24 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

24 Ocak 2007 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mumcu, Sessizlik Orucuna Giriyor Ankara - Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu, Bir Süreliğine Sessizlik Orucuna Gireceğini Söyledi. kendisinin de İstanbul'a Gittiğinde Koruma İstediği..
Ermenistan Dışişleri: Koşulsuz Şartsız Türkiye ile Diplomatik İlişkiye Hazırız İstanbul - Ermenistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Arman Kirakosyan, Ermenistan'ın Türkiye ile Koşulsuz Şartsız Di..
Erdoğan: 2.5 Yıldır Erken Seçim Şarkısını Dinliyoruz İstanbul - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomide Taşların Yerine Oturduğu Bir Ülke Olduğunu Belirterek, "Niçin Burada (Hemen Erken Seçi..
Discovery Channel, Türkiye'deki Faaliyetlerini Genişletiyor İstanbul - Discovery Networks Europe, Ana Kanalı Discovery Channel'ın Reklam Almaya Başlaması ve Discovery Hd ile Animal Planet Olm..
4 Başarılı Türk Bilim Adamına Avustralya'dan Burs Ankara - Avustralya, Dört Başarılı Türk Bilim Adamını Eğitim Bursuyla Ödüllendirdi. avustralya'nın Ankara Büyükelçiliğinden Edinilen Bilgiye..
Davos'ta Yatırımcılar Türkiye için İyimser Davos Zirvesine Katılan Uluslararası Yatırım Bankaları, Türkiye Ekonomisindeki Gelişmelerden İyimser Olduklarını Vurguladılar. Davos"ta Yayınlanan K..
Türkiye-Bulgaristan Kek Toplantısı, Sofya'da Başladı Sofya - Türkiye-Bulgaristan 17. Dönem Karma Ekonomik Komisyon (Kek) Toplantısı, Bulgaristan'ın Başkenti Sofya'da Bugün Başladı. bulgarist..
MHP Lideri Bahçeli: Her Olaydan Sonra Devleti Suçlu İlan Etmek Çok Tehlikeli Bir Alışkanlık Haline Geldi Ankara - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkiye'de Cereyan Eden Her Olaydan Sonra D..
Yardıma Muhtaç Öğrenciler İçin Rock Konseri Mersin'in Erdemli İlçesi'nde 700. Yıl Anadolu Lisesi Öğrencileri, Fakir ve Yardıma Muhtaç Öğrenci Arkadaşlarına Katkı Sunmak Amacıyla Rock Konseri ..
Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Semineri Van'ın Muradiye İlçesi'nde Adrese Dayalı Nüfus Kaydı Yapacak Görevlilere Seminer Verildi.
Eskişehir'den Kısa Kısa Eskişehir'de Meydana Gelen İş Kazalarında, 2 Kişi Yaralandı.
Sahte Asker Dernekleri Uyarısı Türkiye Emekli Astsubay Derneği (Temad) Çorum Şubesi Başkanı Ertan Karabıyık, Son Günlerde Bazı Kişilerin Kendilerini Emekli Asker Olarak Tanıtarak, Vatandaşlar..
Dink, Endişeden Aracını Sattı Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in, Aracını Bomba Konulacağı Endişesinden Sattığı Öğrenildi.
Hakkari'de 'Çığ ve Trafik Kazalarında Arama Kurtarma' Konulu Eğitim Çalışması Hakkari Sivil Savunma Müdürlüğü Tarafından 'Çığ ve Trafik Kazalarında Arama Kurtarma' Konulu Bir Eğitim Semineri ..
Olay Çıkaran Öğrenci Yurttan Uzaklaştırıldı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (Yurt-kur) Bağlı Malatya Battallgazi Öğrenci Yurdu'nda Zaman Zaman Olay Çıkardığı İleri Sürülen Bir Öğren..
Elif Ece Yalanladı Manken Elif Ece Uzun, Kıvanç Tatlıtuğ ile Aşk Yaşadığı Yönündeki Haberleri Yalanladı.
Stuttgart, Nurnberg'in Kalecisi Schafer'i Transfer Etti Bundesliga Ekiplerinden Nürnberg'in Kalesini Koruyan Takım Kaptanı Raphael Schafer'in Önümüzdeki Sezondan İtibaren Stuttgart Forması Gi..
Trafik Kanunu'nda Değişiklik Yapılmasına İlişkin Tasarı İçişleri Komisyonu'nda Ele Alındı Araç Tescil ve Sürücü Belgesi İşlemlerinin Kısaltılması ve Kırtasiyeciliğin Ortadan Kaldırılmasına İl..
KKTC Meclis Başkanı Ekenoğlu TBMM'de KKTC Meclis Başkanı Fatma Ekenoğlu, Annan Planı'na 'Evet' Diyen KKTC'nin Cezalandırılması Değil, Ödüllendirilmesi Gerektiğini Belirterek, 'İzolasyonlar Ka..
Serbest Bölgeler Kanunu'nda Yeni Düzenleme TBMM Plan Bütçe Komisyonu'nda Serbest Bölgeler Kanunu'nda Değişiklik Öngören Kanun Teklifi Benimsendi.
DYP'li Tekeş, İşsizlik ve Finansal Piyasaları Değerlendirdi Doğru Yol Partisi(dyp) Amasya İl Başkanı Av. Bahadır Tekeş, Kayıt Dışında Kalmışları Saymazsanız 6 Milyona Yakın İnsanımız Acilen ..
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10