23 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

23 Ocak 2007 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türk Diyanet Vakıf-sen'den, "Muharrem Ayı" Açıklaması Türkiye Diyanet ve Vakıf Hizmetleri Kolu Kamu Görevlileri Sendikası (Türk Diyanet Vakıf-sen) Erzincan Temsilcisi Galip Sökmen, Muharrem A..
Başbakan Erdoğan, Dink Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulunacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Gazeteci Hrant Dink'in Ailesi ve Türkiye Ermenileri Patriği Mesrob Mutafyan'a Taziye Ziyaretinde Bu..
TBMM Kapalı Oturum İçin Hazırlanıyor TBMM'de Bugün Kapalı Oturumla Yapılacak Olan Irak Görüşmeleri İçin Son Hazırlıklar da Tamamlandı. Kısa Bir Süre Önce Basın Koridoru Boşaltılırken, Genel K..
TBMM Kapalı Oturum İçin Hazırlanıyor TBMM'de Bugün Yapılacak Olan Gizli Oturum İçin Son Hazırlıklar da Tamamlandı. Kısa Bir Süre Önce Basın Koridoru Boşaltılırken, Genel Kurul'a Yakın Bulunan..
Hrant Dink'in Öldürülmesine Tepkiler Ermenistan Dışişleri Bakanı Vartan Oskanyan, Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in Öldürülmesinin, Türkiye ile Ermenistan Arasındaki İlişkiler..
40 Saat Kamu Hizmeti Yapacak Alkollu Araç Kullanmaktan 7 Eylülde Tutuklanan Parıs Hılton'a Bakın Ne Ceza Verdiler:
TBMM'de Gizli Oturum Saat 19.15'te Başlayacak TBMM'de Bugün Yapılması Kararlaştırılan Gizli Oturum Saat 19.15'te Başlayacak. TBMM Bu Oturumla Birlikte 260. Defa Kapalı Oturum Gerçekleştirmiş ..
CHP'li Gençlerden Dink Suikastine Kınama ve Mumcu'ya Anma Törenlerine Kitlesel Katılım Çağrısı CHP'li Gençler, Hrant Dink Suikastını Kınadı ve Yarın Yapılacak Uğur Mumcu'yu Anma Törenlerine K..
Nefes Nefese Avustralya Açık'ta Tecrübeli Raketlerin Tur Mücadelesi Nefesleri Kesti.
Başbakan Erdoğan Ankara'ya Gitti Başbakan Erdoğan, Ana Uçağıyla Ankara'ya Hareket Etti.
Uğur Mumcu, Ölümünün 14. Yıldönümünde Anılacak Balikesir - Gazeteci Yazar Uğur Mumcu, Bombalı Suikast Sonucu Öldürülüşünün 14. Yıldönümü Olan Yarın Çeşitli Faaliyetlerle Anılacak. uğur Mumcu..
RTÜK'e Sayıştay Denetimi Getiren Yasa Tasarısı TBMM'de Ankara - Hükümet, RTÜK Kanunu'nda Değişiklik Öngören ve RTÜK'e Sayıştay Denetimi Getiren Yasa Tasarısını TBMM'ye Gönderdi. üst Kurul, B..
Panasonic, Hitachi ve Pioneer, Plazma ve Lcd Tv Almak İsteyenlere İnternetten Rehberlik Edecek İstanbul - Plazma ya da Lcd Televizyon Almak İsteyip, Hangisinin Daha İyi Olduğuna Bir Türlü Ka..
Pfizer, Türkiye'deki Yatırımlarına Devam Edecek İstanbul - Pfizer Türkiye, Verimliliğin Artırılması Çalışmalarına Paralel Olarak Türkiye'deki Üretim, Ar-Ge ve Diğer Yatırımlarına Devam Edeceğ..
İl Emniyet Müdürleri, 2006'yı Değerlendirmek için Biraraya Geliyor Ankara - İl Emniyet Müdürleri, 2006 Yılını Değerlendirmek, 2007 Bütçesi ile Güvenlik Konseptini Görüşmek Üzere Yarın Biraray..
Hisarcıklıoğlu: Türkiye'nin Bir Reform Listesine İhtiyacı Var İstanbul - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin Bir Rotaya ve Bir Reform Listesine..
Emekliler Hükümetle Hesaplaşacak Yaklaşık 8 Milyon Emekliye "Sendikal Örgütlenme" Yolunu Kapatan Yargıtay Kararı Örgütlü Emekli Sendikaları Tarafından Tepkiyle Karşılandı. Emekliler Birliği S..
Mercedes-Benz Türk, 2006'da 22 Binin Üzerinde Araç Sattı İstanbul - Mercedes-Benz Türk, Geçen Yıl Toplam 22 Bin 898 Araç Sattı. mercedes-Benz Türk Tarafından 2006 Yılına İlişkin Yapılan Yazıl..
Amasya'da Fuhuş Operasyonu Amasya'nın Merzifon İlçesi'nde Jandarma Tarafından Yapılan Fuhuş Operasyonunda Tutuklanarak Cezaevine Gönderilenlerin Sayısı 28'e Çıktı.
'E-Resmi Gazete' Yenilendi Ankara - İnternet Üzerinden Yayınlanan "E-Resmi Gazete" Kullanıcıların İhtiyaçlarına Uygun Olarak Yenilendi. başbakanlık Müsteşarı Ömer Dinçer İmzasıyla Yapılan Duy..
Sağlık Bakanı, YÖK'ü Göreve Çağırdı: İşsiz Gençleri Sağlık Çalışanı Olarak Yetiştirin Ankara - Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'deki İşsiz Gençlerin Sağlık Çalışanı Olarak Yetiştirilmesi, Y..
Burada Daha Çok Ogün Var Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Hurriyet.com.tr'ye Konuştu: İki Gözaltı Daha Var, Gece Yarısına Doğru Artabilir.
Terör Örgütü Sempatizanı Olduğu İddia Edilen Şahıs Tutuklandı Mersin'de, Demokratik Toplum Partisi (DTP) Tarafından Pazar Günü Yapılan 'Barış ve Demokrasi' Adlı Mitingde, Terör Örgütü PKK'nın..
Emniyetten 'Acil' Kodlu Toplantı Hrant Dink'in Öldürülmesinden Sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Uygulanacak Güvenlik Önlemleriyle İlgili Olarak "Acil" Koduyla 81 İlin Emniyet Müdürlerini Ankara..
1 YTL'lik Bilet Kampanyasından 38 Bin Kişi Yararlandı 24 Kasım-30 Aralık 2006 Tarihleri Arasında 38 Bin Kişiye 1 YTL'lik Bilet Satan Kamil Koç Firması, Şimdi de Bilet Fiyatlarında Yüzde 30 İn..
Afganistan'da Çatışmalar: 23 Ölü Afganistan'da Taliban Militanlarının Kurduğu Pusu ve Bir Çatışmada, Toplam 11 Polisle 12 Taliban Militanı Öldü.
Sivas'ta Sydv Yardımları Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde 15 Yıldır Solunum Sorunu Olan 68 Yaşındaki Dursune Çiçek'e Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından 2 Bin 600 YTL'ye Solunu..
Yıldızlar Voleybol Turnuvası Sona Erdi Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Yıldızlar Voleybol Turnuvası Sona Erdi.
Gaziantepspor'da Denizlispor Maçı Hazırlıkları Sürüyor Gaziantepspor, İkinci Yarının İlk Haftasında Pazar Günü Deplasmanda Denizlispor ile Oynayacağı Maçın Hazırlıklarını Sürdürüyor.
« » 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10