapıldı. Paris"teki Türk Konsolosluğu Önündeki Sessiz Eylemde Fransızca "Hepimiz Ermeni"yiz, Hepimiz Hrant"ız" Yazı..
Yürüyüş Ses Getirdi Batı Basını, Dink"in Cenaze Törenine Geniş Yer Ayırdı. Gazeteler, Dink için Yürüyenlerin, "Türkleri ve Ermenileri Birleştirdiği" Yorumlarını Yaptı. Konuk Ermenistan Dışişl..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10